1379
QBZBXUtvAwMDVQpIRwVR
  • shogun6
    #933
    finoman fogalmazok, a meccs jó volt, de a mákkal megint nem álltatok hadilábon, gondolok itt a 11esre, ami nem volt egyértelmű, főleg a 87. döntő percben. Tény, a bírók csak egyszer látják, de sztem hagyni kellett volna, és a hosszabbításra vagy maradék pár percre bízni...
    a riporter is azt mondja "what a call"
    http://www.tvgolo.com/football.php?subaction=showfull&id=1207682317&archive=&start_from=&ucat=50&
    remélem nem vágja szét a linket semmi
    azért grat, mert többnyire szép játék volt, a chelsea ellen remélem nem lesznek 2005/2006ös hullagyenge meccsek, bár az esély elég nagy rá.
  • kretyás
    #932
    bannnci lesz suna :}}}}
  • Brolly
    #929
    fóóó kis végjáték, azta szégyentelen, de megérdemelte volna mindkét csapat a továbbjutást, dehát ez van...
    remélem a chelzit hasonlóan izgalmas meccsen elveritek;)
  • Paranoia
    #928
    naon jó a meccs!
    egyértelmű a fölény!
    remélem sikerül elverni az ágyúsokat és nem 11esel fog eldőlni!

  • galmat
    #927
    Németh Krisztián góljával bajnokságot nyert a Liverpool-tartalék
    a cikkek:
    NSO.HU

    liverpoolfc.com cikke
  • banok
    #926
    Manchester United-Liverpool ::: összefoglaló
    http://www.videoplayer.hu/videos/play/147718

    nagyon kikaptatok
  • Z
    #925
    Én inkább arra gondoltam, hogy az Inter IS az esélyesek közé tartozik...örülhettél volna, hogy megtiszteltem az Intert azzal, hogy oda soroltam a csapatot. De hát így már nem esélyesek a végső győzelemre. Maybe next time.
  • vmvr
    #924
    az Arsenal-Chelsea flémtopiknak nem volt már sok értelme, mert már nem írt senki stb. így mostantól, hogy a topik ne veszítse el angolságát és fightolós jellegét mostantól premier leauge elit (fight)club-ként üzemel:)
    a nagy négyes számára elsősorban: Liverpool, Manchester, Chelsea, Arsenal
    így talán nagyobb élet lesz ott



    link
  • Z
    #923
    Hú de kell ide egy UP! :)

    Nem láttam a tegnapi meccset, de az eredmény nem is rossz, sőt! :D

    Materazzi megkapta a méltó jutalmát a korábbi bűneiért. Kár, hogy ilyenkor egy egész csapat szenved miatta.
  • Guilty01
    #922
    elhiszem, hogy az,már csak a szó jelentését kell tisztáznunk:) olyan hollandosnak tűnik...
    Amúgy boldog karácsonyt mindenkinek!!
  • ForzaInter
    #921
    aza bundásliga a világ legkisekereebb ligája világon:) de ebbe a bunda ligába ne menjünk bele... kellemes karácsonyi ünnepeket.
  • Z
    #920


    Mellesleg kellemes ünnepeket mindenkinek!
  • Guilty01
    #919
    tudtommal fél év telt el a bajnokságokból, de ha a bundásligátoknak már vége van,akkor elnézést, nem szóltam...
    a "mindenki" alatt gondolom a fanatikus, beképzelt szurkolóitokat érted:) Sztem ők már megnyerték nektek a következő 5 évre a BL-t is. Na mind1, mi se piszkítunk a ti topikotokba, légyszives ti se kezdjetek el provokálni minket. Thx. Aztán sok sikert majd az Anfielden:)
  • ryhdeksan
    #918
    addig a serie a első helyén tanyáztunk
  • ForzaInter
    #917
    mér venné ki? már megnyertük ezt midnenki elismeri.
  • Randal
    #916
    Ááá, az idei idény Tóth Ferié és a Rómáé lesz:P
    Hajrá Liverpool és Róma:D
    (Csak a BL-ben ne kerüljenek össze:D)
  • Guilty01
    #915
    khömm... talán amióta az utóbbi 3 szezonban 2-szer a döntőbe meneteltünk. Addig hol is tanyázott a te hatalmas intered?:)))))))))

    P.S.: elhiszem, hogy már le van bundázva a 07/08-as idény is, de azért sztem kicsit visszavehetnél az arcból, és legalább karácsonykor vedd ki az aláírásodból az uccsó sort:))
  • ryhdeksan
    #914
    ti mióta vagytok esélyesek a végső győzelemre?
  • Z
    #913


    De azért elég gáz ez a sorsolás. Két, végső győzelemre is esélyes csapat biztosan el fog búcsúzni a többiektől ebben a körben.
  • Guilty01
    #912
    azért még ne temesd a csapatod:)
  • ForzaInter
    #911
    Liverpool-Inter:)
    győzzön a jobbik.
  • Z
    #910
    Kár érte...

    Nagyon kellett volna a győzelem.
  • Z
    #909
    Na minden rendben. Már csak a Real-t kellene valahogy elkerülni a sorsoláskor. A döntőben elég lenne találkozni.
  • Z
    #908
    Remekül alakul az eredmény... :D
  • Z
    #907
    17' Stephen Hunt steps up - not a confidence-inspiring sight - BUT IT SHOULD BE!!! He tucks it into the left corner, sending Reina the wrong way!!
  • Z
    #906
    Büntető.... :(

    Penalty Reading!! Gunnarsson is brought down by Carragher right on the corner of the area... in fact the contact starts outside the box. A controversial one, that.
  • banok
    #905
    Liverpool-Bolton összefoglaló
  • pilboy
    #904
    klassz
  • BuffaloSoldi3r
    #903
    Németh Krisztián 2 gólja és a meccs összefoglalója: Összefoglaló
  • Z
    #902
    Nem volt gyenge meccs. De az első félidő végén egyszerűen érthetetlenül mentek rossz helyre a passzok. Mintha pillanatnyi elmezavar lett volna úrrá a srácokon. Nagyon érdekes volt. És akkor szerencsére a portugálok nem használták ki, pedig simán beverhettek volna akár kettőt is.
  • banok
    #901
    Newcastle-Liverpool összefoglaló
  • Guilty01
    #900
    már 2-vel... Nagy hirtelenjében vérmes Andorra szurkoló lettem. csak tudnám miért....
  • Guilty01
    #899
    bakker, angolok nem jutnak ki az eb-re????? Horvátok vezetnek idegenben,na nehogymááá
  • banok
    #898
    Voronin jól játszik ma.
  • Guilty01
    #897
    Egymás elleni gólok. Mintha egyenes kiesésbe lennének. Amúgy a marseille vagy a porto bukni fog a besiktas ellen, mert ezek a törökök nem olyan gyengék, mint ahogy tegnap ez kiütközött. Hazai pályán van esélyük, nem is kevés. Azért azt nézzétek meg,ha köv. meccset hozzuk a porto ellen, a törökök meg hazai pályán leverik a marseillet, akkor az uccsó forduló előtt mind a 4 csapatnak lenne esélye a csoportelsőségre. Durvás:)
  • Z
    #896
    OK, de tegyük fel, nyer a Marseille ellen a Pool Franciaországban. Akkor egy győzelem lesz ide-oda, mindkét csapat idegenben győzte le a másikat. Akkor mi a következő szempont, ami eldönti a csoport második helyét? Az egymás ellen lőtt gólok száma, az egymás elleni gólkülönbség, szimplán a gólkülönbség a teljes csoportot figyelembe véve, vagy az idegenben lőtt egymás elleni gólok, esetleg más?
  • banok
    #895
    egymáselleni eredmény.
  • Z
    #894
    * Na akkor mi számít a továbbjutást illetően? :DDD
  • Z
    #893
    Sajna... :(

    De azért győzni kell a két maradék meccsen! Besiktast valszeg mind a Porto, mind a csigaevők behúzzák. Akkor lenne a Portonak 11 pontja, és a Pool állna megosztott második helyen a Marseille csapatával.

    Na akkor mi számít a tovű? Egymás elleni egy-egy győzelem, egy-egy vereség. Utána több lőtt gól? Jobb gólarány? Vagy egymás elleni gólarány? Na mindenesetre izgalmasnak ígérkezik.
  • Guilty01
    #892
    Az a baj, hogy még így is bőven kieshet a csapat ha nem koncentrálnak eléggé a hátralevő 2 meccsen. Azért rohadt szép volt!:D