iRacing

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#16582
Senki nem mondta hogy nem kell SR rendszer, de igy ez egy rakas szerencsetlenseg ahogy mukodik 😊)
Lehet ha nincs sr meg mindig itt vagyok fullos tartalommal, de miatta mar a Barberes korszakomban hagytam az egeszet 😊))
Nekem nyoc, ha nekik igy jo, van mas jatek ,😊
Pedig nem mondanam, hogy az a balhes fajta lennek a palyan....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16581
Sirnak itt az SR miatt pedig igen is kell pont ez tartja vissza a sok marhát a zuzástol.
Az SR miatt abba hagyni LOL 😄
Amugy meg van ezer meg egy liga ahol sr de még irating sem számít.
Ha valaki akarja meg találja a magának valót.
Alexease
#16580
Nekem nincs bajom az SR-rel, szukseges rossz, sot meg elmeletet is lehet epiteni moge😉

Annyi gondom van, hogy ez nem kedvez az atlag szimesnek, felhasznalonak, sok-sok embert kizarnak ezzel.
En nem megszuntetni akarom, mert azt nem lehet es nem is kell, hanem egyeb lehetosegeket biztositani azoknak, akik SR-nelkul szeretnek tolni (lent irtam lehetosegeket).

Ugyanigy sok "bajnoksagot" (csapatot, szervert, tarsasagot stb.) is kizarnak az iR-bol, mert ha meg elo is fizetnenek es vasarolnanak, a kotott es fizetos hosting szerver mar "tul sok a jobol";D

Es persze azokat is kizarjak, akik legtobbet az AI-val koroznenek (nem potolja az online-t, nem is azert kell!). Most elkerulik az iR-t (nem fizetnek semmiert), de ha lenne, talan megerne nekik beletolni evente 50$-t (dupla akciosan ~38$-t). Ez ma mar alig egy darab, rendszeresen megjeleno dobozos jatek ara, vagyis "nem sok".
Es ezek egy resze menne online is, talan ott is ragadna.

Vagyis en nem ellenetek kuzdok (😄DD), a rendszerrel van a gondom, parhuzamos fejleszteseket es egyeb lehetosegeket szeretnek.
#16579
Ilyen mindig volt, mindig lesz. De ilyen az élet is. Csak a forma 1-et vegyük, az elég ismert, kevés olyan rajt van hogy minden autó tud menni még egy kört legalább.
Első GT1-es versenyem, Watkins, mire a dombra felértünk két baleset mellett mentem el, a dombtetőn meg keresztbe állt előttem egy aston, 200-al bele, 56 perc javítás.... De ettől még nem hagytam abba, tény hogy 10 percig erősen nyugtatni kellett magam!😊
De ilyen az autóverseny, és pont ezért kell az SR. Tudom, kocka vagyok... 😄
Utoljára szerkesztette: twinr, 2015.08.09. 12:41:01

iracing the 'real' race.

lac coo
#16578
Hat akkor ne irjanak ram allandoan, hogy miert nem megyek vissza, meg szavazzak meg anyamkinja 😊))
Nekem AI kell, hogy amit megvettem ne menjen a kukaba es sr nelkuliseg. 😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#16577
Nekem a kedvencem az volt, amikor allorajttal, Sebringen, Radicallal elstartoltunk, es meg a celvonalat sem leptem at, es totalkar voltam, porraz zuztak, sok-sok minusz SR-rel😄DD Persze, szazbol 1 ilyen eset van, de bosszanto volt, mert 5-10 korabbi verseny osszes SR-jet vonta le...
Alexease
#16576
Az SR-ben uigy sem lesz egyetertes😊

Aki foltamatosan tudja tolni; rendesen verseny szeruen (igazabol arra van😛); tud rendszeresen gyakorolni; hosszabb versenyeken vesz reszt; jo helyezeseket tud elerni (elol vegez es/vagy jo mezonybe tud versenyezni); – annak az SR max kisebb kellemetlenseget jelent. Esetleg elonyt, hogy ne legyen annyi felelotlen zuzas. De igazabol mar ezen a szinten, az elobb leirtak szerint, itt mar amugy sem lenne: aki idaig eljut, az mar sokat befizetett, vasarolt, komolyan gondolja. A problema az also regiokban van, ahol sok az igyenes, multireges, kiprobalos, csak oda pozicional autos.

Az SR a tobbi embernek problema, amiatt (is) maradnak tavol az iR-tol. Valszeg dupla ennyi felhasznaloja is lehetne (elofizeto, vasarlo), ha lenne lehetoseg egyeb SR-nelkulisegre (korabban irtam egyet kettot.

Vagyis: aki "kocka", annak igy jo es "lazad", megvedi, az iR meg tuti folyamatosan szamolgat, tervezget, hog nekik meg megerje. De azert a sok akcion, elofizetesen, reklamon, promon es egyebeken latszik, a jelenlegi felhasznalo tabor erosen hatareset lehet, boviteni kellene. Egyelore a licenszekkel, tartalmakkal, szolgaltatasokkal, es majd a kovetkezo fejlesztesekkel (dinamikus napszak, "idojaras", realroad, animaciok, hangok, tores-utkozes, licenszelt sorozatok es egyebek) operalnak.

Amig "megelnek" a jelenlegi taborbol, nem fognak valtoztatni, inkabb "kizarnak" nehany ezer embert, es megtartjak a komolynak tuno (ez is a reklam resze) rendszeruket.
#16575
És az milyen, amikor Monzában Blancpainen a fél!!!!! körös felvezetőn körbe vernek amíg elérünk a rajtig, mert az egyik féket melegít és belém jön hátulról, a másik meg az ajtómon melegíti a gumiját...... 8x és még el se indultunk...... és nem, nem csináltam semmit, mentem szépen a kijelölt helyemen egyenletes tempóban.....
Utoljára szerkesztette: mumus70, 2015.08.09. 11:34:17
#16574
Attól függ, mennyi kanyart teljesítesz, ha van mondjuk 4x-ed, és a harmadik körben feladod, akkor többet vesztesz, mintha végig mész a versenyen.
Mivel az utolsó 10 verseny számít bele, ezért egy két rossz verseny előbb utóbb kipörög, és mintha mi se történt volna, visszakapsz egy csomó pontot egy jó verseny után egyszer csak.
Jó példa a tegnapi endurance, a 11x-ből 2 volt az enyém, 9 a társamé, ó mégis kétszer annyi SR-t kapott a végén mint én (vagy még többet is).

A magyarázat rá, hogy több kanyart teljesített (2 órát vezetett, én egyet), és valószínűleg kiesett neki egy rosszul sikerült verseny.
Ennyi, Barnival értek egyet, aki ezt nem bírja elviselni, annak tényleg nem való az iracing, vagyis az autó versenyzés.
Utoljára szerkesztette: twinr, 2015.08.09. 11:32:26

iracing the 'real' race.

#16573
Ez összesen 7x. Aki ezen ki tud akadni, annak nem való semmilyen sportág, mert képtelen elfogadni a balszerencsét.
Mostanában én azt vettem észre, ha van 4x-es kontakt valakivel és lemész a pályáról, azért nem ad x-et. És ha Mazdában "Rokiként" 7x-ért levont, akkor addig se mehettél túl tiszta versenyeket. Az egészet teljesen máshogy számoljan, majd utánanézek, hogy pontosan hogyan is működik, mert ez nem hagy nyugodni sok embert. <#circling>
Adam Jonas
#16572
3 éve volt lehetőségem kipróbálni 2 vagy 3 hónapig az iR-t, de megmondom őszintén, egy hét után abbahagytam, hála a fantasztikus SR-rendszernek.

Történt ugyanis, hogy 1 hétig a Mazda MX5 Cup + Okayama kombót toltam. Verseny, vezetem végig első helyen, ahogy kell. Utolsó előtti kör, a barom utolsó kanyarba bevágódik km-ről, rászámol egyszer egy kontaktot, majd pályaelhagyást, mert közbe ki is tolt. Valamint megcsúszott a kocsi, neki a falnak, puff. Verseny végén meg mindezekért tőlem vonta le az SR-t...na akkor mondtam azt, hogy köszönöm szépen, nekem ebből ennyi elég volt.

Nem tudom mennyit változott azóta az egész, de a fenti eset nekem bőven elég volt ahhoz, hogy azóta se nyúljak hozzá a cucchoz még véletlenül se. 😊

#16571
Nah, letoltuk a mai 3 órás mókát.
1. split, 16. hely a 30.-ról. Első tíz a rajtnál mind ford.
Összesen 11x csak a 3 óra alatt!😊

BP endurance silverstone

iracing the 'real' race.

lac coo
#16570
Gyujtogetek timetrialban az elveszett sr -t, azert vannak sokan ! 😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#16569
En az sr miatt hagytam a fenebe meg a legelejen, jo otlet, de szivjon vele a halal 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16568
Továbbra is azt tudom mondani, hogy akinek sok baja van az SR-el az vagy nem készül eleget egy-egy versenyre vagy nagyon balfék (no offense) és képtelen kikerülni egy kipörgött autót vagy egyszerűn olyan balszerencsés, hogy hagyni kellene ezt a fenébe. <#circling>

Az x fun futam indítása jó ötlet, de tuti "wreckfest" lenne minden versenyen, mint a többi szimulátor publik szerverein. Aki kicsit igényes az official futamon indul vagy ligázik. 2x-3x ennyi előfizető nem lenne az ötleteidtől Alex, és szerintem nem is kell gyökereiben felforgatni az egész rendszert.

A következő adatok semmikép sem flém (fogalmam sincs, hogy mit jelent <#confused>) háborút akarnak kiváltani:
22:12, 08.07.2015.
iRacers online: 2518
Project CARS steam szerint: 1710 (igaz nincsenek benne a konzolosok)
Assetto Corsa steam szerint: 1421 játékban (szintén nincsenek benne a konzolosok)
Alexease
#16567
Jobb a helyzet, mint a legelejen volt, akkor mindenert tolta a szorzot. Mostanaban szamolgat ezt-azt. Nem mintha versenyeznek😄
Nehez korrektul elbitalni, azert az elol levo is lehet "hibas", ha besatuz, eled rantja, eled csuszik vagy porog valaki stb. Oldal utkozeseknel meg barmi lehet.

Nem tudom most hjogyan szamol, nincs tapasztalatom, de regebben ha elol ketten osszementek es baleset volt, ha a mogotuk levo 5-6 ember vetlenul belejuk csuszott, kikerulte oket a fuvon, megprobaltak kikerulni es kicsusztak, megpordultek, osszetortek magukat stb., akkor is vastagon kaptak a buntit.
Ilyenkor illene egy balesetnel "kiloni" a bunti lehetoseget a tobbiek szamara, amig el nem hagyjak a helyszint. Talan mar van ilyen.
Alexease
#16566
Es ha jol lattam, azert eppen nem is adott SR buntit😉
#16565
4-8x től még nem fog nagyot zuhanni az SR.
A rutinnal meg egyre jobban el tudja az ember kerülni a necces szitukat. (nyílván mindent nem lehet.)
Szerintem teljesen kényelmesen tartható a jogsi, egyszer estem vissza A-ból, de akkor tényleg összejött sok katasztrofális verseny, egyébként simán tartható, pedig hetente megyek több versenyt, ma este pl. endurance megint. Az egyébként remek lehetőség az SR szerzésre.
Mondom ezt annak ellenére hogy a mai Gt3-s versenyen az utolsó körben taszajtott arrébb a koma, nem túl fair módon, bár lezárhattam volna talán jobban is az ívet.
44:50-től

iracing the 'real' race.

Met
#16564
Engem az bosszant hogy olyanért is pontot ad amiről nem tehetek, pl. kanyar előtt hátulról levernek mert a mögöttem jövő elfelejt fékezni, vagy mint legutóbb a srác nem számolt a draft miatti sebesség növekedéssel és nem fékezett korábban.

Ha hátulról vagy a kocsi oldalán a B oszloptól ütközés van akkor nem adjon pontot mert "vétlen" vagyok. Verseny közben elég nehéz kivitelezni a tolatva szándékos kilökést. 😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Alexease
#16563
En evek ota nem versenyzek, de en ott ragtam be az SR-re, amikor feljebb kerultem es/vagy elertem az A-t. Meg a rookie-ban vagy alacsonyabb osztalyban szivesen versenyeztem vagy korozgettem, mert rovid, gyors versenyek voltak, meg ha zutak is, minimalisat vont vagy gyorsan visszajottt.

Amiota A-class es "uj rendszer", brutalis (volt).
Ha en "A"-kent 8 inc-et hibaztam, levont 0.50-et. Aki elol vegzett es esetleg "B" volt, es neki is 8 inc jott ossze, neki adott -0.02-ot vagy nullat?! Ha meg vegigmentem hibatlanul (a verseny masodlagos volt, a fu szelere koncentraltam😄), akkor adott 0.05-ot 😊 Nah elmennek a f*sz*mb* 😄DDD

Volt hogy 5-6 verseny alatt jott ossze 0.50 SR, aztan a kovetkezon a rajtnal hatulrol telibevertek, levont 0.50-ot vagy durvabban😉
#16562
kedvencem mazdával nem egyszer volt csak ma, hogy alig értem hozzá, jóformán észre se vettem, és írta a 4x-et... és érted, senki nem hibázott, ilyen a verseny. aztán amikor ezek után elcseszel valamit, vagy épp más neked, plusz jön egy-két off-track.. nah azt imádom 😄
frango
#16561
Nincs itt vita. 😊 Szerintem is lehetne mit enyhíteni ezen a rendszeren. Zárt karosszériás kocsikkal simán belefér a keményebb test-test elleni csata. Főleg bizonyos szériákban. iRacingben meg büntet érte. De azért itt is, ha csak picit érsz hozzá, akkor az 0x. Meg nem tudom, hogy hogyan lehetne azt megoldani, hogy, ha pl. engem valaki kiforgat úgy, hogy épphogy hozzámér -mert határon megyek-, akkor ő kapjon büntit én meg ne. Úgy, hogy minden esetben jól működjön. Nem értek a fejlesztéshez, de szerintem ezt nem olyan egyszerű megoldani. Sőt...
Pályaelhagyás az tényleg vicc, hogy néhol hogy van megoldva.

Vikingek! i5-10600KF, GTX1070, 16GB DDR4 3200

bardocz
#16560
Ezzel abszolút egyetértek. Néha teljesen értelmetlenül büntet.
#16559
Meddő vita, ne eröltessük tovább, nem a rendszerrel van bajom, hanem a mikéntjével, szerintem túl szigorú. Így nem a vesenyzésre figyelsz, hanem, hogy le ne csúsz az ívről, nehogy az a marha beléd jöjjön . Nem hiszem el, hogy Ti nem szidjátok a jó édest amikor másodjára is meglöknek hátulról és megjelenik a 8x, pedig igazából nem Te hibáztál, sőt néha még bele is férne egy korrekt adok kapok. Attól, hogy versenyen összeszedsz 10-15 offtracket, még nem biztos, hogy béna, és vagy notórius csaló vagy. Idén 2,7 a versenyenkénti incidens átlagom és ebből legalább a fele önhibámon kívüli, sokkal jobb szájízzel versenyeznék, ha csak azért büntetne a rendszer ami valóban unfer és nem az általuk kreált pl az autó középpontja, nem a két kerékkel a vonalon bellül a valóságban is használt szabály érvényes.
Ha már szimulátor elvárnám, hogy a valóságot próbálja szimulálni, érdekes minden másban annyira ragaszkodnak a valósághoz. Pl jobb kormányost nem lehet bal oldalról is vezetni, (radical) Ők leszkennelték a jobbost akkor már balos nincs is, pedig van, ha ők egy mini belső tükröt szkenneltek akkor számukra elképzelhetetlen, hogy a többség panoráma tükröt használ. (Oculusnál ez elég nagy,hátrány, nincs virtuális tükör) Szívesen mennék a V8-al, de jobb oldalon nem szeretek vezetni és még sorolhatnám, persze együtt lehet ezekkel élni és lehet alkalmazkodni a szabályokhoz is de így akkor sem az igazi. Szerintem<#papakacsint>
Alexease
#16558
Vagy hetente mindig 3-4 sorozatbol, elosztva 3-4 licenszre (hogy minden szinten legyen lehetoseg) fun futamok, SR nelkul😉 Aki "csak ugy" versenyezne, annak jo, felkeszules nelkul is, midig lehet talalni 1-1 ellenfelet, a gyozelem masodlagos, ampontok nem szamitanmak, aki normalis, az ugy sem tor-zuz. De ha beesik 1-2 zuzos ember es tores van, max a verseny bukta, nem bosszanjta magat az ember az SR es az IR miatt.

Vagy ha van szabad szerver kapacitas, naponta biztositananak max 50–100–akarmennyi free hosting versenyt, leosztva orakra, hogy egyeloen legyen egesz nap. Igy barki csinalhatna versenyt (ingyen), aztan vagy beesik valaki vagy nem, vagy ezt hasznalhatnak a kissebb fun/hobby csapatok, rovid versenyzesre. Persze nem lehetne 3-6 oras extra versenyeket inditani, mondjuk max 1 ora lehet a szerver ido, ami minimal qual es foleg race (practice kizarva, felesleges).

Es persze egy normalisabb AI is jot tenne neki.

Ezzel a harommal olyan embereket is megfognanak, akiket a rendszeres, agyon gyakorlott, kocka, ejszakba-hajnalba nyulo (akkor van teli szerver), kihegyezett hotlap futamok nem erdekelnek, nincs ra idejuk, energiajuk, kedvuk, de megis szeretnenek menni normalis online versenyeket.

Ezekkel meg a regi elofizetoket es tartalomvasarlokat is visszacsalhatnak, akik kiprobaltak, de a kocka rendszer szamukra alkalmatlan (jonehanyan vannak). Es persze, erre meg ujak is jonnenek. Lehet hogy a hivatalos futamokat nem hasznalnak, csak fun online es egymassal csapatas, de az elofizetest akkor is kifizetnek es a tartalmakat is kenytelenek lennenek megvenni.

Elobb-utobb ra kell jonniuk, nyitni kell rendesen, mert ez igy nem az igazi.

Tudom, ez es hasonlok dolgok az iR-kockakban azonnal lazadast szul, de probaljak mashogy nezni: ha ezek miatt nepszerubb lenne az atlag versenyzok kozott az iR, 2-3x ennyi normalis VALODI elofizeto lenne (nem a multi reges, ingyenes, akcios), az 2-3x ennyi betel, annyival tobb fejlesztes, licensz vagy egyszeruen valamivel olcsobb elofizetes es tartalmak.
Plusz, ezek kozul valszeg lennenek, akik a hivatalos versenyeken is beprobalkoznanak es ott ragadnanak.

Mindegy, otletem boven lenne, de hat az iR az iR😉))
#16557
Ja kellene, meg a velejáró warez is gondolom nekik!😄 Persze érthető, hogy aki pénzt öl bele az versenyezni is szeretne.😊
#16556
toltam pár futamot most mazdával, mx-5 cup, fixed setup. mondom váltani kellene felfele. de valami katasztrofális a helyzet. nem tudok azzal menni, amivel akarok, mert hát minek, ha alig van verseny, vagy ha van is normális időpontokban, akkor alig van jelentkező??!!! Idegőrlő, mennyire kellene ide az AI...
frango
#16555
Jó mondjuk Spa az igaz. Van vagy 5 rész, ahol simán össze lehet szedni 1 pálya elhagyást. Figyelni kell. Viszont a körönkénti 1x szerintem sok. Off. sorozatban is, ha ennyit összehozol nemcsak kitilthat a francba a versenyről, de az SR-t is rombolja rendesen. Persze tudom ez endurancre, de szerintem akkor is sok az. 😊

Vikingek! i5-10600KF, GTX1070, 16GB DDR4 3200

#16554
Ennek mindig örülök, amikor kiderül, hogy ez csak egy játék, legalább visszazökkenek a valóságba és rájövök, hogy minden úgy jó ahogy van, köszi <#worship>
Utoljára szerkesztette: zimapeti, 2015.08.08. 08:12:06
#16553
Ez egy játék és nem a valóság. Senki nem fog megsérülni a nappalijában, ezért van SR. Spa-ban csapattársam szerzett 311 x-et, a végére kerek 600 lett 5 embernek. Érdekes módon az eredmények láttán senki sem kezdte el szidni az SR rendszerét, pedig mé' ne? A fűre menés kikerülés céljából sem 200x, így megint csak az van, hogy mi vezetjük ki a gépet oda, ahol a játék offtrack-et ad. Ez is egy kihívás, ezt a született versenyzők nem szeretik, de élőben mindenkit lesöpörnének a pályáról. <#worship>
#16552
Szerintem se nehéz, csapatonként 4-5 ember, az fejenként 100-140 kör, csak egy off track körönként, sok?
Span ha centizek 3-at is simán összehozok, mivel itt több kategória indult együtt, még hátra is kell figyelni, volt hogy a fűre mentek inkább, nehogy elkaszálják őket.
bardocz
#16551
Spaban simán összehozom, amilyen elbaszott az offtrack rész ott 😄
frango
#16550
Nem meglepő az a visszaesés. Néztem egy-két streamet. Emlékszem, hogy egyik magyar csapatnál láttam, hogy 420. kör környékén ilyen ~350 inc. van már. Annyiért azért már erősen tenni is kell. 😊

Vikingek! i5-10600KF, GTX1070, 16GB DDR4 3200

#16549
Gondolom láttál valós 24 órást is, ott is elég sokat szélesítenek, vágnak, lecsúsznak, kicsúsznak, képzeld el össze gyüjt 17 off tracket és DQ, vagy ugrik a licensze, mekkora buli lenne.
Az ok, ha olyan vágásért amiből előnyöd származik büntetik, de a többi felesleges és nagyon idegesítő, de ezt már leírta Alex is.
#16548
A sztori igaz, de nem csak versenyezni kell. Folyamatosan le kell menni a pályáról és így gyorsabb (vagy nem) köröket futni. Egy 24 órás futamon ne mond, hogy képes vagy annyi koccot gyűjteni önhibádon kívül, hogy egyáltalán vissza tudjál esni egy 2.0 feletti SR-ből.
lac coo
#16547
az SR nem rossz, csak a megvalósítás hulladék...
Én még a legejeén hagytam az egészet a francba , pont az Sr miatt, de hogy ennyi év alatt még csak meg sem kisérelték szürni a vétlen résztvevőket, az elég ciki ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16546
A mostani 24 órás Spán is többeknek sikerült A-ból vissza esni C-be, nem annyira nehéz, csak versenyezni kell, ennyi.<#vigyor3>

A Péniszemmel nincs bajom, azért írtam példának, ha több split van hiába mész qualon top időt csak abba a splitbe kerülsz amekkorára<#fogmosas> sikerült növesztetted a péniszed.
Utoljára szerkesztette: zimapeti, 2015.08.07. 22:20:10
#16545
Szerintem ez még mindig egy versenyzésről szóló szimulátor és nem az iRatingednek kellene meghatároznia az e-péniszed méretét. Minden multiplayer játék a kockáknak kedvez, legyen bármiről is szó. Ha heti 2 versenyen indulsz, akkor miért akarsz olyan iRatinget amivel 3 monitor+2 dashboard + 500k-s kormány meg 200k-s cockpites "kockák" versenyeznek napi 10 órában.
Azért A-ból visszaesni D-be nem egyszerű feladat, habár akár 1 verseny alatt simán lehetséges. <#idiota>
bardocz
#16544
Azért ezt kétlem, ha csak egy szériára állnék rá, és az is olyan autóval megy, ami fekszik, akkor tudnám 2k fölött tartani stabilan. Volt már a közelében. Ha viszont csak funként megy az ember, akkor elég nehéz, mert akkor túl sok gyakorlás sincsen.
#16543
Lol, ezt a szerénységet...
Alexeasevel értek egyet, hihetetlenül nehéz feltornáznod magad, ha heti egy két versenyen akarsz csak indulni. 2011 óta próbálom elérni a 4ezres ir-t, első 3 évbe alig tudtam tartani a 2k-s ir-t, A-ból vissza estem D-ig, 5 versenyből 4 OK, aztán többnyire kilöktek, vagy én b@sztam el, tök mindegy, de gyüjtöttem 4versenyen 100ir-t, levont 1-ért 130-at, sr ugyan ez.
A másik, ha több split van, pl az össznépi előre beharangozott nagy versenyeken, hiába mennél jó kvalit, ha ir alapján huszadik splitbe sorol.
Ez tényleg csak a kockáknak kedvez.
Most pont ebben a szituban vagyok ismét, kerestem magamnak két aránylag könnyű szériát, Kia, Mustang, nagynehezen elérem a 3400-as álomhatárt, utolsó két versenyen egyszer kilöktek, másikon elém pörgött vissza a falról, mínusz 210 ir.
Tíz verseny ment a levesbe, de egyébként tök jó <#taps> inkább ez <#mf1>
Utoljára szerkesztette: zimapeti, 2015.08.07. 20:50:02
Marcinko
#16542
Hmmm érdekes nekem múltkor azt írta, amikor verseny után akartam protestelni, hogy 24 h cooldown és utána nyavalyogjak.

Egy kérdés te is 6.10.3 Retaliation or Intentional Wreckingről beszélsz ?

Már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.

#16541
Jól tetted! Az ilyen hátha szembesül saját geciségével. 😊
lac coo
#16540
Az en velemenyem az, hogy egy fokkal sem vagy kulonb a masiknal.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16539
nem vitatkozásképp, de a cooldown fél óra kb.
Tudom mert én is protestáltam már kétszer, ellenem is volt már...
LE is vagyok tiltva a chatről!😄

iracing the 'real' race.

#16538
Hát, én vagyok az éló példa hogy nem kell nagyon jónak lenni hozzá! 😊

iracing the 'real' race.

#16537
+

iracing the 'real' race.

Marcinko
#16536
24 óra "cooldown" period van ergo holnap kb. 13.00-ig nem, lehet protestelni, de szerintem - a leírás alapján - a másik tag olyan hülye hogy felfele síkit a hullámvasúton ergo szerintem replaye sem lesz.

Bardocz: Szerintem 2k ( 1800-2400 ) környékén még nincsenek "olyan" jó pilóták, de ha stabil vagy és nem mész bele csínyekbe akkor könnyű mászni felfelé a ranglétrán, csak a "gyors de örült pilótákat" kell elengedni, elkerülni úgy is kipotyognak előled, vagy elhasználják a gumijukat .... ( jó ez a NTM v6 )

Már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.

Alexease
#16535
Az IR-rel (mint pontozassal) nincs gondom, az kell es szukseges. Az SR-rel sem lenne semmi gond, ha nem adna minuszt minden baromsagert: minimal palyaelhagyas vagy fu megcsipese, belem jonnek hatulrol, vagy a fuvon kerulom a balesetet es kapom a buntit;D

De mint irtam, felsobb kategoriakban vagy rendszeres komolyabb versenyzesnel nincs (nagy) gond az SR (leszamitva az aprosagokat). A problemam azzal van, hogy a "csak ugy", neha, hobby versenyzoknek nem kedvez.

Vagy szivesen mennek rookie-ban, rovid ovalon vagy gyors road verseyeken, de tudom, hogy ott 90%-ban a multigeres emberek vannak, akiket nem erdekel a dolog.
"A", Pro, Endurance es hasonlo komolyabb reszeken nem indulnak idiotak, odaig nem jutnak el, nem tervezik, nem tudnak, nem erdekli oket.

A parhuzamos fun race lenne meg megoldas mindenbol, vagy legalabb a sorozatok harmadabol (legyen oval es road is). De ahhoz meg keves az elofizeto es a rendszeres versenyzo.
#16534
Ez megint olyan, hogy nem minden versenyen jönnek beléd hátulról izomból, gyakran 0x-et ad rá. Az meg nem túl mindennapos, hogy 4 emberrel ütközik valaki és annak a 4 embernek annyira fáj az egyszeri 4x, hogy nem bírja elviselni.
A kerékvetőről lecsúszás is 1x. Elfogyott a gumi? Lassabban kell menni, nem a rendszert szidni. Valamit valamiért. SR-t időért, idő gyakorlásért, gyakorlás SR-ért. Na jó, a vége értelmetlen lett. <#buck>
#16533
Valahogy pedig szabályozni kell, versenybíró meg nem lehet minden futamon. Ha nem egy összeszokott és egymást jól ismerő társaságról van szó, akkor csak így lehet rendet tartani. Szerintem ez jobb, mint egy kick/ban rendszer, mert ott is nehéz igazságot tenni.

Bár az igaz, hogy túl szigorú. Ha lecsúszol a kerékvetőről, azért valóban nem kellene büntetnie. Azt sem tudom, hogy néz-e olyat, hogy ha valaki ütközik 4 emberrel, a másik négy meg csak vele, akkor figyelembe vegye, hogy nagyobb a valószínűsége, hogy mind a négy esetben ez az ember volt a hibás. Nézhetné azt is, hogy ha hátulról mentek beléd, akkor valószínűleg megint nem te vagy a hibás.