176
Forgotten Realms...vagy amit akartok.
  • Mayday
    #136
  • Gandibá
    #135
  • Shiwo
    #134
    1et értek
  • Szid
    #133
    Ba...a meg !
  • Mayday
    #132
    Nos, mivel Aprilis 28 van (alapbol ez volt a megjelenesi datum), ujbol rakerdeztem, a pontos idopont majus 12 lett!
  • Shiwo
    #131
    az szerintem is jó volt..nem is csodálkoznék, ha a Két Pengében Cadderly is feltünne...
  • Gandibá
    #130
    Nem, azok ugyan olyanok, csak a vadászpengék trilógiában van tájszólás :)
  • Eye-scream
    #129
    Sajnos a pap ciklusból csak a kantátát olvastam, pedig jó lehet a többi is... Persze abban is richtig a legszimpatikusabb karakter döglött meg...:C
  • Mayday
    #128
    Pap-sorozat, fohosei Cadderly es Danica, meg Ivan es Pikel, a torpek. Mindannyiukkal talalkoznak Drizztek a kesobbiekben.
    5 reszes, a Kantata az elso asszem. Jo sorozat az is, es meg olcsobb is, mint az uj konyvek (bar vekonyabbak is a reszek).
  • Szid
    #127
    A kantáta az egy másik sorozata. A papos.
    Az elsö min 10 részben meg nemvolt tájszólás.
  • dikki*yysw
    #126
    Nekem egy nincs meg a Világ Háta, többi mind, ebookban.
    Viszont van egy ilyen is hogy Kantáta. Az WTF?
  • Mayday
    #125
    Figyusszatok mar, egy kerdes: amit a Delta-Vision kiadott ujra az elejetol, azokat ok ujra is forditottak? Vagy ugyanaz a forditas, ami meg anno Valhallas kiadvany volt? Vagy mar az elso reszek is tajszolasosak lettek?
  • Gandibá
    #124
    Borárostól 1 megálló vissza és egy kis gyaloglás lefelé.
  • Gandibá
    #123
    Nekem is :D
  • Szid
    #122
    Az utolsó híjján megvan mindegyik :o)))))))
  • dunga
    #121
    Vagy Ferenc. ,)
  • dunga
    #120
    Ja, vagy várjunk. Szt. István körút??
  • dunga
    #119
    Kamelot merre van?
  • CattiBrie
    #118
    Jajj! Itt rólam (is) van szó! :)
  • Gandibá
    #117
    Otthon
    Száműzött
    Menedék
    Kristályszilánk
    Ezüst Erek
    A Félszerzet Ékköve
    Örökség
    Csillagtalan Éj
    A Sötétség Ostroma
    A Hajnal Ösvénye
    A Csend Pengéi
    A Világ Háta
    A Szilánk Szolgája
    Kardok Tengere
    Ezer Ork
    Magányos Drow
    Két Kard (majd egyszer)
  • Szid
    #116
    Harkle Harper
  • Shiwo
    #115
    vagy ha nem, és ő az, akkor mellik küldte el a szemeit előre és ment el Drizz-tékkel hajókázni ?
  • Shiwo
    #114
    jaja, az a vadmágus...a vérfarki meg vmi B-betüs asszem...
  • Szid
    #113
    Harkle Harper? de a békánlovagló sem volt kutya! Csak kár, hogy meghót
  • Shiwo
    #112
    amúgy szoktam DND-zni, és ott is az 1ik legjobb karim egy törpe harci tomboló...de Ivánt és Pikelt is bírom...meg a nem-törpök közül a Harpel(?) családot, főleg a vadmágust és a "vérfarkas" varázslót...lehet most kontárnak tűnük, hogy nem t'om a neveket, de qrva rossz a névmemóriám..
  • Shiwo
    #111
    asszem Magányod Drow, de nem tuti...
  • dikki*yysw
    #110
    Összes könyv címlista pls thx.
  • Gorvik #109
    Nemrég olvastam az Ezer orkot. Nem volt rossz, csak történetileg nagyon kiszámítható volt sajnos.
    Mivel R.A.Salvatore könyveiben nagyon nem vagyok otthon, tudna nekem valaki segíteni, hogy mi a második része a Vadászpengék tri.-nak? Remélem izgalmasabb lesz valamivel.
  • Eye-scream
    #108
    Törpék jók, az atomgagyi tájszólás engem is idegesít.

    Demon Stone-t egy idő után meguntam, jó kis hentelős game, de ennyi nem elég :)
  • Szid
    #107
    Törpék Rulezzzz
  • Gandibá
    #106
    :((((
  • Shiwo
    #105
    Hiho all...

    1-Demon Stone - nem rossz, csak bugos nagyon
    2-Salvatore regények nagyon jók (kedvenceim a tombolók)
    mondjuk az fura volt, hogy a nagy hentelésben "kutya baja" a törpéknek, majd egyszerüen szétbombázzák Pikel kezét..
    3-Mi a véleményetek a törpék újabban megjelent régies beszédéről ? én a falra mászom tőle..
    4-Pókkirálynő Háborúja tényleg jó, legalább is nekem tetszett
  • Mayday
    #104
    Hivtam a kiadot , es sajnos kicsit csuzik a nyomda, igy majus elejen fog csak megjelenni a Vadaszpengek 3.
  • Eye-scream
    #103
    Félig törp félig ember kiskölök :) Még jó, hogy a környezetben senkinek nincsenek faji előítéletei :)
  • Gandibá
    #102
    :DDDDDDD
  • b-type
    #101
    ahhh,,,micsoda fertő..
    tetszik :)
  • Gandibá
    #100
    Bruenor?
  • b-type
    #99
    Catti Brie számomra tipikus nyűglődös csaj, életbe is vannak bébik, akikkel bázz minden olyan piszok bonyolult...:))
    De azért egyszer majdnem elkapta Wulfgar..
    kiváncsi vagyok kivel fog összejönni, mert ahogy a dolgok állnak eddig, Wulfgar-ról lepattant (hacsak nem nyírja ki Salvatore Delly-t), Drizzt az Alustriel-hez illik inkább, marad Regis, vagy Pfwent :DDDDD
    Remélem Pfwent-tel.
  • Gandibá
    #98
    Biztos van rajta +5 strenght meg +5 charisma :D
  • Eye-scream
    #97
    Cattie Brie témakörben azt nem értem, hogy hogy lett belőle olyan gigatáp karakter? Mert a Kristályszilánkban még óvják meg pátyolgatják, aztán a következő részben megszerzi az atombombásnyilat és attól kezdve majnem olyan erős lesz mint Drizzt...