1379
QBZBXUtvAwMDVQpIRwVR
  • minimize
    #973
    gratula Riise "alakításához", jó csereember volt Benitez részéről.
    amúgy sem lett volna könnyű 2mérkőzés, de így....
  • Matthew Prosac
    #972
    megirigyelte Durica teljesítményét
  • Vazov
    #971
    Ehez nemtok mit szólni 4 éve L'Pool drukker vagyok de ezen csak nevetni tudok
  • sweech
    #970
    ófaszom riise de elbaszta :C
  • Paranoia
    #969
    ezt az oltást.....
  • rvn
    #968
    Mákos köcsög geci tróger szar cselzi....de utálom éspont az ijenkért utálom
  • rvn
    #967
    Hat sajnalom sracok...
  • II Rocky II
    #966
    hajrá Chelsea..vhogy utálom a poolt. :S egy arsenal drukker :]]]
  • rvn
    #965
    drogba de lol volt:D
  • Paranoia
    #964
    Kuyt góól
  • Coco
    #963
    magyarország páver :)
  • Huszi84
    #962
    mu drukkerek itt vannak??
    1:0 az még kevés ám hazai pályán..
  • Petys
    #961
    Köszi!
    See ya' in Moscow!
  • rvn
    #960
    Ma este veletek vok! Egy MU drukker...
  • Huszi84
    #959
    GG
  • Paranoia
    #958
    HJUHUHuuu
    naon szép naon szééép

  • II Rocky II
    #957
    látom sok pool drukker van eme topicba:D
  • Guilty01
    #956
    Liverpool 3-1 Blackburn
  • Winz
    #955
    A mai Pool-Blekbörn nagy falat lesz,de megvan az esély hogy megpattanjanak az Everton elől.
    Torres majd eldönti a meccset.
  • Gunnersboy
    #954
    elfelejtettem hogy bazinagy haverok vagytok minden bizonnyal
  • Vazov
    #953
    akkor nem voltam az de az nem BL volt..
  • Guilty01
    #952
    #951: Theo pool drukker. És a papimami is.
  • Gunnersboy
    #951
    3:6 után is ilyen boldog voltál? elgondolkozhatnátok, faszomért vitatkoztok, ami megtörtént megtörtént.......


    #949: Theo nem pool drukker, csak a papimami
  • Vazov
    #950
    Mert nem ennyi volt??Vissza lehet venni az arcodból köcce ^^ YNWA
  • Randal
    #949
    Ennyit rólad.

    Szegény Roma megint kikapott:( Bár nem tudom kinek drukkoltam volna egy esetleges Liverpool-Roma meccsen

    Vannak csúnya dolgai a védelemnek az igaz, de eredményesen játszanak és a legtöbbször szabályosan.

    Az Arsenalban meg csak 1 db angol van, a Walcott gyerek, igaz az nagyot alakított. Ráadásul Liverpool druuker:P

    Arsenalnak még érnie kell egy kicsit és nagyszerű csapat lesz.
  • Z
    #948
    Ezt az ocsmány stílust befejezhetnéd. Ésszel is írhatnál kommentet.

    Vegyél példát shogun6-ról vagy mimizéről!
  • Rolka
    #947
    Mi az,hogy ennyi volt az arsenal te csicska geci? Az ilyen csirák úgy fel tudnak baszni idegileg! A chelsea ellen meg nem lesz ilyen mákotok!
  • Z
    #946
    Az első meccsen tényleg tizi volt a Hleb-szitu. De nem sokkal utána volt egy meg nem adott a másik oldalon is, szóval az egál. Torres Oscarokról meg annyit, hogy akkor mit kapna Cristiano Ronaldo? Egyedül megkapná a világbajnoki aranyat a műesésekért? Vagy Totti?

    Srácok én komolyan mondom, hogy nagyon nem jó dolog ám a rúgásokat hosszú távon elviselni. Mikor sokkal ügyetlenebbek ellen focizol, s röhögve megvered 10-ből 8-szor egy az egyben, de amikor elmennél, a majom felrúg, és a bíró nem fúj semmit, mert nem látványos. Nem látványos, de annál jobban fáj. Ha lejátszol nagypályás/kispályás műfüves bajnokságban pár évet, ahol előszeretettel rugdosnak, akkor nem fogsz vacilálni azon, hogy eldobd-e magad, ha akár egy kicsit is lefaltolnak.

    Viszont a Babel esés szerintem zseniális volt. Azzal a kacsázó mozgással szerintem Collina is bekajálta volna, de talán még a '94-es VB-döntő formáját hozó csúcsformában lévő Puhl Sanyink is. Mellesleg a lassítás alapján azt mondom, hogy ennél kisebb faltra is adtak már büntit.

    A szerencse sem pártolt azért mindig a Pool mellé. A második Milan-Pool döntőn, ahol a Milan végre tényleg gyatra formában játszott, és simán meg lehetett volna fogni őket, elbohóckodták a liverpooliak a meccset, és Pippo sajnos büntetett.

    Sokszor hozzák fel az ismerőseim, hogy ocsmány védekező taktikához folyamodik a Pool, bezzeg Arsenal, vagy a MANU sokkal szebb focit játszanak. Ezzel nem is akarok vitába szállni. Ez így van. De eredményes a jó védekezés is.

    És nem érzem, hogy nagyon (szóra érdemes mértékben) lejtett volna a pálya. Ezt inkább korrekt bíráskodásnak nevezném.

    Jó meccsnézést mára!
  • Vazov
    #945
    Ennyi volt az Arsenal most a Cselzi jön :P muszály megnyerni a BL-t ami megis lesz! GO Liverpool! YNWA
  • Guilty01
    #944
    Persze, hogy kézilabda mozdulatnak éreztem "lesember" gólját, de tudtam, hogy a liverpool és az összes többi csapat javára is nap mint nap születnek ilyen döntések. Ha nem is a BL-ben, a bajnokságban biztos. 20 éve meg mondjuk lehet hogy épp az Arsenalnak volt ilyen mákos sorozata, akkor meg őket szidalmazhatták az ellendrukkerek a szerencséjük miatt. Mondom, badarság az ilyeneken leakadni, a foci nem erről szól (legalábbis nem erről kéne hogy szóljon), más kérdés, hogy milyen színvonalon vannak mostanában a játékvezetők.

    Na, elnézést, ha valakit megbántottam, nem állt szándékomban, remélem az Arsenal befogja a MU-t, és akkor év végén mindketten boldogok lehetünk:)
  • minimize
    #943
    a bal kezét (is)figyelheted, amikor a kézfeje az égnek áll, és alig érinti az ellenfelét..kibillentette az egyensúlyából, persze. Hlebnek majdnem leszabták a jobb karját, de hagyjuk.
    tényleg nem fognak a szitura emlékezni, max. összességében a meccsre.
    azonban ha mellétesszük a bajnokságban is ellenünk fújt, jogtalan dolgokat, úgy már kicsit sok. itt is-ott is osztanak bennünket, a kárunkra. kívánom, hogy az angol foci, és maga a Bajnokok Ligája is újra a régi lehessen, ennyi rossz ítélet(biztos a játék sebessége miatt) rég nem született, az olasz, sőt, a spanyol bajnokságban sem!
    sok sikert a további BL-küzdelmekre a Liverpool-nak!
  • shogun6
    #942
    hát fogalmazzunk úgy, h a legélesebb helyzetekben, 1/8; 1/4; 1/2, döntőben, tehát a legmeghatározóbb meccseken biztos a pool vezetne ezen a képzeletbeli listán, ha bunda lenne, mennék robbantani :)
    "angol" focit, meg már csak elvből sem nézek :)
    bocs, de remélem tényleg visszakapják szűkös időn belül, azért megkérdezném nem tartottad máknak tavaly Superpippo bevállalós vállas gólját? Na ilyesmikből van sok a poolnak, csak bírói közteműködésnek hívják, na mind1, bocs de remélem nem nyertek :)
  • Guilty01
    #941
    Hmm.... hát akkor szerintem nézz angol focit. Meg nézd meg újból a tegnapi meccset, és utána műugrózd le torrest. Tényleg jellegzetes latin szokás a dobálás, de Torres teljesen jól átvette ezt az angol ritmust, folyamatosan küzd, hajt, gólokat lő.

    És most, hogy az utóbbi 5-6 évben a liverpool számára volt a legtöbb kedvező döntés (ami egyébiránt igencsak vitatható, de tegyük föl), akkor ez min változtat? Bundát sejtesz az ügy mögött, vagy mázlit?:)) Gondolom utóbbit. De akkor tudhatod, hogy a nagy számok törvénye alapján minden csapat ugyanígy vissza fogja kapni ezeket a kétes eseteket. Értelmetlen ilyen dolgokon rágódni. Megtörtént, és kész.
  • Guilty01
    #940
    Most megnéztem amúgy megint, toure a bal kezével az elesése pillanatában azért rendesen dolgozott, előbb Babel vállát, majd a háta közepén a mezének ellasztikusságát tette próbára.

    Wenger egyszerűen nem képes belátni, hogy ez a továbbjutás nem a tizenegyeseken, hanem a kihagyott helyzeteiken ment el. (Emlékezzünk az 1. meccsre, valamint a tegnapi meccs 2. félidejében pl. Adebayor hatalmas helyzetére.)
  • shogun6
    #939
    bár nem nagyon nézek angolfocit, de azt nagyon sok helyen olvastam, hogy rengetegszer dobálja magát, természetesen a cél érdekében.
    az idegesítő számomra az, hogy kb 3 éve vannak ilyen döntések(talán a Juve elleni meg nem adott "les"gól volt az első, Chelsea elleni gól, ami bennt se volt...), és azóta jól jár velük a pool... Nem azt mondom, h másnak sincs, sőt a pakliban is benne van, de úgy érzem messze a legtöbb a poolnak. remélem a MU vagy a Barca nyer
  • Guilty01
    #938
    Ja igen, mert torres megállás nélkül dobálja magát... Teljesen mindegy egyébként, 5 év múlva senki nem arra fog emlékezni, hogy jogos volt-e a tizenegyes vagy nem, hanem arra, hogy milyen jó meccset játszott a két csapat.
  • shogun6
    #937
    sztem max szabad, Toure egész egyszerűen nem tudta kikerülni Babelt, de szabálytalan nem volt, max Fabregas visszarántás, akkor meg szabadrúgás.
    az első meccsen melyik pool játékosnál volt 11es szituáció? Torres, na azt más számokkal/ kell honorálni, 5,8; 5,7; 5,8; műugrás :)
    kár, hogy megint így belenyúltak egy meccsbe és megint a pool járt jól...
  • minimize
    #936
    http://videos.sapo.pt/HZCOvOGRA9JdQuE7DcyT
    Ez nem volt 11-es, pártatlanul.
    A múltkori Hleb-eset pedig egyértelműen az volt, ennyi.
    Gratula a továbbjutáshoz, ha a cselszi ellen nem lesz hasonló "támogatás", ennyi volt a BL a 'pool-nak.
  • Guilty01
    #935
    Szerintem teljesen jogos volt a tizi (bár lehet hogy a drukkerszív beszél belőlem), Touré rámászott Babel-re, ha nem is volt kegyetlen durva szabálytalanság, a szándék egyértelműen megvolt, és mint tudjuk, azt is büntetik. Az meg teljesen mindegy, hogy mikor és milyen állásnál történt az eset, a bírónak minden egyes ilyen esetet a pillanatnyi állástól függetlenül kell megítélnie. Az 1. meccsen 1-1 tizigyanús szituáció volt mindkét oldalon, egyikből sem lett semmi. Ez a bíró legalább nem félt használni a sípot, szerintem abszolút jól vezette a mérkőzést, és a kollégái is remek munkát végeztek (emlékezzünk csak milyen kitünően vették észre a leshelyzeteket).
    Egyébként meg grat az Arsenalnak, nagyon jól játszottak, és én is legszívesebben mindkét csapatot továbbjuttattam volna. Ez van.
  • shogun6
    #934
    késő van, 2-2nél az Arsenal jutott volna tovább, de talán a két meccs összképét nézve tisztább lett volna, mint 1 ilyen 11est megadni a meccs legvégén...mind1