1379
QBZBXUtvAwMDVQpIRwVR
  • webibebi
    #571
    zsíííííír de rühellem a cselzít
  • lord nihilus
    #570
    mán azóta megint :DD
  • Guilty01
    #569
    már nem... de jól játszunk gerrard,xabi,bellamy,hyppia,és a többiek nélkül is. Ez azért bíztató!
  • webibebi
    #568
    zsír vezettek!!!
  • Guilty01
    #567
    Gonzales a 88. percben szerencsére belőtte a győztes gólt... Ez meleg volt..
  • Guilty01
    #566
    haifa ellen félidőben 1-1,közel sem megnyugtató... 29. percben ráadásul vezettek is az izraeliek,de a 33.ban Bellamy egyenlített.
  • John McLane
    #565
    hali
    ma megint felkészülési meccs 15:00kor a crewe alexandria ellen.
    akinek van e-season ticket-je, nézheti neten élőben;-)
  • John McLane
    #564
    megvolt a meccs, 2-0ra nyertünk :)
    anderson és bellamy szerezte a góljainkat
  • John McLane
    #563
    Ma 15:00kor felkészülési meccs a Wrexham ellen idegenben. Kiváncsi vagyok az új igazolásokra, mit nyújtanak, de legfőképp Bellamyra:-).
  • b4rc4
    #562
    sry,de ezt muszááály:D
  • Guilty01
    #561
    A helyzetet bonyolítja,hogy ma Mark Gonzales megkapta a munkavállalási engedélyét...
  • Guilty01
    #560
    :DDDDDD
  • lord nihilus
    #559
    hááááát...szerintem még a felesége sem ismeri ki Benítezt
  • Guilty01
    #558
    senkinek nincs bérelt helye,ha megnézed a szezont,egész végigrotációs rendszerben váltották egymást a középpályások,klasszikus jobbszélsője pedig nincs a csapatnak,ezért kell Joaquin.
    Ha Kuyt szerződtetése összejön,akkor kráucsnak nem sok esélye lesz...
  • lord nihilus
    #557
    Benítez mániája a 2 fix belső védekező kp.(Xabi,Sissoko),
    kewell jó formája miatt bérelt helye van a baloldalon,
    4 fix védőt jáccat,
    Joaquin meg klasszis jobbszélső(akit nem valószínű h a kispadra szerződtetnek)és Gerrard az elmúlt évben ezen a poszton jáccott sűrűn.
    Kraucsnak is bérelt heje van(sajnos)és ha sikerül Kuyt szerződtetése ő sem valószínű h kispadon fog ücsörögni...
    ha valamit ebből ki tucc hámozni, őszinte grat. :)
  • Monoton
    #556
    :DDDDDDD
  • lord nihilus
    #555
    húú de rosszul fogalmaztam meg
  • Monoton
    #554
    miért?
  • lord nihilus
    #553
    ha még ez is sikerül akkor sztem Gerrardnak vannak komoly kérői a háttérben...
  • Monoton
    #552
    Mi is bejelentkezünk érte :DDD
  • Guilty01
    #551
    Eddig csak pletykaként esett róla szó, ám a Sky Sports értesülései szerint a Liverpool bejelentkezett a Real Betis válogatott szélsõjéért. Kevés az esélye annak, hogy a világ legnagyobb klubjai által már évek óta megkörnyékezett villámléptû játékos a Mersey partjára szerzõdjön, ám ha mégis létrejön az üzlet - az a nyári átigazolási szezon szenzációját jelentené.

    Az újbóli próbálkozást azzal magyarázzák, hogy Rafa Benitez rendkívül csalódott a Sevilla játékosának, Daniel Alvesnek kútba esett leszerzõdtetése miatt - ezért a lehetõ legtöbbet megtenné Joaquin megszerzéséért.

    A gond ismét csak az lehet, hogy a Betis foggal-körömmel ragaszkodik legértékesebb játékosához. Ráadásul a VB-rõl visszatérve a szélsõ ismét válogathat a jobbnál-jobb ajánlatok közül. Joaquin többször is kijelentette, hogy ezen a nyáron végre új kihívás után szeretne nézni.

    Mindenesetre az információk szerint a Liverpool 16 millió eurót, illetve három játékosát, név szerint Jerzy Dudeket, Bolo Zendent, és Antonio Barragant kínálja a spanyol klasszisért. Az ajánlat meghallgattatásra talált Sevillában, így remélhetõleg hamarosan lesz folytatása az ügynek.
  • Monoton
    #550
    remélem így krááááááááucs srác kispados lesz :DDD
  • lord nihilus
    #549
    A 2005-ös BL-győztes Liverpool gárdája elhappolná Dirk Kuytot az Arsenal elől. A Vörösök már meg is kezdték az attakot, és nem kevesebb, mint 14 millió fontos ajánlattal álltak elő a holland Feyenoordnál. A liverpooliak egy támadót már szereztek a távozó Cisse-Morientes páros helyére, 6,5 millió fontért szerződtették a Premiership egyik fenegyerekét, Craig Bellamyt a Blackburntől.
    Rafa Benitez menedzser úgy véli, hogy Kuyt és Bellamy remekül kiegészítenék egymást.
  • b4rc4
    #548
    nagyon jó igazolás Fábio Aurelio !
  • John McLane
    #547
    wales-i, egykutya:D
  • John McLane
    #546
    én örülök bellamynak, igazi harcos angol csatár.csak crouch-csal kéne valamit csinálni:) eladni vagy ilyesmi
  • lord nihilus
    #545
    Pénteken lejár Fabio Aurelio szerződése a Valencia gárdájával, és mivel nem akarta aláírni az elébe tett hosszabbítási ajánlatot, szabadon igazolhatóvá válik. A 26 esztendős brazil balbekk alighanem a Liverpool együtteséhez szerződik, már a hétvégén aláírhatja négy évre szóló kontraktusát.
    Fabio Aurelio UEFA-kupát és spanyol bajnokságot nyert a csapattal Benitez mester keze alatt, így a jelenleg a Liverpoolnál dolgozó spanyol szakember tisztában van vele, mire képes a brazil. A labdarúgónak John Arne Riisével és Stephen Warnockkal kell majd megküzdenie a csapatba kerülésért.
    A Liverpoolhoz kapcsolódó hír, hogy Bruno Cheyrou, Gerard Houllier egyik legrosszabb igazolása elhagyja a klubot, és minden bizonnyal a Rennes gárdájánál folytatja. A 28 esztendős középpályás a legutóbbi szezont kölcsönben a Bordeaux-nál töltötte, ott azonban nem tartottak rá igényt a továbbiakban.
  • Subtitle
    #544
    nemhogy inkább Darrent Bentet vennék akkor már.....
  • lord nihilus
    #543
    A Liverpool a nyáron gőzerővel igyekszik megerősíteni a keretét, a Daniel Alvesért indított "hajtóvadászat" közepette Rafa Benitez együttese a csatársorát is igyekszik bővíteni, a 'Pool menedzsere ezúttal Craig Bellamyt nézte ki magának. A Blackburn kissé forrófejű játékosa az elmúlt idényben megpróbálta feledtetni a ráaggatott "Rosszfiú" jelzőt, a walesi remek szezont hagyott maga mögött: az elmúlt idényben 17 gólt szerzett a klub színeiben. A Liverpool kész 7 millió fontot letenni az asztalra a júliusban 27 éves játékosért. Amennyiben Beniteznek mégsem sikerülne megszereznie Bellamyt, abban az esetben a "Vörösök" újra felveszik a kapcsolatot Jermain Defoe-vel, akinek játékjogáért 9 milliót kínálnak.
  • EmIn3m02
    #542

    jólenne ha nem csak kölcsönbe menne
  • lord nihilus
    #541
    A Liverpool menedzsere, Rafa Benitez az elmúlt években a honfitársai közül Luis Garciát, Xabi Alonsót, Nunezt és Fernando Morientest is az angol klubhoz csábította. A tréner idén is főképp a Primera Divisionban nézelődik. A Sevilla brazilja, Daniel Alves ugyan kikosarazta, de Benítez azóta már a Zaragoza középpályásának, Antonio Zapaternek udvarol. A 21 éves játékosért hatmillió eurót kér a klubja, de a hírek szerint elfogadnának kevesebbet is, hiszen Zapaternek a jövő nyáron jár le a szerződése, és akkor ingyen távozhatna. A Liverpool mellett a Valencia érdeklődött a fiatal tehetség iránt.
  • lord nihilus
    #540
    Nem állt el szándékától az Olympique Marseille: a francia klub elnöke, Pape Diouf továbbra is állítja, hogy szeretnék leigazolni Djibril Cissét, a Liverpool támadóját, aki a Franciaország-Kína felkészülési mérkőzésen szárkapocscsont-törést szenvedett. A csatár leghamarabb novemberben térhet vissza a pályára, ennek ellenére a francia egyesületnél szívesen látnák.
    - Érdeklődünk Cissé iránt - mondta az elnök. - Egyelőre nem írt alá, noha voltak ilyen pletykák, de felvettük a kapcsolatot a klubjával. Jövő héten Liverpoolba utazom, hogy találkozzam Cissé ügynökével és a klub vezetőivel. Én bízom a csatárban.
    Pape Diouf ugyanakkor tagadta, hogy Zdenek Zeman lesz a csapat új edzője, a híresztelések ellenére.
  • EmIn3m02
    #539
    szerintem nem....de mindegy
  • b4rc4
    #538
    figyelj mihez kepest falabu???? a magyar focistakhoz kepest?? mert akkor sztem megne szolalj:D azt a focit amit nagliaba nyujtani kell azt tudja nyujtani.Ha spanyolorszagba szerzodne ott nemallna meg a helyet de angliaba amit kell azt tud..
  • EmIn3m02
    #537
    O_O
    én nem undorodok a pool-tol és tagjaitól,csak benitezt tartom cissé-s húzása miatt szemétnek
    kraucs meg nemondd nekem hogy nem falábú,mert a bokám lefosom ha ezt te tényleg igy gondolod
  • b4rc4
    #536
    Jah, Angliaban Pool 4ever;)
  • b4rc4
    #535
    Ha Benitz annyira hulye ezdo lenne nemhiszem,hogy a pool ezdoje lett volna....szerintem a vilag 1ik legjobb edzoje. Crouch mert falabu??? mert bekerult a valogatottba? vagy miert? nemertem ha ennyire undorodtok a pool-tol es a tagjaitol mi a f@sznak irogattok ide?!
  • Subtitle
    #534
    ja és magadat felejtetted ki...nálad is többet ér kecseg.nem tudom mi a bajod én leirtam amit gondolok.
  • Subtitle
    #533
    ja én is Cissé fan vagyok Pajti.És nem hiába hogy az AJ Auxerre szineiben kétszer lett ilyen fiatalon gólkirály a francia bajnokságban!!!!!!!!!
  • EmIn3m02
    #532
    viszont!
    ezaz,hogy Cissé nem véletlenül akar/akart elmenni tőletek...abszolut nem becsülte meg benitez
    tkp-t játszatott vele,holott útálja ezt a posztot,meg amugyis köze nincs hozzá
    ezen kivül inkább ezt a szerencsétlen falábu kraucsot játszatta mint cissé-t....áá