854
  • cSuwwi
    #649
    ip cím, és cookie nélkül is meg lehet oldani egy végleges kitiltást (nem 100%-os módszer, de egy mezei júzer nem fog rájönni) :)
  • parizer
    #648
    hehe, úgy látom ez az én topikom!
  • QuippeR
    #647
    nem értek egyet, viszont szerintem csipőből törlöni kéne az összes topic-ot, amiben a lámákról van szó. kezdve ezzel. csak arra jó, hogy a lámát kívánó egyének megnyilvánuljanak, illetve a már lámát kapott egyének tépjék a szájukat.
  • mosoly2
    #646
    a büntetőpontot nem reklámozni kell... senki másra nemtartozik a büntetőpont csak aki adta meg aki kapja.. tehát saját kis privátrészlegen kellene ezeket mutogatni...
  • Láma!
    #645
    na pont erröl beszélek!
  • CoolStuff
    #644
    Mi pont, hogy örülünk ennek...
    Sőt, sokan szeretnének lámát!:D
  • CoolStuff
    #643
    Ráadásul ADSL-nél nincs fix ip-se, szal az ip-s tiltás sem használ!:))
    De azért ne kockáztassunk!:P
  • RelakSfromhome
    #642
    Így jártál :o)
  • Láma!
    #641
    most nem értem miért kell elbagatelizálni a dolgokat.ez egy uj szabály és kész, el kell fogadni.akinek nem tetszik.....
    nem kötelezö az sg.

    szerintem
  • fitutufi
    #640
    ki volt azaz okos aki kitalálta ezt a büntetős dolgot ? hát elég lolos meg lámás :P
  • CoolStuff
    #639
    Akkor szóltam Borgnak!:D
  • CoolStuff
    #637
    Kössz!:P
  • RelakSfromhome
    #636
    #635, egyébként meg tessék:
  • RelakSfromhome
    #635
    Na most figyelj: Egyedül a gumiban emberkedhetek, sazl ne nekem beszélj :P
  • CoolStuff
    #634
    Annyi nem, de 1-el megdobhatnál ünnepek alkalmával!:))
  • RelakSfromhome
    #632
    Namost már volt olyanra példa, hogy az adott arcot a stílusa miatt akárhányszor regelt, kibannolták, le is kopott (mondjuk nekem bajom nem volt vele)

    És NEM arról van szó, hogy azt az ACCOUNTOT kitiltják, hanem azt az EMBERT, aki mögötte van. Tehát ha visszajössz egy esetleges ban után vigyor3, somolygás4, stb néven, számíthatsz a BAN-ra. Ha meg ennyire nyíltan vállalod, hogy ki voltál ezelőtt, az a gyorsított eljárással egyenlő szvsz.
  • RelakSfromhome
    #631
    4-et. Még mindig kell?
  • Aspyrin
    #630
    szvsz ha engem kitiltanának valahonnan tuti nem mennék vissza már csak büszkeségből sem
  • CoolStuff
    #627
    Kérexépen én is egy lámát!:DD
    Kaphatok?
  • Kandurex
    #626
    Első: Én nem bannolok, a jövőt festettem le számodra.

    Második: A te esetedbe már megtörtént az indoklás még tegnap.

    Három: A büntetés lényege a felhasználó eltávolítása, tehát nem viccből fognak megint kirakni.

    Négy: Alaptalan fellebbezés esetén a BAN indőszaka, ha jól tudom, további 2 hétre növelhető, úgye érted?

    Öt: Have nice day!
  • RelakSfromhome
    #624
    Ja, és lehet, mindkét acc-a PREMBAN-ra
  • RelakSfromhome
    #623
    Nemtom, de aki ezt a lámát poénnak tartja, az menjen vissza az oviba. Általános elsőben boszit kaptunk rosszaságért, és nem vettük poénra. Itt szvsz azt is egyesek direkt gyűjtenék, de lehetne bármi mással is jelölve.

    St: extralámáimat megnézted? Vélemény? Asszem LTeeBee mondta, hogy ezzel nem kéne elpoénkodni a dolgot, de szvsz mindent poénra vennének (még azt is, ha Efreet-tel tapétáznák ki a neve melletti helyet), szal akkor miért is ne legyen poén? Igény esetén animálódhat.
  • Kandurex
    #622
    Felesleges volt ezt beírnod, pár perc és mész megint BANra
  • Rózsalány
    #619
    St, ez az egész büntetőpontozás, lámázás most hülyéskedés vagy komoly? bocsánat, hogy megkérdem de össze vagyok zavarodva:)
  • cyrus #618
    HÁHÁ !!! dejóóóóó !!!! mintha levágták volna a kezem !!!!
    életveszély ez a láma ! :DDDDD

    htx St !

    [megy és villog a csajoknak....de csak 5perc múlva :OO]
  • St
    #617
    ktc, tuvok saját kérésére kitiltva
  • St
    #616
    lesz
  • Tuvok #615
    KTC és én kérésemből lesz vmi ?
  • Tuvok #614
    pf :)
  • cyrus #613
    ez nem túl poénos... a hozzászóláslimit a leggázabb... tök szar hogy egy csomó ideig nem kommentelhetek :OOOO
  • cyrus #612
    szija St ! szeretnék egy lámát !! így legyen:

    adta : St
    Indok : [mer rendes]

  • akyyy
    #611
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1102610829][/URL]
  • khamwass
    #610
    Hát nem volt étvágygerjeszető? =)
  • CoolStuff
    #609
  • khamwass
    #608
    loál
  • tehen_m
    #607
    Na ez a szint..
    "Rólad annyira emlékszem, hogy reggel is olvastam egy szösszenetedet és nem tartom, hogy a többséghez tartoznál."
    -Tehát nem tartozom a többséghez ezért 4lama.(st)
    Indok:"látod, erről beszéltél"Miért? Mert leírtam a modok humorát.
    "szaros szendvics"Idézet "Kitörölték, erre a barom visszaírta. EZÉRT(!) kapott lámát, nem azért, amit beírt!"
    -Talán nem törölétek volna ki hanem csak kimoderáltátok volna,fórumba indoklást írtok és azt hogy pihenjen mert lekgözelebb ban.(nem hinném hogy a fórumban folytatta volna a barom visszaírásokat.)

    Borg látom nem érted amit írtam.(érdekes módon többben értették.)
    Akkor leírom:Nem az sg hangulatával van a bajom hanem a modok megnyilvánulásaival.
  • CoolStuff
    #606
    Persze, ha nem a logó helyére kerül, de, ha jól olvastam, akkor oldalra megy!:)
  • CoolStuff
    #605
    Dizájnnak kaphatok én is 1-et?:DDD
    Így télapó alkalmából!
  • Tuvok #604
    Nem, nem megy, sry .
    Ez az egész 1 vicc, csak drámát csináltok belőle, pedig maga az ötlet kiváló, csak nem büntetni kéne vele, hanem mondjuk VIP-csillag alternatívának, mert mind írtam a vonzereje nagy .

    Nem baj, legalább van időm átnézni, javítani amit írok, meg a logóm is untam, van ennek előnye is :)
  • CoolStuff
    #603
    Thxthx, nézem...