1376
Mi történik?
  • maki85
    #1232
    Na ezen jót vidultam, mit mondjak, röhögtem.
    Hogy neked más gondolataid vannak????

    Ha elfelejtetted volna, e topicok gyüjtő címe: "Tudomány, technika és gazdaság", és nem az, pl hogy a naprendszerünk (szerinted) hemzseg az idegen űrhajóktól.
    Többek között.

    Fantáziálni persze lehet, hiszen ezen adottságok "szültek" híres költőket, írókat, na de tudományosan???
    No meg nem gondolnám, hogy a buksid egy babérkoszorúra treníroznád:)))









  • zserni
    #1230
    Jó pár dolog kimaradt, de azért már így se rossz.. Csak arra nem jövök rá, hogy ha hülyeségnek tartod az egészet, akkor minek olvasod ? Remélem nem attól félsz, hogy még is csak mind igaz ?
  • hiper fizikus
    #1227
    áltudományos vagy
    nekem nincs időm se kedvem áltudományra
  • zserni
    #1226
    Ejj má rebeka ne légy má oly rossz májú. Akit nem érdekel, nem kell, hogy olvassa. Én pl . szívesen elolvasom az ő aspektusát is, annak ellenére, hogy az enyém teljesen más. Jobb lenne, ha te is leírnád a sajátodat, ahelyett, hogy kizárólag csak kritizálsz
  • czihaki
    #1224
    hiper fizikus és maki 85 az alább betett írásom, csak nektek íródott, a kettőtök írására és kérdésére és csak tőletek fogadok el reagálást reá.
  • czihaki
    #1222
    A Földünk belsejét csak egyszer néztem" meg. A szellemi lélek energiámmal jutottam le a Földünk MAG-jáig. Az út bizony félelmetes volt, de egyben fantasztikus is! -- ez nem vallásos misztifikálás, v. képzelődés volt, hanem valóban átélt és megtett út volt a kutatásaim utolsó része.

    Sajnos azóta tudom hogy a geofizikusok vagy csak teóriáznak a Földünkkel kapcsolatban, vagy "felsőbb utasításra" eltusolják az igazságot.!!!

    A Földünk nem egy fokozatosan kihűlő bolygó, hanem épp ellenkezőleg, fokozatosan átizzó, anyaga folyamatosan felbomló, belülről kifelé haladva a kéreg felé!! A Földünk tömege az idő kezdetén sokkal kisebb volt azóta növekedett a külső tömege mivel belülről hatalmas erővel nyomódik kifelé a kéreg felé, és nagy sebességgel barra fordulón száguld körbe a Fekete energiával telített, felbomlott, izzó láva örvények! A MAG-ot kb saccolva 2000-3000 km széles ÜRES-TÉR veszi körül! Ennyivel, + a MAG tömegével nőtt a Földünk tömege!!!!

    A globális felmelegedésnek, az egyre több földrengésnek és tűzhányók ébredésének az óceán- víz emelkedésének, és sajnos szigetvilágok eltűnésének illetve a lapos partokat ellepő víztömegeknek ez a valódi oka.- AZ óceán vize alulról melegszik fokozatosan és ez megváltoztatja durván az időjárást is a jövőben.

    A Földünk tengelye azért képes forogni, mert az izzó láva örvények a benne rohanó Fekete energia révén nem csak körbe rohangálnak hanem hatalmas erővel a még szilárd kéregnek is nyomódnak és azt folyamatosan magukkal forgatják.--- Bármelyik bolygó bárhol az univerzumban, ha a tengelye körül forog, azt a belső felbomlása következtében felszabadult Fekete energia jelenléte, száguldása, és a láva tömeg hatalmas erejű, kéreghez való nyomódása váltja ki!

    A MAG Fehér plazma szerű,, tágulni és megnyílni is képes, illetve mindent ami nem azonos a belső Fehér energiának minőségével azt eltaszítani képes. A tiszta fehér energia hullámokat viszont, bevonzza.

    A Földünk KÉT Energiája TUDATOS- pontosan megfelelnek a Földünk KETTŐ LÉLEK-nek nevezhető ENERGIÁJÁNAK.-- Ha ez a két fantasztikus energia és a bolygónk megfelelő anyagi összetétele nem lett volna, akkor ma nem lenne élet a Földön!!

    Szóval az élet Teremtőjét nem kellene kihelyezni az univerzum határába, és lehetetlen bizonyítással azt állítani, hogy ott található az életet teremtő ISTEN.-- eleve még azt se tudják a fizikusok és csillagászok hogy hol van az univerzum határa. nevetséges!
  • czihaki
    #1221
    A szellemnek van kiterjedése, csak nem 3 dimenziós mint az anyag, hanem energia rajzolatok az információk tárháza.

    Szerintem az energiát nem lehet különválasztani az információtól, mivel maga az energia hordozza önmagán -hullámain vagy testes formációján az indformációkat amit önmagáról ismer illetve a környezetéről.-- Egy energia ha bármilyen okból felszabadul, egy ideig hatalmas sebességgel száguld majd visszafordul, ívet rajzolva és a SAJÁT FARKÁBA HARAP így válik minden természet alkotta energia, valamilyen formában -- a testes energia a testrészecskéin őrzi kémiai lenyomatok illetve képek formájában, az információ megőrzővé. A Hullám energia viszont feszültség rajzolatokként jegyez meg mindent.

    Az elme, bármi nemű is legyen, az nem kizárólag a neuronok kommunikációjának köszönheti létét. Az elme= gondolat+ neuron információ. A gondolat épp úgy létezik és maradandó, mint a neuronok információi. Holott a gondolat nem az agyban keletkezik az agy csupán besegít aktiválhatja a gondolathoz

    A tudósok végezhettek kísérletet, csupán egyedül az agy neuronjainak energetikai működését képesek ez eddig műszeresen érzékelni. Valójában a gondolat az emberi szervezetet átszövő majd a bőr felszínét is körbe rajzoló, Fehér energia hálózaton keletkezik és rögzül, mint feszültség hullámok. Az agy neuronjait csak arra használja hogy a gondolathoz képi formációkat is szerezhessen. Ha viszont, mint ahogy megtörténhet ez a Fehér energia hálózat a testen kívülre kerül-- az információit csak azzal kapcsolatban tudja felidézni, amire figyel és csak azzal kapcsolatos gondolatok kerülnek előtérbe.-- minden más mintha nem is létezne.-- Tehát a zárt fehér- energiának köszönhető, hogy a gondolat is maradandó. Sőt még akkor is létezhet, ha egy ember agyhalottá válik, de még a teste élő. Sőt a komában fekvő agyhalott gondolatainak -szellemi lelkének- a figyelmét is aktiválni lehet annyira, hogy megérti azt amit mondanak neki ha a gondolatainak része volt előtte a téma-- pl a családja már otthon van, és jól vannak.-> a komás résnyire nyitotta a szemét, elsírta magát örömében > majd egy hét múlva meghalt.

    Hiába működik az agy és a test komában, ha a szellemi energia hálózat eltávozott a testből, akkor a test és az agy csupán egy vegetáló test-tömeg, csak anyagi tudattal.

    Az élet épp azért volt képes fejlődni, mert a figyelmét, a természet adta egyre több információ megismerésével a szellemi és agyi tudat is fejődött. Minél több külső információ, hatás éri az életet, annál differenciáltabbá válhat a gondolkodása, érzelem világa, illetve az agyi memóriája> a személyisége is. DE sajnos nem mindegy milyen külső hatásokkal van körülvéve az élet, milyen környezeti hatásokba belevetett" mert ez nem mindig a fejlődést szolgálta, hanem többnyire a torzulását okozta, akár az állatvilágban akár az emberi faj esetében.
  • hiper fizikus
    #1220
    korrekt
  • maki85
    #1219
    Ez igen csak érdekes felvetés, főleg úgy, hogy különválasszuk az energiát az információtól.
    Hiszen az energia kiterjedése is lehet óriási, mert mint ismeretes a tér fodrozódását is egy tőlünk mérhetetlen távolságból kiindult "energia robbanással" sikerült igazolni. Ami persze magában hordozza az információt is. Hasonlatos mint a téridő.
    S valóban, ha a szellemet úgy tekintjük, mint információt, akkor az csak addig létezik, amíg azt az őt létrehozó működik.
    Sokan képtelenek elfogadni azt tényt, hogy az elme, bármi nemű is legyen az a neuronok kommunikációjának köszönheti létét.
    A tudósok végeztek egy kisérletet.
    A lehető legegyszerűbb létformától kiindulva hoztak létre mind összetettebb létformákat, közben figyelve azok a környezettel kapcsolatos viselkedéseit.
    S arra jöttek rá, hogy minél magasabb fokozatra kapcsolt rá egy létforma, annál összetettebb lett a neuronok "társalgása", vagyis mintegy létrejött maga az elme.
    Azonban ha csökkentették a környezeti hatásokat, ez az un elme is hanyatlani kezdett.

  • hiper fizikus
    #1218
    A szellem kiterjedés nélküli információ, a fizikaiak kiterjedésesek .
  • maki85
    #1217
    " Ebből erednek a vallásos babonaságok, illetve a szégyenletes kitalációk."
    Max egyetértek veled!!!!!
    De azért csak megkérdezem, hogy az általad említett Föld belsejében tett utazásaid hova sorolod???
  • maki85
    #1216
    Ha úgy értelmezzük a szellemet, mint energia, akkor az talán létezik anyagi összetevő nélkül is.
    A tudomány állása szerint a fekete lyuk tiszta energia, hiszen csak az képes végtelen sűrűséggé tömörödni, de ide sorolhatjuk a Nagy Bumm előtti állapotot is.
    Na persze ez nem azt jelenti, hogy az a bizonyos szellem, illetve energia tudja, hogy én voltam a Pista bácsi.
  • hiper fizikus
    #1215
    Szia
    Ahoz, hogy ezekről értelmesen lehesen beszélni róla, ahoz azt kell elfogadni, hogy a valóságan a szellem nem létezhet fizikális kötődés nélül .

    Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2019.01.11. 07:24:37
  • czihaki
    #1214
    hiper fizikus-- Tulajdonképpen igazad van a javaslattal- hiszen a halál utáni állapotot megelőzi, maga a halál pillanata illetve még az is ami a haldoklás állapotát előidézte, aminek viszont több kiváltó oka lehet ezért, maga a halál megelőző állapot de a halál beállta is, biológiailag,- fizikailag különbözhet. A halál utáni állapotot pedig kétféle képen lehet vizsgálni,- a test állapotát és a testen kívüli állapotot.-- amire az ember azt feltételezi, hogy eltávozik a lélek, de azt is különbözőképpen képzeli el szinte minden nép, vagy egy-egy ember..-- Ebből erednek a vallásos babonaságok, illetve a szégyenletes kitalációk.
  • hiper fizikus
    #1213
    Sziasztok !
    Szerintetek nem kéne-e nyitni egy olyan topikot is, ami a "halál előtt"ről szól ?
  • czihaki
    #1212
    Volt olyan kérdés is tőletek, hogy a kommunista érában miért nem tettem közzé a képességeimet? A gyógyító és érzékelő képességem azért nem lehetett, mert az én időmben, még természetgyógyászat nem volt és még az akupunktúra is tiltott volt. Állandó éjszakát vállaltam egyedül egy 60 személyes osztályt és az intenzív osztályt azért, hogy megismerhessem az emberi testet és általa rájöhessek a képességeimre is.-- Közben ismét tanultam de már az Egészségügyi szak.k. Arra a klinikára azért mentem részben mert ott ismertem egy orvost, gyakran beszélgettem Vele a képességeim okozta problémáimról, mert ha nem ismerünk valamit, miért van ,akkor az idegesítő-A másik orvos csak a gyógyító és beleérző képességemről tudott Ő volt az intenzív-osztály vezető adjunktusa. Igaz olykor teljesen ledöbbent attól amit mondtam neki tanácsként, de mindig meg is tette amit mondtam-- nehezen értette meg, hogy miképp érzékelhetek olyasmit amit Ő nem és még a műszerek se mutatták ki.? pl bementem dolgozni, de az egyik komásnak már be volt kötve a vér-- és amikor hozzáértem és igazítottam akkor megéreztem a fájdalmát-- Szóltam a Bácsi doktornak, hogy a komásnak a vér nem jó valószínűleg kicsapódik mert fájdalmat okoz neki-- Zsolt majdnem hanyatt dobta magát,- ha-ha-ha nevetek ahogy felidéztem a jelenetet,-mert ez volt az első beszólásom felé. A vért leállította, ellenőrizte a a vérét is és kiderült, hogy kicsapódott a beadott vér--- Utólag kiderült hogy mivel nem volt az vér ami a betegnek volt így 0 vért adott Neki-- ami tulajdonképpen jó lett volna, csak egy probléma volt ebben hogy a 0 vért csak egyszer lehet adni bárkinek, ha másodszor adják kicsapódik.-- S így gyógyítgattam sorban, de eleinte akaratom ellenére akivel csak foglalkoztam.

    A másik képességem a testből való eltávozást gyermekkoromtól kezdve titokban tartottam, csak a szüleim és az az egy orvos tudott róla akit az előbb említettem, akivel még a klinikába való belépésem előtt már sokat beszélgettünk-- hiszen és most megdöbbentő lesz amit írok-- a LELKEM amikor elindultam reggel a munkába --könyvelő voltam-- Mikor beértem Buda legforgalmasabb útjára és átakartam menni az úttesten, lebénult a két lábam, szóltam embereknek, hogy segítsenek, de abban a pillanatban senkit nem láttam, megvakultam. A kocsik pedig jöttek dudáltak én pedig sírtam és kiabáltam az úttesten.- Mentőt hívtak és bevittek a klinikára de nem tudták megállapítani mi a bajom--átakartak vinni az agysebészetre amit meghallottam és abban a pillanatban felugrottam kiabáltam és ismét láttam!! S ezt művelte a saját LELKEM és megismételte 3x-- a harmadik alkalommal nem kértem hogy mentőt hívjanak hanem taxit kértem -- és a Neurológiai klinikára vitt és borravalót adtam azért hogy segítsen bemennem.-- Felvittek az emeletre és leültettek a folyosón pont egy nagy kórterem előtt aminek az ajtaja nyitva volt és amelyik kórteremben főleg mozgássérültek feküdtek, akkor is épp egyet lesegítettek az ágyról bele a tolószékbe, én pedig erre a jelenetre ismét láttam, és a lábam is mozgott.

    Akkor jöttem rá hogy a LELKEM direkt csinált mindent azért, hogy betegeket lássak-- Beszéltem az ismerős orvossal és Ő elintézte hogy azonnal vegyenek fel és járuljanak ahhoz is hozzá hogy tanulni fogok és egy havi nappali munka után, állandó éjszakás lehessek.

    A testből való eltávozás képességet azért nem hoztam nyilvánosságra, mert az a képességem többet ért volna az oroszoknak, mint mostanság a műholdas leskelődés más országok felett. Fény sebességgel haladtam,- mindenen áthatoltam- vas kapun, beton falon, a Föld szilárd szikláin, egy eltemetett koporsó falán bele a koporsóba.-- Bárhol bármit láttam hallottam semmit nem felejtettem el.-- Ha valaki akit nagyon szerettem az ország másik felébe kórházba került és éjszaka hangosan köhögött, felriadtam álmomból halottam a köhögést, visszadőltem és a következő pillanatban a kórházi ágy mellett voltam.--- Szóval ha a ruszkik tudomást szereztek volna e képességemről akkor ha másképp nem valamilyen zsarolással kémkedésre kényszeríthettek volna-- amire én nem lettem volna soha hajlandó! -Egyébként erre a nevelő apám figyelmeztetett 9 éves koromban, hogy legyen ez a képességes örökre titok családi titok, mert a ruszkik elhurcolnának!! Egyébként Ő gépész mérnök és Ludovikás katonatiszt volt a Rákosi éra előtt. Hát ezért hallgattam el a képességem, most viszont idős vagyok és a szívem vacak-- ha a politika akarna tőlem bármit--- tehetnének nekem egy szívességet ha-ha-ha-ha. Magam részéről minden hatalom éhes párt-oskodót utáltam és ma is utálok mivel csak ideológiákat hazudnak.!!
  • czihaki
    #1211
    Istenáldjon meg Titeket!- Ne vitatkozzatok miattam, nem érdemes. Aki elhiszi amit közzéteszek az elhiszi, aki pedig nem, az nem hiszi,- számomra tök mindegy!!
    A facérra is feltettek az unokáim a drága férjem kérésére akkor még élt szegény. Az első oldalamon Viktoria Czihaki a fotón az utolsó"" születésnapját kezdtük ünnepelni, akkor fotózott le a nagyobbik unokám bennünket épp kérdezett valamit tőlem a párom és én akkor válaszoltam éppen.--- De a halála után képtelen voltam arra az oldalra felmenni és a fotót se tudtam eddig se lecserélni. Inkább egy másik oldalt nyitott a kisebbik unokám a kérésemre ahol a mostani fotóm van Czihaki Viktoria. néven.
    Az bánt a legjobban hogy a klinikai munkám közben olyan sok beteget különböző betegségből megtudtam gyógyítani-- egyedül a rákos betegeket nem,- sőt tőlük távolabb kellett lennem, mert szinte aktiválta a kisugárzásom a rafinált rákos sejteket és a daganatban, emiatt gyorsabban szaporodtak a rákos sejtek és a daganat növekedett.
    De a drága férjem nem a daganat miatt halt meg, hanem azért mert a szövettanvételt ""gyakorlatlanok végezték"""" s ez csak utólag derült ki a zárójelentésben 2,3 cm daganat volt a tüdejénél és elszúrták eret sértettek a vér elöntötte a mellkasát majd a vérkeringéssel alattomos módon átjutott a rákos sejt a májba.- az csak később derült ki-- de bal oldali tüdő ökölnyire összeesett, a mellhártya pedig összegyűrődött rajta!! 4 hónapon keresztül éjjel nappal vigyázni kellett reá, különösen az utolsó hónapban mert még a fotelban se dőlhetett hátra, ha a kimerültségtől még is lefeküdt, félóra múlva a mentőt kellett hívnom mert életveszélyesen fuldoklott és ismét kórházba került. Hiába kértem a sebész, szövettan nélkül és sugárkezelés nélkül nem műtötte meg. Ki akartam vinni az országból is, de a kis kutyapecérem nem akart elmenni tőlünk és nem akarta hogy még több pénzt költsünk reá-- Pedig még a montenegrói tengerparthoz is levittük az unokámmal, ott sebészt is fogadtunk, de csórikám makacsul beült a kocsiba hogy vagy hazahozzuk vagy egyedül indul haza.-- Tulajdonképpen hogy a májban megtelepedett a rákos sejt amiatt halt meg-- a májrák sajnos ételundort okoz nem bír enni, a nem evés az pedig zavartságot idéz elő, majd koma állapotot s végül halált. Haza engedték a kórházból utoljára és a harmadik nap jöttem rá, hogy nem eszik. Kikérte a kertbe az ételt és beküldött, mert a szívem nem bírja a nagy meleget.- A tányérjáról eltűnt az étel mikor vizet vittem ki Neki-- csak épp a kutyának adta.

    Éjszaka kiment és porolóval verte a villanyórát a gázórát mert: "Tele van hangyával" ezután behoztam a házba és a fürdőkádat verte, mert az is tele volt hangyával.-- Akkor már sejtettem, hogy nem a kutya beteg mert nem ette meg az ételt, hanem a férjem nem evett 2 napon keresztül mert az állatnak adta az ételt ---vagy is akkor előtte már a kórházban se evett! Reggel még megpróbáltam megetetni de nem lehetett.-- hívnom kellett a mentőt.--Délután meghalt szegény. S most itt maradtam egy felnőtt unokámmal aki dolgozik de tanul is és egy még iskolás unokámmal.-- Mind ketten fiúk-- megörököltük őket 16 évvel ezelőtt a fiatalabbnak a héten lesz a szalag-avatója, A nagyobbik ez évben fejezi be a Műszakin a sulit levelezőre fel jár BP-re. Csodálatos fiúk lettek!

    Sajnálom, hogy nem tudtam számukra megszerezni azt a rengeteg pénzt amennyit fizettek volna a bemutatásaimért-- mindegyik 1 millió dollárt vagy annyi értékben Fontot adott volna a bemutatásaimért és a vállat különböző kísérletért.-- Az amerikai,- Angol, Ausztrál Szkeptikus társaságok és egy indiai kutató. Már az amerikai indult volna hozzánk és ők vittek volna ki családostul, de a szívinfarktusom miatt maradt sérüléseim miatt, kissé aggódtam, hogy vajon képes leszek e a bemutatásokra? Elég lesz -e nekik az egyetlen perc -- mert ha nem akkor kénytelen leszek a hosszabb időt vállalni, viszont akkor a szívem meg fog állni vagyis a családomtól el kell válnom és akkor végrendeletszerű kell hogy legyen a megállapodás, hogy a pénzt ők vehessék át, Sajnos le kellett mondanom mindet- vagy szerencse, mert itt maradtam a srácoknak most.--- Kettő kilépést próbáltam ki, ismerősökhöz-- de a LELKEM mire letelt az egy perc már visszatért és nagyot ütött a szívemre, inkább úgy éreztem a mellkasomra, mert szinte fel emelkedtem az ágyról és vissza csapódtam. Vagy is nem ÉN akartam visszatérni a testembe, hanem a LELKEM!!-- Erről ismertem már régen is, Öntörvényű volt mindig!!

  • maki85
    #1210
    Mit ne mondjak, jól tökön markoltad az öszvért XD
    "hogy egy olyan szintre helyezkedsz, ahonnan láthatóvá válik az ő horizontja"

    Mert bizony ez a kijelentésed elég sértő lehet chiaki számára.



  • maki85
    #1209
    bocsi, hogy már szór az eszem
    Valóban neked céloztam a kérdést.

    Na azért arra viszont rohadt kíváncsi lennék, hogyan műveled azt a bizonyos beazonosítást.
    A neten egy pocakos negyvenes pasi is lehet, ha ő úgy akarja, egy kívánatos, bájos bakfis.
    De ugye ezt te is tudod??
    Azt pedig bizonyára nem akarod mondani, hogy te egy sziper-szuper titkosügynök vagy, ugye??
    Utoljára szerkesztette: maki85, 2019.01.06. 14:52:21
  • zserni
    #1208
    Szerintem amit a mami szór, még nem nevezhető elméletnek. Egy picivel nagyobb sávon tölti le az infot az "éternetről", amit maga sem ért tisztán. Az ilyet nem lehet bizonyítani, egyedül amit tehetsz az az, hogy egy olyan szintre helyezkedsz, ahonnan láthatóvá válik az ő horizontja.
  • zserni
    #1207
    Ha én lennék a papi, akkor nem, nem ismerem személyesen a mamit. Ugyan annyira ismerem mint ti. A különbség csak annyi, hogy a papinak kevesebb info is elég valamit beazonosítani.
  • maki85
    #1206
    Papi, te személyesen ismered a mamit????:))
  • Haulin
    #1205
    Akkor olvass vissza. Nem azért álltam belé, hanem azért mert elkezd egy elméletet szórni, de semmi az ég világon nem bizonyítja. Amint valamiféle bizonyítást kérnek, érdeklődést mutatnak az ilyen felé, egyből jön a terelés.
    Nem gondolatot, hanem eseményeket vezetett le. Ennyi...
  • zserni
    #1204
    A "mami" nem csak előtted, de mindenki előtt levezette az őszinte gondolatait, vagy élettapasztalatát.
    Bocsáss meg neki, ha nem borul térdre külön még előtted, és nem próbálja meg, a te értelmed szerint ezt külön megtenni.
    Ha úgy gondolod, hogy azon a trónon ülsz, ahol neked mindenki jelenthet, akkor szállj le az emberek közé
  • Haulin
    #1203
    Csak úgy hiszem el, ha a mami előttem levezet egy ilyesmi forumozást! :D
  • zserni
    #1202
    Fogadok, a havi fizetésedre
  • Haulin
    #1201

    Amennyiben igaz volna a "képessége", nem maradt volna titokban egy része. Bizonyíték hiányában miért írja le tapasztalatait?
    Miért nem anno tette közzé az elvtársaknak?
    A hiszékeny embert miért csapja be?

    Valós dolog az energia, vannak tapasztalataim, de nem bizonygatom, mert nincs rá semmi, csak a szavaim.
    Mellesleg hihetetlen, hogy egy 7x éves mami van a képernyő túloldalán. Csak a stílust és a reagálást kell megfigyelni.
    Egy havi fizetésem rátenném, hogy nem egy beteg mami ír czihaki néven, tehát elég a faszságból.
  • czihaki
    #1199
    Te aztán végképp nem érdemelsz meg egyetlen igazságot se-- de jól jegyezd meg ha nem változtatsz a stílusodon és ilyen aljasságra hajlamos maradsz, akkor a halálod után a lelked megsemmisül az Utolsó-Úton amit minden léleknek meg kell tennie. Mert az az út valóban pokoli csak nem úgy, ahogy a vallások fantáziálják. a lelked szétmállik és ismét a primitív anyag részévé fog válni!! Én nem vagyok se EZO-s se vallásos- ---mind az amit leírtam saját megtapasztalásaim voltak-- DE TE SEMMI INFORMÁCIÓT NEM ÉRDEMELSZ!!
  • czihaki
    #1196
    "És végső érvként a személyeskedés. Ki is szégyelheti magát? "----- aki a fórumon nem a téma címével kapcsolatos írásokra válaszol vagy írja be a saját ismereteit, hanem a másik fórum tagot sértegeti!!

    A téma címével kapcsolatos ismereteidet írd be-- mert eddig arról egy szót se írtál.
  • czihaki
    #1194
    Te itt éled ki az aljas természetedet rebeka? Szégyellheted magad nő létedre!! Jobban tennéd ha a rosszindulatú írásaid helyett tanulnál inkább, mert enyhén szólva, alul iskolázott vagy- te valóban félszolgálónak vagy takarítónak való vagy!!

    Amit pedig betettél tőlem idézetet, azt nem neked írtam, hanem maki85-nek-- tehát ne válaszolj reá, mert semmi közöd ahhoz.!
  • czihaki
    #1191
    maki85 valóban nem vagyok már fiatal de nem 85 vagyok hanem ebben az évben leszek 77 éves.
    S valóban több helyen is beírtam már, de részben azért, hogy valakiknek segítsek, másrészt azért, mert egyre babonásabbá válik sok ember,-- Sajnos vannak olyan emberek akik itt élik ki a fantáziájukat az interneten és olyasmiket is írnak amit talán az esti meséknek is beillő vallások se írtak vagy szövegelnek a hozzájuk betérő embereknek. Sajnos sok ember a tv -filmek babonaságait és horror borzalmait is elhiszi. Elképesztő ami itthon Magyarországon lett- a rendszerváltás óta még a tv adásokkal is babonaságokat terjesztenek. Én soha nem írtam csak azt ami segíthet valakinek vagy ami igaz. és életszerű.
  • czihaki
    #1190
    Ami a szívemet illeti abban nagyon tévedsz jobban tennéd mielőtt ilyenre válaszolnál pimaszul inkább előtte keress olyan orvosi könyvet amiben a szív működését is leírják-- Az erek nem esnek sehol össze, mivel a vérem benne marad addig is amíg áll a jobb szívfél a Tawara-szár blokk miatt. S csak azért nem alvad meg a vérem, mert állandóan véralvadás-gátlót kell szednem.
    Az oxigén hiány bizony nem kellemes- mert ha csak a sarki boltba megyek, sajnos már útközben szédülök- bármit végzek fizikai munkát újra és újra le kell ülnöm.
    Na ez az oka annak, hogy vagy csak képeket festegethetek, vagy ide kell ülnöm a laptophoz, vagy kötelező lefeküdnöm a kanapéra.-- szóval ne okoskodj és ne szemétkedj!!!
  • czihaki
    #1189
    repcsés= mocskos száj-- amikor valakivel gondolatot váltasz és válaszul anélkül hogy a másik okot adott volna reá, te még is sértegeted! ---"""Bla,bla,bla, aha persze, bla,bla,bla. Szólj az unokáknak, hogy váltsák ki a gyógyszert. """"
  • czihaki
    #1184
    Valóban rebeka az unokám tett fel a facérra, mert a férjem kérte reá- a blogom írását befejeztem így azt akarták hogy ismét ide üljek ha nincs hangulatom festegetni, de legalább ha itt ülök nem dolgozok fizikailag csak üldögélek és pihenek. 14 éve tartom életbe a szívemet-- a Kardiológián nem győznek csodálkozni azon hogy egyáltalán még élek.-- Csak azt nem árultam el nekik, hogy a szívemet a gondolatommal masszírozom és tartom elfogadható állapotban. A bal kamrám hátsó fala elhalt az infarktustól, az elhalt részt kell masszíroznom, hogy ne szakadjon ki.--- a jobb kamra pedig áll minden 1 percben CSAK egyszer húzódik össze és tágul ki-- addig a vérkeringésem áll.Aztán kap egy elektromos ütést a Szinusz csomótól és végre kitágul majd összehúzódik és majd ismét megáll egy percen keresztül amíg a bal szívfél megállás nélkül üresen dobog.---

    Ha nem vállalok már semmit annak ez az oka főleg.- Ettől függetlenül még 50 éves koromban megfogadtam mert megígértem a férjemnek, hogy többé nem vállalok semmit és senkit-- a szívem miatt pedig végképp nem lehet--- ez a Te szerencséd rebeka különben büntetésképp a pimasz megjegyzésedért a frászt kaptál volna tőlem, ügy megsimogattam voltam azt a repcsés szádat!!
  • maki85
    #1183
    Amúgy pedig nem is mond hülyeséget, mert ha puncira gondolok, el kezd bizseregni a fütyim
  • maki85
    #1181
    na ugye
    meg hát az internetnek oly nagyon széles a háta, oszt az bizony szinte mindent elbír, meg hát aki nem hiszi járjon utána.
    Bár azt elismerem, hogy az állatok rendelkeznek olyan képességekkel, melyekkel mi emberek már nem.

    Nekem még mindig gyanús, hogy nem egy 85 éves nénike írásai ezek, no meg olyan sok.
    Szinte minden topicba jegyez.
    Utoljára szerkesztette: maki85, 2019.01.02. 19:40:59
  • czihaki
    #1178
    Rebeka.-- tapasztalatból írok mindent- mivel intenzív nővérként dolgoztam Neurológiai osztályon komás betegekkel.-Eredetileg könyvelő voltam, de a különös képességeim idegesítettek--- még a villamoson ha valaki állt mellettem megéreztem ha a testében rákos daganat volt- dea munkahelyemen is a kolléganőm megállt az íróasztalom mellett és a hasával egy vonalba került a karom ami idegesítőn elkezdett elektromos feszültséget érzékelni ami erős volt és szinte fájt a karom tőle-- így szóltam is Neki hogy vizsgáltassa ki magát a nőgyógyászaton-- rákos daganatot találtak nála megműtötték.- ezért ott hagytam a könyvelést- ismét tanultam igy lettem intenzív ápoló 15 évig Bp. Itt érzékeltem a komás betegeket és azokat is megfigyeltem- így jöttem rá, hogy akiknél újraélesztést használtak azok nem mindig egyformák és bizony igy jöttem rá hogy az egyiknél csak egy vegetáló test maradt mert már a lélek nem volt érzékelhető amig a másiknál a lélek meg volt és vissza is hoztam akit csak lehetett az életbe --- A szellemi lelket az ember már 5000 éve ismeri a kínai legalábbis azóta tűkkel szurkálja a testhez "fércelő" pontokat.. A lélek energia rajzolat ezen születik a gondolatunk érzelmi színezettel--- próbáld ki--- gondolatban a mutató ujjaddal simogasd addig a szádat amíg a szád el nem kezd bizseregni-- ha ez megtanulód, akkor tulajdonképpen a lelkeddel alkottál kapcsolatot és öngyógyításra felhasználhatod, mert a lélek oda megy ahova te kéred és azt teszi amit te kérsz és szeretnél a-- lelkünk szereti a saját ÉN-gazdáját és a testét is-- hiszen e kettőn múlik meddig maradhat ebben a kézzel fogható érzékelhető színes érzelmekkel teli világban.
  • BladeW
    #1177

    Utoljára szerkesztette: BladeW, 2018.12.31. 14:16:00
  • czihaki
    #1175
    hiper fizikus te nálad jelentkezett a skizofrén tünet. mert több írásod téveszmés marhaság.
  • hiper fizikus
    #1174
    Ez a skizofrénia tünetei !