iRacing
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
A szazalek ertek a gumi allapota.
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
Hát, sajnálom, hogy nincs olyan lehetõség, hogy fixen egy versenyen indulunk a haverral, ha mi úgy akarjuk 😞 Ismerõsnek már jelöltem, de ez a studie nem tudom mi.
Practice-en már láttam olyanokat, akik így funolnak, én is gondoltam már arra, hogy egy ilyenre bemegyünk, ezek szerint jó ötlet volt 😉
És ismét felmerült egy kérdés: ha pl levágásért fekete zászlót kapok, és azt mondja lassítsak le, hogy elveszítsem az így szerzett elõnyöm, az pontosan mit jelent? Honnan tudom, hogy mennyire kell lelassítani és mennyi ideig?
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
Közbe megyek D osztályos versenyeken is de ott sincs több mint C-B-A ban<#wink>#wink>
Igaz a rookie-t azt messze elkerülöm<#idiota>#idiota>
Hát még ott ahol 3 osztály versenyez egyszerre és 34-en összejönnek ,na ott van az igazi zúzás,igazi kihívás hiba nélkül végig menni ,úgy hogy benne légy az elejébe,a végén.<#eljen>#eljen>
A sok car contakt BUG-ról nem is beszélve....XD
Mas Hosted szerverre be lehet csatlakozni (ami elerheto, nem password-os vagy bajnoki futam stb.), az ingyenes, de csak abbol lehet valasztani (auto vs. palya) amivel eppen mennek.
De ha bejelolitek egymast ismerosnek, baratnak es Studie-nek, es ugyan arra a versenyre jelentkeztek, nagy valoszinuseggel ugyanarr a szerverre fog berakni.
De hasznalhato a hivatalos futamoknal a Practice resz is, tobb szerver van, nagyreszt uresen allnak. Bar nics verseny szimulacio, de ha beleptek, felalltok a rajtracsra, tudtok versenyezgetni😉 Ha mas is bent van vagy jonnek-mennek, legalabb izgalom is van kozben😄
Igy ha barati fun race, tudtok kozben chatelni es egy-egy hiba utan megvarni egymast a palyan;P
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
A D osztályban is lesznek ilyenek, de kicsit kevesebb.
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
Minden egyes fát lemodelleznek, még a pálya közepén is, wáó.
ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN
Magasabb kategoriaban, mar egyertelmuen vasarolni kell a programhoz es szkseges az elofizetes is, igy komolyodik a dolog.
Nem mondom hogy feljebb nincs baleset, mert elofordul, termeszetes, es persze ott is van aki leszarja, de nagysagrenddel kevesebb. A Rookie-t szinte nyilt szervernek lehet felfogni😄 Ami nem jo, mert jo autok es palyak vannak hozza. De ha feljebb megy az iR es SR-ed, akkor a szerver megprobal hasonlo kategorias emberek koze berakni, ugy majd javul kicsit a helyzet.
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN
Elõször is regisztrációnál a saját nevünket kell megadni, vagy egy saját magunk által választott nick nevet? A késõbbiekben meg lehet változtatni?
A másik, hogy paypal-os utalásnál egyeznie kell-e az én nevemnek illetve a paypal-os számla nevével? (Nekem nincs paypal-om csak az öcsémnek akinek a számláján van most "fölösleges" pénz. De gondolom nem, mert egy 13 éves gyereknek nem is lehet számlája.<#integet2>#integet2>
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
itt nem úgy mûködik, mint rF, hogy adott pálya/autó kombóval mennek a legtöbben
van az official naptár, abban le van írva license/bajnokság szinten, hogy mi kell hozzá, az most nem ugrik be, hogy a következõ szezon versenynaptára mikor kerül ki
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
Ahogy elottem is irtak, 3 meroszam van: SR, iR, TR
Az SR a licensz szintek lepkedesehez kell (Rookie, D, C, B, A), hibatlan korokert adja vagy hibaert vonja, palyatol fuggoen tobbet kevesebbet.
Csak SR kell hogy feljebb lepj es minimum versenyzes (Rookie-ba 2 race vagy TT, afelett 4). Reszletek az SC-ben😉
Az iR nem latszik Rookie-ban, csak afolott. Az az elore jutas szempontjabol lenyegtelen. iR-pontokat a versenyekert adja, es kesobb az alapjan sorol be a szerverekre (hogy hasonlo erossegu ellenfelek ellen tudj versenyezni).
A TT-t a TimeTrial eredmenyekert adja, az sem szamit a class lepeshez.
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
Hogy a többi is emelkedjen versenyezni is kell<#wink>#wink>
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN
ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
De logikus, mert ha barmikor jo lenne kod, akkor senki nem fizetne soha az elofizetesert es becsukhatnak a ceget😄DD
Kaptam egy ingyen 3 hónapos kódot Cadillac Cup Racing-el. Korábban már regisztráltam egy ingyen 3 hónapos kóddal, de az nem ez volt. Akkor ezt már nemtudom igénybe venni?
Asrock N68-VS3 UCC | Phenom II X2 @X3 3GHz | Sapphire HD4850 HDMI 256MB | Kingmax 4GB DDR3-1333 | FSP 350PNR | Razer Diamondback Plasma | Logitech DFGT | Windows 7 Build 7600 | HannsG HA222DP 22\"
Én eladtam a G25-t, most egy Momo kormányt szétszedtem, és feltettem rá egy utcai könnyû sportkormányt 😊
A momo nem rossz, de a sok mûanyag alkatrész miatt kotyogni fog...elkopnak, pláne ha nagyobb kerületû kormányt használsz rá.
Pedálnak Fanatec a load cell miatt, és mert át lehet variálni állóra a pedálokat (fék és kuplung áll nálam, a gáz fekszik).
Momo-m volt (még a pedálja miatt cseréltem le, kormány oké), így nekem 38 ezer volt a visszatérés (sportkormányom is van/volt).
Ez azért jó választás szvsz, mert a pedál kormány független, késõbb nem szettet kell vennem csak kormányt.
De buherálás nélkül a Logi' G25 és a G27 amit meg kell szerezni jó áron.
de kérdezz be a kormányos topikba
ON:
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
A Fanatec cuccok jok, de abba is +100E-et kell beletenni.
30E korul a Logitech Driving Force GT vagy a Thrustmaster Ferrari F430 j valasztas lehet.
Nem tudom mennyire gondoltal, de nagyon olcsot nem eri megvenni. Csak Logitech vagy Thrustmaser es csak rendes FFB-set.
ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN
RUF-ról van valami hír?
ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN
Amug a rendszeres online versenyzesert is visszadnak penzt, de az most mindegy;P
Van ejszaka mar regen, nem WIP, de a jelenlegi/korabbi bevilagitasi technika miatt statikus, igy egyelore keves palyan van. Foleg Oval palyakon: Bristol, Charlotte, Daytona, Iowa stb. (tobb ovalon van road nyomvonal is), de road-ok kozul Sebring-en vagy TwinRing-en is van ejszaka.
Ha valamelyik megvan, erdemes megnezni, mivel olyan van benne, ami mashol (PC-sben) nem nagyon volt: a palya melett fenyvisszavero cuccok, ami csak a reflektorban latszanak;P
A palya CONFIG valasztasa mellett jelenik meg ha elerheto.
Ha atallnak dinamikusra, akkor elobb utobb mindenhol lesz (ahol igazabol is van, mert alkalmatlan palyan amugy sem rendeznek versenyt😛)
A pilota animacio valamiert felbemaradt. Igazabol 15–20 ember dlgozik osszesen az iR-nel (titkarnovel egyutt😛), igy valszeg mindig at kell csoportositani az eroforrasokat😉
De tervben van, elobb-utobb lesz normalis animacio.
Igazabol mindig azzal foglalkoznak, ami fontosabb.
A hangokkal kicsit beszivtak, mert 2 eve at akartak allni egy modernebb rendszerre, dolgoztak rajta, aztan valami miatt lefujtak.
Ami most van, az is uj, erre csereltek le a regit es az el nem keszultet, folyamatosan bovitik es cserelik az autok hangjait.
Mostanaban en is csak egyedul korozgetek, a rendszer miatt kicsit felelosseggel jar az online futam, arr akeszulni kell, es arr ameg nincs idom😛
Neha benezek valamelyik futam/edzes Watch/Ghost-ra😄
Tavaly szeptemberben volt a Lotus 49 Pre-order. Megvettem, de a kedvezmenyek miatt csak 8.96$-t fizettem erte. Novemberig nem jelent meg, ugy dontottek hogy meg nem jo hozza az engine (foleg a gumi), lefujtak, elnezest kertek, es visszaadtak a teljes arat (11.95$) 😊
Es ha majd megjelenik, allitolag ebben a szezonban (iR-SOON<#idiota>#idiota>), akkor elvileg odaadjak ingyen😛
Pedig megtehettek volna, mint sok mas ceg, hogy kiadjak ugy ahogy van, jo az, az user ugyis panaszkodik, aztan majd piszkalgatjak, amugyis piszkalnak. De nem, inkabb bevallaltak a kellemetlenseget.
Még 1-2 autót berántok, pályákból már megvettem ami érdekel, de... látom van éjszaka. Ez elérhetõ már? vagy WIP. Ha igen melyik pályákon és hol látom hogy éjszaka, s hol tudom beállítani hogy az legyen.
Amit megcsinálhatnának az a 900 fokos kar animációs, valami váltás animáció is, visszajátszásban jól nézne ki. Apropó visszajátszás, abban is kiváló, öröm nézni.
Hangok terén meg profi. Persze van még fejlõdni ennek is, de hallahatóan gyúrnak rá, és egyre brutálisabban szól.
Kizárólag csak egyedül körözgetek😊 egyenlõre....
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10