8180
286v1w7.jpg

  • Clark23
    #7690
    És ha kérhetném Clark23 legyen ráírva. Köszönöm
  • Clark23
    #7689
    Sziasztok!
    Van nekem egy logóm, amit a logóműhelyben csináltak nekem már régen. És most előkerült, csak nagyobb méretben szeretném használni. Ha valaki ezt megcsinálná nekem nagyobb méretben azt megköszönném. 500* széles és 30* magas.
    Nagyon köszönöm.
    http://kephost.hu/image-A952_4D2B9D02.gif
  • Chris Redfield
    #7688
    Egy banner akartam csináltatni, vagyis megkérni valakit rá de rossz helyre írtam, ezért ide már csak belinkelem a hozzászólást hogy milyen bannert szeretnék.

    Banner leírása
    játékcímek az anyag kereséséhez....

    köszönöm előre is a próbálkozásokat.
  • ba32107
    #7687
    Thx :)
  • technext
    #7686
    ha már megígértem összedobtam egyet :) semmi extra
    ez lenne 1 link
  • High end PC #7685
    Sziasztok!
    Mégsem kell már ez a banner, ahogy nézem, nem is állt neki még senki
    Azonban csináltam egyet én magam, de csak Paint-ben ollóztam össze, ha valaki a tudásával kissé animálttá tudná nekem tenni azt megköszönném (mondjuk fent a két számítógép körül villámok cikáznának, meg a lenti játékok is valamilyen szinten enyhén animálttá lennének téve, az tök jó lenne)
    Köszi!
    Itt a fórumban a banner képem: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1218813069
  • ba32107
    #7684
    Wow, köszi, nagyon jók! Nekem főleg a harmadik tetszik.

    technext: ha van még kedved, te is csinálhatsz, és akkor több közül választhatunk :)

    Még egyszer köszi mindenkinek!
  • isss
    #7683
    ..addig is egykét alternatíva;
    első;második; bonus
  • ba32107
    #7682
    Semmi gond, nem vagy köteles megcsinálni :) Akkor lesz kész, amikor kész lesz, nem sietünk sehova. Sajnálom a kocsis dolgot :S
  • technext
    #7681
    elnézésedet kell kérnem, de nem tudtam és ma se tudom elkészíteni...
    tegnap este óta 3x voltam a rendőrségen...valami kis cickány úgy gondolta h kicsit szétbaszarintja a kocsinkat :@
  • darki81
    #7680
    egy jpeg bannerből lehetne kérnimajd gif bannert? (pontosabban valami apró mozgás kéne a képbe)
  • technext
    #7679
    nah hazaértem :) kifújom magam és megcsinálom...ha kész jelentkezem
  • High end PC #7678
    Sziasztok!
    Szeretnék bannert kérni tőletek!

    Egy elég vékony kis bannerre lenne szükségem, mintegy kiegészítéseként a jelenlegi bannernak.

    Ez a szövek jó lenne ha villogna valamilyen színnel, mondjuk kékkel, felvillanna, majd elhalványodna, de a szöveg minddig látszana, csak néha jobban felvillanna.

    " Milyen úton halad a PC-s játékipar, avagy van-e esélye életben maradni a vetélytársak mellett?! "


    KÖSZÖNÖM!!!!
  • ba32107
    #7677
  • technext
    #7676
    este megcsinálom :)
  • ba32107
    #7675
    Szia, hát nem tudom, azt hittem van valamilyen szabvány méret :D Ha nincs, akkor olyan méretben kéne, mint ez. Előre is thx!
  • technext
    #7674
    szia :)
    mekkora méretben szeretnéd?
  • High end PC #7673
    Sziasztok!
    Animált banner elkészítését is vállaljátok? :)
    (gondolok itt flash video-szerű bannerra)
  • szabii98
    #7672

    Ezzel a képpel egy méretben és stilusban ilyen logot szeretnék kérni, [HUN]Szabee.! névvel.
    Előre is thx^^
  • ba32107
    #7671
    Még egy extra kérés: megoldható, hogy ez mellé a banner mellé csináljatok egy tökugyanilyet, csak az első kép helyett ez legyen? És majd kiválasztjuk, hogy melyiket fogjuk használni. Thx!
  • ba32107
    #7670
    Ami lemaradt: a jobb oldali részre szánt, vegas táblás képről is le kéne szedni a pokerstrategy-s feliratot. Köszi!
  • ba32107
    #7669
    Sziasztok! Épp felújítjuk a póker topikot, és ide szeretnék kérni bannert.

    A következőre gondoltam: a kép három részből állna össze. A bal oldali részt ez a kép foglalná el, a jobb oldali részt pedig ez, szépen összemosva, méretarányosan, stb. És a kép tetejére kerülne egy vegasos kép. Úgy gondoltam, hogy a kép egész szélességében látszódna vegas, magasságot tekintve viszont a kép durván felső 20-30%-át foglalna el. Tehát legyen szépen a háttérben, "alámosva" a fő képeknek. Például ezeket lehetne használni: 1 és 2, de ha találtok jobbat, az is tökéletes. A lényeg persze az lenne, hogy a kép legjobb része látszódjon (fények, hotelek, fényújságok, stb). Remélem jól írtam le, hogy mire gondolok!

    +1 kérés, nem tudom hogy ilyennel is foglalkoztok-e: a szövegdobozba is szeretnénk egy képet. Erre a képre gondoltam, némi átalakítással. Első lépésben le kéne róla szedni a pokerstrategy feliratot, aztán a fekete színt valami finomabbra cserélni (nem tudom, talán világosszürke, ti ebben tapasztaltabbak vagytok), és végül méretre vágni. A lényeg az lenne, hogy a jobb alsó sarokban legyenek a zsetonok (a piros színt is lehetne enyhíteni), és az egész finoman, nem túl szembevágóan nézzen ki, értitek mire gondolok.

    Előre is köszi szépen a munkát!
  • isss
    #7668
    ..nm
    [URL=http://noob.hu/2010/12/30/ilyenbann.jpg]#7665[/URL]
  • LoSA
    #7667
    Nagyon szépen köszönöm, nagyon jóók! Köszi szépen!
  • hungary27
    #7666
    milyent?
  • Ropi07
    #7665
    sziasztok én egy ilyen bannert szeretnék

  • hungary27
    #7664
    Szerintem ha a telefonról levennéd azt a kockás patternt elég jó lenne.
  • isss
    #7663
    ..betűtipusokat javítottam:
    [URL=http://noob.hu/2010/12/28/googlenexusq.jpg]#7652[/URL]
    [URL=http://noob.hu/2010/12/28/redorch_0.jpg]#7653[/URL]
    ??
  • LoSA
    #7662
    Sziasztok!

    KÉP
    Ebből tudnátok csinálni egy bannert? ;) Samsung Galaxy S topicba lenne... Köszi szépen! ;)
  • darki81
    #7661
    Hello!

    Ebből a képből szeretnék bannert, ami most 790x270, az a méret maradjon, úgy teljesen jó!
    Olyat szeretnék hogy a multiplayer expansion pack felirat az eltünne!
    Továbbá még azt szeretném, ha megtudnátok oldani, hogy kicsit mozognának a felhők, szépen aprólékosan, remélem megoldható!
  • RaZoK
    #7660
    Az és nem is idevaló. Ez már konkrét megbízás, egy konkrét grafikus részére. Talán egyszerűbben menne, ha könnyítenél a zsebeden és rábíznád egy szakembere kb. 20 rongyért meg is csinálják.
  • repvez
    #7659
    ez ugy látszik elég bonyolult ill problémás a kivitelezése hogy nem jön rá válalkozo szellemü ember . :(
  • moor09
    #7658
    ami még lemaradt, szerepeljen rajta a topic neve: Székelyföld (köszönöm)
  • moor09
    #7657
    az egyik topichoz szeretnék kérnék egy bannert, előre is köszönöm!!
    kép1
    kép2
    kép3
    kép4
    kép5
  • isss
    #7656
    .. szívesen - örülök, hogy tetszik.
  • me and a monkey
    #7655
    Nagyon szépen köszönöm a munkád !
  • LoSA
    #7654
    Köszönöm szépen, jó lett!
  • isss
    #7653
    ?.. nincs nagy mozgás,
  • isss
    #7652
    ????..méretet nem írtál, ..
  • LoSA
    #7651
    #7641 please! ;)