1376
Mi történik?
  • czihaki
    #1173
    Haulin Már túl késő erről bármit közzétenni--már nem léphetek ki a testemből a korom miatt. S a szellemi lélek létezését ezzel lehetne csak bizonyítani, mert érzékelése nagyon ritka tulajdonság. De arra ma is képes vagyok hogy érezzek más testébe ha komában van hogy meg van-e a lelke vagy már elkéstek a szív beindításával, mert a szellemi lélek már nincs benne.
  • Haulin
    #1172
    Nem szeretnél ezekről egy anonim videót csinálni? Szívesen meghallgatnam, köztük a torteneteidet is.
  • czihaki
    #1171
    hiper fizikus a másik energia hálózatot is érzékelte régen egy kínai császári orvos és ma már a kínai műszert is próbál készíteni hogy érzékelhessék-- tudniillik az akupunktúra elmélet nagyon jó csak azért nem sikeres mindig mert aki végzi az nem érzékeli ezt az energia szálakat és a pontjait (test-csatornákat) se csak a kínaitól fent maradt újjal való méricskélést használják ami azért nem elég, mert minden emberi test más méretű-tehát a test-csatornák" az akupontok is máshol vannak s ezen kivül az energia hálózat is máshol helyezkedhet el-- vagy is a tűket sok esetben csak a bőrbe szurkálják. ez az energia hálózat kilép az agyból behálózza a testet belül az idegszálakkal a szinapszisoknál tart kapcsolatot ott cserélnek információt illetve utasítást" adnak egymásnak s végül ez a szálrendszer a bőr felszinét hálózza be ahol a test-csatornákhoz van lefércelve" a test energiához illetve az vonzza be a külső szellemi- lélek energiának a külvilágról felfogott érzékeléseit. Volt olyan komás betegem aki agyhalott volt gázmérgezés miatt, de újraélesztették a szive beindult-- de élővé soha nem válhatott a sérült agy miatt--vuizont érzékeltem nála hogy a szellemi-lélek energiája ott van a testébe igy párszor foglalkoztam vele sugároztam a testére a fejére a fűlre szemre is. Egy éjszaka kinyitottaa szemét bár a pillantása végtelen volt viszont tudtam hogy tudatilag figyelhet és valóban figyelt és hallott elsírta magát mikor megtudta, hogy a felesége és a gyermekei jól vannak és már otthon vannak- csak ő feküdt abban a szobában egyedül a konvektorhoz közel, ami miatt gázmérgezést kapott- még az éjszaka egy ideig a szeme nyitva volt és figyelhetett-- majd egy hét után kb meghalt
  • hiper fizikus
    #1170
    Szia !
    Tehát Te szerinted az idegrendszer mellet van egy másvalami rendszerszerű hálózat is az emberi testben, ill, az élőlényekben ?
    De akkor ezt hogyan lehet kimutatni ? Mert ugye, amit nem lehet kimutatni az gyakorlatiag nem létezik ! Mi az anyagi háttere ennek a rendszerszerű hálózatnak ?
  • czihaki
    #1169
  • czihaki
    #1168
    hiper fizikus ---Az orvostudomány a test-lélek energiáját mérni tudja-EEG EKG stb. de nem tudja hogy az a test-lélek energia hálózat energiája. A szellemi lélek energiát pedig a kínai szurkálja tűkkel 5000 éve- illetve annak a lélek energiának a testhez "fércelő" pontjait. Ha a test energiája legyengül, vagy megáll a szív, vagy ha fellazult valamikor okkal a test- csatornáitól, akkor a lélek energia a fejtetőn eltávozni képes.--- Emiatt kutattam okkal mivel 9 éves koromtól kezdve elhagytam a testemet a szellemi lelkemmel- ami vagy csodálatos érdekes élmény volt vagy épp félelmet keltő- és nem értettem mit élek át.- De erről senkinek nem beszélhettem, mert attól tartottam hogy azt a képességet bizonyos körök ismerhetik és esetleg mivel nagyon ritka képesség- még ha magyarázattal is szolgálnának mivel érem el ezt - de a politikai réteg, különösen az orosz akik a nyakunkon ültek - a képességemet kihasználva kémkedésre kényszeríthetnek.-- Igy hallgattam és magam akartam rájönni 29 éves koromba ismét tanultam és egy BP. klinikán lettem ált. és intenzív nővér.-- A nagyon sok kilépéssel az én lélek energiám nagyon erős volt és nyitott igy beleéreztem a testbe --még a villamoson is ez volt nagyon idegesítő-- viszont hasznát vettem a komában fekvő betegek érzékelésénél nem csak visszahoztam több embert éjszakánként a komából de azt is tudtam melyik komás csak vegetáló test, mert a szellemi lelke eltávozott belőle mire vissza lett hozva az életbe, de csak a szíve és a test működése. szóval gondolkodj el ezen.
  • hiper fizikus
    #1167
    Szia ! A technikusok egy lötyögő hézagra is azt mondják, hogy él, de méges gondolják, hogy az élet lenne !
  • czihaki
    #1166
    hiper fizikus S ne válaszolj, reagálj az írásomra ilyen közönséges stílusban- ha már fizikusnak tituláltad magad akkor vedd le a materialista szemellenződet és gondolkodj logikusan milyen erőknek köszönheti az élet hogy eleven és gondolkodni érezni képes? a testet átszövő nagy energiáinak és a sejtek energiáinak.
  • czihaki
    #1165
    Ebben nagyon tévedsz hiper fizikus. Kettő féle megtapasztalásomnak köszönhettem hogy tudom mi a lélek a testben SŐT azt is tudom amit még az orvos-T. se., hogy Kettő különböző lélek hálózat van a testben a test-lélek energia és a szellemi lélek-energia szálrendszer--A komában fekvő betegeim érzékelésével jöttem rá, hogy benne van a szellemi-lélek a testébe és igy remény van arra hogy ismét aktív élő gondolkodó emberré lehet visszahozni a komából-- viszont volt olyan komás akit soha nem lehetett vissza hozni az életbe mert a szellemi lelke már eltávozott, csak azért élt-vegetált a test mert a szervek még működtek- a test-lélek az benne volt amely az agy által- a szervezet működését még irányította. A saját nagyon erős érzékelő képességem megismerése miatt lettem intenzív nővér de csak addig amíg kutatásokat folytattam-- aztán visszatértem a könyvelői munkámhoz.
  • hiper fizikus
    #1164
    Te a lélekről zagyválsz itt össze-vissza, de fingod sincs arról, hogy tudományos szempontból mi is a lélek !
  • czihaki
    #1163
    hiper fizikus hidd el hogy ebben tévedsz. A lélek fantasztikus létezés túl éli a test halálát-- na persze nem mindenkinek a lelke. A lélek fehér energia és megtér a Földünk "szívébe"- csak hogy a természet szigorú. A föld magjáig az izzó láva örvényeken kell keresztül haladnia- ha viszont szennyezett, akkor a sebessége lassúbb lesz és ez okozza a megsemmisülését. A tiszta lélek viszont fénysebességgel halad át és csak a hibák törlődnek le róla és eljut a MAG-ig-- A Mag fala megnyílni képes és bevonzza- ha még se tökéletes fehér mire odaér akkor a fény energiák visszavágják az izzó láva örvényekbe.--- Persze nagyon sok eltávozott lélek nem indul el olyan gyorsan vagy ide-oda csapódik mert buta vagy túl intelligens és megcsodálja a létezésének azt a létezését és a a végtelennek tünő Teret maga körül-- az ilyen újraélesztett emberek őszintén csak annyit mondtak, hogy végtelen nagy boldogságot éreztek. Volt olyan betegem is idős asszony akit újraélesztettem, és amikor a többi beteg elmondta neki, az asszony dühösen rám ripakodott-- hogy nem kért rá hogy visszarántsam életében akkor volt először olyan nagyon boldog..--- csak hát csórikám azt nem tudta, de nem is árultam el neki, hogy utána a Föld gravitációs ereje leránthatja ha csak egy pillanatra megáll a lelke és elindítja a MAG felé ahova ha belép megszűnik az egyes én tudatként létezni, mert részévé válik egy hatalmas energiának a Föld LELKÉNEK.
  • hiper fizikus
    #1162
    A halál után a testunk "porrá"válik, a lekünkből pedig csak mások emlékei maradnak .
  • czihaki
    #1161
    Maki85-- Ne agyalj azon hogy mit viszel magaddal tudást a halálod után.- természetesen egy parányi újszülött szinte semmit nem visz magával, mint tudást.-- Viszont Te mind azt amit életedben átéltél, tanultál, azt mind magaddal viszed a lelkeden. A lélek parányi fehér energia hullámok összessége, emberi testforma rajzolata- a testben csak energia hálózat amely behálózza az agyat a testet belül s végül a bőr felszínét ahova test-csatornákkal "" oda van erősítve.-- Az ember tulajdonképpen 5000 éve ismeri mióta egy kínai érzékelte, a energia szálakat és a akupontokat is a test-csatornákat-- csak eddig nem jöttek rá, hogy az a szellemi lélek a testben.-- Miért szellemi lélek? Mert a gondolatunk nem az agyban keletkezik hanem a lélek szálakon az agy csupán memória tár képek, eseményeknek történések és persze a testet irányító központ amit viszont a TEST-LÉLEK irányít és az infókat is ez szállítja a neuronokhoz és rögzíti-- ez is egy energia hálózat a testben csak a különbség a kettő között az, hogy a test-lélek (fekete testes energia részecskék alkotják) szigetelt vezetékben futkos az idegszálakban-- a kapcsolatuk és információ átadások, a két különböző lélek energia között a szinapszisoknál van. Azt tudom hogy a szellemi lélek eltávozik a testből és a távozásakor is épp úgy gondolkodik és érzelmei vannak, és mindenen áthatolni képes.-- de azt sajnos nem tudtam megfejteni, hogy a test-lélek az a testben marad-e vagy szintén eltávozik miután a test vagy az agy felbomlott- vagy egyszerűen kialszik mint a gyertya lángja.
  • czihaki
    #1160
    Miért Te hiper fizikus mit gondolsz mi történik a test halála után? kíváncsi lennék-- csupán azért mert dolgoztam sok éven keresztül, intenzív nővérként, komás betegekkel és képes voltam érzékelni, hogy élni fog e még egyszer, vagy soha sem. Ott jöttem rá, hogy mi a szellemi lélek testben. Szóval kérlek válaszolj, és ha érdekel valami akkor kérdezz.
  • hiper fizikus
    #1159
    Sziasztok !
    Elképesztő, hogy miketössze tudtok hordani ! Nekem úgy tűnik, hogy el is hiszitek, amit mondtok !
  • czihaki
    #1158
    maki58--- Rég voltam itt, mert sok a dolgom ősszel--de most visszatérve, megnéztem az általad ajánlott "hihető?" videót arról a fiatal nőről -- viszont találtam egy másikat, ami inkább hihető bár ez is tett hozzá valamicskét. hogy eltudja mesélni - ez a videó "Halálközeli élmény - Átjáró Ég és Föld között - Putnoki Tibor, "
    Viszont a fiatal nőé amit ajánlottál annál egyértelműen érezhető, hogy a nem evés miatt, elég súlyosan sérült a tudata és nem csak alig értette meg azt amivel szembesült, de téveszmés aggyal ki is egészítette túl sok képtelen mesével.
    A Putnoki Tibor riportjában viszont az is érződik hogy csupán azért hogy ezzel hírős" lehessen már kiegészítette majdhogy nem angyalokkal és mindjárt a katolikusságát is magasztalta.-- A lényeg,nem hangzott el egyikben se MILYEN LÉTEZÉS ISTEN? -vagy is egyik se szembesült Vele! Aztán mindegyik elmesélte, hogy szólt hozzá Isten- és természetes hangon-- holott Isten hangja de még a csak Jelenésének is olyan, mint a legcsodálatosabb húros hangszer szólalna meg!!-- S miért? mert Isten nem valami személy, hanem Fehér Energia-- a Földünk TUDATOS Fehér Energia LELKE
  • maki85
    #1157
    Most látom mennyit "hogy"-oltam
  • fonak
    #1156
  • maki85
    #1155
    Azért lenne kérdésem.
    Gondolom, hogy ahhoz, hogy tudd a halálod után, hogy ki is voltál az életedben, magaddal kell vinned az életedben szerzett tapasztalásaidat.
    Nos itt jön a bibi.
    Az egy órásan meghalt baba nulla megtapasztalást visz magával, míg egy száz éves ember görnyed alatta.
  • czihaki
    #1154
    Boci --Lehet hogy érdekes de csak kitaláció.
  • [SiX] Boci
    #1153
    Igen érdekes történet:
    Halálközeli élmény egy amerikai tengerésztől.

    "A vezetőm értem jött és elvitt két iskolatársamhoz, akik négy évvel korábban haltak meg.

    Sokkolt hogy élve látom őket. A földön amerikai focijátékosok voltak a középiskolában. Egy nap késtek az edzésről és az edzőjük köröket futtattott velük a pálya körül edzés után. Ezáltal jóval később mentek az öltözőbe, mikor már mindenki más elment. Nem volt melegvíz a zuhanyzóban. Mindketten ültek és várták hogy a vízmelegítő felmelegíti nekik a vizet és meghaltak szénmonoxid mérgezésben, ami a vízmelegítőből szivárgott ki. Irónikusan az egyik fiú apja volt a szerelő, aki beszerelte a melegítőt néhány nappal korábban és később tervezett visszajönni, hogy a kivezető szellőzőt beszerelje az új zuhanyzóba.

    Kérdeztem a két fiút, hogy miért vannak itt, hiszen halottnak kellene lenniük. Elmagyarázták nekem, hogy senki soha nem hal meg. A két fiú nagyjából annyi idős volt, amennyinek láttam őket utóljára a földön. Mindketten boldogok és elégedettek voltak, hogy itt lehetnek. "
  • czihaki
    #1152
    Amig fogalmad sincs arról mi a lélek a testben és mire képes a lélek főleg ha eltávozik a testből, addig ne reagálj ilyen pimaszul, annak aki jóindulatból segíteni szeretne abban hogy ismerd meg önmagad az élet lényegét és a halál után mit várhatsz.

    a fennmaradt írásokból látszik, hogy régen is előfordult az, hogy valaki elhagyni volt képes a testét a lelkével, de ez nagyon ritka képesség és bizony a leírásokból azt vontam le, hogy nem értették meg. valamiféle isteni adománynak képzelték-- valójában ha egy ember de főleg gyermekkorban valami oknál fogva meghal, de visszahozzák az életbe a klinikai halálnak nevezett állapotból, akkor a lélek fellazult marad és bizony valami kiválthatja azt hogy a lélek elhagyja a testét és ha ez gyakran ismétlődik, akkor bizony felnőtt korra is megmarad ez a képesség.-- Velem is ez történ ezért gondolom hogy ez lehetett az oka e képességemnek.--

    Az hogy ma megírom az átélt élményeket, és mind azt amit akkor tapasztaltam, és amit tanultam belőle,- csak azért teszem mert már nem vagyok fiatal és a tisztelt tudósok és politikusok már nem tehetnek semmit, nem képesek kísérleti eszközzé tenni, se pedig kémkedésre kényszeríteni. Jobb ha oda figyeltek arra amit írok, mert az legalább igaz, nem úgy, mint a különböző vallások meséi.

    A lélek, Energia szálak rajzolata és fehér energia, bár egy élőnél még aranysárga színű. De különben is, az hogy valaki miben hisz, vagy kinek hisz, az a saját döntése.
  • Amiga
    #1151
    "Felnőtt embert lélek fazonként" soha nem gyógyítottam, viszont egyszer egy férfit agyon ütöttem valahol keleten, arrébb vonszolta magát, összeesett és többé nem mozdult a nyomorult gazember!"

    Valószínűleg az orvos sem volt százas, aki téged vizsgált.
  • czihaki
    #1150
    Azt írtad--"Az ugye megvan, hogy attól még hogy te tapasztalsz valamit, az nem feltétlen valóságos? " Ezzel én is tisztába voltam, ezért is tanultam ismét, hogy megértsem mit érzékelek másokon és mit élek át amikor valahol máshol találom magam, ráadásul önmagamból akkor még semmit nem láttam. Miért éreztem azt hogy ott állok valaki ágya mellett, látom hallom és aggódom mert annyira beteg. Vagy hogy a csudába kerültem bele egy koporsóba miután csak üvöltést hallottam és valami püfölését- frászt kaptam amikor felfogtam hova mentem be, egy üvöltöző eltemetett ember koporsójába. De mivel több esetben kiderült hogy az illető valóban kórházba került betegen vagy épp valóban akkor szült gyermeket, holott egyik se értesített az ország másik feléből, igy az orvos is csak csodálkozott, nem talált reá magyarázatot. Ezek után egy-egy személlyel kísérleteket végeztem-- igaz azt nem mondtam hogy valamiképp lelkemmel leszek ott náluk, hanem azt hogy gondolatban fogok oda menni és gyógyítani a fájdalmukat-- s az akkor történt események visszaigazolták azt hogy valóban ott voltam a lakásukban a megbeszélt időben. De később amikor már mindent megértettem kb.. 1972 körül már, és nem féltem a átélt dolgaimtól, akkor váratlanul, de elkezdtem látni önmagam, igaz csak az alsó karomat és kezemet illetve a lábamat, amikor épp gyermekeket gyógyítottam valahol a világ legnyomorúságosabb helyein. Felnőtt embert lélek fazonként" soha nem gyógyítottam, viszont egyszer egy férfit agyon ütöttem valahol keleten, arrébb vonszolta magát, összeesett és többé nem mozdult a nyomorult gazember!
  • czihaki
    #1149
    Először is amikor még nem értettem mit élek át, akkor olykor féltem a képességemtől, de orvoshoz is fordultam, de egészségesnek tartott viszont magyarázatot ő se talált reá. aztán telt az idő és meguntam hogy vagy csodálatos amit átélek vagy félelmetes- Akkor ott hagytam a könyvelői állásom, klinikára mentem dolgozni és ismét tanultam- így lettem osztályon általános, majd intenzív osztályon ápoló.

    S a beteg emberekkel való foglalkozás és ugyan akkor a betegségek és egészséges test érzékelése közti különbség további kutatásra sarkalt- könyvtárak, könyves boltokba és igy sok sok régről fennmaradt írást olvastam végig így az összes vallás történetet, illetve ősi keleti.gyógyítási praktikákat.-- de csak a kínai jó és igaz- a mostani természetgyógyók innen onnan összeszedett csak sóder, vagy épp nagyon ártalmas a betegre vagy ép a gyógyitást végzőre anélkül, hogy fogalmuk lenne róla. Több helyen is jártam körülnézni, de sajnos sok a csak kuruzslás és ilyen képzés után gyógyítgatnak olykor jó-szándékkal amihez se képessége, se elég ereje, se elég tudása sincs.
  • czihaki
    #1148
    Arról tartottam előadást, hogy minek köszönhető hogy az élet élő eleven. Milyen két energia hálózat van a testben, melyiknek mi a szerepe, miképp lehet az egyiket öngyógyításra használni. S gyakorlatokat mutattam aminek a segítségével a gondolatot használják testi és lelki öngyógyításra. a Csodákban való hitről beszéltem le őket és elmagyaráztam miért nem igaz. Mint ahogy nem igaz a mennyország, se az angyalok se az ördög, és nem téblábolnak vagy élősködnek holt lelkek itt a valóságban, mert az első 10 percben el kell távozniuk.
  • Zero_008
    #1147
    Az ugye megvan, hogy attól még hogy te tapasztalsz valamit, az nem feltétlen valóságos? Igen szerteágazó és változatos agyi problémák léteznek, nem ártana kivizsgáltatnod magad. Skizofrénia egészen gyakori ami hallucinációkat okoz, de rengeteg más dolog is lehet.

    "Valóság az, ami akkor is létezik, amikor már nem hiszel benne" - Philip K. Dick
  • maki85
    #1146
    miről tartottál előadásokat??
  • czihaki
    #1145
    ne fantáziáljatok a filmet után, amelyek sok marhaságot tesznek közzé és persze a vallásos fantáziálók.
    egy lélek amely kiszabadul a testből, nem képes semmit megfogni, se felkapcsolni, mert mindenen áthatol. Esetleg az megtörténhet, de ez is ritka, hogy ha egy elektromos, működő készülék elé érkezik és a lélek maga erős feszültségű, akkor a készülék megbolondul, recseg-ropog.

    de magát az élőket ritkán zavarják, és többnyire akkor ha valakitől segítséget kérnek és még nem haltak meg csak haldokolnak illetve súlyos koma állapotba vannak. kettő ilyen esetem volt egy régebben 26 éve egy pedig kettő éve történt.

    az első eset elég kellemetlen volt-- épp egy előadást tartottam, amikor mintha valami a fejembe nyomult volna, megakadtam és a szavakat össze-vissza keverve mondtam ki.- Elnézést kértem és az előadást abba hagytam és elindultam hazafelé, nem tudtam mire vélni a történteket, mivel ehhez hasonló történést, még egyetlen betegnél se tapasztaltam a klinikai munkám közben. Alig értem haza épp a kávémat fogyasztottam, amikor úgy éreztem mintha valaki a vállamat érintette volna.-- Aztán kiderült hogy egy férfi keresett fel az nap délelőtt azzal a kéréssel, hogy gyógyítsam meg a máját. De mivel akkor is tök részeg volt, elküldtem azzal hogy akkor segítek rajta ha józanul jön hozzám és leteszi a poharat örökre. A pasi berágott, szitkozódva, káromkodva eldülöngélt tőlünk. De kb.. amikor én az előadást elkezdtem ő hazafelé menet belerohant kerékpárral egy kamionba és súlyos állapotban kórházba, került, majd ott meghalt. Vagy is először belehatolhatott a fejembe amikor segítségért jött. Másodszor viszont már elköszönt a vállam megérintésével.

    A második eset hasonló volt, de ma se tudom akkor ki kért segítséget és ki köszönt el végül, egy biztos az illetőt ismerhettem. egy hajnalban arra riadtam mintha valaki megcsapkodná a karomat, olyan sürgető módon de azért gyengéden-- aztán visszafeküdtem és úgy könyveltem el, hogy talán csak izom rángás volt. ez után a harmadik napon délután épp itt ültem a gép mellett amikor úgy éreztem valaki megfogja a bal vállamat-- hátra néztem de senki nem volt a szobában tehát még az unokáim se viccelődhettek. aztán rájöttem, hogy maga a kéz formája is sokkal nagyobb volt és kellemes érzés maradt utána is bennem-- nem pedig nevetés, viccelődésre való indíttatás, mint amikor az unokáimmal szoktunk így játszadozni búj-bújt. Tehát valaki akit ismertem, valami súlyos állapotba, kómába kerülhetett és segítségért jött-- majd 3.napra meghalt és elköszönt.

    De egyetlen holtnak a lelke nem téblábol itt a valóság terében, ( ez csak szemtelen kitaláció) mert el kell indulniuk, itt a test nélkül elgyengülnének és az erős elektromos sugárzásoktól végkép.
  • maki85
    #1144
    igen
    amikor a tanárom megkérdezte: maga kapcsolta fel a villanyt??
  • fonak
    #1143
    Persze, olyat igen, hogy elment az áram, és amikor visszajött magától bekapcsolt:)))
  • overseer-7
    #1142
    tapasztaltatok már olyan dolgot, hogy valami magától bekapcsol?
    tv.. villany, mosógép.. vagy mondjuk hangot ad ki egy hangfal, miközben nincs is csatlakoztatva.
  • czihaki
    #1141
    Az ég áldjon meg overseer-7 azt gondolod, hogy az orvostudomány mindent képes ma már ismerni és még bizonyítani is?

    Ha nem olyan szemét világba születek, ha nem olyan gazemberek és hatalom éhesek a politikai vezetők, akkor egyszerű polgárként is bemutathattam volna sok mindent. S a fizikusoknak vagy az orvostudománynak csupán elméletileg kellet volna kiegészítenie. De ha lehetőségem lett volna egyetemre menni és matematikus vagy fizikusként ledoktorálni akkor még bizonyítani is tudtam volna számitásokkal és sokkal többet ért volna, mint az amit ma csak elmesélni tudok.

    az a címe ennek az oldalnak;; Halál után... mi történik?

    Kérdezem, ki tette fel ezt az oldalt és a címet? Mi a csudának van feltéve a kérdés, ha ti itt abban hisztek hogy a test felbomlik- porrá lesz és ennyi, nincs utána semmi történés.

    Még azzal se vagytok tisztába, hogy az élet mitől működik? Hiszen csak azért gondolhatjátok azt, hogy a test halála után, a csontozaton kívül, már semmi se marad fent.
  • maki85
    #1140
    nagyon jó, sőt mondhatnám KITŰNŐ a válaszod!!!!
    te is nagyon-nagyon ügyesen a tudománnyal "bizonyítod" az igazad, amit eddig nem tettél
    van ez a sötét energia, meg anyag, melyekről a tudósok is csak fantáziálgatnak, mert igazából még azt sem tudják miből is állnak, te meg erre előállsz azzal, hogy az te, meg czlhaki világa
    vagyis ez szerint abba a világba mi egyszerű mezítlábas pacsirták azt képzelünk bele amit akarunk, a kutatók pedig magasról le vannak, igaz???
    de ehhez még hozzávehetnéd a dimenziókat is, hiszen nem csak négy, hanem állítólag öt, sőt a matamatikai számítások szerint 11 dimenzió létezik, mi több egyes verziók szerint számuk akár végtelen is lehet
    ezeket is fel kellene használnotok, hiszen óriási élettér az ufoknak, szellemjárásnak, lélekrepülésnek, ujvilágtudatnak, és társainak
    habár az alienek nem tartoznak ide, hiszen én sem vélem valószínűnek, hogy egyedül lennénk a világegyetemben, csak hát egyenlőre az idő, tér számunkra többes akadály
    amúgy pedig, ha a tudósok nem vetették volna fel a sötét anyagot, energiát, te hogyan hivatkozhatnál rájuk????????

    Utoljára szerkesztette: maki85, 2016.05.14. 18:45:25
  • Palinko
    #1139
    jó de te sokkal értelmesebb vagy szerintem, nem nyomod a bosszúállót, nem személyeskedsz, nem zársz ki érvek nélkül semmit, sorolhatnám. nekem ez szimpatikusabb
  • Saintgerman
    #1138
    következetes akkor lennél, hogy ha figyelembe vennéd azt is, hogy ezek a "fizikális" szerszámok a 3D ben vannak, és az ezen kívüli tartománnyal hivatottak összekötni. De mivel az ezen kívüli világ még nem létezik hivatalosan, ezért ezeket hasznavehetetlennek, funkción kívülinek állítják be, esetleg törvényen kívülivé teszik.
    Azért van egy pár "tudós" is mint pl. Mitchio Kaku vagy Giuliano Conforto asztrofizikusok, akik ezt másként látják...
  • Saintgerman
    #1137
    nekem az a benyomásom, hogy te a számtalan zene instrumet közül csak a gitárt ismered.
    De azon is éppen a húrokat tudod megszámlálni, azt, hogy milyen tartományban mozognak
    a hangok nem érzékeled, így a zenét sem vagy képes élvezni. Persze nem vagy ezzel egyedül.
    Mi csak az úgynevezett „fényes anyagot” – ami visszaveri az elektromágneses fényt –
    vagyunk képesek látni, de a Világmindenség tömegének legalább 95%-át az úgynevezett
    „sötét anyag/energia” teszi ki. Ez nem veri vissza a fényt, és így nem látható, de mérhető
    a látható világmindenségre gyakorolt hatása alapján. Amit „szokványos anyagnak” hívunk, az
    valójában csak az össztömeg 4,5 %-a. Ez a technika számára potenciálisan látható, de eddig
    csak egy minimális mennyiséget sikerült megvizsgálni belőle. Az elektromágneses spektrum
    csak 0,005%-át teszi ki a Világegyetem becsült tömegének, és az emberi látás pedig ezen elektromágneses
    rezgések csupán apró töredékét képes látni. Képzeld el, hogy milyen rettentő nagy
    lehet az egész, hogyha ennek az ember által ismert Világegyetem csak szinte elhanyagolható
    töredéke. Szemünk az elektromágneses spektrum a szivárvány vörös és ibolya színei közötti
    „látható fénynek” nevezett apró frekvencia tartományt képes látni. (Sok állat az elektromágneses
    spektrum sokkal szélesebb tartományát látja.) Ahogy egy író találóan megjegyezte: az
    ember gyakorlatilag vak.

    Bár szemünk csak az elektromágneses spektrum töredékét képes
    látni, ami az ismert energia/anyag mindössze 0,005%-át teszi ki, mégis rengeteg kábult ember
    (ideértve a „tudósokat”) nevetségesnek tartja azt a feltételezést, hogy nem vagyunk egyedül
    értelmes lényként az Univerzumban, vagy azt, hogy az emberitől merőben különböző létformák
    is létezhetnek. Milyen lélegzetelállítóan abszurd, hogy ők azok, akik másokat kinevetnek!
    De mivel a legtöbb ember elhiszi azt, amit ezek a felkent „szakértők” mondanak, azért ez
    a képtelenség fennmarad a köztudatban.

    Vagyis, czihaki a maga valóságát tölti le ebből a hatalmas spektrumból, én meg a magamét.
    Ha számodra ez ugyan abból a gitárból ugyan az a hang, akkor talán egy zeneiskolában csiszolhatnak a hallásodon..
  • overseer-7
    #1136
    nem érdekel a fehérló.. meg a fehér energia.. sötét energiatér.. meg a szeretetenergia..
    számomra ezek csak szavak.. hivatkozhatunk a szavakra.. de ha nincs mögötte valós, megismerhető, vizsgálható jelenség.. akár teljesen felesleges hivatkozni az ilyen fogalmakra.. előrébb nem fogunk jutni.

    Ha én mondjuk hivatkozok az agyalapi mirigyre..vagy a tobozmirigyre.. a DMT-re, vagy más agyi struktúrákra.. a tudat meglévő működési folyamataira, a pszichológia elért eredményeire.. akkor következetes vagyok.

    ha elkezdek különböző nem bizonyítható fogalmakra hivatkozni.. máris csapdába léptem.. és onnantól fogva hiába építem tovább a gondolatmenetet.. hibás lesz a következtetés.
    EZ BIZTOSAN ÍGY VAN. Ez logika.
  • overseer-7
    #1135
    mostantól álljunk már át.. tudományos üzemmódba.. nagyon szépen kérem.

    ezt a dolgot biztosan tudom, hogy az életben a problémamegoldás sikere itt kezdődik..

    helyes információ "analizálás" - döntés" tervezés" - cselekvés "végrehajtás"

    ha bármely szakaszban hibázunk.. a problémát nem tudjuk megoldani.. se a saját életünkkel.. se semmi más témában.. és csak összezavarodik az ember

  • czihaki
    #1133
    Valóban igazad van Maki 85, és nagyon sajnálom, hogy a megtapasztalásaim magyarázatához, vagy leírásához, korunkban már középiskolában is tanított fizikai-kémiai, geológiai szakszavakat is mertem használni. Igazán sajnálom hogy ilyen ravasz voltam, hogy ÉN aki a szegedi Radnótiban "2 év alatt""" kitűnőre végeztem el középiskolai tanulmányomat és annak sok évvel ezelőtti szellemi maradványaimat használtam és persze azt is, amit az életem során könyvtárakból kihozott könyvekből olvasva megjegyeztem.

    Hát ezek szerint nagyobb sikere lett volna még is valami igazi babonás szövegnek--

    egyébként abszolút nem érdekel már, hogy ki miben hisz, úgy is megtudjátok,- mert az ami igazán megnyugtat, hogy egyetlen IGAZSÁG még is van ezen a világon, hogy az élet egy olyan társasjáték amelynek a végén senki nem nyer mert mindenki beledöglik a végén!!!!!