1481
Utálom azokat, akik 60- 70 -nel vánszorognak előttem egyenes úton.
  • Vlala #761
    meg kell kérdeznei az autó tulajától - írott formában, festékszóróval.
  • Mike at home
    #760
    na most errol meg az a velemenyem, hogy soxor feleslegesen tul sok ilyen mozgasserult hely van. foleg hogy en meg egy mozgasserultet sem lattam abban az uzletben
  • Garfield
    #759
    Szombat délelőtt öt fiatal halt meg egy közúti balesetben, amikor egy kamion és egy személygépkocsi ütközött össze az 54-es úton. A keceli diszkóból hazafelé igyekvő fiatalok autója Bócsa térségében 100 fölötti sebességgel áttért a szemközti sávba, ahol nekiütközött a kamionnak, ami több mint 30 méteren keresztül tolta maga előtt a roncsot.

    Mentősök valszeg kiskanállal szedték össze őket...
  • Garfield
    #758
    Most erre mit mondjon az ember? :-(
  • Garfield
    #757
    Utcánk.
    Az utca tengelyére merőlegesen hat lakásos sorházak.
    Minden sorház előtt privát kocsifeljáró (párhuzamos a sorházzal), melyről lehet a lakásokhoz tartozó garázsokba kanyarodni, de még van annyi hely, hogy minden garázs előtt állhat egy autó úgy, hogy a feljárón való közlekedést nem akadályozza.

    Magyarázza már meg nekem valaki, hogy ha valaki vadidegen látogatóba jön az egyik lakóhoz, akkor mi a retkes kékeres műbráneszért kell megállni a kocsifeljáró kellős közepén, totálisan megakadályozva az azon való közlekedést??? Miért nem tudja a kocsit az utcán hagyni??? Bár mondjuk ez utóbbi esetben gyalogolnia kéne vagy 30 métert és az már gáz (lásd még hipermarketek mozgássérült parkolói)... Miért hiszik azt, hogy ahol beton van, az rögtön parkolási lehetőség is egyben???
  • Sadist
    #756
    KRESZ szerint minden elinduláskor kell :)
  • LittleL
    #755
    igen, ez szokott lenni,
    egyenesen haladvalehet menni 60-70 -nel is,
    csak ha hirtelen meg kéne állni, vagy kanyarodni,
    akkor már baj van.

    Én mondjuk, ha nem vagyok tisztában,
    hogy csúszik -e az út, csinálok egy
    próbafékezést 30 -as tempóról, ha nincs
    senki sem a közelemben.
    ajánlom mindenkinek.
  • 2Bálint
    #754
    Múltkor én is késő este mentem haza, kicsit nagyobb tempóban, mint ahogy kellett volna. Az üllőin. Jobbra kellett volna kanyarodni ,fékeztem, de az ABS dolgozott a lébam alatt rendesen. Na mondom ittén be nem veszem a kanyart tükörjégen 40-nel. Inkább hagyom, és megyek mégegy háztömböt...
  • LittleL
    #753
    meglehet. DD

    de én jeges úton levezettem 250 km-t,
    és mégis egyben vagyok.


  • Mike at home
    #752
    ez most mi? onbizalom erosites? :)
  • LittleL
    #751
    Hát tegnap megint ónos eső esett,
    és bizony a rutintalanok tuti az árokban
    kötöttek ki. D

    Én is megyek az úton, faluban, és be
    akartam fordulni, de az autó ment egyenesen előre. D
    nem mentem gyorsan, de egy mazsola ilyenkor biztos bepánikol.
  • dieselG
    #750
    No problem, picit túlreagáltam
  • Kata
    #749
    nem azé montam, sry.
  • Sadist
    #748
    Ha egyszer így van :)
  • Vlala #747
    Sikerült teljesen összezavarnotok övfeszítő-ügyben. Hurrá.
  • LittleL
    #746
    igen, valami ilyen lehet ez.
  • Sadist
    #745
    "Övfeszítő

    Az övfeszítők nem csupán blokkolják az öv lecsévélődését, hanem még a lassulás kezdetekor meg is húzzák azt, körülbelül tíz centiméterrel. Az esetleg lazán álló öv miatt ugyanis értékes centimétereket veszíthetünk, ami pont elég lenne ahhoz, hogy a fej a kormánynak vagy a műszerfalnak csapódjon. A hirtelen rántást vagy egy nagyon erős rugó, vagy egy pirotechnikai (robbanó-) töltet végzi. Mindehhez elég 12 ezredmásodperc, és ezzel 1 centiméterre korlátozható a test lassulás nélküli elmozdulása."

    Forrás: http://www.vezess.hu
  • Aramir
    #744
    Ikább az, hogy ha hirtelen dölsz előre, akkor nem engedi, csak lassú mozgásoknál, plusz ha laza, akkor magától visszahúzza az övet.
  • Sadist
    #743
    Az övfeszítés az nem az, amikor a légzsákhoz hasonlóan, ütközéskor néhány centivel szorosabbra húzza a biztonsági övet?
  • Vlala #742
    valami ilyesmi rémlett nekem is.
  • Mike
    #741
    persze lehet, hogy mégsem, hátul is van övfeszítés, de nem pirotechnikus balaesetnél, szal mégsem ugyanaz
  • Vlala #740


    Mindegy, én annyit értek hozzá, hogy ha bekötöm, akkor van jól :-)
  • Mike
    #739
    az is az

    ez a kettő ugyanaz
  • Vlala #738
    akkor arról. Azt hittem, az ütközéskor pirotechnikailag megfeszülő övekről beszélsz (ill. pötyögsz)
  • Mike
    #737
    az az övfeszítés
  • Vlala #736
    nem, az automata övekről. Régebbi autókban még volt fix öv, amit úgy kellett beállítani, mint egy válltáska pántját, és nem tudtál tőle 10 centit előremozdulni...
  • Mike
    #735
    az övfeszítésről beszélsz?
  • Vlala #734
    várj egy picit, nem egyről beszélek. Amcsi tütükben tényleg automata a biziöv, mert az ajtóba van építve, és az ajtó csukódásakor becsatolódik. Én az automata beállítású (rugós) övekről beszélek, amely az autók 90 %-ában már benne van.
  • LittleL
    #733
    Jah, az Amerikai autókban van általában automata biztonsági öv.

    Az enyémben már nem volt, de egy ismerősöm Pontiac -jában benne volz.

    Mekkora találmány.
    Csak beszálsz az autóba, és motoríndításkor,az ajtóban levő sínen végigfut a biztonságiöv cstja, és máris be vagy csatolva.
  • Vlala #732
    Természetesen Tisztelet a józan ésszel vezető kivételnek!
  • Vlala #731
    bukóhab... Szerintem meg egy droid kellene a vezetőülésre, amelybe beleégették a biztonságos vezetés alapelcveit. Mögötte akár biztiöv nélkül, piásan, meztelenül, nő alatt / felett is utazhatnánk, nem lenne semmi bajunk.
    amíg ilyeneken agyalunk, egyetlen másodperec elég az öv becsatolásához.
    Érted, bolondbiztos rendszert LEHETETLEN fejleszteni. Ész nélkül nem megy.
    Az automata biztonsági öv mekkora találmány volt? Nem kell állítgatni, csak katt és akár szabadon is mozoghatunk, mert enged annyit, ha baj van, akkor visszaránt. Aztán a hülye feleség mindig kiiktatta egy ruhacsipesszel, mert szorítja, és nem tudja a műszerfalra tenni tőle a lábát.
    Ott a légzsák, sok autóból kib@ccák egy sportkormány miatt... mer' úgy dögösebb a verda. (jaja, több lesz benne a dög egy karambolnál) A maradék, aki benne hagyja, biztiöv nélkül, esetleg cigivel a szájában (hátha lenyeli!) vezet a lufi mögött.
    És miről is beszélünk, amikor a legnagyobb sláger mostanában - A radardetektor! Akkor is okossabb leszek, mint a hülye rendőr, és előbb érek mindenhova, mint akárki más! Még a sírba is...
  • dieselG
    #730
    most nézem a bmv rövidítésének értelmét..
  • dieselG
    #729
    paraszt vagyok, meg hülye is, tudom

    sajnálom.
  • Kata
    #728
    ne kelljen már elmagyarázni egy ezeréves poént...
  • dieselG
    #727
    BMV? Nem inkább BKV? :)

    amúgy BMW se lenne rossz
  • Kata
    #726
    most jó ideje csak BMV - Busz-Metró-Villamos - nincs kocsim

    igen, nehéz volt...
  • LittleL
    #725
    Milyen kocsid van Kata ?

    Pesten azért akkor elég nehéz dolgod lehet nem ?
    ha parkolóhelyre kell beállnod ?

    No nembaj, csak gyakorolni kell a tolatást,
    és akkor menni fog az is.
  • dieselG
    #724
    kíméljetek

    most forgalmizok Pesten..
  • Kata
    #723
    mondjuk töredelmesen bevallom, hogy a tolatás nehezen megy... Ellenben előrefelé igen jól megy a vezetés, 6 gyorshajtás...
  • LittleL
    #722
    Olyan védelem kéne a kocsikba, mint a Pusztító c. filmben volt,
    amikor Stallone ment a kocsival, és "bukóhab" öntötte el az utastere,
    ami pillanat alatt megszilárdult, ez megvédne több embert talán.

    majd talán 20 év múlva lesz ilyesmi. D