854
  • Borg
    #602
    Van egy másik topig kiemelve. Azt olvasd el.
  • St
    #601
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1102242911
  • CoolStuff
    #600
    Kár!:(
  • CoolStuff
    #599
    Mi a fene ez a lámázás?:D
    Nem vágom...
    Mire jár ez, az ilyen kérdésekre, vagy bannra?
    Kicsit visszaolvastam, de hirtelen nem esik le a dolog.
  • Kata
    #598
    Kinek nem inge, ugyebár... LoL!
  • Ams
    #597
    :DDD
  • St
    #596
    én csak arra akarok rávilágítani, hogy ez valós büntetés, nem annyira "poén". vagy te nem érzed annak? (nem büntetésből kaptad, tényleg csak próbaképpen)
  • Borg
    #595
    Hú majdnem elbasztam... :P
  • St
    #594
    kaphat többet is, aki kér.
  • Tuvok #593
    alakul, nem 1, 4, csak negyed poén,
    pedig kezdett nem érdekelni a dolog, Borg tudja
    mind1, tőlem hagyhatod akármeddig
  • Ams
    #592
    4et kell, nem?
  • Borg
    #591
    Ahogy mondod, nem.
  • St
    #590
    persze, kéred? azonnal kaphatod
  • CoolStuff
    #589
    Fú télleg, amikor újra accoltál, akkor elveszett a fórumon már letöltött odőm, azt nem tod visszacsinálni?:(
  • Botond #588
    és bogyóka kivel spammel akkor?:-o
  • Borg
    #587
    Meg. Csak kérned kell... 5-öt lehet kapni egyből is, St írta...
  • KTC
    #586
    ha én most kérek 5 lámácskát..., vajon megkapom?

    /már leírtam mér kéne/
  • St
    #585
    adok most neked 4 lámát, próbáld ki mennyire poén, majd 1 nap múlva leveszem
  • Borg
    #584
    Ha kiérdemled, igen.
  • Match
    #583
    ez a lámajel muszáj?
  • martinger
    #582
    sajnos nem mindenki így csinálja
  • Ams
    #581
    azé a szpemmereknek(akinek inge...) biztos fájhat az 1hsz/5min
  • akyyy
    #580
    nekem nem kel láma.... de azért mért kelet volnba lámát kapnom hogy bele irtam az összeesküvés topicba? mert nem nyitottam ujat? minkdei rám morfíndorozott hogy lámaságra pályázok.....
  • Borg
    #579
    Én mindenkinek PÜ-ben figyelmeztetést küldök elsőre, és listára kerül. Csak a második alkalommal kap lámát.
  • Gladiator
    #578
    szentem azonnal kettő járna. mikor nyitja kap eleve egy figyelmeztetést, hogy keressen rá, ha ezek után nem keresett rá, akkor mehet a kis patás.
  • Tuvok #577
    Figyu .
    Gondolj bele, hogy eleve egy ilyen lámás pontrendszernek mennyire lehet komoly alapja . Az egész 1 nagy poén, ha valami komolyabb büntetőrendszer lenne, eleve nem ilyen lámával kellene csinálni az egészet . Várható volt, hogy az egész el lesz viccelődve, mégha ti modok nem is így gondoljátok / akarjátok, de ha tényleg büntetni akartok, akkor egyszerűbb lenne minden modnak adni ban jogot, és ha használnia kell, használja . Talán van minden modnak annyi sütnivalója, hogy nem felejti el levenni 1 hét után, de akinek nincs esze, legyen notesze . Ez az egész most olyan, mintha a VIP csillagok helyett lehetne lámát tenni, de mégsem lehet, mert valami 'rosszat' kéne tenni érte (ez kerülget), komolyan mondtam, hogy fizetek VIP-et, mert nekem a csillag csak azt jelzi, hogy ki milyen nagy basszájba a fórumon, viszont a lámáknak elég nagy vonzerejük van, és biztos lennék benne, hogy a VIP-ek elég nagy része lecserélné a csillagját lámára . És annak megint nemtom mi értelme, hogy mióta van ez a rendszer, minden mod csak az 5 lámájával tud vagdalózni, komlyan azt érzem, mint amikor egy 4 csillagos VIP 'újreg köcsögöz' mindenkit . Sajnálom, nem tehetek róla, hogy nekem ez a lámás dolog poén szinten ennyire bejött, és ha elfogadtok egy javaslatot, akkor lámákra ne próbáljatok komoly büntetőrendszert alapozni, de ha csak fapovával tudjátok fogadni az eleve vicces dolgokat, akkor inkább nem is érdekel az egész, ha 0, ha 5 ...
  • St
    #576
    kapott már valaki azért lámát? tudtommal nem.
  • Takezó
    #575
    Ez kezd egyre komolytalanabbá válni... Nem rossz ötlet, hogy az emberek ne kapjanak azonnal bant valami miatt, de míg eddig mondjuk egy már létező topic létrehozásáért mondjuk semmi nem járt, most 1 láma...
  • Lteebee
    #574
    Ok.
  • St
    #573
    moderátorok: a továbbiakban aki lámát kér magára, annak automatikusan 4 láma legyen a jutalma. köszi.
  • Borg
    #572
    Ez logikus b+, hogyha nem tetszik a rendszer akkor fogd a nyuszira mi?
    Marha egyszerű neked azzal magyarázni, hogy nem tetszik nekünk a hangulat az SG-n, csak éppen ez kurvára nem igaz. Talán itt se lennénk akkor ugye.

    Te vagy a másik tipikus példa arra, aki nem tudja megkülönböztetni a jó hangulatú humort az egyéb baromságoktól.

    Úgy csinálsz mint K.András, mikor már nem tudsz mivel érvelni a saját hülyeségedre, akkor nekünktámadsz egy ilyen nyilvánvaló ökörséggel, aminek persze semmi köze a témához... De azért gondolom kurva okosnak érezted magad, miután elküldted ezt a hozzászólást. Sőt, biztosan viccesnek is gondoltad.
  • Lteebee
    #571
    Ezt tényleg komolyan mondod?
    A sírás kerülget.
  • Xboxman
    #570
    így van!Töröljék ki a fórumot![támogatja]
  • Tuvok #569
    Ezzel egyet kell értenem
  • Lteebee
    #568
    Nem tartottuk viccesnek a "lámaszerzés a hardverben" akciót.


    (mondjuk én nevettem, amikor reagáltam rá, mert elképzeltem Borg gyors reagálását)
  • Lteebee
    #567
    A modoknak a többség humora igenis tetszik.
    Rólad annyira emlékszem, hogy reggel is olvastam egy szösszenetedet és nem tartom, hogy a többséghez tartoznál.

    Apropó.
    Hány loál pólót rendeltél?
  • tomsolo
    #566
    ÚRSTN!

    (ezt angolul mondta)

    Már megint mi csináltunk?
  • tehen_m
    #565
    Ez már kezd nevetséges lenni!
    Ha nem tetszik a modoknak a poénkodás akkor minek van loál poló,gumiszoba,stb(sg forum 80%a). Töröljék az egészet....
  • Lteebee
    #564
    Ezt én nem
  • Borg
    #563

    ph34r