8180
286v1w7.jpg

  • me and a monkey
    #7650
    Sziasztok !

    Úgy kaptam a tippet, hogy itt kérjek segítséget.
    Sajnos én nem értek hozzá ilyen mélységig.
    Adott egy topik melynek van egy átlagos banner-je.
    Ezt szeretném lecserélni erre a banner-ra.
    Ami fontos lenne:

    A "roladder" felirat helyett szerepeljen a "Red Orchestra 2" vagy ha nem fér ki akkor a "RO 2" felirat, utána a "hos" felirat már jó.
    A banner méretezése feleljen meg az SG-s elvárásoknak.

    Köszönöm a segítséget.
  • Bruk
    #7649
    Mert itt bannert készítenek és nem avatart. Nem tudom miért olyan nehéz ezt megérteni és átvonulni oda. Itt úgysem kapod meg.
  • Cris99
    #7648
    ahh, most itt miért nem lehet? itt lehet kérni szabadon felbontásra képet, na a lényeg hogy úgy szerertném ahogyan leírtam, ha msn-re kell ha nem
  • Bala10
    #7647
    itt
  • Cris99
    #7646
    érdekes nekem eddig 1képpel sem volt bajom (és volt hogy full HD-s képet raktam be mert épp azt tetszett), szerintem jó lesz..., ha vki veszi a fáradtságot és elkészíti nekem
  • Bala10
    #7645
    attól függ, milyen dizájnelemet tesznek bele. nem mind szereti, ha összenyomják... a felbontás igenis számít
  • Cris99
    #7644
    lehet, de amúgy mindegy mert a lényeg hogy méretarányos legyen..., a felbontás nem számít
  • Bala10
    #7643
    van avatar műhely, ott készítenek msn-re... de msn-re nem 96x96px kell?
  • Cris99
    #7642
    Sziasztok, kérnék 1 képet, 200x200as méretben kéne: Chris99 névvel, megkötésem nincs, esetleg neonos olyan faxxán nézzen ki (msn-re tenném ki)
    1000 köszönet!
  • LoSA
    #7641
    Sziasztok!

    Egy bannert szeretnék kérni tőletek...

    Kép 1
    Kép 2

    Valamelyik képet felhasználva szeretnék kérni egy bannert. Rá kellene írni ezt; Google Nexus S szöveget, meg egy picit feldobni az egészet, és kész! ;) Köszike!!
  • Rash87
    #7640
    szívesen:)
  • Metalmilitiakid
    #7639
    Már tárgytalan, mert Rash megcsinálta. Mégegyszer köszi.
  • Metalmilitiakid
    #7638
    Hello!
    Szeretnék kérni ehhez hasonló stílusú képet. 960x800 ban. A szöveg pedig ez lenne, a betűtípusnak vagy kinézetnek a tagolásonként kellene változnia ahogy betagoltam. A lényeges az 1. versszak lenne, de ha ráfér mind a kettő annak nagyon örülnék. Magát a háttért nem kell túlzásba vinni, legyen sima fekete vagy lehet benne olyasmi kis csíkozás mint ami a topikbannerban van, ezt a kovácsra bízom, nekem csak a szöveg a lényeg. Ha jó szokásom szerint megint hülyeséget kértem mint logó topikban szoktam, akkor írjátok már le mi benne a rossz és akkor változtatok :D Előre is köszi ha megszán valaki.
  • repvez
    #7637
    lenne egy kérésem a mesterekhez.Sajna nem nagyon tudok vectorosan rajzolni , de jo lenne egy embléma hát eléggé bonyolult leirni a fejembe már összeállt, de nem tudom kivitelezni.
    A lényeg hogy egy traszformersz lenne a fö motivum, de egy olyan amibe fellelhetö a(és itt jön a bonyolultság ):
    -helikopter (mi-24,mi-8)
    -mig-29 vagy gripen vadászgép rakétákkal
    -ejtöernyö
    -és egy ulyen URAL
    -és oxigénre való utalás
    itt van pár transformersz
    Persze nem ilyen részletes, valami olyan ami egy emblémába meg lehet csinálni
    HA valaki megprobálkozna vele azt nagyon szépen megköszönöm a végeredményt elkérném vectorosan , hogy késöbb tudjak a szineken esetleg a formán még alakitattni ha kell.
  • isss
    #7636
    ..szívesen,
  • Desiderata #7635
    kreatív és jók a színek, köszi!
    még kitalálok beszúrandó linkeket alá és szólok hogy tegye fel egy modi, reméljük így beindul az a régi topik...
  • isss
    #7634
    ..csak egy próbálkozás
  • Desiderata #7633
    rátok bízom, de lehet pl. ez vagy ez a kép, vagy bármi amit gondoltok
  • Desiderata #7632
    végigjátszás topiknak tudna valaki egy guszta bannert csinálni? ne túl magasat
  • sedar
    #7631
    Sziasztok!
    www.eleganciasofor.com oldalra mutató bannert szeretnék.

    550x60
    Előre is köszönöm.
  • hungaryws
    #7630
    Köszönöm
  • Maximus4
    #7629
    Semmi extra.
    600x95,468x60 ?
  • hungaryws
    #7628
    Sziasztok!
    Két Bannert szeretnék kérni, egy fórumra. A mérete 600 x 95 és 468*60-as legyen.
    A bal oldalt ez a szöveg legyen rajta Hungarian Truck Site alatta az url cím http://hts.try.hu .
    A betűtípust rátok bízom, csak szép legyen.
    A jobb oldalon ez a kamion legyen:
    Kép

    Előre is köszönöm.
  • Martinez01
    #7627
    Szívesen, máskor is :) :D .
  • LoSA
    #7626
    Köszi szépen! ;)
  • Martinez01
    #7625
    V2 :

  • szabii98
    #7624
    és észre se vettük xD
  • Martinez01
    #7623
    LoOoL télleg xD. Köszi főnök ...
  • Bruk
    #7622
    Az egyik "e" betű rossz helyen van. :)
  • Maximus4
    #7621
    Valami vidám képet is berakhattál volna
  • LoSA
    #7620
    NAGYON JÓ! Köszönöm!!!!
  • Martinez01
    #7619
    Háát... Őszintén szólva nem sokminden jutott nekemse eszembe, de amit tudtam kihoztam.


  • LoSA
    #7618
    Sziasztok!

    Az én kérésem egy kicsit összetettebb és egy kis kreativitást igényel (ami sajnos nekem nincs).

    Szóval ENNEK a topicnak szeretnék egy bannert. Ide képet tesznek be a többiek, ezzel fejezik ki a hangulatukat, kedvüket.

    Valaki tudna nekem segíteni? Nincsen semmilyen "megkötésem", csak "igényes" legyen. Köszönöm szépen a segítséget! ;)
  • Maximus4
    #7617
    Mert lusta voltam kivágni:)
  • byzhouse
    #7616
    miért raksz pontokat az emberekre? :D
  • Jim Morrison
    #7615
    link
  • cmsworld
    #7614
    Azt meg tudná mondani valaki, hogy a Facebook milyen betűtípust használ a logojában?
  • Neoncsoves
    #7613
    és elmondanád hogy kell? :D
  • Jim Morrison
    #7612
    lehet
  • Maximus4
    #7611
    Szerintem egy kicsit eltévedtél:)