iRacing

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bardocz
#16632
Én próbáltam a GT3-as Fordot, de szerintem borzasztó. Vagy csak az alap setup ennyire szar?
#16631
Az SR miatt aggodalmaskodtok?
Sokkal sokkal bosszantóbb amit a Forddal csináltak GT3 -ban. Az utolsó endurance-n, silverstone-ban az első tíz quali ford volt.
Most Monzán paractice-n 24. idő az enyém, és nincs előttem BMW, csak ford, egy két Ruf, Meki. Na ez a méreg, nem az SR.
Remélem kiszórták a készleteket, és a Q4 már normális lesz megint...

iracing the 'real' race.

#16630
Tegnap sikerült elindulnom az egyik monzai futamon. 0, azaz nulla hibával végeztem. Legutóbb ilyen tavaly novemberben volt 😊 383 futamból 13 alkalommal voltam hibátlan.
A verseny előtt 5-6 perccel csatlakoztam, jó ha 2 kört tudtam menni a porschéval. Utána edzés, ahol megszereztem az előkelő 20. helyet.
Rajt: Szerencsére csak az Ascari kanyar elől indult a felvezető "kör" de azért így is nagyon széthúzódott a mezőny. Bal oldalról rajtoltam, ahogy tudtam áthúztam a jobb oldalra, aztán jól lelassítottam, hogy elmenjenek a többiek. Hogyhogynem pont az előttem lévő srác ment az előtte lévőbe az első sikánnál, de ki tudtam kerülni őket.
Innentől kezdve gyakorlatilag semmi sem történt velem. Jó 2 mp-vel lassabb körökkel szépen végigmentem. Végül 15. lettem.
Szeretem Monzát, szeretem a porschét is szóval ezért választottam erre a hétre ezt a kombót. Igyekszek még menni pár clean futamot a héten, jó lenne visszatornásznom magam legalább 2,5 SR-re. Most ez a cél, nem pedig az előzgetések, nem akarok visszaesni a C classba. Ja, most 0.35SR-t kaptam.
#16629
Monzában főleg a T1 kritikus, amikor a figura elnézi egy táblával a féktávot a rajtnál, aztán letarol 6 autót csokorban..... 😄 Ha csak félrekapod előle és fű, már jön is az x, ha meg levágod egyenesen a sikánt akkor meg slow down penalty...... :p
Utoljára szerkesztette: mumus70, 2015.08.12. 22:51:57
#16628
Nálam a gt3-ban a Brazil pálya visz mindent..... ezen a téren.<#sir>
Eddig Monzát kerültem de asszem továbbra is hanyagolom.
No meg már megvan a szezon nyolc futam.
Silverstone-t nem komálom ,mint pályát ,de ilyen téren mégis ott mindig "kellemesen" csalódok ezen a téren.
Marcinko
#16627
Nálam Monza vezet a legkevesebb kanyar/ teljesített X-ek száma versenyben. Olyan szinten túlvállalják magukat az emberek a féktávon , szélárnyékből kitörve , hogy azt öröm nézni ! Esélyesebb, hogy eggyel alacsonyabb classban találod magad

Nálam drop week.

Már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.

#16626
Hú, tényleg el is felejtettem hogy ott felvezető kör is van.
Akkor tényleg érdemesebb a boxból indulni 20-30 mp-vel a mezőny után.
#16625
Múltkor a felvezető alatt vertek szét, már 8x-el rajtoltam el...... :p Véleményem szerint tehát kérdésedre a válasz: NEM 😄 Talán ha boxból indulsz, és mindenkitől távol tartod magad! 😄
Utoljára szerkesztette: mumus70, 2015.08.12. 11:20:42
#16624
#16623
Nekem a multkor 9 körig sikerült jutnom 17x DQ 😄
Az sprint volt 😊
#16622
Szerintetek a Blancpain sprint sorozat Monzai futamain van esélyem javítani az 1.19-es SR-emen? 😊
#16621

iracing the 'real' race.

#16620
caddy verseny

Zolival mentünk egy caddy futamot.

iracing the 'real' race.

#16619
Végre, eltévelyedett uraság! Már azt hittük valami vírus fertőzést kaptál ami elállított valamit ott bent.. 😄

iracing the 'real' race.

Adam Jonas
#16618
Hát jah, de félreértések elkerülése érdekében, eszem ágában nem állt nekem, hogy fikázzam itt a dolgokat. Csupán leírtam egy nem túl pozitív élményemet, de mint írtam, mint mindent, ezt is meg lehetne szokni.

Nagy ritkán haveromnál azért ki-kipróbálgattam az iR-be az újabb kocsikat/pályákat.

A PC topikot akik meg lakják, azok egy része meg no comment - még anno, egy másik játék miatt egy bizonyos oldalon gazdagon kellett a kommentjeiket takarítanom. 😄

#16617
Az a helyzet bele hibáztam. 😊
Egy körrel nincs gondom ,de konstans nem tudok jol menni sokat hibázok.
Sokat kell gyakorolni de ugy erzem visza találtam megint iR hez😊
A gumi modell tetszik.
#16616
A világért nem tudnék megsértődni egy nicknévre, sosem látom ki van mögötte, így nem igazán nekem való az online eszmecsre. Akinek nem jőn be ez a rendszer az játszon mással. Minenkinek mások az igényie. Kinek a pap, kinek a paplan.

Maximum az a problémánk nekünk, akik aktívan játszunk, hogy csak az SR miatt jön a fikázás. Szerintünk tökéletes, meg elég sok más ember szerint is, viszont én se megyek be AC topikba, hogy mekkora félkész cucc az egész. PC topikba már nem is lehet menni. <#circling>
#16615
Basszus... ezek a nick nevek a sírba visznek, twinr-t kevertem JoinR-el, elnézést.

"Twinr-t is az elejébe sorolom és adok a szavára, de ha a saját vélemenyemet nem venném figyelembe akkor is 20:1-hez az arány a másik sim javára"
Adam Jonas
#16614
Még mielőtt az első mondatból sértődés lenne, azt legalább annyira gondoltam komolyan, mint amennyire Te azt az első mondatodat - semennyire. 😊

Adam Jonas
#16613
Most megyek és elásom magam ezért, mert olyanért kapok büntetést, amihez nekem van a legkevesebb közöm, brühühühüü....

Komolyra fordítva a szót: nem tegnap előtt óta szimezek, szóval megéltem már ezt-azt, ergo ez már csak hab volt a tortára. Mellékesen hozzáteszem, ez még abban az érában volt, amikor rögtön büntetett a program - ha jól tudom, most pl. pályaelhagyás/vágás miatt gyűjtögeti a pontokat, majd ha kigyűlt "X" mennyiség, akkor vonja lefele az SR-t.

Nekem lényegtelen, hogy mennyit vont le, nem is a mennyiség volt az, ami nem tetszett, hanem a büntetéskiosztás elve. De kinek mi. 😊

U.i.: mielőtt jönne a 'hűdenagyapofádakkorcsináldmeg' c. történet: tisztába vagyok vele, hogy nem egyszerű - szinte lehetetlen - ezt a rendszert 100%-osra megcsinálni, de persze mint mindent, ezt is meg lehetne szokni, ha nagyon akarnám. Csak mivel nem igazán engedhetem meg magamnak, hogy havi szinte több ezret beletoljak, így már csak ezért is hagytam abba a játékot. Mire kb. sikerült volna beletanulnom meg megszoknom, le is járt volna az ingyen időszak. 😊
Utoljára szerkesztette: Adam Jonas, 2015.08.09. 23:54:55

#16612
Szép kör!
vak tyúk is... 😄😄

iracing the 'real' race.

#16611
Gőzöm nincs, nincsenek bennfentes infóim, én csak versenyzek 😄.
De szerintem a road bajnokság a szokásos GT3 lesz. Könnyű vezetni őket, gyorsak és kb mindenki szereti őket.

#16610
Mint írtam, a fun futamok tényleg jók lennének, arra is, hogy licensz nélkül tudjál futamot menni egy magasabb licenszet igénylő kocsival. Az AI-t azért ellenezzük, mert azzal max rontani lehet az "imidzsen", ha nem lesz tökéletes, meg sokan nem jönnének 12 dolcsis kocsikért mesterséges intelligenciát tesztelni, holott máshol ingyé' lehet tölteni száz meg száz járművet.

#16607 Mivel lesz a bajnokság? A SS-ról már láttam időtervet, de a klasszik Roadról még nem.
#16609
Ami a fun futamokat illeti, az is volt tavasszal, szerintem még ősszel is lesz. Rookie kupa néven futott, teljesen fun jelleggel. A lényeg annyi volt,hogy ne zúzzák le egymást a srácok. Alap tartalmak, változatos kombinációkban.

Alexease
#16608
Sajnos ma mar nem fer bele, van hogy 2-3 hetig a kormanyt sem tudom osszerakni.
Nekem a fun/prac verseny lenne a jo, amikor gondolok egyet es beugrok "versenyezni". A szervezett, idoponthoz kotott, gyakorlast igenylo, a nagyon szabalyzott es "kovetkezmenyekkel" (SR 😛) jaro dolgok mar nekem nem jok😉
#16607
Inkább gyertek majd a ligás versenyekre! 😄
Ősszel újra indul a magyar bajnokság, ott se SR, se IR nem számít, off track-elni lehet bőven 😄.

#16606
ezt nem értem én sem <#conf>
oválon ott van a carburator cup azon lehet zuzni<#violent><#nyes>
roadra nem tudom miért nincs valami fun
#16605
"A következő adatok semmikép sem flém (fogalmam sincs, hogy mit jelent ) háborút akarnak kiváltani:
22:12, 08.07.2015.
iRacers online: 2518
Project CARS steam szerint: 1710 (igaz nincsenek benne a konzolosok)
Assetto Corsa steam szerint: 1421 játékban (szintén nincsenek benne a konzolosok"

Szintén fogalmam nincs mit jelentenek a számok, Én se szítani szeretnék láttam ezt az összehasonlítást, igaz ott más volt az arány, de akkor is és most is az előfizetőkhöz viszonyítot arányt hiányoltam, 60ezer vs több millió (ezt se tudom, korábban ugyan ott olvastam) így pedig már nem olyan fényes az az érem. iR ebből a szempontból csalóka, attól, hogy bejelentkezem még nem biztos, hogy játszom is, bár nem tudom a többi hogy működik, lehet ugyan így. Nincs sok értelme ezeknek az összehasonlításoknak.
Gyüjtő vagyok, minden simnek nevezett projektet támogatok, hamár próbálkoznak ennyit megérdemelnek. Teljesen lúzer felhasználóként azt várom egy simtől, ha elindítom, kormány, pedál, váltó kalibrálás után jól működjön, ne kelljen plusz csúszkákkal bajlódnom, program fájlokban turkálnom, és természetesen más se tudjon ott turkálni. Nekem ezt eddig csak az iR tudja nyújtani, minden plusz állítgatás nélkül tökéletes az ffb, ha bekapcsolom az oculust akkor megkérdezi, hogy azt akarom használni? Igen és működik is, ennyi. Ha versenyezni akarok szinte bármikor van rá lehetőségem, Összes többi simnél valami mindig hibádzik, viszont ha ezeket megoldják és iR-ben nem változik semmi, (sr, ir, fizika)biztos átpártolok.
Az az érdekes az egészben, amikor pár éve a Magyar top 15-be tartozó emberkék hatására elkezdtem iRezni, Ők ugyan ezeket mondták a program hibájának, viszont akkor ahogy most Te, engem, Én próbáltam meggyőzni őket ennek ellenkezőjéről. Sajna eléggé befolyásolható vagyok, inkább hiszek az elejének (mostanra a saját véleményem is hasonló lett) és lennék sereghajtó avval a simmel amire Ők azt mondják, hogy ez közelebb van a valósághoz? Nagyon úgy tünik, hogy a számomra meghatározó húzó emberkék, (köztük a két Norbi is) a másik simmel tolja, néha megkérdezik van-e változás, próbálom győzködni Őket, hogy mostmár az ntm6-al sokat javult, eddig sikertelenül.
Twinr-t is az elejébe sorolom és adok a szavára, de ha a saját vélemenyemet nem venném figyelembe akkor is 20:1-hez az arány a másik sim javára, és itt nem a program ára a visszatartó erő, mert szinte mindegyiküknek fullos előfizetése van, volt, és abba se hagyták a simezést, mert ott továbbra is tolják.
Szóval szerintem attól függetlenül, hogy szerintetek nem kell változtatni semmin, valami mégis csak jobb a másikban, még a rengeteg hiányossága ellenére is.
Én örülnék a legjobban ha olyan irányba változna, javulna az iR, hogy vissza csábítsa ezeket az emberkéket ide, és nem kéne a fájlokba turkálva naphosszat az állítgatással bajlódnom.
#16604
a 15:30 ason 3 csatáztun 16 körön keresztül 1 sec en belül volt hogy 5 en mentünk a dombtetőre a hátsó egyenes vissza fordítóba
a dombra kigyorsítást elrontották bementem melléjük meg is előztem min2 őt de utána én rontottam el keresztbe álltam és crash 😊

17:30 ason meg utsó körben egy barom kiás feltartott és rosszúl előztem meg hello 3 hely

mindegy a best idö 1.20.46😄
Alexease
#16603
Ha kihasznalja az ember, akkor boven megeri. De csak azoknak, akiket kiszogal a rendszer. Lenne meg nehany ezer ember, aki hasznalna es/vagy visszajonne, de ahhoz valtozasok kellenenek. De mint olvashato, sokan masszivan ellenzik, jo nekik ez a letszam😉

En tobb mint 7 eve fizetgetem, megvettem hozza mindent, de nagyreszt csak egyedul korozgetek😉 Neha megyek valami ghost-ot is;D

Ha lenne 3-4 gyakorlo, free, fun (akarhogy hivjuk) szerver, SR, IR, qual, prac, pontozas nelkul , random rajtsorrend, vegyesen road/olval, max fel ora, 1-3 hetente valtva a sorozatokat, vegyesen Rookie–AClass, hetente en is beletolnek 2-3 vagy tobb futamot.
Mashol elege halott az online, foleg ilyenre, az iR rendszer meg tokeletes lenne ra.

De hat ezt is ellenzik...
Utoljára szerkesztette: Alexease, 2015.08.09. 20:37:21
lac coo
#16602
Mondjuk nekem a penzzel is bajom van, annyi amennyi, az ember ki tudja fizetni, de mivel nincs semmi offline, ha az user nem akar mar versenyezni, onnantol kidobott pe z...
Mo djuk ha rakoltok apra ke t 100-50 000 et, az mar ezert meggondolando.
Mas jatekoknal vagy igy vagy ugy de amit megvettem azt tudom is hasznal i amig csak akarom...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#16601
"hanem az hogy nem tudnak vezetni"
Jol van, azert ennyire ne ciffrazzuk mar el😄DDD
Alexease
#16600
En is csak irkalgatok, es kozben dolgozgatok, a kormanyt sem tudom mar, mikor vettem elo😄D
lac coo
#16599
Ha lassan mesz ugy nem fogod eldobni😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16598
Nyah elővettem AC-t, gondoltam kipróbálom a mercit, megvegyem e majd iracingben. Atyavilág, kikapcsolt TC-vel is eldobhatatlan. Teljesen pocsék fizika. Kicsit gyorsan mentél be a kanyarba? Nem gond, fék, ellenkormány, padlógáz, ellenkormány és mintha mi se történt volna suhansz tovább! 😊
Amit régóta sejtek, nem az SR, nem a pénz a probléma sokaknak, hanem az hogy nem tudnak vezetni, AC pedig nem büntet....

iracing the 'real' race.

lac coo
#16597
En meg massal versenyzek jokat, ha ide nem kell az ember, nem kell a penz nekem nyoc 😊
Mondjuk mostanaban melo van leginkabb nem race 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16596
Láttam is ma délután, jol ment, de nem tudom mi történt az utolsó előtti kanyarban, csak azt hogy kimész utána a boxba??
Mi van a team speakkel, nem tudod?

iracing the 'real' race.

#16595
"En az sr miatt hagytam a fenebe meg a legelejen, jo otlet, de szivjon vele a halal 😊))"

erre ment a hsz em

én most egy kis kihagyás után elkezdtem cadillacezni hát SR ide vagy oda én nagyon lesza..m
minden versenyen 8-10 x el érek célba azt sem érdekel ha bukom az A t majd vissza hozom ha kell
én csak arra irtam hogy ezért valaki abba hagyja az iRacinget az nem okos
értem nincs AI sem (remélem nem is lesz)
olyanokat versenyzek beszarás😄
#16594
Már csak azért is, mert úgyse olvassák ezt a fórumot! 😊

iracing the 'real' race.

Alexease
#16593
OK, nem lzad, ismet hulyen fogalmaztam😄 Akkor csak zsigerbol ellenkezik😄
Nem ertem miert, senkinek semmi hatranya nem szarmazna belole, nem valtozna semmi extra, csak esetleg tobben es tobbet hasznalnak a progit. De hat valakinek ez sem kell😊 Felesleges otletezni.
#16592
Lázad.. aki nem ért egyet veled, az már lázadó?😊
Értettem nagyúr! 😊
Jól van, nem akarok froclizni senkit, mivel a világ jobbik felén piacgazdaság van, és még működik, ezért ki fog derülni hogy iracingesek az okosabbak, vagy akik lázadnak (tudok ám lopni).
Most már beszéljünk köridőkről, meg ilyesmikről, az izgalmasabb. :p

iracing the 'real' race.

Alexease
#16591
Szerintem le is zarhatjuk a temat, mert erdemben mar nem lesz semmi erdekes, aki meg lazad, ugy sem fogta fel a lenyeget annak, amit irtam, vagy csak nem erdekli😉
Jo ez igy ahogy van, egeszsegunkre! 😛
#16590
Mint a legnépszerűbb versenyszimulátor, szerintem nem szorul az ötleteidre. Értem én, nincsenek modok, nem lehet a szerver api-ban turkálni és szerkesztgetni az autóm teljesítményét 1 érték átírásával. Nem is fog meg elég embert. Nincs ingyenes hosztolás, sőt még a F1-s bajnokságban való részvételhez is fel kell kúszni a ranglétrán. Ilyen ez a játék, sajnos nem fórumozók irányítják, mint sok más 1000-szer sikeresebb versenyszimulátort. <#nemtudom>
lac coo
#16589
Nekem nincs epéniszem se kicsi se nagy ! :9
kérdezték ,elmondtam, azt ennyi 😄D

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16588
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Gratulálok, most ezzel csak a saját e-péniszedet tudod mások előtt mutogatni. Nyilván nem fognak egy öntelt embernek csak a saját boldogsága miatt válaszolni. Amúgy mindenki arra költi a pénzét, amire akarja. Ha az 500 eurót nem pc játékokra költötted volna, hanem mondjuk egy szép festményre, senkit sem érdekelne, így meg nagynak érzed magad. Noffense meg písz meg minden. <#worship>
bardocz
#16587
Engem annyira nem tud érdekelni az sr már, A-ban úgysincs olyan sorozat, amiben mennék, akkor meg nem mindegy?
#16586
Egyébként én azt szoktam csinálni amikor vészesen csökken az SR-em, hogy egyszerűen a boxból indulok és szépen körbe körbe karikázok, beáldozva a pontokat. Ilyenkor ritkán találkozok össze valakivel a pályán, ha leköröznek meg szépen félre húzódók, nincs érintkezés, és csak a pálya elhagyásra kell figyelni. Nagy eséllyel 0 x-el le lehet zavarni, és jön szépen a 12-18 SR.
lac coo
#16585
Legutobb mikor kozvelemenyt kutattak, vagy csak probaltak visszacsabitani, vagy ilyesmi, akkor megirtam a elemenyben, higy elkoltottem azota minimum 500 eurot jatekokra, amiota nem hasznalom IR t , de egy fillert sem latnak az sr es az AI miatt tolem tobbet . Nem valaszoltak 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#16584
Jogos, a te bajod. De mint látod, az iracing fejlesztőit a cseppet sem érdekli, hogy mi a te bajod.
És nem tűnik úgy, mintha a csőd felé mennének. Jönnek szép sorban a pénzdíjas bajnokságok, jönnek újabb tartalmak...
Nem sok értelme van újra és újra rágni a tövig rágott csontot az SR-el, de mindenki azt csinál amit akar persze.

iracing the 'real' race.

Alexease
#16583
Latom read-only uzemmodban vagy, es csak bizonyos reszeket ertelmezel az irasokbol😉
Persze, mint felhasznalo, nincs ezzel gond.
De mint program- es rendszerfejlesztes, es egyeb dolgok mar mas teszta, de az legyen az en bajom😉