211
Milyen értéke a legfontosabb számodra?
  • Kata
    #131
    Ismét jót nevettünk vidéki barátunk humorán.

  • nemcsakfeel
    #130
    pedig rádférne
  • Rafaelo
    #129
  • Kata
    #128
    Gratulálok.
    Javaslom visszaolvasásra a topikot, kb. az #57. hozzászólástól. :)
    Vagy pc-zzé'.
  • Rafaelo
    #127
    mi a legfontosabb egy nőben ??

    HÁT ÉN !!!!!!!!!!!!


  • mikike
    #126
    jókedv, ezt kifelejtettem
    általában jókedvű is legyen, ne csak kedves és aranyos
    de ez a 3, helyre szorul
  • Sadun Tryst
    #125
    hát ez van. ha nem lenne a barátnőm, nem is tudom mihez kezdenék.
    valszeg csak menne a piálás minden nap a haverokkal suli után, majd otthon ülnék és csetlnék :D
    vagy előbb ugranék egy szakadékba... :)
  • Sir Quno Jedi
    #124
    Mer' a nők adják a férfiúban az ambíciót ! Egy normális férfi nem küzd önmagáért, nade ha az asszony...
  • Lteebee
    #123
    Nekem az irányításra nincs szükségem, elég önálló vagyok(néha ezt sajnálom is kicsit).

    De szívesen megvitatok dolgokat és elvárom az ötleteket, tanácsokat.
  • mícs
    #122
    gratulalok, ezt eleg keves ferfi ismeri be!
    nincs is azzal semmi gond, ha egy kicsit iranyitanak, csak ne beszelnenek annyit!!
  • mícs
    #121
    lehet hogy a kerdes direkt van provokativan megfogalmazva?

  • Sadun Tryst
    #120
    Ez a topik kérdése egy kicsit pontatlan (szvsz számomra), mert nem teljesen lehet így leírni dolgokat.
    Nekem nem magában a nőben, hanem a személyében fontos, h szeressen, és gondoskodjon rólam.
    Ezért cserébe ugyan ezt adom, illetve mindent ami csak tőlem kitellik.
    Szvsz nekem szükségem van arra, h egy nő egy bizonyos szintig irányítson. Egyedül elég szerencsétlen 'vok. ^_^
  • Sir Quno Jedi
    #119
    Á tápigok ecsesződnek, ez a természetes devolúcijó ! :DDD
  • mikike
    #118
    elcsezstétek ezt a topikot is
    én a kedvességet komolyan írtam, de aztán elkezdtetek általánosítani
  • Esrohnoil
    #117
    "...Mindig a nők a viperák,
    a férfiak meg főemlősök..."
  • sz4bolcs
    #116
    Nem rinyáltam. Csak elolvastam hova írok, és ezek a gondolatok jöttek ki.
  • Kata
    #115
    Ne rinyálj, elhúztam...
  • skristof
    #114
    kirekesztés rulZ :P
  • Dichter
    #113
    Ok dude. Puszi?
  • sz4bolcs
    #112
    A másik topicban még lehetett lányokkal vitatkozni a tévesen föltett kérdés miatt, itt egyszerűen nincs keresnivalójuk lányoknak, ki vannak zárva, mert nem rájuk/rátok tartozik.
  • Kata
    #111
    Pedig elég sokan utálnak. :) Ha meg valami baromságot írnék - akárcsak a legkisebbet is - hidd el, hogy jobban kapom a hideget-meleget, mint más! Eddig már rengeteg példa volt erre itt a fórumon is. Ezért már nagyon meggondolom, hogy mit és egyáltalán írok-e valamit valahova. Persze ez az én problémám...

    Comprende, de mi sem szeretjük, ha állandóan lenéznek, vagy fikáznak minket. Én nem az elnyomás álcája mögé szoktam olyankor bújni, hanem visszaszólok, hogy ugyan mire fel mondja, vagy kinek képzeli magát, hogy jogot formál a másik ember (tökmindegy ffi, vagy nő) lenézésére.

    Részemről sincs harag, nem vagyok haragvós típus. Temperamentumos vagyok ugyan, és hamar fel szoktam kapni a vizet, de ugyanolyan hamar le is higgadok. De itt a fórumon már leszoktam erről, mert nem éri meg a fáradtságot.
    Én is csak azért pofáztam ide ebbe a tesztoszteronszagú topikba, mert láttam a másik nem tökéletes egyetértését dolgokban, amivel személy szerint nem értettem egyet. És nem az egész női nem nevében nyilatkozom, hanem csak egy emberében.
  • skristof
    #110
  • Kata
    #109
    Megdumáltuk.

    Viszont értékelem benned, hogy véleményed nem előítéletekből építed, és nem két internetes fórumbeírás után alkotsz valakiről képet. Ez egy nagy pirospont! Ritka dolog manapság.
  • Aspyrin
    #108
    pontosanö
    Ha jobban megnézed sokan komolyra veszik a témát itt is ott is de minek? Mehetne az egész a gumiba cakkumpakk
  • Dichter
    #107
    Én nem érzem, hogy útálnának téged, de tény, hogyha Te foglalnál valami baromságban álláspontot, akkor kevésbé lennél lenézve, (vagy legalábbis nem lenne leírva) mint más fórumozó társad.

    A dacról, hogy mintmár említettem, nem dacból írok vissza, hanem úgyérzem, valami sértőt mondtál. Persze ezzel nincs is semmi baj. Szólásszabadság, meg demokrácia rulez, de akkor ne Te legyél megsértve ha valaki véletlenül vitába száll veled.

    Nem meghatni akartalak az önérzetes szöveggel, csak rávilágítani arra a tényre, hogy nem mindent szabad ám nektek nőknek, azért mert azthiszitek, ha leszólunk titeket, akkor egyből az elnyomás álcája mögé bújhattok, és panaszkodhattok különféle napilapokban, meg a mónika sóban, hogy Ti el vagytok nyomva. Capisci?

    Egyébként nincs harag részemről, csak úgy éreztem, férfitársaim nevében fel kell szólalnom. (belső hangok :)) Aki nem ért velem egyet, szíve joga, mert különbözőek vagyunk. Písz!
  • skristof
    #106
    utálni nem foglak érle, látatlanba nem írlak le, ráadásul egészen megtetszett a stílusod.

    de szerelmes nem leszek beléd
  • Kata
    #105
    Akárcsak a "miért okosabbak a férfiak?" topiknak :)
  • Aspyrin
    #104
    lál topiknak lál a vége
  • Kata
    #103
    Héj! Én plázagörl vagyok! Igaz nem agyonsminkelt, de félig még utálhatsz érte. :D
  • skristof
    #102
    jah, és hogy a topikhoz is igazából hozzászóljak:

    számomra A Nőben (lányban, kinek h tetszik) elsősorban a belső tulajdonsági azok, amik érdekesek. természetesen a külső sem elhanyagolható, de az úgyis emberenként változik, mindenkinek más az ízlése, hál' Istennek! szeretem ha egy lány okos és komoly, ugyanakkor tud vicces és bolond is lenni. nem bírom az agyonsminkelt 'plázagörlöket', egyszerűen nem az én világom...
  • Kata
    #101
    Elég gyerekes látásmód, ha most dacoskodásból akarsz ellentmondani ("úgy néz ki, ezen a fórumon, senki nem mer neked ellentmondani"). Egyébként meg szoktak ellentmondani, és elég gyakran. Sokszor még akkor sem adnak igazat, ha igazam van. De én nem erősködök, meg sértődök meg ilyenen, ráhagyom az illetőre. Mint ahogy most is rád. :)
    Azt hiszem, itt ránk nézve sokkal sértőbb dolgok is elhangzanak a fórumon, úgyhogy a sértődésed meg az önérzeted is oda teszed a többiekével együtt, ahova akarod, nem fog meghatni. :)) Sorry a nyersségért, de ez van. Egyszerűen nem érdekel. Másokat sem érdekelt eddig az én önérzetességem, vagy az engem sértő dolgok, azt is csak beképzeltségnek nevezték. :) Ezzel nem azt akarom mondani, hogy most rajtad verem le a sérelmeket, egyszerűen felvettem az átlag fórumozói viselkedést és hozzáállást: kötözködés, másik problémáinak kiröhögése, felesleges vita akkor is ha a másiknak igaza van, lenézés, önzés, stb. Ezt asszem alkalmazkodásnak hívják. :) És tulajdonképpen meg tökmindegy, hogy miért utálnak éppen.
  • skristof
    #100
    jaaa
    sry
    amugy TÉK, erre még jó vagyok...
  • Kata
    #99
    Nem, két topikcímre mondtam, amik most a lista eleje környékén vannak. :)
  • skristof
    #98
    ez személyem ellen irányult, vagy már nagyon fáradt vagyok?!?
  • Dichter
    #97
    Bakker, időközben olt egy telefonom, és totál elfelejtettem mit akartam még írni :DD De majd eszembe jut.
  • Dichter
    #96
    Semmi baj nincs ezzel, hogy hangoztatod a "másik oldal" véleményét, csak úgy néz ki, ezen a fórumon, senki nem mer neked ellentmondani. Most nem azért írtam ellened, merthogy majd én megmutatom, de úgy éreztem, hogy az az előbbi kommented általánosítás volt, és mint olyan engem személy szerint sértett. (most egyébként bevállalom, önérzetes vagyok/leszek)
  • Kata
    #95
    Valami belement a szemedbe? :)
  • Kata
    #94
    Miért, itt is van kettő, mindjárt a lista elején?... :)
  • skristof
    #93
  • Aspyrin
    #92
    Nemö !44
    [gondolatolvasó@#57]