58
  • GregMaui
    #58
    Hi mindenki!

    Már miért a prostreet lenne az nfs next gen???
    Senki nem mondta hogy ez a sz...s szokványos
    arcade nfs rész lesz! Ez egy elhintett "working title"...
    Érdekes minden eddig jött részre azt mondták hogy
    ez lesz az a bizonyos nfs:next gen,de nem az lett.. :))

    Akkor most mi van?
  • Cukros
    #57
    apropo nem akarok kötözködni de nem ezzel a névvel fog ki jönni
    Need for Speed: Pro Street
  • Cukros
    #56
    videoezt nézétek meg ha ilyen lesz akor egy kicsit durca lesz
  • dante3
    #55
    NFS: Carbon hírek
  • M@TriX
    #54
    most lesz az E3 nem értem mi a rinya és amúgysem ez lesz a neve(vagy ha igen akkor tuti nem a PCs topikba való), szóval sztem a topic is törölhető lehetne....
  • Bandi 18
    #53
    szerintem nem lesz új NFS csak jövőre . Ilyenkor már rég volt valami hír az újról. Mi lesz így untkozni fogunk
  • szabadoslajos
    #52
    Kéne egy fajta mod nfsu2-höz amivel ki lehet hívni embereket és pénzben vagy kocsiban lehet fogadni!
  • szabadoslajos
    #51
    NfSU2 topicról nem tud valaki
  • gyupee
    #50
    Sziasztok
    Hogyan tudok tört MW-vel neten nyomulni
  • Andretti
    #49
    Az a nagy baj a mostaniakkal, hogy monotonná váltak... Mindig ugyan az, csak más köntösben... U, U2, MW... légy a top versenyző az alvilágban. A 3-ban, ha jól emléxem, volt karrier mód, tört RENDESEN a kocsi (bár a mostani töréshiány nem az EA hibája, csak simán nem engedik az autógyártók, hogy a gépeik törjenek, mert a gyerekek agyába beivódik hogy melyik kocsi nem törik, és később ez befolyásolja őket milyen autót vesz... duma, lámák!) És szép nappali pályák voltak. Meg lassan lehetne egy kicsit jobb irányítás. Precízebb vezethetőség, csúszhatna a kocsi a pályán, elpöröghetne a kerék, meg hasonló apróságok. És lehetne egy kicsit szzabadabb a sztori... Legyen olyan szál, ahol elveszted a gamet. Mint a Streets of La ben. Nem mindig nyersz! Aki ilyesmi gamera vágyik ajánlom a street racing syndicatet, ami nagyon jó! Részletes tuningolás, az injektoroktól, a gumiig. Csak annak meg ratyi a története, de rendes autós játék! Próbáljátok ki, erről kéne az NFS nek példát vennie, és merítenie a múltból. Na köszöntem!
  • Akey
    #48
    Még nincs semmi hír a következő részről. De esélye sincs rá, hogy az ős NFS-ek nyomdokaiba lépjen.
  • Bandi 18
    #47
    nemtudja valaki hogy lesz idén novemberben ismét új nfs vagy cask később és ha lesz mi lesz a neve??
  • JimKirk
    #46
    De jo is volt az elso nfs meg 94-bol vagy 95-bol! Megmarado kereknyomok, kurva jo grafika, zene, baromi autok! Azon kivul meg a 3. volt nagyon jo sztem... a Most Wanted is bejon... nagyon!:)
  • 12346
    #45
  • [HUN]FaTaL
    #44
    hát remélem semmi nem lesz a köv mert szánalom amit az első öt kurvajó rész után a sorozattal műveltek:(
  • Bandi 18
    #43
    ezt még az EA sem tudja
  • Csaba
    #42
    Hát ez jó. Pár hete volt itt egy topic, oda írtam is pár sort. Az volt a neve, hogy Need for Speed Underground 3... Az volt elvileg az új Nfs topicja.
    NfsU3 topic
    Egyébként tényleg az Underground 3 lesz a köv.?
  • Bandi 18
    #41
    Ha mindenki egyetért vele akkor lehetne ez az új need for speed topikja. Majd átnevezzük ha lesz konkrét neve !?
  • Bandi 18
    #40
    nah újra megnyitották a topikom
  • DBoy
    #39
    deszar graf ;)
  • Davidus
    #38
    por se
  • Sadun Tryst
    #37
    már nem. újra ingyenes
  • ppeti66
    #36
    de ide reggelni kell nem??
  • Sadun Tryst
    #35
    suprnova.org
    itt biztosan van valami...
  • ppeti66
    #34
    de ha már itt tartunk a porsche-s részhez nem tudtok egy torrentes linket??
  • ppeti66
    #33
    Inkább Mercedes Unleashedet.
  • Duddits
    #32
    Én meg egy Veterán Unleashed-et. :-)
  • Scrat
    #31
    Egy Ferrari Unleashed -et tudnék értékelni!
  • Alien
    #30
    Szerintem a High Stakes volt a legjobb rész :)
  • 3P
    #29
    Porsche Unleashed-et kihagyni??? :)

    Szvsz pont az a legjobb rész (no meg az 1), persze izlések és pofonok... :)
  • edios
    #28
    Hát ha ez in-game screenshot,akkor vuhuhuhuhú:)
  • Nyers
    #27
    Egyetlen kép miatt nem szabadna topicot nyitni, hiszen semmi megfogható adat nics a gameről. Nade ez az első ilyen, szóval nem cseszegetek, csak lesz még belőle legalább még 5, amíg lesz vmi infó is a játékról. :)
  • 3Error #26
    én a PU és az UG2, meg az NFS1/4 vegyesére szavaznék...
    szim szerű, tuningolható, nem körpályás, rendőrös, nem csak nappali/esti játék, etc...
    igazi álom valósulna meg...
  • Sadun Tryst
    #25
    úgysem fogják kihagyni a PC-s verziót. előszőr is mert hülyék lennének a lóvé miatt, másodszorra pedig az EA elsősorban PC-s kiadó. harmadjára pedig az NFS sorozat az egyik legnépszerűbb PC-s autós játék, így nagy marhák lennének megszakítani a sorozatot (és itt is csak a lové).
  • Pyx #24
    Nem valószínű hogy kihagyják...
  • CoolStuff
    #23
    Jó kis pályákat várok jó sok napfénnyel és sok egyenes szakasszal!:DDD
  • CoolStuff
    #22
    Én a porsés epizódot kihagytam, a többi jó volt, kivéve az újjakban a törés!:((
    Remélem lesznek majd zsaruk benne!:))
  • Csirke4
    #21
    Pc? Az mi?
    Lesz szerinem Pc-re! Megéri kiadni :)
  • traXion
    #20
    and teases that it will revolutionize driving games. -> na persze....

    PC? minek? senkinek sincs olyan :D
  • Nem3sis At Work
    #19
    hol a pc?