15
  • MerlinW
    #15
    "A kiválasztott illatnak a világháló segítségével való terjesztéséhez a számítógép e-mailen keresztül kapta meg a szükséges impulzust, majd a címzettnél az adatok újra a kívánt illattá állnak össze."

    Itt szerintem pont erről van szó...
  • Mars
    #14
    És majd megjelenik az opciókban a video és audióconfig mellett a fing enable
  • RpPRO
    #13
    Majd megveszem Half Life 4-et, es ha sokat futok, akkor tiszta izzadsagszag lesz a szobaban. :DD A lemeszarolt szornyek buzerol nem is beszelve :)
  • bunny
    #12
    Ez baromság, ezt egy 10 éves gyerek is megcsinálja, van 12 illatminta, és abból bekapcsolhatsz ? Ugyan már, ez kb. olyan mintha a szines monitor csak 12 fix színt tudna használni. Akkor lesz hír, ha megcsinálták, hogy néhány alapillatból kikevernek bármilyen illatot lásd RGB a színeknék.
    Az már kérdés, hogy ha megcsinálnák se telepítenék soha ilyent a gépemre. Egy ronda képet letörlök, de egy büdös szagot mire kiszellőztet az ember :)
  • BomBa
    #11
    Biztos, hogy nagy tehetség kellett ahhoz, hogy megcsinálja, de mi értelme?
    Majd ha ezer forint lesz megveszem száz frointért a bolhapiacon.
  • sonic4
    #10
    Miért ? Ha általánosan elterjedne és nem lehetne csak úgy kikapcsolni 1-2 "illatos" vírus után a sok láma rendbetartaná a gépét... Ha meg nem akkor meg üljön a szarszagban......
  • HUmanEmber41st
    #9
    Majd a a tintapatron helyére teszi az illatpatront..vagy fordítva..ezt az agyatlanságot..
  • mireez
    #8
    épp erre gondoltam én is ,amikor a címet olvastam: "2017-ben hírek: fos-szar-trágya szagú vírus terjed a neten" :D
  • ttt ttt
    #7
    Mi ebben a találmány? A folyamat vezérlés? Mert ez semmi más.

    Persze hogy érdelki a parfüm gyártókat, a 12 kapszulát mindíg újra kell majd tölteni.

    "...Később pedig ez a technika elérhetővé válna a videójátékok..." Milyen jó is lesz érezni az égett hús szagát......
  • Mars
    #6
    LOL
  • Laalee
    #5
    a rosszindulatu virus meg szarszagot fog eregetni :D
  • Mars
    #4
    Örüljetek neki! Mostmár a SPAM-ot a szagáról is meg lehet ismerni
  • galocza
    #3
    a megvalósításról olvastunk vagy 5 éve - amúgy az egész az én 15 éves, nem szabadalmaztatott 8) ötletemen alapul: szagos filmek...
  • noss
    #2
    A válasz több mint egyszerű.
    Mert ebből is pénzt lehet csinálni.
  • ThomasTheKoRner
    #1
    Istenem...hogy bizonyos embereknek mikre nincs idejük....MINEK?