1481
Utálom azokat, akik 60- 70 -nel vánszorognak előttem egyenes úton.
  • Vlala #1161
    egy darabig kispolskiztam.
    Iszonyat jó járgány, egyetlen baja van: hiába lépsz oda a gázra.
    Pl. megyek hetvennel hazafelé, a motor ordít, a szembejövő sáv tömött, mögöttem dudál, villog, siet, én meg hiába taposom ki az autó lelkét, 70-ről már nagyon nehezen gyorsul a 90 körüli végsebességére.
  • LittleL
    #1160
    hát ez meglehet...

    utálom a tötymörgőket, szüttyögőket, lajhárokat, mazsolákat. DDDD

    hát nem tudnak odalápni a gázra ?
    meg még ottvannak akik feltartják a forgalmat...
  • LittleL
    #1159
    nem állítottak meg, pedig volt ott mégegy autó is
    jól fel voltak vonulva a fakabátok, 4 embert láttam.

    ha bemértek volna biztos megállítanak....de lehet hogy nem ?
  • Hunnenkoenig
    #1158
    Nemetorszagba ne menjetek!

    Autopalyan nincs sebessegkorlatozas, erre a balf@szok mind a belsö savban megy 120-szal. Persze index nelkül vag ki eled, mert 5 km/h-val gyorsabb, mint a teherauto es aztan ugy dönt hogy ott is marad elötted.

    Esküszöm volt olyan, hogy a külsö savban elöztem 10KM-en (!) keresztül a 120-szal döcögö koloniat es mikor eljutottam a legelsöhöz, kiderült, hogy neki csak olyan kedve volt...

    Becstöl Wiesbadenig a navigacios rendszer 100Km/h atlagot irt ki 7 oras utnak.
    Gondoltam fasza, ausztriaban 160 meg mehet, aztan nemeteknel csutka (215-öt birt az audi, amivel mentem) es igy meglesz 4-5 ora alatt.

    Ja, gondoltam en a naiv fejemmel. Kajakra meglett a 7 ora es a 100Km/H atlag.
  • dashed_
    #1157
    hozzateszem ,lehet makom volt es nem vmi menstrualos picsa foglalkozott az uggyel
  • dashed_
    #1156
    ha meg lezeres szarral mertek be akkor ott a helyszinen megis allitanak..
  • dashed_
    #1155
    ienkor vissza kell menni meg kell kerdezni hogy lekaptak e...
    vagy ha megjon a papir egybol kell egy levelet irni nekik, hogy a munkadhoz kell a kocsi ,es hogy a fizetesedbol nem tudsz kifizetni ekkora birsagot (50-60 rongy is lehet + elveszik a jogsidat joidore) ekkor visszairnak egy papirt hogy nem veszik el a jogsidat es meg a birsagbol is engednek.. en 110-el mentem (eloztem mondjuk de ez nem mentseg)lakotteruleten... az lett belole hogy 2 buntipontot kaptam es asszem vmi 10ezer forintot kellett fizetnem..
  • LittleL
    #1154
    affenébe, akkor izgulhatok...

    mert nem villantottak a szembejövők,
    bezzeg én mindig villantok - [mer' rendes]
  • Csacsi
    #1153
    Nekem volt hogy 3 hónappal később jött ki a csekk, szóval még van esélyed arra, hogy megkapd.
  • Vlala #1152
    decemberig még jöhet. Addig aggódj, és gondolkodj el, vagy inkább írd le százszor, hogy "nem megyek lakott területen belül nyolcvannal"


    Komolyan: szerintem az már nem fog jönni...
  • LittleL
    #1151
    de szerinted meddig érkezhet még a csekk ?

    szerintem már meg kellett volna hogy jöjjön,
    ha egyáltalán bemértek.....

    több autó is volt ott, lehet hogy éppen nem engem vettek célba,
    és addigra már lelassítottam.
  • Aramir
    #1150
    Addigis spóroljál :D
  • LittleL
    #1149
    augusztus 15. -én lehet hogy bemértek a traffipaxosok,
    de még szerencsére nem kaptam levelet .
    kb. 80.-al metünk lakott területen, Balatonfüred -en,
    lehet hogy későn kezdtem lassítani....

    meddig jöhet még a levél ?
  • Szabi84
    #1148
    Ugyanez volt velünk Olaszországba. Nem találtuk a kikötőt és egy néger csajodavezetett minket! Éppen elértük a a hajót.
  • LittleL
    #1147
    Egyszer apámék régen Bécsben eltévedtek,
    megkérdeztek egy embert hogy merre van az-az utca,
    az osztrák meg ahelyett hogy elmondta volna beült a
    kocsijába és
    odavezette apámékat a címre,
    30 prec volt az út odáig. DD
  • Vlala #1146
    igen, az 5. tudja, az első négy pedig "segíteni akar", és ezzel elküld a másik irányba...
  • bertino
    #1145
  • LittleL
    #1144
    Az a jó amikor eltévedek valahol, és
    az 5. ember tudja csak hol az a k**aszott utca,
    pedig ott élnek a közelben...Ppp
  • Mike
    #1143
    igen? :)
    olvastam egyébként
  • Vlala #1142
    Sziasztok.
    Debrecenben nyaraltam, Szolnokon akár iskolát is nyithattam volna mazsolázásból. (ha szolnoki olvassa ezt az oldalt, akkor aug. 01, fehér 2107-es Lada alufelnikkel, 25-30-cal - én voltam) Olyan háromnegyed órát töltöttem a városban, pedig csak át akartam menni rajta. Pl. kaptam egy "a második lámpás kereszteződésnél balra" útmutatást, de a második kereszteződésnél nem lehetett balra kanyarodni, tábla védte. Gondoltam, akkor a harmadikban kell. Az elsőben kellett volna...
  • RelakSfromhome
    #1141
    Te meg nem olvastál Douglas Adams: Galaxis Útikalauz stopposoknak könyvet. Abban mond ilyesmit Arthur Dent, miután lerombolták a házát :D
  • LittleL
    #1140
    Hát ja, most várják az új Subaru -t, már megrendelték. DD

    A motort, váltót, stb eladják, még keresnek is rajta.
  • Mike
    #1139
    megpróbálok neked keresni egy pontos definiciót, de egyszerübb ha megnézed az értelmező kéziszótárban
  • magus
    #1138
    johat aki mercedest vesz megis erdemli
  • kircso13
    #1137
    nem!
  • Mike
    #1136
    melékeim szerint meg azokról, akik miatt nem lehet haladni, mert lehetne menni 90-nel, de akkor is 60-nal döcögnek
  • Mike
    #1135
    nem ismered ezt a szót: úrvezető?
  • zakika
    #1134
    szerintem igen, arrol is
    ha jol emlexem az elso hozzaszolasra (ez a topic leirasaban is ez van), akkor arrol van szo, hogy a lassu vezetes (sot hibakkal) kenyszeriti a tobbieket elozesre.

    vannak helyzetek, amibe nem szivesen kerul az ember, pl. kifogni egy kamiont hegyi uton felfele - kielozni veszelyes, docogni nem akarsz husszal, belalhatatlan tole a kanyar...

    avia rulez ahogy mostanaba mondanak
  • kircso13
    #1133
    "meg óvatoskodó nem hagy minket az úton érvényesülni

    tehát ha mondjuk van egy BMW M5-ünk akkor miénk az út, a többiek csak azért vannak, hogy ne legyen olyan uncsi"

    Én csak erre reagáltam!

    úrvezető = újvezető akart lenni?
  • Mike
    #1132
    én még nem ütköztem
    nem is vagyok úrvezető
    de az a topik nem a veztésbiztonságról szól
  • kircso13
    #1131
    Na ezaz amit nem csipázok! Ha valakinek van 1 jobb kocsija akkor azt hiszi övé az út. Rengeteget vezetek nap mint nap és sok meleg helyzetem volt ilyenek végett(TT, passat, BMW, Merci, stb.). Sokszor kellett a fékbe taposnom hogy össze ne ütközzünk, mert avval nem foglalkozik, hogy vele szembe jönnek kb 200m-rel és nekiál előzni. Én is szeretem a sebességet, de bizonyos határokon bellül. Mekkora annak az eséje hogy 1 BMW M5-os ütközik a suzukival, hogy élve szálnak ki a suzukiból, pedig Ő betartott mindent és nem a suzukis volt a hibás!
    Nemtudom hogy már ütköztél-e kocsival? Tudnák róla mesélni pedig mi csak 90km/h sebességgel haladtunk!!!

    1 biztos: Nem a mazsola vezetők okozzák a legtöbb balesetet!!!
  • Mike
    #1130
    frontálist semmképp sem

    de ez a topik nem erről szól, hanem arról, amikor a sok béna totyogó, meg óvatoskodó nem hagy minket az úton érvényesülni

    tehát ha mondjuk van egy BMW M5-ünk akkor miénk az út, a többiek csak azért vannak, hogy ne legyen olyan uncsi, illetve amikor szembe jön mondjuk egy másik tagtárs, megosztozzunk az úton
  • zakika
    #1129
    az urvezetok atlageletkora kevesebb mint amit en meg szeretnek elni
    kulonben kivancs lennek, hogy te mit valasztanal - frontali utkozes vagy leszeded a bicyklist az ut szelerol?
  • Mike
    #1128
    na de ez nem a luzer gépkocsivezetők topikja, hanem az úrvezetőké
    csak egyesek ezt mindig elfeljtik
  • Mike
    #1127
    így kell élni :)
  • zakika
    #1126
    tegnap kb 15 kilometeren docogtunk egy kamion utan ami a pofankba vagta a vizet, mert nem tudtuk kielozni olyan nagy volt a forgalom.
    a legrosszab mikor a szembejovo eloze ugy gondolja, hjogy ugyis lehuzodol, de neked meg ott egy bicyklis vagy gyalogos is az utadban...
  • bertino
    #1125
    azaz igazi, amikor 1-1 sávos országuton huzodj le a porba jobbra, mert a szembejövő busz a te sávodban előz ugye, és vhogy nem ugy számította ki, hogy még előttünk be tudna menni vissza a saját sávjába... az már vmi, amikor 100-130-ról vedd észre szemből vmi nagy kocka alaku dolog villog mint állat, és térj ki előle, neki az utjelzőnek esetleg, qrva anyját
  • LittleL
    #1124
    aztaku....
    hülye barmok.
  • zakika
    #1123
    penteken jo meleg volt, hat elmentunk pancsizni egy kicsit melo utan. este nyolc korul jovunk haza, mikor gy bekotoutrol kivagodik egy fekete sotetitett uvegu sport nemtudommi, kieloz jobbrol (a bekotosavon), utani kiugrik es az elottunk levot mar elozi is. a buszsofor aki szembe jott egy kicsit ki volt akadva, hogy le kellet huzodnia egy frontalis utkozes elol...
  • zakika
    #1122
    aki gazdag az meg a cicjeit is bebiztositsa. es ha lelog (mert egyszer csak lelog), akkor kap egy vagyont, mert megvolt a kareset...

    persze a kovacs jozsef a vadiuj fabiajat vagy suzikijat csak alapbol biztositjak es csak a felelt kapja a karnak ha bebizonyitja, hogy nem o volt a hibas...