8180
286v1w7.jpg

  • Bogdogege
    #7973
    Király, köszi
  • Maximus4
    #7972
    Így jó?
  • Bogdogege
    #7971
    Sziasztok

    ezt a képet szeretném banner méretűre elkészíteni , és a NOW AVAILABLE-t eltüntetni . Köszönöm
  • grebber
    #7970
    Köszönöm!
  • 0Fritz0
    #7969
  • grebber
    #7968
    Ezt a képet megtudná valaki csinálni banner méretűre?
  • Jim Morrison
    #7967
    jól gondolod, flash mehet, css is, külső html is :) php nem, bár javiitson ki valaki ha tévedek :)
  • j0nNyKa
    #7966
    Hali!

    Remélem, jó helyen járok. Itt sg-n bannerbe technikailag mit lehet bepréselni? Php gondolom nem, flash, css mehet? Külső html file-t include-olni? Javascript ugyanígy?

    Köszi
  • nyuny01 #7965
    Most volt időm meg kedvem is!

  • repvez
    Szüli
    #7964
    köszönöm nagyon jó lett !
  • redbull0304
    #7963
    Én nem tudom melyik a jobb, nem értek hozzá! :D Köszi még egyszer nagyon jó lett!
  • Japep
    #7962

    Meg.
    Hát annyira nem veszed észre, de én úgy tudom a JPEG az butább. :)
    - fehér,
    - fekete.
  • Japep
    #7961

    Azóta biztos fejlődtem... :D
    Amúgy még mindig azt tartom, hogy nagyon sokat is kellene még tanulnom, főleg a mozgóképek terén.

    De köszönöm szépen az elismerést. :)
  • Rash87
    #7960
    S még azt mondtad,alig értesz ezekhez,bár lehet én képzelek el túl sokat ,de részemről külön grat! :)
  • redbull0304
    #7959
    Igen, tökéletes! Fekete háttérrel is megcsinálnád? JPEG-be romlik a minősége?
  • Japep
    #7958

    Így gondoltad?
  • redbull0304
    #7957
    Köszönöm nagyon jó! :) Látom a "alsó sort" is javítottad, még a felette levőt kéne megcsinálni és akkor csillagos ötös lesz! :D
  • Japep
    #7956

    Bocs, itt a hal javítva... láttam pár dolgot, ami "idegesített", javítottam... :D
  • Japep
    #7955

    Így jó?
    Először kacsint, majd pislog kettőt. :)
  • Japep
    #7954

    ?
  • redbull0304
    #7953
    Sziasztok!
    Erről
    a képről valaki ki tudná venni a szalagot a hal körül?! Ugyebár a szalag egy csíkban takarja a halat, azon a részen a pikkelyeket pótolni kéne.
    Üdv,
    Kristóf
  • repvez
    Szüli
    #7952
    ezt a képet át tudjaalakitani valaki ugy hogy a szempilláit mozgassa gif-be?
  • Sóschips
    #7951
    Viszont Neked is!:)
  • isss
    #7950
    ..szívesen és kellemes ünnepeket az egész klánnak !
  • Sóschips
    #7949
    Áhh köszönöm:)..ez ami honlapunk:D..ami ott van kép azt próbáltam én:D
    Nagyon f*sza lett:)..az egész klánnak tetszik!
    Nagyon szépen köszönöm Isss!
  • isss
    #7948
    ??...nem tudom jól Gugliztam -e, de ha [URL=http://www.abload.de/img/kpkivgsnobt3.jpg]"ebbe"[/URL] a háttérbe illeszkedik akkor kicsit sötétebb szerintem. ???
  • Sóschips
    #7947
    Inkább ez a kép legyen,ha lehet.
    Meg 550x350-es nagyságút!
    Előre is köszönöm!
    Ebbe a zöld háttérbe illeszkedjen ha lehet.
  • Sóschips
    #7946
    Hello!
    Szeretnék kérni egy 780x270-es bannert.
    Ezen képek valamelyikéből:
    1.2
    A lényeg az,hogy a cod2 írás helyett ha megoldható,meg az lenne a legfontosabb..hogy ha az lenne kiírva,hogy GarandMaster Clán
    Vagy ha tudtok valami jobb képet,ami a cod2höz,illetve az M1 Garand fegyverről szól,nekem az is jó!
    Köszönöm előre is!
  • Fabio Capello
    #7945
    jó lett, köszönöm! :)
  • Maximus4
    #7944


  • Fabio Capello
    #7943
    Ahoy! Egy gyors bannerre lenne szükségem a streamoldalamhoz, a jobb oldalon a szarvas feje (kép), fent középen pedig valami jópofa betűtípussal, hogy DonCapello, alatta pedig egymás mellett: http://twitch.tv/doncapello, illetve http://twitter.com/thedon8904, az egész fehér háttérrel. A méret: 640x125

    előre is köszönöm! :)
  • nyuny01 #7942
    Szívesen!
  • dragon11
    #7941
    köszi !:)

    hálám üldözni fog.
  • nyuny01 #7940
    ?

  • dragon11
    #7939
    Hello!

    Nagy segítségre lenne szükségem, ami lehet Nektek csak 5percetekbe kerülne.
    450pix szélességű GIF-et szeretnék az alábbi 3 képből..[ilyen sorrendben jelenjenek meg!] kép1, kép2, kép3

    Csak annyit szeretnék ezekkel, hogy viszonylag lassan váltson át a másik képre valami !könnyebb! -de látványos- effekttel.

    KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!
  • Metalmilitiakid
    #7938
    Hali!
    Egy 1280x1024 es képet szeretnék. Valami hasonló kinézetűt mint ez, az lenne a lényeg, hogy ne a harcot sugározza, hanem a nyugodtságot és azt, hogy nem érdekli a halál és hasonlók. Pár kép amit hirtelen találtam, de ha találtok jobbat Roronoa Zoro ról, ami szerintetek jobban beleillik szívesen fogadom. (kep1,kep2,kep3). Valamint egy sor kellene rá: Mr. Bushido, nincs külön elvárásom a betűtípusra, megbízok az érzékeitekben :D Előre is köszi, ha valaki megcsinálja
  • cody1994
    #7937
    És itt a méret amibe kéne csak az lemaradt :D 640 × 160
  • cody1994
    #7936
    Üdv mesterek! Szeretnék kérni egy bannert Még pedig egy olyan bannert hogy van egy fekete háttér (Vagy mind1 csak jól nézzen ki) és van egy android robot És amikor oda viszed az egeret az el kezdjen menni utána persze a képen belül de ha elkapta a robot az egeret akkor ez a fel írás jön elő: Android Rom: Készítés,Leírás,Tippek de ha nem csinál semmit akkor egy idő utána elő jönne. Aki megcsinálja annak 1000 köszönet érte!!!! :D
  • Bronx South
    #7935
    Ebben én nem vagyok biztos. :D
  • Bronx South
    #7934
    Azthiszem lehet kisebb is a kép, most bepróbáltam ezt a nagy hátteret és shit a minőség is, meg sok nem is látszik belőle. Legyen kisebb, kb. 1920x1200 -as ezzel megtarva a 16:9 -es méretarányt, de a széleknél ne finoman, hanem hírtelen olvadjon bele a háttérbe nem tudom hogy full fehér vagy ilyen sg-s halvány kék ott már a dolog, de átlátszó layeren megoldható.