iRacing

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Norbi1990
#13169
Nyomj pici gázt, akkor nem fogja tolni az elejét.
#13168
Hú ez nagyon fasza! 😄 Naggyon tetszik! 😄 A célegyenes végén mikor fékezek, és leszállok a fékrõl egyszerûen kitolja az elejét és kicsúszok vagy a hátulja kezd el sodródni, akkor ellenkormány és akkor megint az eleje csúszik. 😞 Szerintem azon a kanyaron múlik a legtöbb. Gondolom abban egyetértünk. 😊Egy párszor még végignézem a körödet.

\"Egy hazugság a fél világot körbeutazza mialatt az igazság még mindig csak a cipőjét húzza fel.\"

#13167
kérj másoktól kimentett telemetriát, szerintem odaadják. mások körét online visszanézni amõgy szar, nem real visszajátszás, csak akkor, ha elkéred a visszajátszás fájlokat a körükrõl.
Norbi1990
#13166
A Roadsterrel próbálkozz az jobb mint a Cup Mazda.
Felvettem egy körömet, tegnap áttörtem a 59es határt 😄
Remélem segít 😊
Norbi1990
#13165
Nálam is csinálta régebben hogy kettõt vált vissza, de mostanába nem szokott elõfordulni szerencsére.
#13164
Hát ekkora szerencsétlen hülyét mint én... :| Nem elég hogy idõmérõn állandóan 1-1.5 mp-et vernek rám és 4-ik 5-ik helyrõl indulok, most még ez is. Valamilyen oknál fogva nem indult az elsõ 3 helyezett. Na mondom, elsõ rajtkocka! 😊 Aztán egyik kanyarnál kettõt vált vissza ez a buzi kormány és kipördülök... Simán meglehetett volna az elsõ gyõzelmem, még ha kis csoda árán is.

Az idõmérõvel kapcsolatban nem értek valamit. Azt tudom hogy nem vagyok nagy profi, de hogy hogyan futhatnak egyesek 1.5 mp-el gyorsabbat mint a többi, nem jövök rá. Pedig nézem hogy hogyan vezetnek milyen ívet használnak, de ez nekem értelmezhetetlen. Olyan mintha más beállítást használnának. Sokj helyen lassabbnak tûnnek mint én, mégis simán megaláznak.
Lime Rock aszfaltját már rég rongyosra teszteltem, de egyszerûen nem tudok annyit faragni. Szerintem a legkritikusabb a célegyenes vége. Az tuti. Ott max pár tizedet lehet még javitani. Esetleg. De a többi, kb 1mp-et honnan lehet elõszedni azt nem tudom.
Amúgy baromi jó pálya. Az MX-5 is nagyon tetszik. De kicsit kezd frusztráló lenni ez a folyamatos 4. 5. hely. :S
Bocs, csak ki kellett engednem a túlnoymást. 😊

\"Egy hazugság a fél világot körbeutazza mialatt az igazság még mindig csak a cipőjét húzza fel.\"

pointer4
#13163
<#eljen>
#13162
Az elsõ dobogóm! Juhééé! 😄

\"Egy hazugság a fél világot körbeutazza mialatt az igazság még mindig csak a cipőjét húzza fel.\"

#13161
Hol lehet megnézni egy adott pályához tartozó idõket?

\"Egy hazugság a fél világot körbeutazza mialatt az igazság még mindig csak a cipőjét húzza fel.\"

gviski
#13160
na az akkor már királyság, nekem a SK jobban bejön mint a nagy tesója

Virtual SimRacing

Norbi1990
#13159
Tegnap 10kor 20an voltunk Shouth Bostonba. Elég tömeg volt az egész pályán 😄
gviski
#13158
Sk-t én is nagyon szeretem, de tényleg az a baj hogy kevesen vannak :-(

Virtual SimRacing

#13157
😄 Na most nem azt mondom hogy én olyan profi vagyok. De hogy egyszer leelõz aztán meg nem meri bevenni még az ovált se, az több mint érdekes. 😊

\"Egy hazugság a fél világot körbeutazza mialatt az igazság még mindig csak a cipőjét húzza fel.\"

Norbi1990
#13156
Rookieba sajnos ilyenek vannak. Túlélésre kell játszani 😊
#13155
Ennyi parasztot aki itt közlekedik... Hát nem igaz hogy 50 méterrel elõbb kell fékeznie mint másnak! :S Már a 2. versenyemet cseszik el...

\"Egy hazugság a fél világot körbeutazza mialatt az igazság még mindig csak a cipőjét húzza fel.\"

Norbi1990
#13154
Ez a SK nagyon brutál 😄
Jókat lehet vele menni és nem is vagyok lemaradva annyira az elsõktõl mint gondoltam, nem bántam meg hogy megvettem 😊
#13153
Ez a Ford 34 coupe nem rossz kis auto. De a rövid oválok sosem voltak a kedvenceim. 😊

\"Egy hazugság a fél világot körbeutazza mialatt az igazság még mindig csak a cipőjét húzza fel.\"

#13152
Késõn szóltál. 😄 Mentem egyet egy kis practice után. 5helyrõl indultam. Voltam 3. is. Keresztbe álltak elõttem az oválon, neki mentem, aztán beleszálltam a falba. 1 perc javítás, ami 4 kör minuszt eredményezett a végén 8. hellyel. De legalább nem lettem utolsó. Az is valami. 😄

\"Egy hazugság a fél világot körbeutazza mialatt az igazság még mindig csak a cipőjét húzza fel.\"

bardocz
#13151
Viszont kezdésnek semmiképp se menj versenyt, akármennyit is szimulátoroztál már, mindenképpen szánj egy kis idõt arra, hogy megismerd a játékot.
Norbi1990
#13150
<#eljen>
Kinyitod a Race fület és ott tudsz jelentkezni a versenyre ha piros lesz a felirat, illetve tudsz tesztelni egyedül a pályán.
Felette pedig tudsz váltogatni Qualy, Time Trial, vagy Practice között.
#13149
Na. 😊 Sikerült. Frissítés pár percen belül kész is. 😊 Alig várom már. 😄 Mondjuk még nem tiszta egészen az oldalon a versenyek kiírása. :S

\"Egy hazugság a fél világot körbeutazza mialatt az igazság még mindig csak a cipőjét húzza fel.\"

Norbi1990
#13148
12$ért most van egy olyan lehetõség az új tagoknak hogy 3 hónapot tudsz menni. Kipróbálni érdemes ha szeretsz szimulátorozni, mert az egyik legjobb a piacon, sajnos ezt meg is kell fizetni, mert nem olcsó ha elkezdesz venni hozzá pályákat autókat plusz a elõfizetést.

Az alap autókkal/pályákkal nagyon sokan mennek, úgyhogy biztos nem leszel egyedül.

Ha érdekel írj egy PÜ-t és elmagyarázom mit hogyan 😊
#13147
Eszembe jutott még egy kérdés. Azt a pofás kis FW31-est használja valaki? Vagy olyan sokba kerül, hogy kevesen veszik meg?

\"Egy hazugság a fél világot körbeutazza mialatt az igazság még mindig csak a cipőjét húzza fel.\"

#13146
Sziasztok! Erõsen gondolkozom, hogy kipróbáljam-e ezt a cuccot. Igazából az tart vissza, hogy nem tudom mit várjak tõle. Hogy van-e lehetõség a versenyekre olyan embernek, akinek nincs sok pénze. Mert nehogy aztán pont az alap pályákon, az alap autókkal ne menjen senki, én meg maradjak egyedül mint a kisujjam. Tudom nem sok pénz ez a 12 dodo, de azért mégis szeretnék valami jót kapni a pénzemért. Vagy ez is olyan mint a WOW,hogy megveszem az alapot, aztán tunkolhatok bele havonta több ezret?
Érdemes?

\"Egy hazugság a fél világot körbeutazza mialatt az igazság még mindig csak a cipőjét húzza fel.\"

Norbi1990
#13145
Az a baj, hogy elcsesztem a egészet mert Short Oválokat vettem amikor kezdtem a játékot, és elfogyott a pénzem, viszont ezeken a short oválos dolgokon nem nagyon szoktak lenni SK, Sprint Carokon és max hétvégén lehet menni Official Race-t mert ezek amcsik szoktak menni, viszont a Sprint Carért kapok pár creditet is, abból meg néha néha tudok venni néhány Road pályát is.
Szóval elég bonyolult 😄
bardocz
#13144
Szerda-péntek-vasárnap-hétfõt ír a fórumban lévõ versenynaptár. Nem lehet túl népszerû sorozat:\ A C-s változatban meg mégkevesebb van, kedd-csütörtök meg szombat versenynap.

A játékban lévõ Daytona az a régi aszfaltozású, vagy már az új? Mert ha ez az újraaszfaltozott, akkor a munkásokat tutira innen vitték ki<#nevetes1>
Norbi1990
#13143
SK modified kocsival csak éjjel vannak versenyek?
bardocz
#13142
Úgy tudom a bankod középárfolyamán vannak az ilyen dolgok számolva.
#13141
És milyen árfolyamon számolja? Csak az érdekesség kedvéért.

\"Egy hazugság a fél világot körbeutazza mialatt az igazság még mindig csak a cipőjét húzza fel.\"

gviski
#13140
nekem nem szokott rájönni semmi pluszt, 12 dolcsi levon és kész

Virtual SimRacing

#13139
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Most akcióban 12$-ért 3 hónapot kapok elvileg. Mi jön még rá erre az összegre, ha kártyával fizetek?

\"Egy hazugság a fél világot körbeutazza mialatt az igazság még mindig csak a cipőjét húzza fel.\"

Norbi1990
#13138
Mindenki megkapja a creditet aki regisztrált a versenyre 😄
Norbi1990
#13137
Most megint ez van 😄
Norbi1990
#13136
Elindult a oldal
bardocz
#13135
Mostmár 21-re tolódott el az idõpont.
Norbi1990
#13134
560 valamennyi volt nekem is. Érdekes lesz amikor újra belép EGYSZERRE a több ezer felhasználó 😄😄
bardocz
#13133
Amikor nálam lefagyott, akkor 500 valamennyit írt nekem.
Norbi1990
#13132
De így már lehet nem leszünk 1500an sem.
bardocz
#13131
Áhháá, nem tudtam, hogy mikor indult ottani idõ szerint hivatalosan.
Norbi1990
#13130
nem. 25 perc.
#13129
jaaah 😊 értem, nem semmi. 😊 köszi az infot. ez így logikus is. 😊
bardocz
#13128
Race will go off at 4:45pm ET.

Az jól sejtem, hogy sokára van?
#13127
na elvileg 22.45kor indul
bardocz
#13126
Nem volt nevezés, hanem a nevezõknek fizetnek érte, ha van elég ember.
Pont ezzel tesztelik, hogy az indy 500-on hogyan halna le a szerver a mostani állapotokkal.
#13125
5$-t akkor kaptunk ha 2000 nevezo felett vagyunk

Asrock Z97X Killer, Intel 4790K, 16GB (Corsair Vengenance Pro DDR3-2133Mhz), Gigabyte GTX970, Samsung S27D590,2x120G SSD(RAID0),2TB,1.5TB, Logitech G27 origin/steam: szmore84 uplay: szmore84_HUN

#13124
nem nagyon tudom mirõl beszéltek, megnézni lusta vagyok, de nem ártott volna ezek szerint valami komoly terhelhetõségi teszt a szervezeknek. pláne, ha elsõre élesben, rögtön 5 dolcsi volt a nevezés. nem okoskodok, de hogyhogy nem számoltak ezzel? 😊
Norbi1990
#13123
Nem tudom. Ha elmaradna akkor remélem megkapja mindenki a 5$t 😄😄
#13122
elmarad a futam szerintetek?

Asrock Z97X Killer, Intel 4790K, 16GB (Corsair Vengenance Pro DDR3-2133Mhz), Gigabyte GTX970, Samsung S27D590,2x120G SSD(RAID0),2TB,1.5TB, Logitech G27 origin/steam: szmore84 uplay: szmore84_HUN

#13121
most nekem sem. internal server error. eddig a pillanatig 605 emberke regisztralt a mazdasra
bardocz
#13120
Nálam még nem :o