163
Hype kontrol
  • aabyssx
    #83
    Deja-vu érzésem van. :D
  • aabyssx
    #82
    Ja, értem.
  • hzx
    #81
    Sephi, melyik az a német és holland lap, ahová írsz?
  • Sephi
    #80
    Igen. Egy pasas irt egy cikket amiben en adok neki iterjut. Kerdez es en valaszolok neki. Nagyabol a Rimania-i jatekpicrol van szo es cikkirasrol.

    A problema csak az hogy en soha sem engedejeztem neki ilyesmit , soha sem adtam neki iterjut csakis apro beszelgetesek errol arrol.

    A csavo fogta magad es oszzerekta es meg tultapoztaolyan szemelyes dolgokal is amiket bizalmas alapon meselem neki.

    De nem baj mert bisztos halott mar "személyiségvédelmi per" -rol es nekem csak 3 ugved van a csaladban szal nem lesz nagy gond ha arra kerul a sor. De remelem nem fog es meg tudom vele beszelni.
  • aabyssx
    #79
    Ez valami másik fórumról van? Mer' már nem igazán tudom követni.
  • Sephi
    #78
    "Most nem azért, de szegény Greg5 kifogta magának a magyar net legnagyobb hantását, elég lett volna megkérdezni bárkit az sg.hu -ról, ott Sephi már évek óta ontja a mesét"

    Eloszor is hadd koszonyem meg amit irtal rolam. Masodszorr amielott ilyeneket irsz valakirol bizonyosodj meg hogy igaz e.

    Mar kezdem unni hogy mindig csak ellenem vagy. Oszinten elszmorit hogy nem tudod abbahagybi a szivatasomat.
  • Anubys
    #77
    Ezt most úgy írom, hogy fingom sincs erről a Ninja Gaiden-ről, de ez a "közel 30 éves emberek nyáladzva nyomkodják a kontrollert, mert még asszziszik, hogy ők a ninjáááák" dolog valszeg abból adódik, hogy volt egy Ninja Gaiden valamikor a 80-as években (az nekem is tetszett), és páran beetethetők a névvel (további példa ilyenekre: Altered Beasts /Dunába lőném, aki csinálta, imádtam az eredetit/, Shinobi /ugyanazok csinálták, akik az A.B.-et, sorsuk innentől egyértelmű :) /, Bard's Tale)
  • hzx
    #76
    Sephi, melyik az a német és holland lap, ahová írsz?
  • Sephi
    #75
    Csak hogy tudgyatok. Greg5 egy ismerosom ICQ rol akinek par honapja meseltem magamrol es egy ket dolgot a cikkirasrol.

    Ezeket o agyon tuningolta es kiadott egy cikket aminek a fele sem igaz vagy ha van is benne igazsag azt nem abban a formaban jeleniti meg ahogy annak lenni kene.

    Mindenestre engem porig alazot ezzel es irtam a szerkeztosegnek mar emailt hogy szegyek le. Greg5 meg ha ugy alakulnak a dolgok surogsen kereshet maganak ugyvedet.
  • Lammer
    #74
    a témához: NINJA GAIDEN...
    ultragagyi megaLOL! meg minden...
    közel 30 éves emberek nyáladzva nyomkodják a kontrollert, mert még asszziszik, hogy ők a ninjáááák, kész röhej... kb mint a 80as években a nagy videókorszakban, amikor jöttek a tucatninja filmek és a haverom jött át azt hadonászottt, najóvanmondomájjálle mert tök idétlen vagy...
    :DDDDDDDDDDDDDDD

    [hörög egyet és kimegy a konyhába... Flessss,bréjnnnzzzz]
    :DDDD
  • Sephi
    #73
    Ha :D

    Megvan tudom ki volt az. Majd irok a fejlemenyekrol.
  • Sephi
    #72
    Csak azt nem fogom hogy miert epp egy Xbox oldalon volt ez.
  • Sephi
    #71
    Tod mi tortent szerintem? Valaki ugyesen kiszedte es hozzadott egy ket dolgot az SG-en leirtakrol es osszealitott egy interjut ugy mintha en irtam volna... tuti!
  • Sephi
    #70
    Igen voltak tenyek amiket leirtam azzal kapcsolatban hogy mi tortenik az IGN-el es a Gamespot-al de azokat mas ismeroseim is allatamasztottak.

    De soha , soha nem mondtam ilyen dolgokat interjuban.
  • Sephi
    #69
    Ember en mar csak tudom mirol beszelek nem? Szerinted nem tudnek rola ha interjut adnek?

    Most oszinten ugy ismrsz te engem hogy ekkora nagypofaju vagyok meg bekepzelt hogy en ilyeneket irogassak?
  • UNREG
    #68
    Most miért HZX-re vagy kikadva?
    Amit leírt igaz, az interjút én is olvastam, a lefizetett IGN-től kezdve, az álnéven pénzért irogató Sephin keresztül az elragadtatott olvasói levelekig, mindent. Miért akarna az Xbox.hu-n bárki is téged szivatni, a hitelességük elvesztését is kockáztatva? Ez elég nehezen hihető.
  • Angyisz
    #67
    ....the true is out there
  • Sephi
    #66
    Figyej ide ha neked nincs jobb dolgod mint engem faraszani ilyen hulyesegekkel akkor az mar a te bajod. Engem valaki erosen akar szivatni mert az amit te leirtal nem igaz. En irok ket konzol ujsagnak cikket egy nemetnek es egy holland-nak es valamikor irtam egy roman lapnak is de az PC-es volt. En nem vagyok fonok sehol. Irtam az IGN-nek is de amiutan rajottem hogy azt kell irni amit ok akarnak lemondtam. Romaniaban NEM letezik konzol scene.

    Es nem nem tudok rola es mar megy is az email a xbox oldara.

    Ja es PS2 es messze nem XBOX teszter vaok szal mar alapbol hulye az aki kitalalta ezt az egesz interjus dolgot. Eskuszom pont most montam hogy nem leszek ideges de ki a banat akar igy megszivatni ?:(((


    Ugyis... megtudom.
  • UNREG
    #65
    Igazat szól, én is olvastam, de hamar levették, lehet rájöttek, hogy a fele sem igaz.
  • aabyssx
    #64
    Miva'?!?
  • hzx
    #63
    xbox365 -ös interjú: Sephi, vagy te most nagyon terelsz vagy valami sötét összeesküvés van a háttérben... Az xbox365.hu -n volt egy interjú veled, amiben elmondtad hogy micsoda főnök is vagy te, hogy írsz az IGN-re, illetve más, meg nem nevezett, de híres on- és off-line lapokba, uralod a romániai konzol scene-t és úgy általában ütsz mindent és mindekit. Tényleg nem tudsz róla?
  • aabyssx
    #62
    02 = 002 >:D
  • aabyssx
    #61
    LEVEL UP!

    / ti-ri-ti-tííí

    Sephi has advanced to level 02!
  • Banyapapa
    #60
    hm

    Akkor fiu :DD
  • Sephi
    #59
    Nem csak rajottem hogy nem kell felidegeskednem minden baromsagert. Egyes embereknek itt maniajuk kioktani masokat pedig ez csak szoveg es nem igazi beszelgetes. Egy szoveget egymillio keppen lehet ertelmezni es errol nem lehet levonni kovetkeztetest hogy milyen is az igazi ember a monitor elott.

    Igaz erre nehez rajonni de hidd el igy van.
  • torrente
    #58
    Milyen konszolidált úriember vagy itt a fórumban hónapok óta! Csak nem egy lány csábereje alatt tengeted napjaidat?
  • Sephi
    #57
    Valahogy ezt nem ertem... en nem irtam semmifele interjut oda.

    Felvilagositanal kerlek szepen hogy megis mirol van szo? Volt mar ra eplda hogy a engedelyem nelkul kerult fel jatek/info leiras egy ket oldara.... bar X-Box-ra nehezen hiszem...
  • UNREG
    #56
    "Ez nekem szolt ?"

    Ki másnak?
  • UNREG
    #55
    Tényleg, azt az interjút én is olvastam, miért vették le? Mondjuk volt egy pár nehezen hihető momentum benne...
  • Sephi
    #54
    Ok bocs meg sem szolalok tobbe.. :P

    "Más: gyorsan lekerült az interjúd az xbox365.hu -ról..."

    Ez nekem szolt ?:D
  • hzx
    #53
    Én csak ezt nem értem, Sephi, hogy ha egy téma nem érdekel, akkor mi a jó istenért szólsz bele, és főleg miért fikázod a téma indítóját? Ugyanezt csináltad a Warez rossz témában is, mintha a tied lenne a fórum és te fizetnél a tárhelyért, amit elfoglalnak a hozzászólások. Ha nem tudsz _érdemben_ hozzászólni, menj szépen olyan témákba, ahová igen. Szerintem ez egy nagyon jó témafelvetés, megvitatásra érdemes az a hype, ami körülveszi a videojátékokat.

    Más: gyorsan lekerült az interjúd az xbox365.hu -ról...
  • Sephi
    #52
    Oh tudod jol hogy semmi bajom veled csak marhara probalsz koncentralni olyan dolgokra amiknek semmi ertelme megvitatni mert attol ugysem lesz jobb semmi.

    Latod hogy csak vitak lesznek a dolgokbol... :(
  • rolika
    #51
    legalább nem köpönyegforgató a gyerek :)
  • torrente
    #50
    Én sem vagyok az, de néha azt kell mondani hogy az vagyok, de nagyon látszódik olyankor, hogy hazudok. :)
  • aabyssx
    #49
    OFF

    Nem vagyok normális. Soha sem állítottam. :D
  • torrente
    #48
    Biztos az életben normális srác vagy, de itt a fórumban elég fárasztó. Vissza lehet olvasni az 5 nappal, az 5 hónappal, 9 hónappal ezelőtti írásaid, mind ugyanarról szólnak, mintha felhúztak volna és ugyanazt kellene mondanod. "Rohadt warez, megérdemlik a fejlesztők, stb." Tényleg nem akarlak megsérteni, csak megjegyzésként írtam.
  • aabyssx
    #47
    BTW minden kiadó beleszól a fejlesztők munkájába, hogy biztosan pénz legyen belőle.
    Biztos vagyok benne, hogy minden kiadónak álma, hogy az EA-hoz hasonlóan zsebeljen, és mindent meg is tesznek annak érdekében, hogy ez így is legyen.
    Mégsem ugyanaz.
  • aabyssx
    #46
    Nagyon zavarnak a hozzászólásaim?
  • Banyapapa
    #45
    Felölem.
    Nekem egyikse jo és kész

    BadB2 és hulk.se filmben de játékban sem érdekelt:P
    Olyan filmes játékbol ami teccet,igaz ölég béna voltam benne az a GC-s SW:rouge, az elsö ami még a gép kiadásakor megjelent.
    Igazsághoz hozzátartozik azt kaptam a masinához :)
  • Sephi
    #44
    Ebben nem ertek veled egyet. A SC2 az egyik legeslegjobb verekedos jatek az utobbi idoben. A Midway utolso ket MK jateka rohelyes!!!

    A MGS2 -rol meg nem lehet roszat irni mert az mar tortenelem. Sokan ugy emlitik hogy a valaha megalkaotott legjobb storyval es jatekmenettel megaldott jatek. En is tamogatom mert ehez hasonlot nem tudsz meg egyet mutatni.

    Azok a jatekok meg amik nagysikeru filmek utan keszulnek csakis azert keszulnek hogy meg tobb penz jusson be. Kepzeld el hogy mondjuk kijon az uj X-Men 3 es akkor en megveszem a jogokat majd csinalok egy ultraszar grafikaval; megaldott barangolos jatekot. Te tudod hogy vinnek? Mint a cukrot! A legjobb pelda erre pl a Bad Boys 2 utan csinalt jatek meg a Hulk es meg sorolhatnam. Persze vannak olyanok amik jol sikerulnek de nagyon ritka az olyan.