1481
Utálom azokat, akik 60- 70 -nel vánszorognak előttem egyenes úton.
  • akyyy
    #1401
    ilyne már előttem is volt, hogy a faszi csak ált bambán előre nézett vén tragacsával mikor ré gzöld, én emg mögötte, és mikor dudáltam, látszott hogy próbál elnézést kérni:)
  • DJ Bee18
    #1400
    meg azt útálom, amikor lámpánál elalszik, nem indul el, dudálsz rá, erre idegesen mutogat, egy bocs helyett. Az ilyenek Rómában idegbajt kapnának, amennyit dudálnak.
  • DJ Bee18
    #1399
    ilyen volt már velem is (nem én vezettem), csak akkor dudálásra még közelebb húzta!, még 5 másodpercig dudáltunk, mire végre felfogta... Az ilyenek miért vezetnek
  • akyyy
    #1398
    figyelnek az emberek, csak akinek ladája van annak már mindent szabad... uhh de utálom...:(
    van itt egy srác most vett egy rallys ladát, és mindig itt húzatja, pedig kint a 30as tábla is... meg alapjáraton is olyan hangos, hogy kiszakad a dobhártyám, pedig ez harmadik emelet:S
  • Mhosah Myth
    #1397
    rántottam
  • Mhosah Myth
    #1396
    A mai story, egy pillanat alatt gyomorfekélyt okozott nálam :))

    A lényeg, hogy báttyám 45ös Roverét megtörték Pesten és hazahozta, hogy itt Egerben javítassuk a Lagunánkat meg elvitte... Adódott, hogy gondoltam nyomok vele pár kört már a városban meg egyébként is dolgom van :)! Megyek a négysávoson a belső sávba Ladás papika mellett épp húzok el erre a baromnak még az indexe se ment mikor már felig mellette voltam és rámhúzta a ladát! Majdnem elkapott a szívroham gyorsan rántotta egy picit a kormányon és épphogy nem ért el! Miért nem figyelnek oda az emberek...
  • akyyy
    #1395
    vagyis jobbra..:D sorry
  • akyyy
    #1394
    kisteherautó ál utszélén az én sávomba jobb oldalt... elindul, balra index, oszt go...
  • Vlala #1393
    Ismerősöm mesélte, hogy látott egy K-ra eltévedt autóst. Zsákutcában lakik, egy külföldi rendszámú autó tévedt be ozzájuk, lakókocsit vontatva... na, olyat sem sokat láttak arrafelé. Megnéztem volna, hogy fordul meg a zsák végén...
  • akyyy
    #1392
    uhh de imádom amikor kis, lakótelepi részen bejön egy 200méter hosszú teherautó utűánfutóval ami ugy zörög hogy ááá, (és szétbassza az utat:()
  • Vlala #1391
    A tévésekre jellemző, hogy az ilyeneket betiltják, és amcsi "lazavagyokövnélkül" filmeket nézhetünk helyette.
  • bertino
    #1390
    erről nekem pont van egy betiltott TV reklám :)
    majd belinkelem
  • Sadist
    #1389
    Jah, hát aki nem kapcsolja be az övét, annak csak annyit kívánok, hogy a szervei maradjanak épek. Sokan várnak új vesére :)
  • Vlala #1388
    Van, akit sosem büntetnek. Csillivilli béemvé, sáros rendszámmal (érdekes), telefonűáló sofőrrel bármerre mehet.

    Az ilyeneknek csak anniyi a mondandóm, hogy a legjobb ügyvéd és rendőr haver sem ment fel a fizika törvényei alól...

    itt van pl. Toller esete.
    "Csak kismértékben haladta meg a megengedett sebességet", "sem a sofőr, sem Toller biztonsági öve nem volt bekapcsolva", de "a baleset okozásáért egyértelműen a szabálytalanul előző autós a felelős". (Tollerék is gyorshajtottak, kíváncsi vagyok, ez a barom menniyvel ment.)

    Szerintem nem egyértelműen. A sofőr még mindig élne, és Lacát sem kellett volna mélyaltatni, ha veszik az egy másodperces fáradságot, és bekötik azt a k övet.
    Bár, egy olyan igazságszolgáltatástól már nem várok semmit, amely lehúzza a MÁVot, mert "a vasúti jelzőlámpa szabad jelzésénél kapta el a vonat az autóst".

    Félre ne értsetek, no politics, no flame, csak vannak furcsa helyzetek.
  • Sadist
    #1387
    55-ös úton ne menjetek Szeged felé. Ennyi faszt még nem láttam az utakon. Az a minimum, hogy 90-es tempónál viszket a béemvés lába a pedálon. A másik véglet meg aki tök egyenes úton 70-el döcög, mögötte meg 10 autóból álló sor. Persze 98%-os eséllyel ilyenkor is jön egy vadmarha, aki elkezdi előzni az egész kocsisort. Kit érdekel a beláthatatlan útkanyarulat, záróvonal? Tegnap sem jött semmi...
    Legnagyobbat akkor pislogtam, mikor mentünk át az autópálya feletti felüljárón: traki kb. 20-25-el döcög, három sávos út, egyik amiben mi megyünk a traki mögött, a szembejövőknek egy balra kanyarodó sáv, meg a szembejövők sávja. Természetesen mindenhol záróvonal, erre valami állat kihúz mögülem és tökön paszujon keresztül elsüvít, igen ám, csak addigra meg még hátrébbról egy másik hasonlóan kulturált vezető is elkezdte előzni a kocsisort, és az előző pont bevágott elé. No problem, gondolta és kihúzott a szembejövő sávba.
    Csak azt nem tudom, hogy az ilyeneket miért nem bűntetik a rendőrök. Pl. helyben 5 év szigorított tarkónlövéssel és autó elkobzással. Persze ha más valaki városban átlépi az 50-et 3 km/h-val, akkor azonnal forgalmit, jogosítványt, biztosítási papírt, vane pót izzókészlet, hol van a törlőrongy/szivacs, miért van teli a rendszámtábla elkenődött szúnyogokkal stb.
  • Vlala #1386
    Elbambultál. Mindenkivel megesik...
  • RelakS
    #1385
    faxtudja :D Az érdekelt, hogy ne menjek neki, meg arra menjek, amerre akarok, és ne a suzukis garázsában kössek ki, mint ama viccben :D
  • Vlala #1384
    Tipp: egy női motoros...
  • akyyy
    #1383
    lehet egy mkérdés?
    ki volt az előlhaladóba?
  • RelakS
    #1382
    Nyehvazze, szombaton mazsola voltam: Jobban érdekelt az előttem haladó, mint a táblák, és így benéztem egy STOP táblát. Zsaru persze azonnal lekapcsolt mindkettőnket, 3000 pénz ugrik...
    Sok mákos genya, aki az után jött, hogy a zsarukkal elkezdtünk adminisztrálni, legalább egy tucat megúszta ugyanezt (mért nem voltam harmadik a sorban? Megúsztam volna :D )
  • Vlala #1381
    Ja bazzeg, most látom, mi ez... matrica, LOL
  • akyyy
    #1380
    ilyet hol lehet beszerezni?
  • roliairsuni
    #1379
    énmár láttam balesete 1*, elég gáz a látvány, de ott nem lett baja csak az auótknak: a clios asszon kivágodott egy peugeot boxer elé, és a pözsós elrántotta a kormányt,felszalatt a járdára, és 3 cenit múlt hogy nem gázolt el 3 gyalogost, csak épp elurottak, a clió totalcar, a boxer is megört az eleje a kerítéstől de személyi sérülés nem volt, csak a 3 cliós csaj naon mevolt ijedve, de a boxeres az nem, céges autó volt, biztos sokat megy a srác, láccott hogy volt tapasztalata az ürgének ebben a dologban is ;)
  • Vlala #1378
    Mikor én ezt legutóbb tanácsoltam, ajánlottak nekem egy szilánkos kéztörést. Pedig én sem szeretem túlzottan, ha nem hagynak aludni vezetés közben. :)
  • Sadist
    #1377
    Megleped egy ilyennel.
  • RelakSfromhome
    #1376
    Utáljuk a mazsolákat.
    És azokat nem utáljuk, akik olyan fordulaton bőgett motorral rohangálnak este negyed 12-kor, hogy két utcával arrébb szinte a szelepek hangját meg tudom különböztetni? (na jó, ez túlzás, mert gondolom a kipufogójától volt ez a tuning hang, de az úton, ahol száguldott, garantáltan kiesett mindenki az ágyból)
  • Vlala #1375
    Nem. Hipót igyon otthon, ha már megmaradzunk ennél a hasonlatnál, akkor nem kell lökhárítót javíttatnom.
  • Sadist
    #1374
    A hipó olcsóbb dolog, mint a kocsi javíttatása.
  • NSTSpider
    #1373
    Még jobb a kivilágítatlan csövi a kivilágítatlan tanyigájával egyszer majdnem elcsaptam egy ilyet akkor megfogadtam,hogy a következő kocsimban xenon lámpa lesz.
  • Aramir
    #1372
    Hát, pedig annyi erővel ihatna hipót is :D Még elsem fáradna a pedálozásban, a végeredmény meg ugyanaz lenne.
  • Mike
    #1371
    most nem azért, de nem mindegy hogy elütöd, vagy hipót itatsz velük?
  • Vlala #1370
    De ha éjszaka kivilágítatlanul megy előttem tízzel, nem sok esélye van. Nekem sem arra, hogy észrevegyem.
  • Mike
    #1369
    azért talán, hogy ne szorítsd le
    arról meg hogy ki igyon hipót eltérő az elképzelésünk :(
  • Vlala #1368
    Ennél már csak a "Masallah" felirat alatt alvó kamionosok a szimpibbek. :)
  • NSTSpider
    #1367
    Múltkor jött szembe velem egy kivilágítatlan "hülyegyerek" szóltam neki ,hogyha így folytatja akkor nagy esélye van a kórházra, még egy nyavajás prízma sem volt a biciklin vagy legalább bújna egy pár száz forintos láthatósági mellénybe.
  • bertino
    #1366
    én még sose láttam, hogy elütnek vkit, mindig csak az eredményét :(
  • akyyy
    #1365
    alig lett baja,a cipője elszált 10 méterre, de látszólag semmi baja nem volt, beültette az anyós ülésre a sofőr a csávót, és go korház...

    azért látszott rajta, hogy nincs minden rendben....
  • Sadist
    #1364
    Meghalt? :C
  • bertino
    #1363
  • akyyy
    #1362
    eh, reggel szemtanú voltam ahogy elütöttek egy embert:S:S:S mint ha egy bábu lenne ugy pörgött a levegőben