427
miért?
  • Sadist
    #427
    (Zárójelben jegyzem meg, hogy nem a TTK-n, hanem a bölcsész karon hemzsegnek a több X kromoszómával rendelkezők.)
  • krapekap
    #426
    Max férfiasított professzorasszony! Amúgy ezen tényleg baromság vitatkozni. Mind2 nemnél vannak okosak és síkhülyék, nem ez dönti el, hogy mennyi eszed van. Átlag intelligenciaszint felmérésre kiváncsi lennék, de ezt elég bajos elvégezni.
  • Wescone
    #425
    "női professzorasszonynál"? Létezik férfii professzorasszony is?

    Te sem lehetsz túlságosan okos, hogy szánt szándékkal öntesz ilyen jellegű megjegyzésekkel "olajat a tűzre".
    Tulajdonképpen mit akartál elérni vagy bizonyítani a "kirohanásoddal"?
    Meggyőződésem egyébként, hogy ha az összes férfi térdre borulna és mindannyian egyszerre, kórusban ismernék el, hogy a nők az okosabbak az sem lenne elegendő "Nektek".
    Amúgy ez a téma alapvetően NON-SENS ...és nekem is van jobb dolgom mint ilyesmin agyalni.

    További szép estét Tagok!
  • chopin42
    #424
    Témához. Vannak nagyon okos nők, és segghülye férfiak is...
  • chopin42
    #423
    OFF: Tudtommal Einstein nem matekból hanem fizikából, és nem megbukott hanem kitünő lett, csak akkoriban még fordított volt a sorrend...persze javítson ki valaki ha tévedek...
  • Pretorian
    #422
    Nem okosabbak.
  • Steel
    #421
    Egyre szarabb az írásod, de tényleg össze-vissza írsz mindent. Az egy dolog, hogy a "válasz erre" gombot mostanáig nem sikerült megtalálni, na de hogy az alapvető mondatszerkesztés se menjen...
    Talán mégis csak vissza kéne olvasni néha a saját írásod, még ha ezzel le is buktatod magad. Persze egy kérdésemre se reagáltál, sikerült összesen eljutni a helyesírás témáig. Jó, hogy nem beszélhetsz az ottani munkákról, mert kutyát nem érdekli.
    Nobel díjas listákon sikerült kiszámolni a nők arányát az összes díjazott közül?? Egyáltalán összehasonlítani a két listát??
    Tudom Einstein is bukott matekból, csak ő nem algebrából. Nem baj, okoska még azért lehetsz.
  • AngelCat
    #420
    Tudod a fórumokon nem a helyesírásom érdekel és nem arra figyelek...valószínűleg az életben nem használok rövidítéseket és visszaolvasom h mit írok... itt nem nagyon teszem így nincsen lehetőségem megnézni h mit ütök mellé vagy mikor nemfog a szóköz szal rossz helyen próbálsz belém kötni...másrészről vannak olyan ismerőseim akik ugyan itt fórumoznak és valószínűleg nem akarom, hogy felismerjenek? mert ha nem tudják rám bizonyítani h én írtam ezt akkor a mondjuk nem tudnak felelősségre vonni... harmadrészről nem beszélhetek az ottani munkákról,erre nem gondoltál tudóskám? amúgy meg a helyesírásra visszatérve einstein megbukott matekból még is lett belőle valaki úgy h nem hiszem h ezen múlna a tudás...
  • Steel
    #419
    De helyesen írni még véletlenül se tanultál meg a professzorasszonyoktól mi?? Vagy nekik is ilyen jól megy? Mi az az egész jó arány, és hol?? Mert én a "bőcsész", közgáz, és hasonló szakokon kívül nem sok helyen látom az arányok változását. Villamosmérnöki vagy informatikai szakokon sehol nincsenek, vagy hamar kibuknak. Ez a professzorasszonyod is biztos rendkívüli produktív munkát végez ott...
    S milyen "tudományban és feltalálásban" ha szabad kérdezni?? Példát, valós példát miért nem írtál??
    Akkor írok én példát:
    Nobel díjas nők
    ÖSSZES Nobel díjas
    lehet összehasonlítani a két listát, okoska
  • IXEMGabeo
    #418
    Azért vagytok okosabbak, mert azt hiszitek. xD álmodozni mindig szabad:P
  • AngelCat
    #417
    nemigaz.a bioszhoz semmi köze ennek,egyszerűen a nőknek nem volt joga h tudósok lehessenek,nemolyan rég lettek egyenjoguak és ha megnézzük az arányokat amióta a nők is tanulhatnak és egyetemremehetnek egészjó arányban kezd több női tudós lenni mint férfi.személy szerint tavaly nyáron a magyar tudományos akadémián dolgoztam egy női professzorasszonynál.szal ha megnézzük az éveket a férfiakra nézve szégyen gyalázat h a nők ilyen hamar beérték a tudományban és a feltalálásban őket.
  • Anaid
    #416
    Ajánlom figyelmedbe a 412 hsz. linket! Elgondolkodtató számadatok vannak benne.
  • Willenbrock
    #415
    Azóta pár év eltelt de a világban továbbra is fennáll a korábbi tendencia:A legnevesebb feltalálók,kutatók és tudósok általában férfiak,és nemcsak itthon hanem úgy általában a világban,ennek biztos hogy oka van és az okát biztos nem egy-két oktatásügyi törvényben kell keresni.
  • salsoul
    #414
    Érdekes lenne megnézni a tudományos nőkön belül a maszkulin és feminin nők arányát.
  • Anaid
    #413
    A nők egyenjogúsága az oktatásban az 1946. évi XXII. törvénycikkel valósult meg Magyarországon.
    Ja, ha csak i.sz. gondolkodunk 2010 év kontra 64 év. Nem sok köze van ennek a bioszhoz
  • Anaid
    #412
    végzettség kontra lehetőségek

  • Anaid
    #411
    érdekes cikk. És naon igaz. hogy a társadalom, a közösség igenis befolyásoló tényezők az egyénre.
    410: Nézz utána. az évszámnak, kb. mikortól kaptak a nők ezeken a területeken lehetőséget. Ahhoz képest a felmérés alapján gyorsan sikerült "ledolgozni" a hátrányt.
  • Willenbrock
    #410
    Nem okosabbak hanem okoskodnak max.a legnagyobb tudósók és feltalálók mind férfiak,ez ellen nincs mit tenni,ilyen a biológia:D
  • Desiderata #409
    A lányok ugyanolyan jók matematikából, mint a fiúk
  • Phat Smoker
    #408
    honnan szerezted meg a fotómat ? :)
  • Crazygirl
    #407
    Megtudna nekem valaki mondani hogy ennek a pasinak mi a neve, amit most beszurtam, mert nekem nagyon bejon es onnan ahonnan toltottem, nem volt rola semmi info... PLZ.

  • Rafaelo
    #406
  • Phat Smoker
    #405
    a nők egyszerre több dologra tudnak odafigyelni, míg mi férfiak egy valamire egy időben, de arra nagyon!
    de ez még nem jelenti azt hogy okosabbak volnának! :)
  • fannicat
    #404
    Már aki és már amiben.
  • fannicat
    #403
    Mé mi okosabbak vagyunk?
  • Sné Zsuzsa
    #402
    Ki mondta, hogy okosabbak? Vannak okosak és hülyék, mind pasikban, mind csajokban...ez hülye kérdés
  • Rafaelo
    #401
    :O
  • krisztike
    #400
    ahoz fáradt voltam akkor... :)
    de jó,hogy szóltál - eddig ez még eszembe sem jutott... :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #399
    Beszótá öcsisajt ?!
  • Rafaelo
    #398
  • Sir Quno Jedi
    #397
    Kemény vagy, de még mindíg nem eléggé !
  • Sir Quno Jedi
    #396
    Pedig de ! :D
  • Rafaelo
    #395
    met megin elfelejtettem !!!!
  • mikike
    #394
    #387
  • Rafaelo
    #393
    nemizs hüle !!!!!!!
  • mikike
    #392
    a hülye topikodban?
  • Rafaelo
    #391
    má megin kötöcködc???
  • mikike
    #390
    mielőtt embert ölnél...:
    csak viccőtem
  • krisztike
    #389
    ezt most én nézem el neked és nem "öntelek újra"...:D
    (véletlenül te is úgy járnál,mint a terminátor 1-ben a Swarcinéger...DDD )
  • krisztike
    #388
    nem "lezbi" -te barom -,hanem bi .
    És nem komoly megjegyzés volt a "barátságunkra" beszúrás,továbbá nem a szexuális életétől függ az,hogy milyen ember lehet vki a valóságban,TE TÖKETLEN F***.