iRacing

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13369
Sziasztok! Pénteken újabb ovál teszt futamot rendezünk. A fórumon írtam ki egy szavazást mi legyen a helyszín.

#13368
Nem sokára vissza jön. Nyáron nincs ideje erre.

#13367
http://www.psrtv.com/
bardocz
#13366
Utolsó 10 futama alapján leginkább Nvidia kupázik, azzal nem fog senki bekerülni szerintem.
NIBI
#13365
Letölthetõ a futam valahonnan? kb feléig néztem azt beleuntam. 😊
#13364
Nieminen szépen odacsapta a falhoz.Közvetítés lehetne jobb is mert állandóan külsõ kamerából mutatják,1-2 csatát lehet belülrõl is vagy valami élvezetesebb helyrõl.
Kiss Norbival mi újság nincs még esélye bekerülni ide vagy nem is igazán akar?
gviski
#13363
Huttunak milyen szerencséje volt, ha Nieminen nem ront nyerte volna a mai VB futamot.

Virtual SimRacing

bardocz
#13362
Jaja, van egy kis átfutási ideje a dolognak.
sajoati
#13361
Ahha! Szóval ez ilyen proszídzsör, akkor ezt most szkippolom, de azért jó elgondolás, grat hozzá.

Endure, in enduring grows strong...

sajoati
#13360
Ok szóval kell egy acc amoda, és ott le van írva. Köszönöm!

Endure, in enduring grows strong...

bardocz
#13359
Itt le van írva.
sajoati
#13358
Üdv! Mit kell tenni, hogy a $49 spec magyar pricingot kaphassak? 2 évig volt elõfizetésem, addig köbö megvettem mindent, aztán elsikkadt a dolog.

Ha valaki tud segíteni, megköszönöm, pölö 15-30 percen belül, privi, fórumban ok, ha nem, akkor befizetem a normális díjat, csak ha már fizetek, szeretném, hogy lássák, hogy milyen aktív a magyar sereg, hála az akciónak.

Endure, in enduring grows strong...

#13357
Erre mondta drága megboldogult édesapám, hogy "nem lehet b..ni is meg szüzen maradni is..." 😊

#13356
Engem fõképp nascar érdekel.Ha elég idõt szánok rá közelébe tok kerülni(fõ az optimizmus) 😊 Akik most ott top10ben vannak azokkal már szerepeltem 1 ligában nascar2003 játékkal,igaz nem ugyanaz a 2 de tehetségem megvan hozzá😄 Csak ehhez sok éjszakát kéne beáldozni ami nem igazán szupi.
bardocz
#13355
Class A-ban pl van, hogy este 10kor senki sincsen, és csak éjfélkor meg utána vannak versenyek, ahol vannak emberek...
#13354
Ja, tényleg még csak tervezed, hát könnyü-e bekerülni:NEM ? szerinted milyen szinvonal lenne ha könnyü lenne.

Most a 25-30 ezerbõl 50 embernek van WorldChamp license.

De amugy nem értem az egészet, hogy érted hogy az kell neked ? és az odaáig vezetõ út ?
1-1 MX5 erõsebb futam osztás vagy egy SkipBarber verseny is nagyon élvezetes, fõként hogy sok futam van, és ha hibázol, pár óra mulva nyomhatod a másikat, felsõbb osztályokban egyre kevesebb a verseny, és a csucson már csak heti 1 van.

analogtousb.com - az olcsó leobodnar alternativa

#13353
Kösz.Sajnos azt nem tom megnézni mivel nincs acc-om. Gondoltam ha nem olyan nehéz bekerülni jobban rátom venni magamat hogy ez kell nekem😊Mivel éjszakai futamok+ magas költségek vannak így nem túl vonzóak.
IsTiB
#13352


Valami ilyesmire csak nem mûködik mert valami 66-os hibát ír ki a játék.
Meg mintha halottam volna olyat hogy pda-ra is rá lehetne tenni valamelyik progit. De inkább olyasmi érdekelne mint ami a képen van<#alien2>

#13351
Huuu... ez kicsit bonyolult,

fent van a részletes doksi a forumban,
Forum - World Championship Series Discussion - 2011 iRacing.com NASCAR & Road Racing Pro & WC Docs

nagyjából, elõször Pro licenszednek kell lenned, és ott elsõ X-ben kell végezned a szezon végén.

analogtousb.com - az olcsó leobodnar alternativa

#13350
Pontosan milyen HUD-ra gondolsz ?

van egy rakás extension ami mindenféle real-time paraméter mutat.

pl:
ispeed
merhaut telemetry app,

forum/iracing api/extension lista.

analogtousb.com - az olcsó leobodnar alternativa

#13349
Van baseline.
Elég alulkormányzott, ami miatt kicsit erõlteti az ember, és emiatt hamar elfogy. Legalább is nekem...
Én nem támogatom a fix setupot, mert akkor az emberek nem gyakorolnának még annyit sem, amennyit egy setup készítésével eltöltenek. Így is kérdéses, hány kör lesz zöldben átlagosan. 5-re tippelek. 😊

HaZso
#13348
Igen, így nem jó a fixed.

#13347
De Hazsó! Ha nincs baseline mi legyen a fixed??. Jöjjön mindenki azzal amivel akar. Ugyis feltöltjük majd a szerveren a sajátunkat.

#13346
Hi

Megtudja mondani vki hogy mi kell ahhoz hogy vki betudjon kerülni World Championship Series-be? Gondolom pro szint de nem mindenki fér be akkor hogyan döntik el ki legyen. Mondjuk ez az egész egyelõre nagyon messze van tõlem mivel acc-om sincs és õszig biztos nem is lesz de következõ szezonra jó lenne már ott lenni 😊
HaZso
#13345
Most nézem, nincs iRacing setup Charlotte-hoz...

HaZso
#13344
Fixed beállításhoz mit szólnátok?

#13343
Beszéltem az iRacing irodával. Augusztus elején jön a 2.0. Azt mondták legrosszabb esetben aug. vége. Beszélgettünk sokat majd TS-en elmondom a híreket.
Üdvözölnek minden Magyart és hamarosan kapunk egy speciális egyedül álló kedvezményt kizárólag iRacers szervertagoknak. Részleteket késõbb leírom mert nekem kell kitalálni, h mennyi és milyen formában történjen a kedvezmény. Ezen még agyalni kell.<#conf> A 49$-os 1 éves elõfizu természetesen marad. Ezen felül még más is lesz.<#nevetes1>

IsTiB
#13342
Sziasztok!

iRacinghez mûködõ hud létezik?

#13341
#13340
bardocz
#13339
Hopp, az átlag köridõt néztem, az valóban .8-as<#idiota>
bardocz
#13338
Skippy-Lime rock park: idõmérõn mentem egy 58.5-ös vagy 58.6-os idõt, erre egy 58.8-as van a végeredményben o.O Na ezt hogyan?
#13337
Persze. Az autó zseniális oválon!!<#nevetes1><#eljen>

Norbi1990
#13336
És milyen autóval? A Új Impalával?
gviski
#13335
ok akkor vasárnap 21:00 kiírom VSR fórumra is

Virtual SimRacing

#13334
Kezdünk akkor kicsit késõbb. A TV-seknek is valszeg a késõi kezdés felel meg csak. Mennyit menjünk 1 órát? Kb 21 és 22 óra körül kezdõdne a race.
Charlotte lesz

NIBI
#13333
Igen, õk téged nem látnak. Nagyon buli. <#nevetes1>
Norbi1990
#13332
Menj neki valakinek és kiderül 😄
bardocz
#13331
Amikor egy barátot elkezdek nézni, ahogy versenyez, akkor van olyan, hogy test drive. Olyankor én látom a többieket a pályán, õk meg engem nem, ls szellemautóként funkcionálok?
bardocz
#13330
Pont azét szeretem, ha valakit nem tudok megelõzni belülrõl, akkor megpróbálom kívülrõl😊 Szegény lekörözöttekre biztos a frászt hozom olyankor. NHMS meg Martinsville közül viszont szerintem Marintsville a nyerõ. Truckkal ott bump draftolni is lehet akár😄
gviski
#13329
Daytona is meglehet sok mindenkinek a Riley miatt

Bristol meg Dover az már nagyon döntve van, annyira már nem is izgi, de martinsville meg new hampshire szinte nincs is döntve :-)

Virtual SimRacing

bardocz
#13328
Én Bristolt, meg Dovert szeretném, de Charlotte az mindenkinek megvan, a többi meg csak azoknak, akik ováloznak is.
gviski
#13327
Dega meg Daytona "csak" szerencsérõl szól, szóval charlotte ilyen szentpontból jobb választás, igaz Daytona mellet meg az szó hogy a héten az van. Mondjuk ha rajtam mulik akkor valami short trackre kéne menni new hampshire, martinsville vagy Milwaukee :-P

Virtual SimRacing

gviski
#13326
én megyek a Ringre (vasárnap), remélem most össze tudunk futni, sajnos a WTCC-re pont kiértünk az elsõ futamra, majd a második futam után egybõl indultunk is haza, így nem volt idõm, senkivel se összefutni :-( a számodat tudom, ha kint leszel vasárnap akkor zaklatlak ;-)

Virtual SimRacing

HaZso
#13325
Ezt jó ötletnek tartom, viszont ugye pont most hétvégén van a ringen a WSR. Nem tudom, hányan jönnétek, de nem biztos, hogy mindenki hazaérne...

Norbi1990
#13324
<#taps>
Kiváncsi leszek a Fordra.
pointer4
#13323
Remélem istentelenül durva hangja lesz 😄

pointer4
#13322
le is húztak (Total $37.34)-al 😄
bardocz
#13321
Kíváncsi vagyok, hogy milyen sorozat lesz majd az Acurával. Remélem, hogy nem valami több autós dolog.
Norbi1990
#13320
Elõlehet rendelni Ford GT-t, Acura-t, Suzukát, és Iowát.