176
Forgotten Realms...vagy amit akartok.
  • Starfarer
    #176
    Engem is érdekelne.
  • Csacsi
    #175
    Elég régi topic, de ez nincs meg valakinek pdf-ben?
  • b-type
    #174
  • Shiwo
    #173


  • Mayday
    #172
    Megjelent az uj Salvatore konyv julius 5-en. A Zsoldosok trilogia harmadik kotete, tehat Jarlaxle es Entreri kalandjai folytatodnak A Szilánk Szolgája es a Boszorkánykirály igérete utan. Cime A Vérkőföldek királya

    AZ ORGYILKOS

    Egy hideg és szenvtelen gyilkos, aki számára minden léleknek, köztük sajátjának is, ára van, útnak indul, hogy megtudja, mennyit ér.

    A ZSOLDOS

    Egy gátlástalan sötételf kihívást intéz egy királyhoz, és helyet vív ki magának az ellenséges fönti világban.

    ILNEZRA és TAZMIKELLA

    Nagy hatalmú, vénséges sárkányok, akik hozzászoktak, hogy a körülöttük élő embereket irányítsák. Nem mindegyik hagyja azonban, hogy vezessék. Amikor a Vérkőföldek szívébe lökték Entrerit és Jarlaxlét, fogalmuk sem lehetett róla, milyen határtalan az orgyilkos elszántsága, és milyen magasra tör a drow becsvágya.


  • Shiwo
    #171
    régen olvastam, de mindig vannak utalások :)
  • WagnerUr
    #170
    Üdv! A Szilánk Szolgájában vannak olyan események vagy utalások amikre a későbbiekben épül valami? Mert ha nincs akkor inkább elolvasom a Kardok tengerét és a Vadászpengék Trilógiát és ezt a végére hagyom.
  • rezsofiz
    #169
    Szálvátóre.
  • Gandibá
    #168
    Up.
  • Shiwo
    #167
    jaja..bár azért marad a kedvencem "A sötétség ostroma"..:P
  • Mayday
    #166
    Hat, szerintem nem mostanaban fog meg jonni :(
    Nehany ev mulva... szerintem.
    Jo kis konyv volt azert!
  • Shiwo
    #165
    nah..Két Kard befejezve...mikor is jön a folytatás és mi lesz a címe ?
  • Gorvik #164
    Eladom az Ezer ork című könyvet. Ha valakit érdekel, privátba írjon, majd megbeszéljük.
  • Szid
    #163
    A Györi Alexandrában mondták :o(
    Én meg Komáromban lakom.
  • Mayday
    #162
    Akkor talan gyorsabb, ha lerendeled Pestrol, nem?
    Vagy nincsen ott Alexandra konyvesbolt valahol esetleg? Vagy netan Libriben? Gyor nagy varos, csak van valahol!
  • Szid
    #161
    Fenébe pénteken Györben még nem volt a Plázában. Azt mondták min 2hét míg nekik is meglesz fenébe........
  • Gandibá
    #160
    Alap :D
  • Shiwo
    #159
    ha minden igaz, kedden én is kézbe vehetem végre...megint nem tanulok semmit, amíg ki nem végzem..
  • Gandibá
    #158
    Az lol.
  • Mayday
    #157
    De amikor en rakerdeztem egyszer, azt mondtak, mar nem lehetek tag :/
  • Gandibá
    #156
    Aha, thx. Mondjuk ha tag vagy Camelotban, akkor ott is olcsóbb valamivel :)
  • Mayday
    #155
    A Mester utcarol nyilik az Angyal utca, es ott van ez a konyves, a sarok utan nem messze. Mester utcanal ugye megall a 4-es es 6-os villamos, ha ott leszalltok, egy kicsit be kell menni a mesteren, es ott az angyal, azon egy picit meg be, es egy lejaronal van, ilyen pinceszeru helyseg.
    Nem extra olcsok, de egy 1990-es konyv mondjuk 1790, meg ilyesmik. Regebbi kotetek talan meg olcsobbak egy picivel.
  • Gandibá
    #154
    Én majd akkor veszem meg ha lesz rá pénzem
  • Gandibá
    #153
    Hol is van ez?
  • Szid
    #152
    Letudnád pontosabban írni egy nempestinek ?
  • Mayday
    #151
    Jaja, sajnos ez van. Eppen a Camelottol nem messze van egy ilyen "olcsobb konyves". Nagyon nagy valaszteka van, es parszaz forinttal olcsobbak az eredetinel. Minden ad&d forgotten realms, cherubion, stb fantasy megvan szinte
  • Szid
    #150
    Rák a belükbe. Elég drágán adják. NEmtudom hova emelik ezeket a könyvárakat :o((
  • Mayday
    #149
    Boritot lasd lejjebb, hozza azt a vonalat/minoseget, mint a Vadaszpengek trilogia elozo ket kotete.
    Ara 1990 HUF.
    437 oldal, ha jol lattam.
  • Szid
    #148
    Piszok mázlisták. Majd holnap megveszem én is (ha sikerül)
    Amúgy milyen? hány oldal , borító stb
  • Mayday
    #147
    Nekem is :)))
  • dunga
    #146
    \m/ Megvan a könyv!
  • Mayday
    #145
    Jaja, a Ferenc koruton.
    Mivel ok adjak ki, ott lesz tutira.
  • Gandibá
    #144
    Kamelot szerintem.
  • dunga
    #143
    Hajj, akkor konkrétan hol tudom holnap délután megvenni Pesten?
  • Mayday
    #142
    Semmikeppen sem! :)
  • shaba23 #141
    ugye kölcsönadod? :)
  • Mayday
    #140
    Szinte mindennap felhivtam oket, es tegnap delutan is csutortokot mondtak! :)
  • Gandibá
    #139
    Így van. Elvileg :D
  • Mayday
    #138
    Mar csak egyet kell aludni! :)))
  • Gandibá
    #137
    ZSÍR :)