131
  • MOSTW
    #91
    Nekem király a kocsim és nektek milyen?
  • Robi1966
    #90
    Az install cd-én van a crack mappa abba az egyik fálj
  • eine
    #89
    Hello!

    Újra én vagyok. Köszi, én is erre gondoltam, csak elfogyott a pénzem, hogyan lehet hozzá tenni, mert a kódok nekem nem mennek, mondjuk nem is tudom hogy hogyan kell, mert megjelenik a PRESS ENTER KAY feliraú kép A KÉPERNYŐN, elkezdem bepötyögni a kódot.

    SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Köszi
  • mikszer
    #88
    Tuning, tuning, tuning.
    Tupírozd fel a kocsidat, aztán fotózás, és megnyitja a többi részt.
    Sztem... :)
  • eine
    #87
    Hello!

    Van egy kis problémám! 28%-nál tartok, és a térképen semmilyen verseny sincs. Csak shopok, semversenyek, sem olyan autók, amiket le lehetne győzni, így baromi unalmas. A World Mapban is megcsináltam az összes pályát, amire azt írta, hogy Not Completed. Mi tévő legyek? És a másik. Lehet letölteni valahonnan, hoozzá autókat, Sharan 307 CC, ilyesmik

    Köszi
  • NEOreg3
    #86
    az 1.-höz van valami progi, amivel kilehet belőle szedni a zenéket, a 2-höz tudtommal nem készült ilyen. Keress rá dc++-on.
  • barta
    #85
    NFSU2 vagy NFSU zenét nem tudtok?????
  • Cicero
    #84
    Nemhinném
  • rTp
    #83
    Ez a gama 1 raká s
  • NEOreg3
    #82
    menj offroadokat és nyerj meg egymás után 5-t, akkor kapsz unique cuccokat és menni fog az...ha nem megy, akkor tuningold szarrá az autódat állítólag ez segít
  • Thomas18
    #81
    Sziasztok!

    Van egy nagy próblémám:
    50%-nál járok és nincs pálya amin tudnék versenyezni! Csak shop-ok!
    Ilyenkor mi a teendő?
    Segítsetek!!!!!
  • NEOreg3
    #80
    optionsba van olyan csúszka, csakmost nem tudom, hogy mi a neve:P
  • Geryke
    #79
    Hi!
    A fényszórók fénye az úttesten kártyafüggő? Nekem megjeleníti a fényét, de fele annyira sem fényes, mint a screenshotokban, videókban (geforce4mx).
  • Tetsuo
    #78
    A játék sok más részére is gondoltam, pl a tuningolást én nem több száz hanem több ezer részből raknám össze h lehessen vele szöszmötölni, autószerelés felsőfokon (ki mennyire mélyed bele), bonyolultabb történet nem mindig a nagyon hasonló versenyek, hanem üldözések, mittom én a Vice City sem tökéletes (sok ismétlődö rész van benne pl "poligonilag" :) de mégis nagyon változatos volt, a Mafiának meg a története naon jó. Na ezek hiányoznak a NFSU2ből, de ennek ellenére rákattantam hiszen a veztés élménye szuperra sikeredett! Főleg kormánnyal.
    Üdv:
    Tetsuo
  • BunDevil
    #77
    Helló!

    Értem, amit írsz.
    Szerintem is kicsit hülye ötlet képregényre egyszerűsíteni a dolgokat, de ez annyira nem érdekes a játék szempontjából.

    Üdv:
    BunDevil
  • Tetsuo
    #76
    Nem gond. Természetesen nem a programsorok bevitelére gondoltam, hanem egyszerű kreativitásra, történetre.
    Ha az a 10éves gyerek látott már Diabló2-t, akkor az átvezető 'video' is video lenne.
  • BunDevil
    #75
    Helló, mindenkinek!

    Ma, az év utolsó napján megnyitom oldalam, azzal az egy-két hibácskával, amit még tartalmaz. Remélem, mindenkinek tetszeni fog!
    Az oldalt itt, a Linkbánya másodrészlegén tekinthetitek meg.
    Szerintem érdemes megnézni, habár mindenkinek más igényei vannak.
    Ha lehet ilyen kérésem, az ottani fórumba irjátok majd a véleményeket!

    Tetsuo:
    Tőled meg, ha nem gond - és ez tényleg nem sértésnek, ez ártatlan kérdés - csak megkérdem, mire gondoltál, amikor azt irtad, hogy "sokmindent egy 10 éves gyerek jobban megcsinálna, mint a fejlesztők". Csak érdekel.

    Üdv:
    BunDevil
  • Tetsuo
    #74
    Az tény hogy nem az év játéka, sőt az is h az év játéka is egy középszintű egyszervégigtolom játék lesz, de az első részhez képest az NFSU sokat fejlődött méghozzá a koppintásnak köszönhetően (a la Vice City) persze nem másolhatták le az egészet és sokmindent egy 10éves gyerek jobban megcsinálna mint a fejlesztők, de mégis annak örülök h próbálkoznak. Sok cégnél ugyanis a marketingre bízzák a második részt is..
  • khamwass
    #73
    Ez semmi, csupán eye candy. Azt mondtam belülről.
  • NuCLEARScoRp
    #72
    - 3 új versenymód a 4 mellé
    - szebb grafika
    - még jobb tuningolhatóság
    - karrier mód stb...

    Ha szerited ez semmi, akkor ezen én csak röhögni tudok
  • 30tudatLAN
    #71
    off:)bocs de türelmetlen vagyok
  • 30tudatLAN
    #70
    sziasztok
    hol lehet a kormányal (Logitech wingman)való kanyarodást beállítani (jobbra-balra) mert nem találom. a gáz meg a fék az mükszik meg a kormányo lévő gombok is + a rezgés is megy de a kanyarodás nincs az opciókban igy csak billenytyűvel tudom irányítani. Ha tudtok segítsetek köszi
  • 30tudatLAN
    #69
    sziasztok
    hol lehet a kormányal (Logitech wingman)való kanyarodást beállítani (jobbra-balra) mert nem találom. a gáz meg a fék az mükszik meg a kormányo lévő gombok is + a rezgés is megy de a kanyarodás nincs az opciókban igy csak billenytyűvel tudom irányítani. Ha tudtok segítsetek köszi
  • khamwass
    #68
    Csak kicsit változatosabb, azon kívül nem fejlődött semmit. Belülről ugyanolyan üres és szegény az egész.
  • Tetsuo
    #67
    Ő szerintem nem arra gondolt, hanem a gagyi átvezető videókra (nem értem h miért nem tudnak minőségi videót csinálni.. render, effektek, stb..)
    A 800x600 az egy kamera keresőjének elmegy, de monitornak.. (csak kötexem :)
    A többivel 1et értek, a vizuális effektek el vannak túlozva, szerencsére lehet csökkenteni.

    A játék (NFSU2) gyorsan kijött az első után, mégis (meg kell hagyni) marha sokat fejlődött.
  • Zsoldos
    #66
    Kikapcsolsz par dolgot a configban szepen fog menni. Egy sima radeon 9000-vel celeron 2.0 -val 800*600 full jol megy, es itt nem 20 fps-re gondolok hanem 50+ -ra. Ja es par folosleges bizbassz nelkul meg jobban is nez ki, nem lesz olyan giccses csillogovillogos plejsztejsonos..


    (par pelda: utcsillogast kapcsold ki alulrol a 2. fokozatig, autocsillogasbol is le kell venni, mert iszonyatosan el van tulozva mar magasabb szinteken, es a legfontosabb: default be van kapcsolva az FSAA.. azt azonnal ki kell nyomni, ha nem min. 9700 szintu kartyad van stb, stb)
  • khamwass
    #65
    Még mindig játszol ezzel a szarral? :D
  • Geryke
    #64
    StreetX-nél a lényeg a kanyarokban rejlik. Egyenesekben nyomod a gázt, kanyar előtt lassítasz, és a legkisebb íven ha veszed, megelőzöl mindenkit.
    Dragnél a "perfect shift" a cél, jó időben kell váltani, és 3-asban, 4-esben kell elnyomni a nitrót.
    Ja, és általában az unlockolt tuningok(performance) mindegyike kell, hogy könnyen nyerj(meg nem árt lecserélni néha a régi, szar 206-osunkat 1 frankó rx8-asra)!
    Nekem azt mondja meg valaki, hogy honnan lehet kiszedni a játékban elmentett képeket!?
  • sweech
    #63
    bazzeg elfogyott az összes verseny de még csak 67%-nál járok oszt nem tudok mit csinálni!!!
  • khamwass
    #62
    Mindenképpen egy szar képregény az egész.
  • floatr
    #61
    Árulja mán el valaki, hogy milyen konfig kell ahhoz, hogy ne NFS képregény legyen ez a szerencsétlenség!
  • Tetsuo
    #60
    Ezt a GTAból vették.. irigyek s eddig eszükbe sem jutott h milyen lehet a jó játék..
  • Mice
    #59
    kapcsold ki a lightosakat:P
  • khamwass
    #58
    prodigy elég idióta zene, nem is csodálkozik, beethovenen meg elalszok =)
    NfsU 1-ben volt olyan hogy egyszerűen nem bírtam végigvezetni a 6 körös pályákat csak ha kikapcsoltam a zenéket, mert kikészítettek a 4.kör körül. Abban az volt a xar, hogy meg volt adva előre a zenék sorrendje, és egy kemény zene után jött egy lightos, el is veszítettem a koncentrációmat.
  • Mice
    #57
    nem tom nekem a give it all olyan mint az nfsu1ben a 2lane black top

    amint meghallom karambolozok fél percen belül
    meg van még egy pár ilyen szám

    a szkevindzser az nekem is bejön

    anno nem tom merre olvastam de ha jol tom a baleseti listán pl. a prodigy és beethoven vezet mint a legtöbbet okozók :D

    azért az nfsu2 sem szűköldöik ilyen "zenékben"...
  • Mice
    #56
    lol na én meg pont fordítva

    streetben egy rakás másodperc a difi köztük és köztem míg dragben fogam sincs hol lőjem el a nitrót
  • Mice
    #55
    ja jackson heightsnél ;)
  • Mice
    #54
    ez bennem is felmerült, csak amikor már 27%-nál kiírta, hogy parts unlocked 85% akkor gyanús kezdett lenni, hogy mégsem fog ez annyival menni
  • Mice
    #53
    őszintén nem mindegy h az elején/közepén v a végén?
  • Mice
    #52
    lehet hogy csak én vagyok vak de én még nem találkoztam vele, legalábbis careerben meg lannál nem