211
Milyen értéke a legfontosabb számodra?
  • skristof
    #91
    tudom, és mégegyszer elnézést Kata ;)
  • Dichter
    #90
    Mi vagyunk az önérzetesek? Erről mondjuk nyithatnánk külön topikot. Mondjuk a Gumiba, mert oda szoktak kerülni a vicces topikok...
  • Kata
    #89
    Valaki demoralizálja már, ha az egekig van magasztalva. Felvállalom a fekete bárány szerepét, csak ne égessetek el, mint a boszorkákat!
  • Kata
    #88
    Megegyeztünk. :)
  • Kata
    #87
    nem probléma...
    viszont a neven nagy kezdőbetűvel írom. Jó éjt.
  • Dichter
    #86
    Ühüm. Most felesleges lenne leállni vitázni, mert én úgyis aztmondanám, hogy de, Te meg azt, hogy de nem. De ha így jobban tetszik, akkor nem feminim voltál, hanem "a-férfi-önérzet-demoralizálója"
  • skristof
    #85
    [má írni se bírok, sry, jo8]
  • Kata
    #84
    "...akkor már hímsoviniszta disznók vagyunk, de tinektek nőknek, lehet a férfiakat szídni."

    Persze. Ti ajnározzátok magatokat, minket szidtok, lenéztek. És természetesen kikéritek magatoknak, ha bármi rosszat szólunk rólatok. Hülye kis önérzetesek vagytok. :D
  • skristof
    #83
    azért te se álltalánosíts!
    katáról meg hát, na tudjuk...
  • Kata
    #82
    Semmi feminin nem volt a dumámban. Sazl...
  • Dichter
    #81
    Jajj, hagyjuk már ezt a feminim dumát. Ha véletlenül szót emelünk az emancipáció ellen, akkor már hímsoviniszta disznók vagyunk, de tinektek nőknek, lehet a férfiakat szídni.
  • sz4bolcs
    #80
    Ki nem ért téged? :)))
  • Kata
    #79
    Látom, mert nagy az értetlenség. :DDD
  • sz4bolcs
    #78
    Rossz helyre tévedtél Kata. Ez itt FÉRFITOPIC!
  • Kata
    #77
    Amúgy további jó témázgatást. :)
  • Kata
    #76
    Nem gond, mert nem fogom ennél egyértelműbben kifejteni, amit írtam. Valaki vagy megértette, vagy nem.
  • QuippeR
    #75
    látom, elbeszélünk egymás mellett, de csak arra akartam rávilágítani mindkét hozzászólásomban, hogy ha a felvetésed igaz, akkor a nők által is elfogadott tény, és ezért nem volt értelme felhozakodni vele, ha meg nem igaz, akkor azért nem volt értelme elmondanod.

    az, hogy ezt kérdéssel tettem, valóban az én hibám.

    és nem arra akartam kilyukadni, hogy ne szólj hozzá. (igazából nem vártam, hogy valaki is válaszolni akar majd.)
  • Hangianix
    #74
    Mar megint. Persze nem baj, csak jelzem. :p
  • Kata
    #73
    a kérdés hülye volt, olvasd el a 67-et...
  • Johnyy
    #72
    SZegény Kata egyedül képviseli a női nemet ... Hajrá,, majd olvasgatok :))
  • QuippeR
    #71
    de ha ez igaz, akkor láthatóan a nők nem bánják. (ha bánnák, akkor megpróbálnának tenni ellene.) akkor meg minek kell felhozni?
    ha nem igaz, akkor megint csak minek kell felhozni?

    igazából ez volt a kérdés.
  • Kata
    #70
    Akárcsak ti.
  • Taranov
    #69
    Hát szerintem azért igen. Legtöbbeket azért érdekli, hogy ne legyen a nő sík hülye, mert mégiscsak beszélgetnek egymással a nők és a férfiak valamennyit. Talán a külső után ez a legfontosabb, a jó természet csak ezután jön, azt gondolom.
  • Hangianix
    #68
    Latom meg mindig csak altalanositani tudsz :p
  • Kata
    #67
    azzal nincs semmi baj, és nem az a kérdés. A téma az, hogy azon kívül más nem érdekli egy férfit a nőben. Enniy.
  • Taranov
    #66
    Egyébként nem is értem, hogy mi a rossz abban, hogy a "farkak a nőkbe kerülnek". Illetve hogy lehet ez kérdés.
  • Taranov
    #65
    Ezt csak a férfiak mondják :D
    (mármint, hogy a nőket kihasználják)
  • Kata
    #64
    tulajdonképpen mi a kérdés?...
  • QuippeR
    #63
    a kérdés az: ezt látszólag minden nő tudja/tudni véli (megfelelő aláhúzandó). akkor vajh miért kerülnek a farkak a nőkbe? talán mert ők is akarják? [kérdezi]

    kíméljetek meg a "minden férfi ördög, és kihasználja a nőket" dumától! nem vagyok ilyen naív.
  • Kata
    #62
    Sajnos túl jól...
  • Aspyrin
    #61
    Kata az ideális nő ;-)
    [ismeri a férfiakat]
  • Taranov
    #60
    lol
  • Johnyy
    #59
    nana!! én itt nyomom a rizsát hogy mi más és leoltanak éjte !! :(((
  • Aspyrin
    #58
  • Kata
    #57
    Mi a legfontosabb egy nőben?
    Majd én válaszolok helyettetek: a farkatok.
    Mert más nem érdekli általában a férfiakat egy nőben...
  • Maffya
    #56
    Kisértés-Melinda-Pocahontas
  • Johnyy
    #55
    nézd el nekem hogy nem jötem ráá, este van már....
  • Aspyrin
    #54
    jobb klikk->tulajdonságok ^^
  • Johnyy
    #53
    honnan szedted ezt a smájlikécst????? nagyon baró!!!
  • Aspyrin
    #52