1376
Mi történik?
  • zserni
    #1276
    " eleve úgy lett megírva, hogy azt épeszű ember soha meg ne fejtse "

    Ezért nem tartok ti engem nem épeszűnek.
    Köszi a "jó szándékot"
  • maki85
    #1275
    Hát a gyom az nagyon szívós tud lenni: csillagászat
  • maki85
    #1274
    Ki mondta, hogy meg akarom érteni azt, ami eleve úgy lett megírva, hogy azt épeszű ember soha meg ne fejtse, csupán mindenki szája íze szerint magyarázhassa.

    Én segíteni akartam:))))
    Amúgy pedig kíváncsi lennék, tudod-e miről vitázol velem???:))))
  • BladeW
    #1273
    Ha ezt átrakják sajátba/gumiszobába, utána rátelepszenek egy másik topikra innen, és ott kezdenek prédikálni.
  • zserni
    #1272
    Remélem tudtam segíteni:)))
    Már az is elég, hogy a szándék meg volt.

    “Az Ige testté lett”
    Na, arra lennék kíváncsi, hogy hogyan lehet ezt ateistaként felfogni.

    "... legeltessétek az Isten egyházát, amelyet tulajdon vérével szerzett.” Ki szerezte, vette meg az egyházat a saját vérével? Jézus Krisztus. Ez az igevers kijelenti, hogy Isten a saját vérével vette meg az egyházat, tehát Jézus maga Isten!"
    Ebben nem látod a bakit ?
  • maki85
    #1271
    Szerinted egy olyan topic cím: "Halál után Mi történik?" vajon mely szempontból lehetne vérbeli tudományos???????????

    De, ha utána nézel akkor a főcím alatt találsz még pár hasonló címecskét.

  • Garga Pitic #1270
    Nem akartok megkérni egy modit, hogy tegye át a saját témák közé?
    Csak mert se tudomány, se technika, se gazdaság.
  • maki85
    #1269
    Az ugye leesett, hogy hozzá tudjak szólni valamihez, tudnom is kell róla egy s mást???
    Meg az is, hogy van akik szerint az Úr önmagát hozta e világra???

    Hogy még bonyolultabb legyen:
    "Jézusról nincs olyan feljegyzés a Bibliában, melyben pontosan azt mondta volna, “Én vagyok Isten”. Ugyanakkor ez nem jelenti azt, hogy nem állította, hogy ő Isten. Például Jézus ezt mondta a János 10:30-ban: “Én és az Atya egy vagyunk.” Elsőre ez nem úgy tűnik, mint annak kijelentése, hogy ő Isten. Viszont figyeljük meg a zsidók reakcióját az állítására: “Nem jó cselekedetért kövezünk meg téged, hanem káromlásért, és azért, hogy te ember létedre Istenné teszed magadat.” (János 10:33). A zsidók megértették, hogy Jézus Istennek mondta magát. A következő versekben Jézus nem javítja ki a zsidókat, nem mondja, hogy “Nem teszem magam Istenné.” Ebből is látszik, hogy Jézus valóban Istennek mondta magát, amikor azt állította, hogy “Én és az Atya egy vagyunk.” (János 10:30). Van még egy példa a János 8:58-ban, itt Jézus azt mondta a zsidóknak: “Bizony, bizony, mondom néktek, mielőtt Ábrahám lett volna: én vagyok.” Ezt hallva a zsidók köveket ragadtak, hogy megkövezzék Jézust (János 8:59). Miért akarták volna megkövezni őt, ha nem mondott volna olyasmit, ami számukra istenkáromló, konkrétan azt, hogy Istennek mondja magát?"

    DE!!!!:

    "János 1:1 - “Isten volt az Ige.” János 1:14 – “Az Ige testté lett”. Ez a két ige egyértelműen jelzi, hogy Jézus maga Isten volt emberi testben. Apostolok Cselekedetei 20:28 – “... legeltessétek az Isten egyházát, amelyet tulajdon vérével szerzett.” Ki szerezte, vette meg az egyházat a saját vérével? Jézus Krisztus. Ez az igevers kijelenti, hogy Isten a saját vérével vette meg az egyházat, tehát Jézus maga Isten!"

    Ugye érted???

    Remélem tudtam segíteni:)))

    Utoljára szerkesztette: maki85, 2019.01.21. 19:00:56
  • zserni
    #1268
    Hogy ha ateista vagy, akkor minek babrálod a Bibliát ?
    De ha már még is babráltad, akkor az nem merült fel neked, hogy Jézus mért csak Isten egyetlen fia ? Nem tudott belőle többet csinálni ? Vagy nem lenne még egyszerűbb, ha mi mind a fiai lennék ?
    Ha nem megy segítek. Mind azok vagyunk. Csak épp a bibliai Jehova nem Isten, hanem a Demiurge, a világunk manipulálója, aki Istent játszik az eltérített világban.
  • maki85
    #1267
    "A jelenlegi DNS formánk úgy lett manipulálva,"
    Kik manipulálták????
    Netán a gyikok????

    De rá se retyetye, mert ma van 21.-e és itt vannak a fénykatonák.
  • zserni
    #1266
    "Emberré vált lénnyel!!-- mert nélküle csak tudatossá vált energia maradna és az a szellemi léleknek túl kevés lenne!!"

    A szellem az örökkévalóságig újra megtestesül, amíg vissza nem tér a "Forráshoz" avagy a "nagy önmagához" (mint egy csepp víz az óceánhoz). Ebben a folyamatban nem csak emberi formát öltött vagy ölt a szellem, és nem csak ebben a realitásban. Ahogy tisztul a tudat, úgy lép egy magasabb szintű (rezgésű) világba. A jelenlegi DNS formánk úgy lett manipulálva, hogy az átmenet a testek között megszakította a tudatunk folyamatosságát, és így nem emlékszünk az előző életeinkre.

    Az rendben van, hogy zavaros amit írok, mivel mi teljesen más aspektusból látjuk a dolgokat. Azt viszont, hogy én értelmezem félre a létezésünket, azt visszautasítom, ugyan is ezt én is mondhatnám rád, talán még megalapozottabban.
  • maki85
    #1265
    "Görbült TÉR-ERŐ viszont létezik vagy is bolygót körbe ölelő kisugárzása"
    Kár, hogy kevered-kavarod

    Persze más belsőleg aktív égitestnek is van mágneses mezeje.

  • czihaki
    #1264
    zserni ezt írtad; "Innen nézve a "tudósok" nem a halálból hozták vissza a beteget, hanem a tudatot zárták vissza a testbe, abba a karanténba, amiben a tudat "szellem" rendszerint reszajkolódik, avagy tovább hajtja a mókuskereket a Mátrixban."--
    ---nagyon félre értelmezed a létezésünket és eléggé zavaros.

    Az életmentéssel az orvosok beindítják a szívet ismét, amit a testből eltávozott szellemi-lélek, ha még nem jutott túl messzire, bizony érzékeli, hogy a testének a motorja ismét működik és a következő pillanatban bárhol is tartózkodott azonnal visszatért a testébe !!-- AMIT NAGYON SZERET!!-- mert a test által válhat kézzel foghatóvá minden körülötte és ha a testben lehet újra, a test-lélek által teremtett ÉN-nel ismét eggyé válhat, mint gondolkodni" érezni" alkotni"" képes Emberré vált lénnyel!!-- mert nélküle csak tudatossá vált energia maradna és az a szellemi léleknek túl kevés lenne!!

    Az hogy milyenné vált e világban az EMBER az egy más téma-- Attól is függ mivé válhat az ember hogy a benne lévő 2 lélek az erősebb vagy a két lélek által teremtett ÉN-t eltorzította az a társadalmak alkotta világ, amelybe belevetett az élet akarata ellenére.
  • czihaki
    #1263
    A kifeszített gumilepedő és a golyó témája az egy nagy butaság.-- A máik a Tér egy bolygó körül valóban görbületet ír le- ha kocka lenne a bolygó akkor bizony a kocka forma szerint ölelné körbe a bolygót.

    Az hogy a relativitás elméletből ki spekulálták azt, hogy gravitációs vonz erő nincs ez pontosan azt mutatja, hogy fogalmuk sincs arról hogy akkor minek az eredménye az, amit itt-ott mérnek mint gravitációs erőt, aminek a mért számát aztán behelyezik az Einstein alkotott egyenletben.-- csak hát Einstein nem tudta befejezni ezt a gondolat sorát mert közben meghalt- amiben az egyenlete valóban nagyon jó lett de a többi elmélet befejezetlen maradt.- az egyenlet is teória volt még részéről mivel akkor még nem volt műszer a méréséhez. Az viszont igaz gondolat volt részéről, hogy vagy van vagy nincs gravitációs erő. --Ez bolygótól függ mint már írtam.

    Görbült TÉR-ERŐ viszont létezik vagy is bolygót körbe ölelő kisugárzása az Tér-Erőt== Tér-feszültséget okoz. Azért mert ba egy bolygó aktivá lesz vagy is a belsejében energia szabadul fel amely energiából az egyik kisugárzik, a köríveket alkotva a felszínnel egy vonalban az egyenlítő vonalával párhuzamosan,-- a másik kizáródik és íveket alkotva körbe öleli a bolygót Észak- és Dél vonalában majd Délen visszazáródik.-- De Eközben ez a két kisugárzott energiarajzolat pillanatokra érinti egymást keresztezik egymást ez Teremti meg a Tér-feszültséget= IDŐ --

    S ebből lesznek még problémái a tudósoknak mert azt gondolják mindenhol csak úgy működik a vekkerük mert mindenhol van IDŐ.-- Pedig kicsit gondolkodhatnának már-- abból is ítélve, hogy az Űrállomáson MÁR lassult az idő.-- van még ott idő de csak azért mert a Földünk energetikai sugárzása jelen van még.-- DE ahogy elindulnak minél messzebb úgy fog rohamosan lassulni és kint a szabad - csak Naprendszer alkotta Térben lehet hogy alig fog mozdulni a vekkerük de az is lehet, hogy megáll-- DE ugyan így a testükben az "élet teremtette vekker" is= zavartság>koma>halál

    Jobban tennék a bombagyártó fizikus mérnökök, ha nem egyre nagyobb, durvább, és hatalmas erejű bombákat gyártanának hanem ezzel foglalkoznának. az űrutazásra készülődő nemzetek pedig előbb újra átgondolnák mielőtt embereket küldene távolabbi bolygókra- mert a halálba küldi őket-- a Holdon való letelepedés vagy állomás készitése az is komolytalan dolog-- mert ahol lassabb az IDŐ az visszahat a biológiai időre >> agyi>szellemi károsodást okozhat- elmezavart- de a szervek működését is befolyásolhatja!!
  • maki85
    #1261
    Az a szerencséd, hogy anno feltalálták az írást, mert, ha megkérnélek, hogy még egyszer ismételd el amit itt összezagyváltál, nagy bajba kerülnél:))))))
  • maki85
    #1260
    "Azért érdekes, hogy Jézusban hiszel(?), de abban amit én mondok nem."
    Ugye ezt eleve viccnek szántad???
    Hogyan is tudod magad az Ő szintjére helyezni??????
    De, hogy még faramucibb legyen a dolog, NEM vagyok vallásos, ateista vagyok (nem kommunista:XDD)
    Csak mint lehetőséget hoztam fel, hogy egyesek lelkivilágát meg ne sértsem.
    Bár igaz ami igaz nem ő volt az egyetlen aki visszatért a biológiai halálból.
    Az Ő segítségével támadt fel Lázár, és a kislány is, aki már három napos halott volt.
    Még mielőtt azt mondanád, hogy NA LÁTOD??, illik azt is tudnod, hogy Jézus maga az Isten volt, illetve egyesek szerint az Ő egyetlen fia.
    Így gondolom számára ez nem is volt annyira megterhelő.
    Ezen képesség viszont nem csak a keresztény kultúrában lelhető fel, szinte az összes hitvilágban találhatóak effajta történetek.
    Az emberi elme egyszerűen nem képes elfogadni az elmúlás tényét.

    Ehhez kapcsolódóan azért megkérdezném tőled, hogy mi a fészkes fene értelme van a szellem további létezésének, ha az tiszta lappal éli tovább életét a fizikai testtől megszabadulva???????

    Te olyan vagy mint az az autós, aki az autópályán szemben haladva azt hallja a rádióban: Vigyázat, mert egy idióta szemben halad a forgalommal!!!!!!
    Erre ő. Mit egy idióta????? Az összes!!!!!!!!
  • zserni
    #1259
    Téves ! NINCS olyan, hogy halál ! A világról alkotott tévhit VAN. Ami létezik az az Energia-Tudatosság-Információ. A tudatosságod vetülete vagy ebben a világban, és a testedet hiszed önmagadnak, holott az csak az árnyékod. Minden amit látni vélsz, csak a tudatosságod vetülete, ami nem más, mint hologram.

    Azért érdekes, hogy Jézusban hiszel(?), de abban amit én mondok nem. Pedig Ő is ugyan úgy csak egy árnyékvilágnak nevezte ezt, amit én hologramként emlegettem. Ebben az eltérített világban, minden a feje tetején áll. A vallás, ami arra szolgálna, hogy összekössön minket a valódi önmagukkal a tudatossággal, elválaszt tőle, az egészségügy megbetegít, a tudomány félrevezet, eltitkolja a valódi tudást, ... stb.

    Innen nézve a "tudósok" nem a halálból hozták vissza a beteget, hanem a tudatot zárták vissza a testbe, abba a karanténba, amiben a tudat "szellem" rendszerint reszajkolódik, avagy tovább hajtja a mókuskereket a Mátrixban.
  • maki85
    #1258
    A relativitáselméletben bemutatott gravitációmodell alapján gondolkodva tehát kijelenthetjük, hogy gravitációs erő valójában nincs is, csak a gravitáció jelensége létezik, „gravitációs hatásról” beszélhetünk, amelyet nem erőkkel, hanem a tér torzulásaival indokolhatunk
    lásd kifeszített gumilepedőre dobott vasgolyó.
  • maki85
    #1257
    Valóban sajnálom ami történt veled az életed folyamán, csak számomra kissé fura, hogy számtalanszor ezeket hozod fel, ha bizonyítani akarod azokat, amiket állítasz.
    Mert, ha te azon sajnálatos dolgokat ilyenekre használod, rögtön más lenne az én Nappal kapcsolatos tapasztalataim, ha én is az én sanyarú sorsommal próbálnám igazolni őket???
    Vagy esetleg másnak, akivel még nem kerültél ilyen vitába, elhinnéd??????
    S, ha nem, MIÉRT NEM????????????
  • maki85
    #1256
    "az utolsó aki(k)böl eddig senkit nem láttunk igazat ad neked. "

    Egy, csak egy legény van talpon a vidéken: zserni papa
  • maki85
    #1255
    "se gravitáció"
    Na látod ebben az egyben igazad van.
    Valóban a Föld matematikai középpontjában zéro a földi garitáció.
    De csak a földi!!!
  • maki85
    #1254
    Mivel késő van, csak egy gondolattal szeretnék élni.
    Kétféle halál van: klinikai és biológiai
    A biológiai halálból még NEM JÖTT VISSZA SENKI.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A klinikai halál pedig, amiről te beszélsz, igazából "csak" egy igen mély "eszméletvesztés"
    Ilyenkor az agy egyes területei még aktívan működhetnek, s okozhatnak egyesek számára álomképzeteket.
    A tudósok rengeteg klinikai halálból visszahozott embert kérdeztek ki, és az esetek 90 százalékában más-más élményekről számoltak be, sőt jelentősen sok volt közöttük, akik semmire nem emlékeztek.
    Illetve egy "ember" támadott fel a biológiai halálból: JEZUS

    Már, ha igaz(?!)

    "Amit betettél a Nappal kapcsolatban- engedd meg hogy ne reagáljak. Ezt a labdát" elengedem"
    Szerinted hazudok?????

    Utoljára szerkesztette: maki85, 2019.01.21. 01:27:23
  • czihaki
    #1252
    A Földünk MAG-ja előtt megálltam, de nem akartam oda bemenni! Hisz félelmetes ereje volt a MAG-ban tömören keringő fehér energiának- sőt inkább arra vigyáztam nehogy bevonzzon, félelmetes de gyönyörű is volt.-- Különösen az nyűgözött le, hogy megnyílt a fala és bele láthattam!! Egyáltalán az döbbentett meg a legjobban, hogy a fala két felé nyilt meg mint valami toló ajtó csak épp sima marad.-- és az hogy a falának Fehér porcelánszerű színe, fénye volt!!! S nem volt forró mint állítják.-- az Üres- Térben pedig se IDŐ, se gravitáció, se forróság nem volt!
  • czihaki
    #1251
    maki85 Én úgy fogalmaznám meg, hogy a gravitáció egy bolygónak a vonz ereje-- de ennek az erejét befolyásolatlanja a tömeg nagysága, illetve hogy aktív vagy se az a bolygó.

    Az a bolygó amelyik még nem vált belsejében aktívvá" nem tartalmaz felszabadult energiát, akkor annak csak a felszínét ért sugárzások okozta feszültség válthat ki némi gravitációs vonzerőt.

    Viszont az olyan bolygó milyen a Földünk is vagy a Szaturnusz, már aktív bolygók belsejükben energia szabadul fel és a benne maradó Fekete energia kisugárzása biztosíthatja a gravitációs erőt.-- A Földünk esetében azért mérhetnek minden helyen más gravitációs erőt a műszerekkel, mert különböző a kéreg vastagság, azon kívül egyes helyeken kéreg alatt is lehet még nagy tömegű víz is és ezek csökkentheti a kisugárzás erejét.

    Ezt tapasztalatból is tudom, volt ahol pillanatok alatt eltűntem egy föld alatti barlangban, viszont volt ahol nem. Vagy megálltam pillanatra és eltűntem a föld mélyébe holott egy tó tetején voltam előtte.--Viszont amikor a Föld belsejébe indultam-- igaz én a saját udvarunk földjét vettem indulási pontnak -- kikötöttem valamelyik óceán vizének tetején és érdekes módon még volt időm megcsodálni is álltam és nem tűntem el-- a nagy tömegű víz leárnyékolta valamennyire a gravitációs erőt.--- Biztos, hogy óceán tetején voltam mert onnan indultam és bizony egy kéreg repedéssel találkoztam és ott gyorsultam fel és zúgtam tovább, de egy ideig semmit nem láttam, csak a hihetetlen száguldást érzékeltem.

    Amit betettél a Nappal kapcsolatban- engedd meg hogy ne reagáljak. Ezt a labdát" elengedem.
  • maki85
    #1250
    Hát nem semmi amit tudsz.:))))
    Nagyon részletesen leírod tapasztalásaid a Föld belsejéről, működéséről.
    Azonban itt jön egy csavar. Mit szólsz ahhoz, ha én is le fogom írni az én személyesen megélt tudásomat a Nap belsejéről, ahol már többszörösen is jártam. Sőt ellentétben veled, aki a magba nem tudott bejutni, én azonban igen.
    Mi a véleményed az egészről, hinni fogsz nekem???

    Mellékesen szerinted mi a gravitáció?? ("biztosítja a szükséges" gravitációs erőt")
  • czihaki
    #1249
    Tudod maki85 Amit a Föld belsejéről írtam az valóban igaz, sajnos!!!. De bizonyítani már nem áll módomban,- szintén sajnos!!

    Viszont ha valakik akik valójában egészségesek, de valamilyen traumás ok miatt meghaltak és sikeresen újraélesztették őket, az után az átélt újraélesztés után egy ideig fellazulttá lett bennünk, a Fehér energia hálózatuk amit nyugodtan l nevezhetünk "Szellemi lélek energia" hálózatnak. EZ képes elhagyni újból és újból a testet és fénysebességgel vagy még ennél is többel bejárni az egész világot, amitől még erősebbé válhat és több ilyen kilépés után, már elég erős feszültségű és gyorsaságúvá válva, már nyugodtan lemehetnének a Földünk MAG-jáig is.-- S legalább három, egymást nem ismerő, emberrel ezt kipróbálnák, akkor igazolhatnák azt, amit még ma se tudnak a geofizikusok!!
  • czihaki
    #1248
    Kedves hiper nem voltam és nem vagyok kommunista pártoló-- már azért se mert főleg Ő miattuk kerültem intézetbe 9 éves koromba. Elárulom az én famíliám is földbirtokos volt és nemes a II. világháború előtt Ludovikás katonatiszt+ gépész mérnök is, és kormány-tisztviselő,és csendőr ezredes. De ahogy Rákosi uralomra jutott, a család minden tulajdonát az államnak adta át az apám, hogy ne hurcolják meg a famíliáját.--- haragudtak is Reá a famíliában ezért. "kéz-alatt" szerzett munkakönyvvel helyezkedett el a volt Sztender-gyárba, mint gépész-mérnők -- de valaki rosszindulatból feljelentette, hogy nemes volt és katona tiszt---- ez után el nem hurcolták,-- mert régi gyerekkori barátja volt a gyár pártitkára és az megvédte,--- viszont udvarseprő lett a gyárban.-- Utána szinte semmiből éltünk mivel édesanyám TBC-s lett a háború alatt és igy nem dolgozhatott.-- Viszont egyszer bajt okoztam, mert elvittem a két pici húgomat valakihez mert tudtam, hogy sok kajájuk és csoki is van a lakásukban-- viszont nekünk annyi pénzünk se volt, hogy szaloncukrot vegyünk a karácsony fára.

    De miután hazaértünk a a kisebbik azzal lépett be a lakásba hogy "nem mondom meg hol voltunk mert nem szabad, de és sorolta hol voltunk,- milyen ruhában voltak és hogy hívták őket"" Emiatt nagyon megvert az apám és azért is vert főleg mert nem sírtam, csak kiabáltam "ne bánts!! S mivel nem sírtam, azt hitte nem bántam meg és megígérte, hogy reggel folytatja verésemet amíg meg nem bánom. Én viszont amikor már mindenki aludt felkelletem kabátot és cipőt vettem a hálóruhára és világgá mentem ki a NYugati pályaudvarra és elindultam a legnagyobb havazáskor a sinek mellett, hogy keresek magamnak egy lakást és élek egyedül, de nem birnám ki hogy ismét verjen.--

    --- Egy vasutas talált rám ahogy elaludtam egy hóbucka tetején--- kórház- majd intézet. Csak később tudtam meg hogy ahova felmentem a gyerekekkel, az a férfi jelentette fel és ő miatta került a család nehéz helyzetbe. A kórházban pedig az derült ki, hogy azért nem tudok sírni -- mint ahogy most se, bármilyen fájdalom ér! -- mert 5 éves koromban felrobbant a vaskályha aminek az ajtaja nyitva volt és én ott álltam előtte pont az arcommal volt egy magasságban a nyitott ajtó és a kétszeres robbanás nagyon megégette az arcomat nyakamat a fejem tetejét is érintve majd meggyulladt mögöttem a fotel is.-- S az égéstől a könnymirigyeim sérültek egy szerencsém volt hogy jó volt a reflexem és becsuktam a szemem -- de maga a szemhéj és a szem körvonalának sejtjei megégtek.

    Igaz bejöttek hozzám a szüleim, de mivel haragjának okát nem ismertem,-- csak sok év múltán tudtam meg -- az elszenvedett nagy fájdalom miatt, amit az égés és a kezelés okozott, nagyon haragudtam, hiszen én csak azt akartam hogy a kicsik örüljenek a sok szaloncukornak és csokinak-- Így amikor megkérdezte Tőlem a tanácsi-gyámügyes hogy hova szeretnék menni ezek után, azt feleltem "haza soha többé, inkább intézetbe" -- részbe viszont jó döntés volt hiszen nem mindegy, hogy egy semmi jövedelemből, hány gyereket kellett eltartaniuk.-- én viszont állami gondozott lettem szóval nem kerültem többé pénzbe.-- hát ennyi az élet regényem legeleje hiper fizikus -- különben én minden pártoskodás utálok, mert mindegyik csak a hatalmat akarja megszerezni az ideológiát amit valának az pedig hazug sóder a köbön!!
  • czihaki
    #1247
    Te reád mindenképp vonatkozik, hogy egy nagy kamu pasas vagy Tamás Kocsis és undorítóan közönséges, mert csak ehhez van tudásod, mert az agyad az bizony sötét!!! Undorító alak vagy rebeka-Kocsis-- úgy látszik még azt se döntötted el, hogy nő legyél vagy meleg
  • czihaki
    #1246
    Sajnos maki85 ha azt veszem figyelembe, hogy jelenleg is a tudomány több tudósa földalatti kísérleteken dolgozik, annak reményében, hátha elcsíp egy párat a sötét anyag részecskék özönéből, akkor már eleve elvetem azt a feltevést hogy ŐK bármit is tudnának a Földünk belső valódi szerkezetéről.- Mert még ha a részecskegyorsítót is használják erre a kutatásra, eleve ott van a legnagyobb probléma, hogy fogalmuk sincs még mindig arról hogy MIBŐL válhat Fekete, sötét testes anyag vagy inkább nevezhetnénk legyengült vagy kiégett FEKETE Energiának

    Joggal kérdezheted most, hogy miért emeltem ezt ki? Mert az sugárzik ki a Földünkből és az biztosítja a szükséges" gravitációs erőt. De elvileg nagyon ritkán, de előfordulhat, hogy lepattannak, ide-oda csapódva s Itt áramlanak közvetlenül előttünk, és időnként végbemegy egy kölcsönhatás is, amit akkor érzékelhetünk ha a tenyerünket tartjuk egy ideig akár a föld felé akár a légtér felé --- erre sóderolják a reikisek azt, hogy az univerzum sugarait adják át a betegeiknek-- mert a tenyerükön érzékelik ezt a feszültséget, csak épp nem adnak át semmit- az csak tévhit amit beléjük dumáltak a drágán megfizetett tanfolyamokon.

    A lényeg a Fekete Energia itt áramlik a Földünk izzó felbomlott láva folyamba és befelé haladva az egyre sűrűbb láva örvényekbe amelyeket szabályosan körbe forgat és kifelé nyom a kéreg felé. Miután viszont kisugárzik a kéregfőlé majd még kijjebb, akkor ismét zárt láncot alkot ugyan úgy ahogy a Fehér energia amit magnetoszférának neveztek el- abból a téves elméletükből kiindulva, hogy kölcsönvették a magnezit tulajdonságát amely kizáródik és mágnesességet sugároz.

    Eleve a Földünk felbomlásakor energia keletkezik és ez hatalmas hő keletkezésével megy végbe-- DE a felszabadult energiának kettő töltése van egy negatív és egy pozitív töltése és mivel ez a két különböző energia nem viseli el egymást természetszerűen, így már a Föld belsejében különváltak. A Fekete pozitív töltés maradt a forró izzó anyagba, a Fehér pedig hozzákötődve a Higanyhoz a Föld közepére jutott le. S ott alkották meg együtt a MAG-ot..-- De valószínűnek azt tartom, hogy a Fehér egy idő után azért is kizáródhatott, mert a atom- fizika törvénye van bele kódolva, az energia -tudatba.

    Na most ahhoz, hogy MAGot alkothassanak a Higannyal, eleve Térre volt már szükség. Vagy is ez is azt bizonyítja, hogy a Földünk belülről kifelé, a kéreg felé bomlott fel fokozatosan és idővel így alakult ki a MAG körül, kb. 2500-3000 km széles Üres-Tér. DE bizonyíték lehet az is hogy valamikor nem csak a Föld tömege volt kisebb, de a gravitáció ereje is hiszen még nem volt annyi Fekete energia a belsejében igy kisebb lehetett a gravitációs erő is-ezért az akkor keletkezett életek nagyobb tömegűvé válhattak, hisz a nagyobb tömeg-súly segít a felszínen maradni.--

    De ha vallásos nem is vagyok, azért az Ó-kori zsidóktól maradt írások szerint, az emberi élet sokkal hosszabb volt. Na most --szidóknál kutatva-- Ők a Hold naptárt használták vagy is aszerint is egy esztendő annyi mint korunkban. De a Földünk kisebb tömege miatt sokkal rövidebbek voltak a napok-hónapok-- ezért azt számolva éltek 600-400 300-majd a végén 100 és igy csökkent a koruk-- valójában nem éltek ilyen sokáig csak a Föld kisebb mérete miatt hamarabb körbe forgott a tengelye körül.

    Bár én tévednék!!!-- de sajnos valóban az igaz amivel szembesültem, és ez az igazi oka a globális felmelegedésnek és a fokozatosan egyre durvább időváltozásnak is de ez az oka az óceán vizének emelkedésének is és az egyre több katasztrófának is.-- Csak azon múlik milyen gyorsan bomlik fel a kéreg, hogy mennyi olyan anyagot tartalmaz amely ezt a felbomlást még fel is gyorsítani lenne képes-- mint amiből energiát állít elő az emberiség reaktorokban!!
  • czihaki
    #1244
    Abban igazad van maki85, hogy inkább a tudósok állításait kell elhinni, mint jött-ment valakiknek a szövegét. Mert sajnos nagyon sok a fantazmagór típusú ember, még több a mindenkit hazugságokkal félrevezető ember is sajnos.

    De sajnos azt is tudomásul kell venni, hogy bizony a világ legfelső rétege a többnyire az igazságok töredékét teszik közzé. Azt már nem is említve hogy a történelmet is állandóan átírták és átírják.
  • czihaki
    #1243
    Örülök hogy nem Te vagy Tibor mert a facéron tegnap olvastam az üzenetét, amiben betett általam az sg -ban írtakból 4db. mondván hogy ne írjak többé ide mert mindenki rajtam röhög-- bocsi nem Tibor hanem Tamás Kocsis írt ebben az sg. témában. Persze mind kettő de főleg a Tibor cseszte fel az agyam akit töröltem is, mert annak az idióta hím állat megállás nélkül a szexről irkált.-- hiába kértem fejezze be, csak megismételte- így Ő volt az akit törölnöm kellett

    Szóval Tamás Kocsis volt az, aki az sg. témákkal kapcsolatban írt megjegyzéseket a facéron, hogy én több témához, is hozzászóltam ---ezeket tette fel a facéron -- de nem válaszoltam egyetlen kérdésre se, senkinek eddig!--- Erre válaszoltam Neki, hogy akkor kérdezzem és válaszolok-.
  • maki85
    #1242
    Még azért annyit hozzátennék, ha majd a tudomány igazolni fogja amiket te állítasz a Föld belsejéről, na az egy más történet lesz.

    De addig számomra a tudósok az én "papjaim", akik elismerik, ha tévedtek, tévednek.
  • maki85
    #1241
    Bár priviben kérdezted, de gondolom nem titok, ha itt mondom el, hogy nem vagyok Tibor.

    Mondod. miért teszek fel kétkedő kérdéseket történéseiddel kapcsolatban.
    Nos ez egyszerű. Te lehet, hogy belsőleg valóban megéled ezeket a dolgokat, de vajon bizonyítani tudod-e??
    Ha én most azt állítom, hogy képes vagyok arra, hogy a Nap belsejében tegyek utazásokat, mi több már meg is történt párszor, mit feltételeznél rólam????????????
    Csak őszintén:)))))

    ui: Az életedben ért megpróbáltatások miatt részvétem.
  • hiper fizikus
    #1240
    Szia
    Valakivel összekeversz, mert én nem Tibor hanem Attila vagyok .
    Aztán meg ...
    Apám kulák volt, elvették a kis válalkozását, megpróbált átszökni a határon, de elkapta a rendőrkutya, börtönbe került . Egész életében a társadalom perifériáján tengődött a politikai titkosrendőrség miat, de ennek már 40 éve, jelentősen megnehezítve az anyám és az én életemet . Úgy, hogy előtem ne dicsérd a komunizmust .
    A mindentudásom meg olyan, hogy ha utána olvasok, akkor megértem a filozófia és a tudományos írásokat . Ennek az az alapja, hogy útálom az áltudományt .
  • maki85
    #1239
    Tudod, abban az időben, volt pár felfuvalkodott volt hazánkfia, aki "haza" méltóztatott látogatni, azt sem tudta hogy fejezze ki, hogy az ő egyetlen köpése többet ér, mit az itthon maradott kb kilenc millió magyar szaros élete..
    Tette ezt, mert neki méltóztatott lehetősége lenni egy nem Ladát vásárolni, s közben-közben kiderült, hogy ő az új "otthonban" is csak egy megtűrt szegény menekült.
    Mély tisztelet a kivételeknek!!!!!!!!!!!!!

    Szégyeld magad, és remélem, hogy nem csak a volt magyarságodat fogod elfelejteni, hanem még a magyar nyelvet is.

    Utoljára szerkesztette: maki85, 2019.01.19. 18:24:21
  • maki85
    #1238
    Ha gonosz lennék, akkor erre a hsz-edre azt mondanám, hogy valóban MENJ A POKOLBA!!! (picsába)
    Egy úgynevezett volt magyar ember nem lehet ennyire gyalázatos.
    Legalább a múltadat, volt magyarságodat tisztelnéd!!!!
    Mert mit is kellett volna tenni???
    Mesélj!!!!!!!
    Te aki megszöktél az esetleges megpróbáltatások elől, aki 20-szoros bért kapott, vajon mit tett a hazájáért????

    MESÉlJ, MESÉLJ!!!!!!!!!!!!!!










    Utoljára szerkesztette: maki85, 2019.01.19. 18:10:39
  • czihaki
    #1237
    Nem is vártam Tőled hiper fizikus =Tibor hiszen te fizikusnak képzeled magad akkor viszont te minden igazságot ismersz!. Gratulálok!! Akkor ha rád-tőr a betegség gyógyítsd meg önmagad, ne hogy elhalálozzál- hiszen te nem szorulsz segítségre mert mindent tudsz.
  • zserni
    #1235
    Valakivel összekeversz te engem ezzel az "azután meg azutánnal" Én soha nem mondtam ilyet. De nem is tartanám igazságosnak, ha minden kire egyszerre, egyformán rászabadulna a Kánoán.
    Egy példa, hogy értsed mire gondolok: Anno, úgy negyven éve, a bőrömet vittem vásárra, amikor megszöktem Kádár gulyáságyújától, hogy kijussak egy szabad világba. Már kezdetben is 10-20 szor annyi volt a munkabérem a tengerentúlon, mint nektek otthon, később meg még több... 10 év sem telt bele, lehullott a vasfüggöny (magától) anélkül, hogy te/ti egy keresztbe szalmát is tettetek volna érte, és most a ti béretek is közel annyi, amennyi nyugaton.

    Na most gondolj csak bele, ha a "fényerők" valóban megnyitnák a "fénykaput" és mi mind ugyan abba a mennyországba kerülnénk, igazságos lenne e az ? Ha ti még a létét is tagadtátok, nem szólván arról, hogy csak rajtam mulatni jársz ide. Az meg a másik, hogy hová menekülnék én abból a mennyországból, amiben te vagy ? Mert, hogy egy percet sem szeretnék veled ott tölteni az hót ziher. Hát megmondom: Akkor inkább már a pokol.
  • zserni
    #1234
    Igen, ez egy remek videó. (azért választottam ezt) Másodsorban meg azért, mert ezen már nem kell rágódnom. Ugyan is, a "Teremtőt" (Creator) úgy 4-6 éves koromban ugyan úgy képzeltem el, mint ahogy a videó első két percében bemutatja, vagy ahogyan a Gnosztikusok leírták a Na Gamadi szöveg alapján.
  • maki85
    #1233
    Jobban teszed, ha nem terheled magad nehezebb dolgokkal, elég ha ezen rágódsz :))