1376
Mi történik?
  • maki85
    #1335
    "Ezt ma úgy mondanánk, hogy az anyag a tudatosság vetülete."

    Ez mit akar jelenteni??
    Légyszi bővebben:))
  • zserni
    #1334
    Na ez igen Ez már ide vág. Kölönösen, hogy Shannon barátunk még 1948 ban írta.

    "Az, hogy létezik a tudat és létezik külön maga az anyag is, ez valóban így van és tulajdonképpen mind kettő valóban létező. De azt nem mondhatjuk, hogy először csak tudat létezett és majd utána az anyag, mint ahogy azt se mondhatjuk, először az anyag létezett, majd aztán keletkezett a tudat."

    Ezt ma úgy mondanánk, hogy az anyag a tudatosság vetülete.

    "A tapasztalás minősége, függ a kognitív rendszer és a fizikai információs tér bonyolultságától is. Egy gilisztának pl. egyszerűbb ismeretet processzáló szerkezete van, és ennek megfelelően, egyszerűbbek a tapasztalata"

    Vagy is, ahogyan egy giliszta csak egyszerűbb ismereteket képes feldolgozni, ugyan úgy, képtelen az ügyeletes troll felfogni, hogy nem más, de ő maga a troll.
  • czihaki
    #1331
    Te viszont egy ostoba, kötekedő senki vagy, aki megjátssza itt az okost miközben a tudásod 0-- csak ahhoz van eszed, hogy készakarva provokálj másokat. Engem is csak egyfolytában provokáltál eddig.A múltam is te provokáltad ki a pimasz kérdéseddel-arra válaszoltam. Mert eddig normális kérdést nem tettél fel,- sértegető, ostoba kérdéseid voltak csak eddig.
  • czihaki
    #1329
    "És te? Veled mi a helyzet? Téged miért szabadítottak a netre?"----- erre válaszoltam-- de te feléd ez volt az utolsó válaszom!!
  • czihaki
    #1327
    Ami pedig az egészségem illeti megkérlek ne aljaskodj, örülj annak hogy a -te szíved nem beteg. Nem kelet átélned annyi keserves és fájdalmas időt mint amit én átéltem annak idején. Nem elég az, hogy a férjem elveszetté a munkahelyét a rendszerváltással, ráadásul én eltűntem a nyugdíjintézet nyilvántartásából, és jó pár év telt el mire apránként normális összegű nyugdíj kaptam s végül a visszamenőleges ki nem fizetettet is utólag kifizették! Szinte a semmiből kellett megélnünk, miközben a 2 még kicsi unokánkat szó szerint nálunk "felejtették" a szülők!!-- mert ŐK elzüllöttek.

    Hiába pereltem be őket, nem dolgoztak és már garázsszélen laktak, az otthonukat is leöntötték a torkukon!!-- Na ezek miatt kaptam infarktust! Hiába hívtuk meg őket még ünnepre is a gyerekek miatt, még ajándékot se hoztak a kicsiknek,- csak két pofára zabáltak.-Majd finoman kértem hogy valamit azért adjanak havonta, mert még bajba vagyunk-- "a válasz az volt, hogy én vagyok aljas, mert ezért hívtam csak meg őket!" Visszafogtam magam, pedig a haragom iszonyú volt, és minden erőmmel, a férjemet kellet inkább lefognom, -- mert akkor már ütött keményen mindegyik pofájába!! Miután kidobta őket, utána lettem rosszul és hívni kellett a mentőt. Akkor már 2 éve velünk voltak a gyerekek és ez a két senki meg se látogatta a gyerekeket!!

    Amikor a nagyobbik elérte a 16 éves kort arra kért, hogy írassam át a nevüket, mert a szülők nevétől is undorodnak. Így egy tiszteletre méltó ősöm nevét kapta mind a két unokám. Attól kezdve sokkal nyugodtabbak lettek!! Ma már mind kettő sikeres fiatallá nőtt fel, csodálatos fiúk lettek- csak értük élek, ha ŐK nem lennének, már "elhúztam" volna, mert annyira megundorodtam az egész világunktól!!
  • czihaki
    #1324
    Hagyd már abba a kötekedésed te ennyire elmebajos vagy, itt éled ki magad?- menj a kocsmába és ott éld ki magad oda való vagy.
    A franciát igaz említettem na és? Nem az a lényeg hogy milyen díjat kapott, hanem az, hogy Londonban és a pápa is jelen volt. Holott egy misztikus marhaságot határozott meg fizika elméletekkel és gondolom egy rakás egyenletet is bemutatott a szélhámos vagy csak egy fanatikusan bigott hapsi. Egyébként én nem voltam jelen, csak olvastam a hírekben annak idején.

    Ha netán valamit nem jól írok, mert ugye 10 év is eltelt azóta és számomra az ilyen fizikusi elme nem túl fontos személy, szóval ha ki is javítasz a hibás írásom miatt, elvárom azt, hogy normális emberként tedd. Különben tényleg nem fogok egyetlen írásodra se reagálni.-- ha nem vetted volna észre már egy ideje nem reagáltam- most csak próbaként tettem hátha nyugodt és normális vagy.
  • czihaki
    #1323
    hiper fizikus "létezés természete" --------- A következő megoldandó kérdés ezért az, hogy hogyan működik a kapcsolat, miként hatnak, miképp válik emlékezetté, – vagy is kölcsönhatás – a tudat és a fizikai jelenségek között.

    Shannon 1948-ban publikált tétele szerint;- ahol van információ, ott információs állapotok is vannak, és ezek be vannak ágyazva egy ún. információs térbe. Ez utóbbi azonban csupán elvont fogalom, de fizikailag megtestesíthető.

    Az ismeret kettős jellege azt jelenti, hogy kapcsolat van a fizikailag megtestesült információs tér, és a szubjektív tapasztalás információs tere között. ( vagy is, kapcsolat van köztem és a körülöttem levő környezet között.) A környezet a maga egyediségével jellemző tulajdonságait sugározza felém, amit én a magam, kifelé nyitott, érzékelésemmel felfogok és megőrzök. Így válhat a tudatom gazdagabbá. Az egyik az ismeret külső, a másik pedig annak belső (szubjektív) nézőpontja. A fizikai világban, az ismeret is olyan alaptényező, amely nélkül a tapasztalható jelenségeket nem lehet megérteni.

    A tapasztalás minősége, függ a kognitív rendszer és a fizikai információs tér bonyolultságától is. Egy gilisztának pl. egyszerűbb ismeretet processzáló szerkezete van, és ennek megfelelően, egyszerűbbek a tapasztalatai.


    Az, hogy létezik a tudat és létezik külön maga az anyag is, ez valóban így van és tulajdonképpen mind kettő valóban létező. De azt nem mondhatjuk, hogy először csak tudat létezett és majd utána az anyag, mint ahogy azt se mondhatjuk, először az anyag létezett, majd aztán keletkezett a tudat.

    A kettőt nem szabad és nem is lehet különválasztani, mivel ha nincs tudat, nem keletkezhetett anyag, ha viszont van anyag, akkor valami által keletkeznie kellett, és ha már létrejött, saját önmagán belüli tudatának köszönhette. Vagy is, a tudat és anyag együtt keletkezett és csak együtt létező.

    Mivel az anyag nem más, mint tömörült tudati lényeg, viszont eredendően, a Mindenség keletkezésekor, anyagnak még nem nevezhető, semleges por által született mindkettő, okszerűen és véletlen által, váltak a por részecske részévé, feszültségévé, s mint energiák, az örök mozgást is megteremtve.

    Mi a tudat? Tulajdonképpen olyan törvény amely, mint feszültség állandósult, beleégett” kódként, magába az isteni porszemcsébe, amely minden létnek a megteremtője, alkotója. Ezt a tudati törvényt megtartva önmagában, mint kötelező ön-ismeret feszültséget, az isteni részecske két töltése, a proton és elektron, mindenkor figyelemmel" kísérnek, és betartani" igyekeznek.

    Minden atommag körül meghatározott számú pályán, meghatározott számú elektron kering. Ezzel a mágneses szférával tart kapcsolatot, az őt körülvevő világgal, és egyúttal védi önmagát, maga az atomi anyag. Ha egyetlen elektront is elveszít, akkor a belső íveiről azonnal pótolja, s mind erre a még beljebb lévő protoni feszültség, a neutront bontva, újabb elektronokat állít elő, az egyensúly megtartása végett. "

    Vagy is, minden egyes újabb elektron előállításáért a proton visszahat a neutronra, abból lebontva, újabb erőt vesz fel önmagának, és ez által állít elő újabb elektront, miközben így tulajdonképpen, önmagát bontja fel az atom. Ez eredendő törvény, az egyetemes-tudat, a létezés alapja, a fennmaradásért, „Önmagam” feszültségének, erejének létezéséért, egyensúlyáért, amely idővel a saját pusztulását is előidézi.

    Amely viszont egyenlő az isteni porszemcsének, a neutronnak, belülről végbemenő fokozatos halálával! Vagy is, az atomi elem, ismét porráválásával, és az energiáinak felszabadulásával.

    Amikor meghatározni szeretnénk a Tudatot, akkor viszont nem mindegy, melyik tudatra gondolunk. Más az Egyetemes-tudat, megint más a Földünk- Szellem-tudata, más a mikró-sejtes tudat és más a biológiai fejlett, majd intelligens tudat.

    Más az eredete és más, már módosult, differenciáltabb törvények alapján létező, ebből következően, más a visszahatása az anyagra, de másképp határozza meg sajátosan maga az anyag minősége és eredete is, a hozzá tartozó tudatot és a rajta kívül álló, tudatot.



    Tehát az emberi tudat, ha bizonyos értelemben az Egyetemes tudatot is hordozza önmagán belül, - hisz atomokból épülnek fel sejtjeink, amiben benne van az atomok alkotta, molekulák tudata.-- Viszont, mint biológiai anyagnak, van sejt tudata is, amely a sejtre jellemző, és van két miniatűr lélek-energia csíra is. Amelyek mint tudat, - sejt tudat, DNS-tudat, illetve már az egész testet is átszövő 2 nagy energia szál"- rendszer, - ezek már teljesen más tudat minőségnek számítanak, mint a Világegyetem egyetemes-tudata.



  • czihaki
    #1321
    Olyasmiben kötöttél már megint bele, amihez egyáltalán nem értesz, csupán a (link(angol)-ból próbáltál ROSSZUL okoskodni!

    A szív-tűdő gépet, mint a neve is jelzi műtéteknél használják.--- Azzal senki se megy haza! De hasonlóképpen vannak csak műtétnél használt különböző szív-ingert segítő eszközök is, szinte már szívmozgást irányító illetve feltüntető rendszernek is nevezhetők.

    Az a paesméker amit viszont beültetnek a szívbetegbe, majd azzal haza is mehet, az csak akkor használható, ha sérült a szinusz csomó és elhalt a fő ingervezeték, amely az egészségesen maradt szív jobb és bal oldala között haladt és továbbította az elektromos ingert a kamrák belsejét behálózó ingervezetékekbe.--

    Ha viszont a szinusz csomó, és a fővezeték, valamint a bal szívfél vezeték hálózata is egészséges, és kizárólag a jobb kamra belsejét behálózó vezetékek haltak el, akkor a peasmeker használata nem lehetséges.
    Az orvosi eredmények szerint a szív működése és az élet is, ebben az esetben tulajdonképpen azon múlik, hogy a szinuszból érkezik- e késleltetett ugyan, de plusz inger! Amely erősebb és képes a jobb kamra falán esetleg olyan kisebb maradvány szálaknak továbbítani, amelyek a jobb kamrát legalább egyszer megmozdítani képesek.

    Na ennél jöttem rá,-- a kilépéseimnek köszönhetően- - hogy a sinusz csomó elektromos ingerét, tulajdonképpen a testet átszövő, szerveket is érintő, Fehér energia hálózat adja.-- mivel a legtöbb kilépésem után, amikor visszatértem a testembe, egy erős elektromos ütést éreztem a mellkasomon a szívem felett. Azóta tudom, hogy amikor elektromos ütést adunk egy újraélesztésnél, tulajdonképpen ezt helyettesíti a műszer.
  • maki85
    #1320
    Látod papa, ezen megállapításod nagyon talál, talán te is betarthatnád:)))
  • zserni
    #1319
    De a kutyának van annyi intelligenciája, hogy csak a "lőtéri" dolgokba ugat bele..
  • hiper fizikus
    #1317
    Szia
    A Google-én utánanéztem, de nem sokminden hírportálokat találtam . Valami olyasmit írtak, hogy a világunk a kvantumok szintjén homályos, ezért a létezők nem meghatározhatók, különös tekintettel a Bell-egyenlőtlenségre . Engem nem tudtak meggyőzni ...
  • czihaki
    #1314
    Nem nincs igazad.-- Az univerzum önmagától keletkezett, mint ahogy Newton elképzelte az volt elfogadható a természettörvényei szerint Csak épp a tudóskák elvetették mert nála befolyásosabb fizikus megcáfolta elég barbár elmélettel

    S attól kezdve folyamatosan változtatják a csillagászok és fizikusok az univerzum keletkezésének csak feltételezését.
  • zserni
    #1313
    Szerintem neked Bernard-dal csak az a bajod, hogy ő kapta meg azt a lóvét, ami után te sóvárogtál
    Bernard barátunk se mond mást, mint hogy a tudatosság az anyag felett van, ami a holografikus világegyetem alapja is.
    Látod, jobb helyen pénzzel jutalmazzák az ilyet, itt meg a gumiszobába zárnak vele.... Még az a szerencse, hogy rövidesen helycsere lesz
  • hiper fizikus
    #1312
    Szia
    Kérlek könyísd meg a dolgomat és mond meg, hogy a tudomány miért nem tudja teljesen megmagyarázni a „létezés természetét” azonkívül, hogy a mérés befolyásolja a kísérlet eredményét, és azonkívül, hogy gyakorlatilag nem tudunk olyan műszereket létrehozni, és azonkívü, hogy az agyunk bonyolultsága kevés hozzá ?
  • czihaki
    #1310
    Itt van amit kértél zserni---2009. májusában, Nobel-díjat. kapott Bernard d'Espagnat, a francia fizikus és az ezzel járó 1.000.000 £ sterling (1,42 millió USD) díjat!!mert meghatározta, a vallásokat is kielégítő hypercosmicus transzcendens isten létezését amely az univerzum határnál vagy azon kívül található. !!

    Egy nagy hazugsághalmaz!! Aminek a lényege egy spekuláció, amit fizikusi szókinccsel fogalmazott meg, egyenletekkel bizonyított gondolom-- hiszen a több éves kutató munkáját is megtérítették a jutalom pénzen felül.
  • zserni
    #1309
    "Az univerzum keletkezéséhez pedig semmi köze nem volt Istennek, minimum annyi hogy a Földünk ott keletkezett."

    Hát, ez egy felettébb érdekes világkép. Ez még a "gyíkjaimat" is űbereli ! A Föld lelke az Isten, és neki semmi köze a többi bolygóhoz - galaxisokhoz - univerzumokhoz és az Omniverzumhoz Szép, csak attól tartok, hogy ez az állapot már nem gyógyítható

    Hogy ha hivatkozol valakire, akkor jó lenne, ha a nemzetiségén kívül mást is megadnál, mivel franciából van egy jó pár darab.
  • czihaki
    #1308
    Azt írtam A Földünk szellemi LÉLEK energiája---AMIT !! az ember Istennek nevez

    Ezért üvöltöttem ezt az elnevezést, hogy - Isten ha létezel- mert ha tudomása van arról miképp nevezi az emberi faj kkor ezt a megszólítást önmagára veszi.

    Az univerzum keletkezéséhez pedig semmi köze nem volt Istennek, minimum annyi hogy a Földünk ott keletkezett.

    De nem árt ha tudod, hogy 2009-ben egy francia fizikus meghatározta az univerzumot teremtő Isten létezését amely az univerzum határába lett kihelyezve.-- szóval tudom hogy nekem nem hisztek - akkor forduljatok ehhez a franciához aki 1,4 millió dollárt kapott az "Isten transzcendens létezésének meghatározásáért-- Londonban és ezen a díszünnepségen részt vett a pápa is.!!!-- JA és megtérítették neki plusz még a több éves kutató""" munkáját!-- ha-ha-ha ---- forduljatok ezentúl a tudósokhoz hiszen ők aztán mindent tudnak!!

    A Földünk élő aktív bolygó még-- és épp így Te is élő aktív ember vagy -- minek köszönhető? annak az energia hálózatnak amely a Földben keletkezett-- és aktív- tudatossá lett-- Te is csak azért vagy eleven tudatos élő mert a fogamzással a sejt aktiválódott és az őssejt irányításával megalkotta a testedet, amely attól vált élővé fejlődni képessé mert kettő lélek energia szövi át a testedet és agyadat
  • zserni
    #1306
    Na látod ! Lassan már a "tudósok" is rájönnek arra, amit én 15-20 éve mondok. De én már a tetteseket is megneveztem még akkor...
  • maki85
    #1305
    Ugye ez az igazság???
    Hiszen Tudományos bizonyítékát találták annak, hogy idegenek teremtettek bennünket
    Mi meg csak malackodunk itt a földön.
  • zserni
    #1304
    Na, erre varrjon gombot valaki:

    "..kettő teremtő Energia van a Földünkben--

    A FEHÉR energia=a Szellemi LÉLEK energiája=Isten "

    Ezt úgy kell érteni, hogy az a Földünkben lévő energia az Isten ? És ez a földi szellem teremtette az Univerzumot is ?

    " Ez volt Istentől butaság ennek a hatalmas energia lónak a megjelenése"
    Hát ez tényleg nagy butaság volt tőle, sajnos nagyon sok más butaságot is elkövetett ez az istenke amit te elképzelsz.

    "Na akkor szidalmaztam Istent "HA létezel!"" szörnyű ocsmány szavakat üvöltve az ég felé és le a föld felé."
    Ezek szerint nem is vagy olyan biztos, hogy létezik ?
  • czihaki
    #1298
    Egyébként maki85 igaza van a tagnak valóban az asszony nevem Szabó Istvánné aláírtam az egyetem felé írt véleményem, lakcímmel ellátva-- nem titkos személy vagy netán ügynök vagyok, mint amit hiper feltételez. Csak egy ember aki végre kiírja az igazságot és a véleményét mindenhol minden témával kapcsolatban ahol az átlag sötétítését tapasztalom

    Különösen azóta robbantam és több helyen is kiírom az igazságot, mióta a drága férjemet halálra ítélte a tönkretett egészségügy!! Egy embernek azért kell meghalnia hazánkban, mert 2,3 cm, daganat szövettanvételét gyakorlatlanokkal végeztetik és még meg is ismételtetik velük még kétszer.???!!!!!!-- Csak a gyakorlatlanokban volt annyi becsület, hogy harmadszor nem vállalták, mert annyit tudtak már, hogy az előző kettő sikertelen szövettanvételéllel már halálra ítélték
    szegényt, ráadásul 4 hónapig tartó iszonyú szenvedést okoztak neki!! Eret sértettek már az elsőnél vér öntötte el a bal mellkasát, összeesett ökölnyire a tüdeje és a vérrel átvitték a levett rákos sejtmintát a májba majd az agyba!! ! hónapon keresztűl nem tudott se lefeküdni de még a fotelban hátra dőlni se olyan nagy fájdalmai voltak, ha még is megtette mert kimerült volt szegény akkor félóra elteltével már hívnom keltet a mentőt, mert halálos mértékben fuldoklott!!!! Ezt soha nem tudom megbocsátani azoknak akik ilyen állapotba juttatták az egészségügyi ellátást!

    Igaz nem bizonyítottam a testből való eltávozásom, de a halálom után bizonyítani fogom, hogy a lelkemet irányítani vagyok képes még a halálom után is. Mind azok akik engem túlélnek és részük volt abban, hogy szinte prostituálták népünket Nyugat tőkéseinek és tönkretették hazánkat, népünket, illetve az egészségügyet is-- azok a személyek a parlamentben üvölteni fognak a fájdalomtól, úgy megnyomorítom azt a mocskos agyukat!!!

    Egyébként ha az általad talált oldalon a Szabó Istvánné névre rákattintasz, akkor egy pár db. különböző témában írt véleményemet is elolvashatod----- egyedül a vallás csoportok misztifikálásaihoz írt véleményem nem található.-- persze egy geológustól ezt nem is vártam volna, hogy hiteseket, misztifikálókat is olvasgat.
  • czihaki
    #1297
    Egyébként Maki85 nagyon sajnálom, hogy ebbe a vállalkozásomba de főleg a próba csinálás figyelésébe bevontam a férjem. Mert ha Ő nem veszi észre hogy vissza verődtem a testembe,-- mert ilyenkor a testem kissé feldobódott-- és mindez előtt nem beszélt volna a klinikai kardiológussal--- aki sajnos eléggé megijesztette a férjem azzal hogy ne engedjen dolgozni itthon mert a szívem nem bírja már, bármikor meghalhatok terhelésre----

    Akkor vállalhattam volna az egy perces módban is, és valahogy megoldhattuk volna azt is, hogy ne csapódhasson vissza a szívembe a lelkem energiája. Az is igaz, hogy vagy a testem meghalt volna, vagy lehet pl az Angolok vagy az Amerikaiak rátehettek volna a szívemmel egy gépre. s ha vert volna szabályosan a szívem akkor talál a lelkem nem csapódott volna vissza olyan hamar-- ez kb. 13-14 évvel ezelőtt volt.

    Akkor lett volna annyi pénzünk, hogy 2015-16- ban, hogy kimehetett volna a férjem Angliába és ott végezték volna el a mellkas műtétjét-- Akkor ma is élhetne!! De sajnos le kellett mondanom minden bemutatást, mert a férjem nem engedte, Nagyon féltett.
  • czihaki
    #1296
    A videón nem én vagyok-- Az alsó szöveg-idézetet viszont én írtam az egyetemnek-- de válaszra se méltattak-- Mivel nem válaszoltak így berágtam és több ország Szkeptikus társaságának felajánlottam, hogy a képességem bemutatom --amivel lejutottam a Földünk belsejébe,-- és különböző kísérletet is elvállalok na persze ha megfizetik -- szép kis summát kaphattam volna.-- De sajnos már elkéstem, igaz a lelkem elhagyni képes volt a testemet, de egy perc végére visszatért a testembe és nagyot ütött a szívemre--- így minden országnál lemondtam ezzel 3 millió dollárról is sajnos- ennyit fizettek volna összesen.
  • maki85
    #1295
    Te vagy a képen???
  • maki85
    #1294
    Na! papa ezen aztán rágódhatsz egy ideig.
    Jobban is teszed, ha megmaradsz a te kis házi gyíkjaidnál.:)))

    Utoljára szerkesztette: maki85, 2019.01.24. 19:18:32
  • czihaki
    #1293
    zserni már írtam máshol, hogy kettő teremtő Energia van a Földünkben--

    A FEHÉR energia=a Szellemi LÉLEK energiája=Isten

    A másik a FEKETE testes energia= A Teremtő Erő= a Föld másik LÉLEK Energiája-- ha bárki valamikor szembesült ennek a Jelenésével- akkor abból válhatott halál szelleme elnevezés, de de az is lehet hogy innen ered a ördög szó is--- azért feltételezem, mert nem csak az energiája izzón koromfekete, de a Jelenése is, csak épp nem energia rajzolat, mint a FEHÉR hanem energia tömörülés alkotta forma. Ennek a Jelenése szabad szemmel is látható de csak amikor már sötét van. A szellemi lélek Jelenése viszont nem látható a szemmel csak olyan ember képes vele szembesülni, akinek a leke fellazult és a Jelenés lenyúl kivonzza felrántva a lelket fel a felhők feletti tér fölé--- Ha viszont az életet akarja figyelmeztetni valamilyen kívülről várható veszélyre,-- akkor LÓ formát alkot azt küldi le, kb 10 emeletes ház magasságának felel meg a nagysága amikor két lábra ált és még nyerítést utánzó hangot is adott, mint valami zengő húros hangszernek a hangja. 91-ben jelezte hogy aszteroida várható, hogy a földbe fog csapódni-- Egy bolygót is mutatott elhaladni a Földünk mellett de annak jelentésében nem vagyok biztos. Ez volt Istentől butaság ennek a hatalmas energia lónak a megjelenése, mert a drága férjem csak azt érzékelte hogy hajnalban dobog a házunk alatt a föld és számára az = földregéssel!! Rémülten ébresztett fel hogy menjünk ki a házunkból-- hiszen nem rég 2 napja a szomszéd kis városban volt földrengés.

    S mint ahogy Ti nem hisztek nekem Ő se akarta elhinni, azt hogy ez csak ló dobogás-- pedig kimentem az udvarra, elhagytam a testemet és ott állt a hatalmas energia rajzolatú ló és mutatta színezett rajzolatokban a várható veszélyt az univerzum felől. Csodálatos volt!!! De a férjem annyira félt a földmozgástól hogy bizony elment vett egy lakókocsit és nem tudtam visszatartani elindult ki az országból is!! Ebben hibázott a Szellemi Isten-- gondolni kellett volna arra hogy aki nem képes látni az Ő küldöttét amely ráadás a földet is megdöngeti -- egy földrengés után rémületet okozhat.!!

    Mind kettő energia képes önmaga energiájából bármilyen alakzatot megalkotni és megjeleníteni, lehet hogy vannak olyan állatok amelyek a valódi látásukkal is képesek látni és azt is érzékelni amit sugallnak.--Igy az ilyen állatok elmenekülhetnek az adott helyről. Ez a Teremtő Erő nem tudom miért szintén Lovakat formáz önmagából és azok vágtatnak többen is egymás mellett és mögött többen is és utánuk keletkezik a földrengés!!! Korom fekete izzón vörös hatalmas lovak a Felszin alatt és végül a felszín fölött vágtatnak el lovak!!

    Ez is elkövetett egy sorozatos hibát!!-- Érzékelhette a férjem rémületét és azt a rohanást ahogy készülődött és ahogy elindultunk. Még csak az M1 -es felét ettük meg amikor a lakókocsink ide oda imbolygót-- megálltunk szerelőhöz vittünk mert a férjem nem talált hibát-- de a szerelő se-- El is indultunk a lakókocsi nem imbolygott Győrbe érkeztünk arra kértem hogy maradjunk egy téren és reggel menjünk tovább hiszen soha nem láttam határt és nem mentem még ki sehova látni szeretném mit csinálnak a határon.-- Negáltunk majd aludtunk a kocsiban majd arra riadtunk hogy a lakókocsi egyik oldaláról a másikra dülöngél mint ha lökdösnék-- Férjem kiugrott a kocsiból de senki nem volt a Téren viszont a kocsi dülöngélt tovább és a kocsi alatt a föld is mozgott!! A férjem szinte üvöltött velem, haragudott rám nagyon-- mert azt hitte hogy nem hagytam abba se a testből való eltávozást se pedig a kutatásaimat. S mint valamikori gyerek ministráns babonásként azt üvöltötte hogy az ördög akar ártani nekünk.-- Hiába mondtam nincs ördög-- sajnos nem csak nem hitte el de utána még sorozatosan megismétlődtek ezek a kellemetlen dolgok szinte hetente utoljára Észak német városban történt ahol megpihentünk akkor mozgott utoljára a föld de csak az én ágyam alatt-

    Na akkor szidalmaztam Istent "HA létezel!"" szörnyű ocsmány szavakat üvöltve az ég felé és le a föld felé.-- Azt követő hajnalban rántotta ki a lelkemet a Jelenése és szól is hozzám zengő embert utánzó szavakkal------ és akkor ott fent egyszerre láttam mind kettőnek a Jelenését tőlem távolabb ahogy összevesztek a velünk történtek miatt..-- Sajnálom de alattunk nagyon nagy vihart okozhatott az összecsapásuk-- a Teremt is olyan erővel meglökte az ereje hogy azt éreztem mint ha beton tömb vágódott volna az oldalamhoz.-- Semmi hangot különben nem halottam csak a dübörgést a szikrázásokat a villámlásokat és azt hogy mind a kettő felizzott

    Félelmetesek voltak de csodálatosak is!!
  • hiper fizikus
    #1292
    Vagy titkosügynök és tudatosan hazudik .
  • zserni
    #1291
    "S anélkül hogy Isten fogalom után kutattam volna, mitadj Isten 1991- ben, a Teremtőkbe botlottam."
    Remélem nem estél nagyot..

    Elég zavaros ez az Isten kép nálad. Egyszer egyesszámba emlegeted, máskor meg többesbe. Hány van akkor most belőle ?

    Amiről Te beszélsz, az a tengerentúlon nagyon is ismert jelenség. Rövidítve OBE-nek nevezik. Vagyis testen kívüli tapasztalás. Az ilyen bekövetkezhet valami trauma által is (ez lehet nálad az eset), vagy Ayahuasca fogyasztás után is. Valamin valóban áteshettél, csak az a baj, hogy nincs átlátásod a dolgok felett, és így mindenkinek őrültségnek hangzik amit mondasz, pedig nem teljesen az.
  • hiper fizikus
    #1289
    Szia
    Nem lehet, hogy tudtodon kívül ettél valamit, és attól világosodtál meg ?
    Vagy kéretlenül chipeket ültettek beléd ? Az ilyesmi előfordulhat .
  • czihaki
    #1288
    Én soha nem voltam vallásos DE ateista se, mivel aminek a létezése nincs bizonyítva, akkor azt miért tagadnám?

    Valóban materialista voltam és csupán kutatásokkal foglalkoztam-- az élet létezését és a Földünket kutattam.

    S anélkül hogy Isten fogalom után kutattam volna, mitadj Isten 1991- ben, a Teremtőkbe botlottam.
    Először csak a gigantikus nagyságukkal szembesültem-- de utána már egy-egy tévedésükkel is-- ha-ha-ha mert ŐK se tévedhetetlenek még akkor, se ha szándékuk segíteni akarás.--- Majd csak ez után szembesültem, az önmagukból alkotott emberi alakot utánzó rajzolatukkal. Vagy is Azóta tudom hogy Isten mint Szellemi Tudat létezik- de ettől még nem váltam vallásossá- mert amivel szembesültem, sokkal reálisabb és Természetközelibb, mint amit a vallások misztifikáltak
  • czihaki
    #1287
    maki85 ""Még szerencse, hogy nem azt kívántad, hogy dögöljenek meg:))))""
    ----Miért kívánjak ilyesmit? Hiszen a test már akkor halott, amikor a lélek eltávozik belőle.
    Csak épp az nem mindegy, hogy az olyan embereknek a lelke, akik életükben aljasságokat is elkövettek, vagy más embereket kihasználtak, megaláztak, igazságtalanul elnyomtak, bántalmaztak vagy épp az élet ellen cselekedtek, azoknak a lelke ide-oda csapódik, mert a lélek tudja hogy az ÉN nem élt tisztességes életet mert a lelkének sugallatát= a lelkiismeretére soha nem hallgatott.

    S bizony a másik Teremtő, a Fekete Energia érzékeli mindegyiket és lerántja a mélybe és elindítja az utolsó-Útjára az ilyen szennyessé vált lelkeket amely szó szerint maga a pokol!

    Ha valami számomra igazságos Ez igazság tétel lesz! ---- NA ez vár minden milliárdost, minden bűnözőt, minden aljas embert és minden vezető réteget, akik háborúkat indítottak és pusztították az életet!

    De sajnos a butácskák is, és a vallások meséivel félrevezetett babonás emberek is így járhatnak- és csak akkor nem semmisülnek meg ha a szellemi lelkük energetikailag erős volt és a haladásuk a fénysebességet is eléri.
  • zserni
    #1286
    Ez egy 100% os ateista aspektus, ennek semmi köze ahhoz, amit eddig írtál. Nem térnél inkább vissza az eredeti énedhez ? Az sokkal érdekesebb
  • czihaki
    #1285
    A Földünk belseje fokozatosan felbomlik-- Sajnos már az óceán alatt nagyon vékony a földkéreg-- Ez az oka a valódi globális időváltozásnak és a számtalan földrengésnek és egyre több lesz a jövőben-- Az óceán vize pedig egyre jobban fog párologni és a víz tömege növekedni fog a Föld belsejéből egyre több még kéregben lévő víz fog feltörni. Nagyon sok kéreg repedés van és még több tűzhányó fog keletkezni és újra éledni-- szigetek fognak eltűnni és forró lávát okádók fognak kiemelkedni és sajnos a még fagyott északi és déli féltekén a jég alól gázok fognak felszabadulni!!

    Csak gondolkodjatok végre-- az a rengeteg viz ami beteríti a kérgét földünknek "egyesek" szerint kintről érkezett volna- NA ez is sumákolás!!! Azután eddig csak a NASA foglakozott az űrkutatással és élhető bolygó kutatással na és egy másik bolygó "gyarmatosításával" Most pedig érdekes módon egyre több állam készül űrutazásra és másik bolygóra. Azt nem is említve, hogy a Marsi utazás katasztrófával fog végződni!!

    Jobban tennék a tudósok ha nem egyre nagyobb erejű és nagyobb bombákat gyártanának hanem az Űrhajókat alkotnák meg úgy hogy az űrhajósok életbe maradjanak benne-- mert sajnos meg fognak halni az után hogy elhagyják a Földünk kisugárzását.--
    Egyébként a magnetoszféra nem mágneses kizáródás ez humbuk! Hanem a Földünk kizáródott Fehér energiája, vagy is a
    SZELLEMI LÉLEK ENERGIÁJA!!!
  • zserni
    #1284
    "Jelenésével a felhők fölötti Térben szembesültemé"
    Csoda, hogy nem ütköztél bele valami űrszemétbe.

    "Szóval a válaszod azt mutatja hogy fogalmad sincs arról milyen létező AZ A LÉTEZŐ amihez az élet szellemi lelke megtér"
    Ebben lehet, hogy igazad van, mesélhetnél róla valamit.

    " a másik hogy újra-leszületés csak hindu babonaság."
    Téves ! Az összes távol keleti vallás alapja, mi több, a Bibliából is csak úgy 300 körül távolították el.

    "Amíg a Földünk élő" addig egyetlen lélek se születik újra. Ha majd a Földünk teljesen kiég-felbomlik akkor "remélhetőleg" a Földünk isteninek nevezhető SZELLEMI LÉLEK energiája eltávozik, és egy életre alkalmas bolygón ismét teremti az életet DE már a "magába fogadott részévé vált" összes lélekkel együtt"

    Ebben a gondolatban keveredik az ateizmus az idealizmussal. (hogy mást ne tegyek hozzá)
    A Földünk valóban volt már 5-7 D-s entitás is, aki jelenleg visszasüllyedt a 3D be, de a rezgésszintje emelkedésével úja kezd felfelé ívelni.
    Éppen a Föld alacsony rezgése miatt volt lehetséges a "lelkeket" idezárni mint egy karanténba, és itt riszájkolni, a mágneses hálók felhasználásával.
  • czihaki
    #1283
    Jelenésével a felhők fölötti Térben szembesültemé

    az emberi forma meg se közelíti a Jelenés nagyságát és magas feszültségét.

    Szóval a válaszod azt mutatja hogy fogalmad sincs arról milyen létező AZ A LÉTEZŐ amihez az élet szellemi lelke megtér, a másik hogy újra-leszületés csak hindu babonaság. Ezzel sötétítette az uralkodó réteg- és ma is ezt teszik,.. a nyomorgó indiai nép gondolkodását!!

    Amíg a Földünk élő" addig egyetlen lélek se születik újra. Ha majd a Földünk teljesen kiég-felbomlik akkor "remélhetőleg" a Földünk isteninek nevezhető SZELLEMI LÉLEK energiája eltávozik áés egy életre alkalmas bolygón ismét teremti az életet DE már a "magába fogadott részévé vált" összes lélekkel együtt
  • zserni
    #1282
    "Én viszont szembesültem a valódi gigantikus nagyságával és az önmagából alkotott kisebb Jelenésével is"

    Az önmagából alkotott kisebb jelenéseivel én is rendszeresen szembesülök, pl. veletek itt a fórumon.
    A gigantikus nagyságával meg nem szembesülni kell, hanem azzá lenni.
  • maki85
    #1281
    " azok meg is érdemlik hogy haláluk után örökre megsemmisüljenek,!!!"

    Még szerencse, hogy nem azt kívántad, hogy dögöljenek meg:))))
  • BladeW
    #1280
    Milyen kedves. Hol is hallottam ezt? Ja, megvan! Aki nem hisz, pokolra kerül!
    Utoljára szerkesztette: BladeW, 2019.01.23. 09:29:43
  • hiper fizikus
    #1278
    Szia !
    Hát épen van: a halottkém(!) tudományos szempontból vizsgálja a "halál után mi történiket" .

    Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2019.01.23. 00:36:28
  • czihaki
    #1277
    zserni--Igen visszatér ahonnan eredt a hatalmas Önmagához ---ebben igazad van--- Csak Neked fogalmad sincs arról milyen létező és hol található.-- Én viszont szembesültem a valódi gigantikus nagyságával és az önmagából alkotott kisebb Jelenésével is.---

    De tudod semmi értelme most már ezt bárkinek is megírni, mert fantazmagóriaként értelmezik-- Így holott ennek a fejezetnek a Halál- és hogy mi történik a halál után a cime-- de most már egyetlen szót se írok erről senkinek -- akik pedig sértegettek azok meg is érdemlik hogy haláluk után örökre megsemmisüljenek,!!!