iRacing

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14520
Köszönöm!

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

#14519
Szia!

Innen letöltheted a 4. szezon programját: http://members.iracing.com/jforum/posts/list/3217726.page
#14518
Lehet valahogy tudni, hogy a most következõ szezonban milyen pálya-autó kombók lesznek?

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

Dzsezi
#14517
Csak Ligáknak kiküldött promo kód létezik? Azt hittem az iRacing is osztogatja halandóknak. Segítsetek, nem értek hozzá, itt most elvileg Ligák-hoz lehet regisztrálni ligatagnak és akkor Õk adnak? Elvileg nem járna ez "kötelezettséggel"? náluk versenyzés, létszám, stb,...
Alexease
#14516
Igen, az elvileg mukodik, de mintha lattam volna az utobbi napokban mashol is...
Dzsezi
#14515
Köszönöm.
hungary27
#14514
Szerintem még igen.

https://cadillaccupracing.com/
Alexease
#14513
Igen, eppen a napokban lattam valamelyik oldalon. Ha megtalalom kiirom.
Dzsezi
#14512
Sziasztok, szia Alex!

Új embernek létezik még a 3 hónap free?
Alexease
#14511
Most ugy tudom nincs kedvezmenyes resz, de jovoheten (nov. 1.) tuti lesz 50%-os.
SirAlo
#14510
Ha most szeretnek befizetni mondjuk 3 honapra akkor van valami kedvezmeny? Mar van accountom mert egyszer mar kiprobaltam az ingyenes 3 honapot, uj tagoknak tudom hogy van 50%os kedvezmeny is de ha nem akarnak uj accountot csinalni van valami lehetoseg olcsobban befizetni ?

Intel Pentium E5200 2,5Ghz | Geil Ultra 4GB DDR2 800MHz Ram | SAPPHIRE HD 4830 | WD 320GB 7200 RPM |

Norbi1990
#14509
Köszi.
Nem, letöltöttem az internetrül.
hungary27
#14508
Szép festés, te készítetted?<#eljen>
Alexease
#14507
😄DDD
Alexease
#14506
Igen, en vagyok😉 Azota van egy kis kaosz (nincs gep, nincs net, nincs munka, nincs penz, nincs ido, egyszerre, kulon-kulon, felvaltva😛), igy az online-ozas kimarad. Mivel buntetesi rendszer van es pontozas, illene valamennyire keszulni egy-egy versenyre, nem is az eredmeny, hanem a biztonsag miatt. Mivel se idom, se kedvem, igy marad a teszt. Ghost-ozni szoktam, benezek 1-1 versenyre, idomerore stb. Megis vannak „ellenfelek”, elesben megy, de nem tudok nekik nenni😄DDDD
#14505
Alex csak vásárolni szokott meg a fileokat széttúrni... <#bee1>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#14504
Alex, te Alex Ease néven vagy bejelentkezve az iRacingbe? Csak azért kérdezem, mert szoktam látni hogy online, de õ legutóbb 2011-ben futott versenyt. Vagy csak tesztelni szoktál?
Alexease
#14503
Ez most kicsit kapkodosra sikerult, mert eppen az eredetileg tervezett kiadas elott talaltak bugot. Es valszeg meg faragni is kell alamit a dolgokon, tuti lesz meg egy update a szezon elott.
Pl. a Ford amivel mentem (egyelore csak azt tesztelem), Bathurst-on, utkozesnel eleg gumisan utkozik, durvan visszapattan innenonnan😄 Valszeg elneztek a gumifal beallitsat.
Pedig „nepszeru” helyen van, az elso hosszu egyenes vegen, a jobbkanyarban, ahol valszeg sokan megkostoljak a falat;DDDD
Bar valszeg nem ezzel az autoval teszteltek, nem erre talaltak ki;D
Valszeg nem sokan vannak rajtam kivul, akik stockcar-t hajtanak road palyan😛
#14502
Tegnap nagyon rosszkor jött a frissítés: pont vezettem a versenyt több mint fél perccel amikor kilõtték alólunk a szervert.
Este amikor elindultam még egy versenyen csak estem keltem az új gumimodell miatt. -0.20 SR lett a vége. (Érdekesség, hogy nem látom ezt a versenyt a Result menüben.)

Szerintem egy kicsit odafigyelhettek volna, hogy ne indítsanak el versenyt akkor amikor tudták hogy update lesz.
Alexease
#14501
Alexease
#14500
Grat! 😊
En sem birtam ki, bar inkabb csak setup-olgattam a Ford-ot (meg mindig a NASCAR-os Class-B 😄). Eleg elvezetes vegig hintazni azzal a nehez, nagy, 4 sebesseges doggel a palyan😊
Renderelek aztan toltok😄
Norbi1990
#14499
Itt az elsõ (saját 😄)
#14498
sry 😊 köszi

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

Alexease
#14497
A fooldalon mindig kint van a link, a forumba is beteszik a legfissebbet es melle az osszes eddigit..., en meg a #14489 -be tettem be;DDD
#14496
Van vmi patch notes, ahol meg tom nézni mit is kaptunk cakkompakk?

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

Alexease
#14495
Mivel V8 vs. Bathurst-bol valaszeg Dunat lehet majd rekeszteni, igy en inkabb a Class-B Mustangot teszteltem Thunderbolt-on😄DD

#14494
micsoda??? csak nekem jó!😊 Az élrõl indultam, hála az 1:23.. qualimnak. Viszont nem értem a 2.5 -ös áttétellel miért nem tudtam 200-ra kihúzatni. Végül negyedik lettem, mindannyian ott voltak gyorsabbak nálam, nekem csak 194-re gyorsult fel....

iracing the 'real' race.

Alexease
#14493
Ebben mindegyik palya eleg komoly es megeri a penzet. Persze vannak kisebb, egyszerubb, rovidebb, ismeretlenebb palyak, aminel nincs ekkora felhajtas. raadasul amit mostanaban adnak ki, azokon mar rajta vabbak az uj shader fejlesztesek is (plusz LOD-olas, utkozes modell stb.), igy meg latvanyosabbak.

De Bathurst valoban extras, mert nagyon hosszu, nagyon nyilt, komoly szintkulonbsegekkel.
Alexease
#14492
Megkapta az uj gumi modellt es igazitottak rajta ezt-azt😉 De ezt mindenkinel, vagyis nem csak neked „rossz/jo”😄
Norbi1990
#14491
Úristen, Bathurst nagyon komoly lett. Megérte a 15 dollárt!!
#14490
uh, viszont ez durva. Legends coupe, 2 mp-el rosszabb idõket tudok csak menni a charlotte-on, ugyanolyan beállitással. ajjaj.

iracing the 'real' race.

Alexease
#14489
Mindig jobb lesz valami, de kidobni nem kell semmit😉 Max neha kicsit modositani. Nem adnak ki felkesz autot, nem hiaba csinaljak darabjat neha 1 -2 evig, ami utana jon valtozas, az csak minimalis. Max a V5-os gumik, amelyek mostanaban kerulnek fel az autokra.
De a Release Notes-ban mindig mindent leirnak. http://members.iracing.com/jforum/posts/list/3218371.page
#14488
és ez mit jelent, jobb lett a fizikája az autóknak? dobhatom ki a beállitásaimat?😊

iracing the 'real' race.

Alexease
#14487
Azt kell letolteni amit update-eltek😊 Most laza update volt, alig 600Mbyte...
#14486
Üdv!

Miért kell újra letölteni a kocsikat?

iracing the 'real' race.

Alexease
#14485
Beindult a buli.
Ahogy varhato volt, Jersey-bol csak az egyik palyat csinaltak meg, de legalabb mind a a 4 nyomvonallal.
Norbi1990
#14484
Kösz. Nekem valamiért nem jött be a login oldal sem.
Alexease
#14483
Meg mindig a szokasos helyrol😉
http://members.iracing.com/download/member/home.jsp
Norbi1990
#14482
Honnan?
Nekem még mindig Maintenance oldal van.
Alexease
#14481
Lehet tolteni a cuccost😊
Alexease
#14480
Meg kep😊







Alexease
#14479
<#eljen><#zavart1>
hungary27
#14478
"goodbye SR"
Norbi1990
#14477
Ok köszi.
Alexease
#14476
Megveszed ugy ahogy a tobbit, de a TT „csak” 5$, azonnal megkapod es hasznalod. Amikor kesz lesz, a kulonbseget kell kifizetni, olcsobban vagy ingyen nem fogjak odaadni😊
Norbi1990
#14475
Tech trackot hogy lehet megvenni?
Kifizeted aztán késõbb megkapod ingyen, vagy rá kell fizetni, vagy újra meg kell venni?
Alexease
#14474
Valoszinuleg az egesz update-et most rakjak fel😊 Lesz New Jersey (igaz tech track) es Ford Mustang ClassB is.

Remelem Jerse-bol meg lesz mindket palya (a gokart nem😛), es a nagyobbikbol az oszes sikanos nyomvonal.

http://www.njmp.com/track-maps.html
hungary27
#14473
talán éppen most rakják be a Bathurst-t?
thedriver
#14472
Találtak 1-2 bugot, valszeg csak holnap jön már ki...

Alexease
#14471
Termeszetesen nem jott ki a build, de ebben nincs semmi kulonos;D