25347
  • Perbal
    #25145
    Sziasztok!

    Egy újabb kérdés, vagy inkább tanácsot szeretnék kérni!

    49 collos monitort szeretnék venni, mivel mostanában elég sokat autószimulátorral játszom!
    Viszont kicsit elgondolkodtam, és ha nem lesz később elég időm a szimulátorozáshoz, vagy ráunok, fogom tudni használni a monitort, mint egy átlag felhasználó! Gondolok itt a legalapabb dolgokra, mint internet, filmek, egyéb játékok!
    Esetleg egy 34 collos monitorral jobban járnék?
    Igaz, hogy a szimulátorban a 34 kevesebb élményt adna, mint a 49 coll!
    Valaki használ 49 collos monitort átlagos felhasználásra?
    A 3 monitoros setup nem foglalkoztat, meg el sem fér, a VR meg nem az én világom, és nem csak a szimulátorozáshoz kell, ezért nem akarok monitort és VR szemüveget is venni!
  • bosco05 #25144
    Discordon van élet. Meg igazából az iRacingen nincs nagyon mit fórumozni, mindenki megy, teszi a dolgát, versenyez. Kb 150-200 aktív hazai iRacer van.
  • Alexease
    #25143
    Igen, ha jol emlekszem, 150Ft korul volt a dollar, amikor elkezdtem:)
  • Perbal
    #25142
    Igaz, hogy most kezdek jobban elmélyülni az iRacing világában, de azt vettem észre, hogy Magyarországon eléggé halott!
    Legalábbis a fórumok eléggé halottak, nagyon kevés új hozzászólás van!
  • Perbal
    #25141
    Köszönöm!
  • bardocz
    #25140
    Van benne igazság, hiába itt a cockpit, jobb hardverek. Akkoriban kb ez volt az egyetlen hobbim, és amúgy teljesen antiprofesszionálisan csináltam, csak menjen a verseny, setupolás szinte semmi, tudás se nagyon halmozódott össze.
    Most kicsit jobban odafigyelek, próbálok setuppal is foglalkozgatni, legalább próbálkozás szintjén, meg ugye valóságban is elkezdtem vezetni, akkoriban nem nagyon volt lehetőségem se, főleg nem élményautózgatásra, és érezhetően stabilabban tudok menni, gyorsabban, és úgy általánosságban minden inputot sokkal finomabban kezelek, 5-10 éve inkább rángattam az autókat.
    Munkatársakkal elmentünk gokartozni, amit ezelőtt csak egyszer próbáltam, jó pár éve, és meglepően jól ment, a sokkal tapasztaltabb emberek tempóját úgy ahogy tudtam tartani, az eddigi autós megcsúszásaimat is egész jól kezeltem, pánik meg meghalás helyett nyugodtan megfogtam, szóval azért valami eredménye van a sok év szórakozásnak is.


    #25136
    iracers-en keresd meg Sándor Tibort, tagságért cserébe lehet van még 50$-os egy éves kód.
  • bosco05 #25139
    De az is lehet, hogy akkor érdekelt a szimezés, most meg csak úgy elvagy ha épp nincs jobb dolgod nem? :) Sajnos alternatíva és versenytárs még mindig nincs :( Ezért sz@r, ha valaki monopol helyzetbe kerül.
  • bardocz
    #25138
    Nameg a dollár elszállásával, kis túlzással duplája a tartalom is, mint régen, forintban mérve. Egyetemistaként könnyebben rávettem magam, hogy erre költsek, mint most, pedig az ösztöndíjak meg a fizetésem között van egy tízes szorzó :DD
  • Alexease
    #25137
    Sajnos mar "evek ota" nincs meglevo elofizetoknek ilyen kedvezmeny:( Regen evente ketszer volt 50%-os, es ketszer akcios kredit (75%). Az utobbi idoben mar csak 75%-os volt, de lehet mar sem lesz. Az akciok megszunesevel, az ar emelessel es az adozas bevezetesevel bo haromszorosara emelkedett az (itthoni) ara.
  • Perbal
    #25136
    Sziasztok!

    Most néztem az iRacing honlapját, és ott már akciós az egy éves előfizetési díj BF alkalmával! De csak, akkor ha új előfizető vagy!
    Nos nekem most járt le és szeretném megújítani 1 évre!
    Már meglévő előfizetőknek lesz 50 százalékos kedvezmény, vagy ez csak az új előfizetőknek jár!

    Esetleg van 1 éves promó kód?

    Köszi!
  • Alexease
    #25135
    Pedig lehet, hogy az: "vezetés szimulátor". Mig ezek, auto szimulatorok:)
  • bardocz
    #25134
    Ha a kormányom kompatibilis lenne a PS4-gyel, kipróbálnám milyen, videók alapján amíg az ember csak íven autózik, egész tűrhető, de azért The real driving simulatornak nem merném nevezni :D
  • pointer4
    #25133
    Ezek után ,vicces a valódi autón a szélvédőn a reklámot észrevenni, és megpróbálni a szürreális jelentésétől nem röhögni :D
  • Alexease
    #25132
  • __Jacek__
    #25131
    Rénézek, kk
  • Marcinko
    #25130
    IrFFB-t próbálja ki, akinek esetleg hiányérzete van FFb ügyben
  • __Jacek__
    #25129
    De simán :D
  • bosco05 #25128
    Hát én passzolom, nálunk a tizenpárfős társaságból nagyjából mindenki ellenkező véleményen van :/ Nem lehet, hogy valami beállítás nem jó?
  • __Jacek__
    #25127
    Jaj de jó :D De komolyan beülök és nulla semmi, át ülök a Ferka GT3-ba vagy a BMW GTE-be minden ok.. régi F1 Williams jó..
  • bosco05 #25126
    Szerintem pont fordítva van :D Az új gumifizikával rendelkező autókon van FFB, a többin takonyérzet nekem abszolút. Oválon minden ok, de a régi gumis road valami botrányos.
  • __Jacek__
    #25125
    Akinek megvan az uj Audi tcr, van FFB-je? Mas autoban minden ok, itt meg mintha kikapcsolnad a FFB-t? Nem is ertem....
  • Alexease
    #25124
    Az lesz az! Valami ribbon-ra tippeltem volna, de a ticker jobb:D
  • gviski
    #25123
    ne keresd, meg van

    [Overlay]
    EnableTicker=1 ; set to 1 to turn on ticker when session UI is disabled
  • Alexease
    #25122
    Ez most igy fejbol mar nem megy, ha hazaerek este, megprobalom nem elfelejteni megnezni.
  • gviski
    #25121
    Alexease!

    ha jól emlékszek, akkor anno te segítettél abba nekem, hogy a app.ini-be mit kell átírni, hogy a képernyő tetején fusson az eredménycsík,ez csak akkor működik amikor nem vagyok pályán.

    szóval most ismét be akarom állítani és kéne, hogy melyik paramétert kell 0-ről 1-re írni.

    Köszi a segítséget
  • tobias88
    #25120
    Lehet hogy nincs pénze több contentre

    Azt én sem értem hogy miért jó ez neki. Tudtommal az ilyen simeket csak arra szokták használni, hogy a mezőnyben versenyzést még jobban gyakorolják. Ezzel szemben itt végig fél perccel nyer mindenki előtt, nem sok értelmét látom. Maximum szórakozik Max, esetleg a 10000es iratingre hajt
  • bosco05 #25119
    Jaja, most már rendesen aktív a csávó :) De nem tudom, hogy nem lehet megunni azt, hogy folyamat ugyanazt tolja... :/
  • tobias88
    #25118
    Verstappen elkezdett aktivan iracingezni, már 7000 irating felett
  • tobias88
    #25117
    Itt azért látszik hogy jól megcsinálták. A leszakadó keréknek is van súlya:
    https://youtu.be/CtuQ6OVceSI?t=609
  • oneal1
    #25116
    alap
  • tobias88
    #25115
    Skip barber-rel az új törés model az alap már vagy kell hozzá valami plusz beállitás?
  • Alexease
    #25114
  • Alexease
    #25113
    Szorozd meg kettovel:D
  • oneal1
    #25112
  • Alexease
    #25111
  • santibi
    #25110
    Vannak 50%-os kódok éves előfizetésre valamint 3 hónapos free kódok is.
    Igényelhető iRacers fórumon privát üzenet formájában Sándor Tibornak, vagy emailben a [email protected] címen.

    Üdv..
  • Alexease
    #25109
  • Alexease
    #25108
    iRacing – Season 4 Updates to the Dynamic Track Model – Rain Confirmed
  • Marcinko
    #25107
    Fotelből ahogy illik
  • Solt
    #25106
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A linken nem az én képeim vannak... én cipőben tolom! :)