iRacing
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
Innen letöltheted a 4. szezon programját: http://members.iracing.com/jforum/posts/list/3217726.page
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
Intel Pentium E5200 2,5Ghz | Geil Ultra 4GB DDR2 800MHz Ram | SAPPHIRE HD 4830 | WD 320GB 7200 RPM |
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
Pl. a Ford amivel mentem (egyelore csak azt tesztelem), Bathurst-on, utkozesnel eleg gumisan utkozik, durvan visszapattan innenonnan😄 Valszeg elneztek a gumifal beallitsat.
Pedig „nepszeru” helyen van, az elso hosszu egyenes vegen, a jobbkanyarban, ahol valszeg sokan megkostoljak a falat;DDDD
Bar valszeg nem ezzel az autoval teszteltek, nem erre talaltak ki;D
Valszeg nem sokan vannak rajtam kivul, akik stockcar-t hajtanak road palyan😛
Este amikor elindultam még egy versenyen csak estem keltem az új gumimodell miatt. -0.20 SR lett a vége. (Érdekesség, hogy nem látom ezt a versenyt a Result menüben.)
Szerintem egy kicsit odafigyelhettek volna, hogy ne indítsanak el versenyt akkor amikor tudták hogy update lesz.
En sem birtam ki, bar inkabb csak setup-olgattam a Ford-ot (meg mindig a NASCAR-os Class-B 😄). Eleg elvezetes vegig hintazni azzal a nehez, nagy, 4 sebesseges doggel a palyan😊
Renderelek aztan toltok😄
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc
iracing the 'real' race.
De Bathurst valoban extras, mert nagyon hosszu, nagyon nyilt, komoly szintkulonbsegekkel.
iracing the 'real' race.
De a Release Notes-ban mindig mindent leirnak. http://members.iracing.com/jforum/posts/list/3218371.page
iracing the 'real' race.
Miért kell újra letölteni a kocsikat?
iracing the 'real' race.
Ahogy varhato volt, Jersey-bol csak az egyik palyat csinaltak meg, de legalabb mind a a 4 nyomvonallal.
http://members.iracing.com/download/member/home.jsp
Kifizeted aztán késõbb megkapod ingyen, vagy rá kell fizetni, vagy újra meg kell venni?
Remelem Jerse-bol meg lesz mindket palya (a gokart nem😛), es a nagyobbikbol az oszes sikanos nyomvonal.
http://www.njmp.com/track-maps.html

