131
  • khamwass
    #51
    Neked sincs igazad, a rise against az szar. Ahogy Neo mondta: a Mudvayne és Killradio - Scavanger a legjobbak. (ez is ritka hogy egyezik a zenei ízlésünk:DD)
    Na persze az Unwritten Law - The Celebration Song is tetszik, a többi zene meg úgy van elb@szva ahogy van.
  • Flashy
    #50
    az első pár streetx rettenetes volt, nem akartak menni, de arra valahogy már sikerült ráéreznem. de nagyon csal a gép minden irányba. próbáltam drag-et mx5-tel, semmi. átváltottam terepjáróra, próbálom drag-et viccből, elsőre sikerült. egyszerűen nem akartak legyorsulni. de azóta semmi. nfsu1-et ott hagytam abba hogy örök nitróval se tudtam nyerni egyik drag-en... :)
  • khamwass
    #49
    Nekem meg pont a drag megy a legjobban, StreetX-eken meg káromkodok.
  • Flashy
    #48
    valahol 50% fölött vagyok és csak drag versenyek vannak, amiket nemtudok megcsinálni. de érdekes, mert nem vagyok jó játékokban meg főleg nem kitartó napokat gyakorolni 1-1 pályát, viszont a drag-en kívül mindegyiket könnyen teljesítettem. drag-ben meg első vagyok, tövig nyomva a nitró, a képernyőn már 20 centis csíkot húznak a fények a sebességtől, egyszercsak mindhárom ellenfél elhúz mellettem...
  • NEOreg3
    #47
    Nahh 100%, akinek problémája van, hogy nincs unlockolva xy tuningcucc, pedig a játék már 100%, akkor kutassa fel a még fel nem fedezett shopokat. t betűt lenyomva meglehet nézni, hogy melyik városrészen hanyat találtál meg.
  • jani1191
    #46
    Az első hozzászólásokhoz hozzáfűzve igen volt kiesős verseny az NFSU első részében KNOCKOUT
  • Zoley
    #45
    burger king van :) lol, reklamok ezerrel
  • M@TriX
    #44
    meg a buszok, a kocsik, a járókelők, a Burger King...
  • PsyhoApu
    #43
    Csak egy dolgot hiányolok. Ha már város és szabad közlekedés, akkor hol vannak a rend őrei?
  • paynes
    #42
    A moderátorok alapos munkát végeztek, neo és wing hozzászólásait egy az egybe eltörölték:DDDDDDDD
  • sweech
    #41
    én még csak 45%-nál járok, de milyen gyors lesz a végén a kocsim ha már most bírja a 350-et?
  • Puntigamer
    #40
    nem tudom miért de nekem is... vagy túl nehéz, vagy csak túl lassan unclockolja a cumókat...
    túl nyújtották...
  • CSOCSO
    #36
    en 50% nal es 3 napja nem jatszottam vele...tenyleg nem ertem magamat... pedig neha gondolok ra...
  • 12346
    #35
    nem sírok banyek, csak elég ratyi, hogy érdekes mód végig vezetek és az utolsó körben hirtelen mindenki elém akar jönni.
  • sweech
    #34
    pont azt mondom, hogy nem kell bele nappali verseny, mert az illegális versenyek éjszaka szoktak megrendezésre kerülni.
  • sweech
    #33
    mi hol? a kiesős? van benne knokáut.
  • Hentes Bill #32
    hát, én most tartok 40%-nál, de már kezd qrvára unci lenni a gém
  • donszicsa
    #31
    nfsu2-höz van magyarositás?
  • Mice
    #30
    1ben igen nfsu2ben nem
  • Mice
    #29
    az ellenfelekről meg annyit hogy így is lazán le lehet verni őket (egyedül a traffic xar de az tényleg) nem értem miért kell ugyanúgy sírni mint az nfsu1nél a cath up miatt
  • Mice
    #28
    hol?
  • Mice
    #27
    nekem köszönöm nem kell
    bár szép a délutni napfény, de a porsche-ben is volt nap a napsütéskor és amikor szembe mentem vele akkor szinte semmit nem láttam
  • Mice
    #26
    " Ezzel el kell autóznunk egy garázshoz ami innentől a főhadiszállásunk lesz."

    nekem ugyan nem: esc és garázs
  • szurka
    #25
    a hp2 csalódás volt?
    legalább 2 évig készült nem úgy, mint a többi, és százszor jobb volt, mint például a - szerinte m iszonyú gyenge - porsche u..
    2002-re egy kicsit összeszedték magukat.
    Bár szerintem az nfs4 volt az ász.
  • Csaba
    #24
    Márpedig az NFSU1-ben volt kieséses futam, a knockout. Minden körben az utolsó kiesett, a végén meg csak én maradtam (na nem mindig, de legtöbbször...)
  • 12346
    #23
    jobban tetszik ez, mint az előző, de a csítelő ellenfeleket nagyon nem kellett volna eröltetni szvsz. + mintha ígértek volna némi törést. bár lehet, hogy rosszul emlékszem. ilyen ablakrepedésesdi meg eddig is volt.
  • sweech
    #22
    a hot pursuit 2 mér volt csalódás? szerintem az jó volt.. amúgy meg van benne kiesős...
  • antijedi
    #21
    pontosan... :/
  • sweech
    #20
    ". Negatívumként lehetne mondani, hogy nincs még mindig nincs nappali versenyzés," :szerintem az illegális versenyek sokkal inkább éjszaka szoktak zajlani mint nappal, de lehet hogy nincs igazam.
  • sweech
    #19
    nincs igazatok mert a játék legfacább zenéje az a RISE AGAINST - GIVE IT ALL
  • Yv@n
    #18
    Lehet nem tűnt fel de ez a cikk elsősorban az UG2-ről szól, amiben nyoma sincs kieséses futamnak...sőt a korábbi részében sincs. Mint ahogy akkoriban még URL sem volt, amít a cikkíró kevert a kieséses veresennyel.
  • M@TriX
    #17
    "Tőlem 90%-ot kap. Első részre csak 80-at adtam volna annakidején."

    ezzel egyet is értek, tökéletesen...
  • akyyy
    #15
    De egy béna láma vagy. Ha nem zavar, tán a kettő óta, (de lehet csak 3 ) óta a Porsche Unleashed-ig ( vagy 2000) volt kieséses futam...

    Sőt, tán a Hot Pursuit 2 ben is volt tán, nem emlékszem számomra aza játék nagy csalódás vót ám.

    ÚGyhogy ne gyere ide irni azzal hogy nem is volt vagy nem emlékszel, persze hog ynem, h a csak gothic meg morowind megy....

    Hozzászólásodnka tán annyi értelme van, hogy ebben a gaméban nincs kiesés...lehet én nem vettem észre, de nálam az utsó nem esik ki....de bevalom nem is figyeltem, énmeg első vagyok abba a játékmódba
  • M@TriX
    #14
    azért a GTA más tészta, de nálam is előrébb végez, mint az NFS bármely szériája... de szerintem amit lehetett kihozták a fiúk, ennyi. Mivel közel a HL2-vel egyszerre jött ki így nálam sem sokáig uralta a gépet, de azért a próbálkozásuk, az újítások dícséretes, mert végre szakítottak a fránya kötött pályákkal. Én ennek örülök... :)
  • archkoven
    #13
    Én nem játszottam velem mivel engem már az első rész sem és az NFS széria egyetlen darabja sem tudott eddig lekötni huzamosabb ideig, ugyanis rendkívül egysíkúnak éreztem őket. Ha viszont valaki szereti az autóversenyzős játékokat annak bejöhet.
    A GameSpotnál (akiknek az értékelésében a leginkább megbízom) elég gyengének tartotta a játékot.
    Ezt a városban bolyongásos dolgot önkéntelenül is a GTA-hoz hasonlítom, azt viszont abba se nagyon tudtam hagyni a relatív gyenge grafikája ellenére sem.
  • DW
    #12
    Én tegnap toltam végig (vagyis tegnap fejeztem be).

    Vegyesek az érzelmeim. A zenék a végére unalmasak lettek. Főleg mert voltak benne nagyon bénára sikerült rock számok is.
    Nem hiszem, hogy az EA-s fiúk nagyon odafigyeltek volna a kritikákra, mert az előzetes ígérgetésekkel ellentétben nem volt rendőr, a kanyar még mindig "kockakanyar". Törést se sűrűn látni, bár néha borulás közben látszott, hogy törik az üveg, de aztán mintha mi se történt volna.
    Egyes autók hangja tényleg nagyon jó lett, viszont a Honda 3-as tuningal olyan sikoltozós-röfögős....szerintem:D Magyarul béna. Amit sikerült jól lemodellezni, az a hátsókerékhajtás:) /RX8 rulz:D/
    A civil autók bénák, és csak 3-4 fajta van belőlük. Ráadásul még mindig direkt úgy rakja be őket egy kanyarba, hogy kiszámítja, mi melyik íven érkezünk, hogy pont beléjük csattanjunk 300-al. De a végén igaz ez a hegyi drift pályákra is, amit 100x kellett újraindítani emiatt. Persze az ellenfelek sokkal ritkábban csapódnak így be. Az AI eléggé csapnivaló lett. Néha arra lettem figyelmes, hogy előttem megy egy verda az első helyen. Erre fogja magát és jobbra kivágódik, majd a falra kenődik. Gratulálok.
    Ami még fura, hogy csináltam ezeket a szponzoros versenyeket, de nem tudom mi értelmük volt. Nem kaptam semmit (legalábbis videót nem kaptam, de autóm mind megvan), pedig teljesítettem a feltételeket.

    Na mind1. Az SG kicsit lehetne kevésbé elfogult.
  • Cat #11
    két hetes
  • M@TriX
    #10
    jah már emléxem, csak mostmár a Drift nem csak arról szól, hogy szerpentinen lefele, hanem a Drift amikor 4en túráztatnak, a Street X, meg csak egyszerű kiskörverseny...
  • Yv@n
    #9
    Az a drift.
  • sweech
    #8
    nekem tecc.