1379
QBZBXUtvAwMDVQpIRwVR
  • Guilty01
    #651
    oláhbá ez valóban nagyon a témába vág. kit érdekel a newcastle?:) azért remélem nem esnek ki,kár lenne értük...najó,nem:)
    vmvr csak a kedvedért megszámoltam a eurosport.com-on,az arsenal 28-es keretében 3,azaz három darab angol játékos van,akik szinte még a kispadon sincsenek(najó,walcott azért szokta koptatni néha...). Ellenben van 7 db francia és 5 afrikai,akik nagyjából a csapat gerincét adják(bár megfontolandó hogy érdemes-e gerincről beszélni az arsenal esetében:)).
    Nyomjátok csigaevők!!:)
    Amúgy nem kell megszámolnod,megtettem helyetted, a liverpool keretében 9 db angol játékos van:))
  • craft
    #650
    (jah és mellesleg az arsenal jó angol csapat ha egy angol játékos nem volt kezdő)
  • craft
    #649
    Liverpool-os gyökezezz itt te kis jugoszláv Chihány--->nem kell ebbe a fórumba belesni és nincs problem vagy ha van adok pénzt nyalókára!!!
  • oláhbá
    #648
    hogy sirmá a szája a kis liverpulos gyökérnek:FDS:AD:SDF

    hajrá Newcastle! :| :D
  • vmvr
    #647
    pff...

    nem tudom tudod-e, de az Arsenal angol csapat, és nem francia, és nem is afrikai.


    látod, pont ez egy liverpool-i szintje, amit te képviselsz.

  • Guilty01
    #646
    "törődjetek bele, hogy szar csapat vagytok, és ez ma is ki fog derülni"<--- te mibe vagy?? mi ne szarozzuk a te kis Team Africádat,de te nyugodtan leszarozhatod a poolt. Gratulálok. Húzd már vissza a beled a csigaevő kis nyomoronc francia-afrikai csapatod fórumába. Kösziszépen.
  • vmvr
    #645
    ne szarzenálozzunk már légyszives...

    törődjetek bele, hogy szar csapat vagytok, és ez ma is ki fog derülni
  • craft
    #644
    Igaz nem von le semmit, de akkor is idegesítő hogy angol klubb és nincs benne max.3 angol játékos---y a liverpoolba azért még mindig több angol játékos van
  • báttyó02
    #643
    az hogy nem volt angol,az rohadtul nem von le semmit az érdemből :)
  • Guilty01
    #642
    a legidegesítőbb,hogy az arsenal kezdőjében egy angol játékos SE volt. A kispadon is csak walcott akit ünnepnapokon félszer beállítanak. Szarzenál forevör.
  • craft
    #641
    Hát ilyen csúnyán kikapni ahoz képest hogy a multkor nyertünk jó mondjuk az Arsenal nem kispályás csapat!!!-de még mindig ott a jövő és következőleg szétverjük az Arsenal-t:)
  • Guilty01
    #640
    mind1,ligakupa miénk lesz! Go REDS!!
  • Vazov
    #639
    Kikaptunk[#szomoru1 1:3-ra az Arsenaltól! Majd a Liga kupában megverjük őket! Go reds!!
  • phall
    #638
    úgy legyen :o)
  • Zizou5
    #637
    jaja, holnaptol hajrá man united, és majd a szülinapomra kapok egy celtices mezt, és azontul celtic mag leszek, majd, valoszinuleg, majd 1-2 éven belül, lehet h palermos leszek, de ez attol függ h a palermo hol fog állni a jövőben, mert ha szar lesz, akkor milános leszek, vagy interes, de a barca is jo csapat. forza bayern, sempre newcastle.
  • craft
    #636
    úgyértem örökre Liverpool drukker szeretnék maradni:)!!!
  • craft
    #635
    óóóhhh én csak 2007-óta de az újévi fogadalmam megszegve ,hogy ammeddig lehet Liverpool drukker leszek!!!:)
  • Guilty01
    #634
    kb. 2000
  • craft
    #633
    jaja szép meccs volt!!!-de az év első gólja az maga a mámor volt!!! ti mióta vagytok Liverpool szurkolók???
  • Guilty01
    #632
    kis jó meccs volt. 1 perc alatt 2 ekkora nagy gól. aztán kuyté se volt csúnya. Épp elfért a védő meg a kapus mellett.
  • banok
    #631
    egy picit később fog az működni mivel még feltöltési állapotban van.
  • báttyó02
    #630
    jútubos link nem müxik
  • banok
    #629
    Liverpool-Bolton
    Youtube
    Download
  • banok
    #628
    3-0
  • Golyo69
    #627
    áááá Crouch mekkora gól :D 1-0 aki nem látta :D nézzem eg :D félólló :D lol
    aztán Gerrard 2-0 :D 1 perc alatt :d
  • Guilty01
    #626
    az szép,ha az FA-kupa meccsen X-elünk az arsenallal jan. 6-án,akkor elvileg jan.9-én kéne lejátszani a 2. meccset,ami pont egybeesik a Liverpool-arsenal ligakupameccs időpontjával:)))
  • hunbasser
    #625
    jaj,mostmár emlékszem az akkori boro bannerre.most néztem meg ebben a pillanatban a galériáját.de elmondom azért,h azt egy meglévő bannerből csinálta :P

    de ez itt off
  • fsgh
    #624
    szép:)profibb mint az enyém:) mondjuk a Boro banner is jobb mint a mostani...
  • hunbasser
    #623
    egyszerű,de ízléses volt.galériájában sztem megtalálod
  • fsgh
    #622
    az mien volt mert én nem láttam
  • Monoton
    #621
    előzőt én csináltam
  • fsgh
    #620
    :DDSADASDASDASDASDASD
  • Csesza
    #619
    az iszonyat nagy szurkolói csoport annyira meghökkent a munkádtól, hogy meg se bírnak szólalni :D_ASdaSDSA:_DSDas
  • fsgh
    #618
    Szisztok! látom nincs bannerotok én meg unatkoztam:)

  • banok
    #617
    Wigan-Liverpool 0-4
    Youtube
    Letöltés
  • Ricco87
    #616
    Nyertünk tegnap:) hihetetlen:) legalább BL-be megy:) és Gerrard is kezd egyre jobban játszani
  • This Is Anfield
    #615
    Live at Longford Pub:


    ************************************************************************
    22-11-06, 20:45, ITV 4, Liverpool v PSV (UEFA CL)
    ************************************************************************

    Come on Pool!
  • DJ László
    #614
    Sajnos nem
  • Ricco87
    #613
    www.eurosport.com
  • Neuman
    #612
    az Premier Liague táblázatot hol tudom megnézni?