8180
286v1w7.jpg

  • Bulykin
    #8015
    jogos egyébként, mert félreérthető :)
    de látható h ezt a bannert nem is linkeltem ott be, gondoltam felpezsdítem az sg-s topokot is majd^^
  • pxxl
    #8014
  • Bulykin
    #8013
    nem, ez az itteni Dorama topikba lesz!
    utána jött az ötlet :)
  • pxxl
    #8011
    banner versenyre itt kérsz bannert? -.- gg
  • BP5
    #8010
    Szívesen.
  • Bulykin
    #8009
    tetszik nagyon!
    Köszönöm szépen :)
  • BP5
    #8008
    Kis változtatással:
  • Bulykin
    #8007
    Sziasztok!
    Szeretnék kérni egy 760 × 190-es bannert.
    Az elképzelésem a következő...
    Ez a kép lenne az alap:http://kephost.hu/share-0E5D_4FBB7FC7.html
    Csak a szövegek nem kellenek rá, illetve a szaggatott vonalak.
    Bal lentre mehetne a Doramafan felirat, illetva ha meg lehet oldani akkor ez a zászló: http://kephost.hu/share-C5A4_4FBB7FC7.html
    Ők: http://kephost.hu/share-D475_4FBB7FC7.html vagy pedig ők: http://kephost.hu/share-BDF5_4FBB7FC7.html
    pedig a kihúzott cipzár részbe a "jailbreak my ipad" kiskép helyére :) Mintha onnan néznének ki :D

    Nemtudom, hogy ez megvalósítható e, de nagyon szépen megköszönném annka aki megcsinálja!
  • isss
    #8006
    .. kicsit összedobott :
  • Fabio Capello
    #8005
    senki? :(
  • Fabio Capello
    #8004
    Üdv mesterek!

    Egy bannert szeretnék kérni az itteni Online Pénzkeresés topikba, az elképzelésem a következő:

    Egy montázs két oldalt, és alul az alábbi képekből: [1] [2] [3] - itt ha le tudnátok vágni a két hirdetéses szélét, az tökéletes lenne :) [4] [5] [6] [7]

    Mindezt valamilyen igényes megoldással, szép háttérrel :) Közép-felülre kerülhetne az "Online Pénzkeresés" cím, A jobb alsó sarokba pedig a következő szöveget szeretném jól láthatóan: "Kérlek, olvasd el a szabályzatot, mielőtt hozzászólsz!"


    Előre is köszönöm! :)


  • redbull0304
    #8003
    Köszönöm! Holnap megyek is pólót csináltatni! :)
  • BP5
    #8002
  • zsolesz92
    #8001
    Én is úgy vagyok vele.. gyakorolgattam, de a PS közelebb áll
  • Japep
    #8000

    Köszi. Nem vagyok egy nagy Illustratoros - elboldogulok vele, ha nagyon kell, de még nem az én asztalom. :)
  • zsolesz92
    #7999
    igen, mivel hasonlóan működik az alakzat felismerő a magic wand toolhoz, minél bonyolultabb, annál butábban jelöli ki, és amikor vektorizál, elcsusznak a színek, olyan rajzfilmes lesz..
  • Japep
    #7998

    És ily módon csak az ilyen egyszerű képekkel ilyen egyszerű nem? :)
  • zsolesz92
    #7997
    nincs feltéve az illustratorom, abban 2 kattintással megvan, csak vektorizálni kell.. Ha valakinek fel van téve gépre, akkor csak importálja be a képet és Live trace gomb :)
  • redbull0304
    #7996
    Nagy segítség lenne! :)
  • pxxl
    #7995
    ezt lazán lehet. ha lesz időm megcsinálom. simán vonalassá kell csak tenni, nincs rajta semmi szinte, csak 2 szín, egyenes vonalak átmenet nélkül. :)
  • Japep
    #7994

    Szerintem az valahol lehetetlen (legalábbis otthoni körülmények között), hogy valaki minőségromlás nélkül jelentősen megnagyítson egy képet, hiszen ez a kép ennek a méretnek az adatait tartalmazza, ennél nagyobb képhez több adatra lenne szükség. De lehet hülyeséget mondtam ezzel, cáfoljatok rám. :)

    Megpróbáltam a duplájára nagyítani ([URL=http://noob.hu/2012/04/12/zzzzz.jpg]>>> itt az eredménye <<<), de már ezen is látszódik, hogy homályos lett.

    Ami még megoldható lehet, hogy ha valaki átrajzolja neked - ebben én nem tudok segíteni, mert még ceruzával sem tudok rajzolni, nemhogy egérrel... :S :)
  • redbull0304
    #7992


    Ezt valaki megtudná csinálni nagyobb méretben úgy, hogy a kép minősége ne romoljon? Pólóra szeretném rárakatni.
  • Steve Downie
    #7991
    Isten vagy, nagyon köszönöm! :D
  • repvez
    #7990
    tud valaki abban segiteni, hogy mekkora méretei vannak a kisuveges pezsgön a cimkéknek és a 0,7l-esen ?
    Esetleg tud valaki egy mintát küldeni vagy honnan tudok leszedni ami az uveg nakára lehet tenni ?

    Szeretnék egy egyedi ajándékot és kéne hozzá egy minta

    köszi!
  • LaliK
    #7989
    Hát most így hirtelen ennyit tudtam csinálni. Még megvan a PSD szóval javítani tudok rajta, csak szólj :)

    Ja, egyébként a legutolsó kép amit linkeltél, az kicsit kisebb volt szóval maradtam a másiknál
  • Steve Downie
    #7988
    Na megvan a tökéletes!
  • Steve Downie
    #7987
    Szia!

    Igazad van, erre tényleg nem figyeltem. Most keresgéltem még, ez volt a legjobb, amit találtam. Ezzel esetleg meg tudod csinálni?
    Ha így sem néz ki jól, akkor van egy ilyen régebbi, ez szemből is van és a méret is jó, csak nem az Avs mezében van, de majd meglátod melyikkel tudod megcsinálni jobban :)
    Ja és örülök, hogy ilyen gyorsan írtál :)
  • LaliK
    #7986
    Szia!

    Nem tudom hogy észrevetted-e, de a képen amit linkeltél, az ember középen szemből van fényképezve és a válla is látszik. Amit te linkeltél, azon "levan vágva" mind a két válla és így elég hülyén néz ki.

    Ha tudsz egy másik képet, amin kb. ilyen szögből van fényképezve akkor pár perc és kész is vagyok. (most megálltam, a többi része már kész van)
  • Steve Downie
    #7985
    Sziasztok!

    Egy ilyen, vagy ehhez hasonló képet szeretnék kérni ugyanilyen méretben annyi módosítással, hogy a középen lévő játékos helyére ez a kép kerüljön, a szöveg alatta #27 STEVE DOWNIE - CENTRE legyen, jobb oldalra pedig az eredetihez hasonlóan ezt az alakot legyetek szívesek betenni.
    Minden más maradhat (a háttér, bal oldalon az Avs logó)

    Gondolom ez nem lesz egyszerű, talán nem is valósítható meg ebben a formában, de hálás lennék, ha valaki megpróbálná.

    Köszönöm!
  • Bronx South
    #7984
    Üdv !

    Valaki tudna kezdeni valamit a youtube channelemmel ?

    Sajnos a beillesztett kép nem ér le teljesen az aljáig, azt kéne megoldani valahogy. (A featured rész az igazítási alap.)

    Én azt találtam ki hogy a fehér rés felső felében / kép alján kisebb-nagyobb pálmalevelek helyezkednének el ami természetesen választóként szolgálna, viszont a fehér rést nem feltétlenül kell kitöltse teljesen, sőt ha néhány pálmalevél valamennyire rácsúszna a képre még jobb lenne. A maradékot a fehér rés alsó felében pedig meg nyugodtan kitöltheti a youtube szürke alapja. Original kép.

    A kép jobb felső felébe pedig egy idézet kéne.

    A pozíciója, és még pár infó:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Whether You Believe You Can, Or You Can't, You Are Right - Henry Ford

    Az idézet betűtípusát, színét, méretét, hogy az idézetet egy vagy két sorban helyezi el azt a készítő ízlésére bíznám, viszont pozíció az a vonallal kb. megegyező kéne hogy legyen.


    Az elképzelésem ennyi lenne, természetesen ha annak aki elvállalja van + ötlete, egyéni kreativitás amit szívesen belevinne én állok elébe.
  • kifli
    #7983
    Köszi!!!
  • isss
    #7982
    .. minimal __
  • kifli
    #7981
    Üdv!


    Ezt a képet kellene módosítani úgy, hogy valahogy a magyar zászló színei rákerüljenek, és szép is legyen :)


    Ha valaki megcsinálja, azt nagyon megköszönném!


  • Tomy Lee
    #7980
    Hayni is szépet készített de isss nagyon eltalálta!:)
    Köszönöm mind kettőtöknek!
  • isss
    #7979
    v2_
  • Japep
    #7978

    Nekem tetszik. :)
  • Hayni
    #7977
    Hmm? :)
  • Tomy Lee
    #7976
    De mégse az igazi mások szerint így most mégis kellene de nem flash alapú.
    Lehet ez könnyebb lenne így,hogy nem flash tehát v.ki csinálna az jó lenne.
  • Tomy Lee
    #7975
    Kész van már csak szólok:)
  • Tomy Lee
    #7974
    Sziasztok.Egy több éve várt játékhoz kellene Banner név szerint:Guild Wars 2.Flash alapút szeretnénk,linkelek képeket hozzá és nagyon köszönöm ha valaki tudna készíteni bannert.Ötletként felmerült a topikban,hogy váltakoznának a képek vagy valami ilyesmi de persze egyéb ötlet is biztos jó lenne csak valahogy össze kellene hozni:)
    kép1 kép2 kép3 kép4 kép5 kép6 kép7 kép8
    Na és egy GW2 logót kellene feltüntetni,ezt:logo