1379
QBZBXUtvAwMDVQpIRwVR
  • Gunnersboy
    #691
  • Guilty01
    #690
    Ma cselzi meccs 13:45-kor, sport 1 közvetíti.
  • craft
    #689
    Jön a hétvége!!!-remélem alázunk a Chelsea-n murinhoért(hogy végképp takarodjon)XDXDXD
  • Guilty01
    #688
    Ja,szerencsére sok lehetőséget kap,és ezekkel a lehetőségekkel általában él is.
  • hunbasser
    #687
    Bellamy elég jól nyomja mióta Liverpoolban játszik
  • Guilty01
    #686
    Sima 3-0. Bár simán lehetett volna több is,de ne elégedetlenkedjünk. Reméljük az arsenal v a bolton hibázni fog ma,és akkor talán kicsit megléphetünk.
  • craft
    #685
    Remélem ma lealázzuk a Watfordot:)
  • gabber_saviola
    #684
    flém off, és mindenki vissza mostmár a helyére
  • Guilty01
    #683
    a jó édesanyád az antiszemita...semmi bajom nincs semelyik rasszal sem, ezt már leírtam.
    mielőtt elkezdenél okoskodni tanulj meg számolni. A liverpool keretében nem párral több angol van,hanem 9 db!!
    Persze,nem azt jelenti hogy mindig játszik mindegyik,de gerrard,carragher,crouch,fowler és pennant alapembereknek számítanak. Lássuk csak hány spanyol van? Luis garcia(aki most már szezon végéig nem játszhat mert lesérült),xabi alonso,reina... khm nagyjából 3. tele vagyunk spanyolokkal,valóban. Az arsenalban az angol játékosok összesen hány meccsen játszottak? 3?4?
    amúgy vissza lehet kotródni az arzenál-topikba,ha jól tudom ez nem nektek van kitalálva...
  • 5w0rdf15h
    #682
    nincs persze akkor talán nem kéne azt hangoztatni h menj vissza afrikába te zseni....kevés az angol nálunk és? nálatok sincs sok....attól h van párral több nem jelenti h folyton pályán vannak...mivel ti spanyolokkal vagytok tele az edző miatt...szal jobb lenne inkább gondolkodni mielőtt antiszemita dolgokat irogatnál kisokos
  • hunbasser
    #681
    mu nyeri sztem,chelsea kipukkadt,úgysem lesznek olyan jók mint tavaly,ha visszajön terry és cech,de ez nem ebbe topikba tartozik
  • ForzaInter
    #680
    Tényleg! El is felejtettem, de sztem ilyen hátrányban is Chelsea nyeri a bajnokságot, habár a Manchester most jól nyomja.
  • Matthew Prosac
    #679
    - ott van még egy Manchester is -
    igen, a kedvenc klubbom
  • DJ BP
    #678
    jah, amúgy 3 vereség akkor is nyomot hagy egy szurkolóban, hiába tettetik hogy nem jelent semmit, egy frászt nem :DDD, főleg rivális csapat ellen :D
  • ForzaInter
    #677
    Úgyis a Chelsea nyeri a bajnokságot, szóval hiába veszekedtek itt. Az Arsenal is és a Liverpool is jó csapat csak most nem szólhatnak bele a bajnoki címbe ennyi, amúgy meg tökmindegy hány angol játszik az Arsenalban attól még Arsenal marad.
  • vmvr
    #676
    a bajnokságnak még nincs vége-.-

  • craft
    #675
    Aggyál nekik Guilty:)
  • Guilty01
    #674
    vmvr,gratulálok, a pool meg még ezzel a "hatalmas nagy" arsenal elleni vereséggel is a 3. Jó,akkor majd a döntőben fogtok elvérezni mindkét kupában:))
  • Guilty01
    #673
    Persze,nem azzal van a bajom,hogy igazolnak pár külföldi játékost,hiszen ezt minden nyugati csapat megteszi(kiv. bilbao:)), és még jól is játszanak általában. De az azért nem gondolod hogy egy kicsit túlzás,hogy az arsenal 28-as keretében 3 db angol van(akik nem játszanak sose)??? Akkor már ezerszer inkább bilbao,mintsem ez a világválogatott.
    Amúgy meg semmi bajom nincs a fekákkal ha erre célzol.
  • Matthew Prosac
    #672
    nem vagyok se L'pool se Arsenal fanatikus, az antiszemita hozzászólásod viszont hűen tükrözi, hogy mennyire szánalmas(an) gyerekes és tahó paraszt lehetsz. Ha megnézed, rengeteg angol (focista) szinesbőrű játékost (lásd Wright-Phillips, Ashley Cole, Campbell, Lennon, Defoe, stb stb) ismerünk, a hollandoknál az antillákról származó színesbőrűekkel ugyanez a helyzet (Davids, Gullit, Rijkaard) mégsem ítéljük el őket.
    Tudod, az a helyzet, hogy a mai futballban nem meglepő hogy afrikai játékosokat részesítik előnyben, miután a fizikai mutatóik (izomzat, gyorsaság) génekből eredően jobbak, mint egy fehér európaié. Nézd meg Drogbát. Henry-t. Megállíthatatlanok.
    Ha pedig egy csapat ilyen játékosokat igazol, akkor eredményes és sikeres akar lenni,nem pedig kicsinyes (és primitív) szempontok alapján (nem) igazol. Habár minden tiszteletem az Atl. Bilbaoé, mégis 2 éve küzdenek a kiesés ellen...
  • vmvr
    #671
    a bajnokságban a 4.helyen vagyunk ezzel a győzelemmel.

    megnyugtatlak, nem kapunk ki a boltontól, sem a tottenhamtól.

    "Menjetek vissza afrikába." Az Arsenalban, azok játszanak, akik jó formában vannak, és jól játszanak, nem kéne ennyire megkülönböztetned az afrikaiakat másoktól, a liverpoolban is játszanak afrikaiak, ráadásul jól.
  • Guilty01
    #670
    a bajnokságban hol vagytok ezzel a győzelemmel?
    az fa kupában vagy most kikaptok a boltontól,vagy a köv. körben egy még erősebb csapattól.
    carling cupban pedig tottenham legyűr titeket,ha meg mégsem,akkor a döntőben a cselzi. Menjetek vissza afrikába.
  • vmvr
    #669
    ezzel nagyon nem értek egyet.

    Arsenal 3 - 0 Liverpool - Bajnokságban 3pontot ért, ami nekünk nagyon jól jön.

    Liverpool 1 - 3 Arsenal - FA kupában továbbjutottunk, ez is nagyon jó, mivel, ha megnyernénk a kupát, az jó lenne, mert ugye pénz.


    Liverpool 3 - 6 Arsenal - A carling cup is jó dolog, pénzt kapunk itt is. Igaz, még van egy meccs, de reményeim szerint ez csak formalitás lesz.

    Szóval, nem igaz, hogy nem érünk semmit
  • Guilty01
    #668
    az egyetlen szépséghibája hogy ezekkel a hatalmas győzelmekkel semmire se mentek:))
  • gabber_saviola
    #667
    flém off, mindenki vissza a helyére
  • 5w0rdf15h
    #666
    pubika

    Arsenal 3 - 0 Liverpool
    Liverpool 1 - 3 Arsenal
    Liverpool 3 - 6 Arsenal

    py
  • Gunnersboy
    #665
    azabaj h te akkor már nemleszel pool drukker :-C
  • hunbasser
    #664
    Válasz 'craft' üzenetére (#658)
  • craft
    #663
    van benne igazság:S-pedig régen a liverpool kisangyal volt otthon de most már...- mind1 majd jövőre megverünk mindenkit ha stabilabb lesz a védelem:)
  • Guilty01
    #662
    660 nekem szólt? ha igen,akkor #634...
    bajnokságban előttetek vagyunk ha jól emlékszem,és ha jól emlékszem tavasszal hazai pályán játszunk ellenetek,és ha jól emlékszem a mu-val és a cselzivel is otthon játszunk:)(bár most már a hazai pálya se jelent garanciát)
  • Gunnersboy
    #661
    bajnokságban is kikaptatok ha jól emlékszem.... :|
  • Gunnersboy
    #660
    figyelj a pool már nemtrendy, menj és próbálkozz a MU topikban pye :-C
  • Guilty01
    #659
    gratula a világválogatottnak, a szépséghiba csak annyi,h fa-kupában a bolton szarrá aláz titeket:)) A szezon végén mit mondasz? Elvertünk titeket a fa és a ligakupában,az már más kérdés h utána mindkettőből kiestünk:D
  • craft
    #658
    "téged inkább szóra sem méltatlak, na sziasztok liverpudlisok!

    további sok sikert a szezonban! (csak vicc volt)"-ezt vajon miért írta mert megnyerjük a bajnokságot???-szerintem irigykedik
  • vmvr
    #657
    téged inkább szóra sem méltatlak, na sziasztok liverpudlisok!

    további sok sikert a szezonban! (csak vicc volt)
  • craft
    #656
    Ez érdekes és te mennyi topikba írsz te majom(az Arsenal topic az tudod hol van???-valahol kint a boltban a wc papír környékén:))nah oda írj jó!!!--->A Barcelona azért mégis megverte az arsenalt szal ide csak ezt tudom hozzáfűzni!!!
  • gabber_saviola
    #655
    fogd már vissza magad
  • Scholes18
    #654
    bazzeg 2-5 az Ágyusoknak 90.perc, nem semmi!
  • vmvr
    #653
    hehe, 0-1:)
  • vmvr
    #652
    meccs után még beszélünk!-.-


    craft, de meg nem nyomd a hülye dumáidat, miután bepróbálkozol a cselzi, és a barkasz topikban, most itt vagy a liverpudli topikban, szánalom