9022
Far Cry 2
  • zeoos
    #5771
    C:\Program Files\Ubisoft\Far Cry 2\bin - mappában találod
  • szabod
    #5770
    OFF
    Látom te sem értetted meg amit mondani akartam.
    1. Én úgy emlékszem hogy mikor általánosban tanultunk a kaktuszról, eredetei elterjedési helyének Észak-Amerikát tanultuk. Ez rég volt már, lehet hogy nem így van.
    2.Agávé van nekünk is, de ha elolvasod az első mondatot itt, akkor rájössz, hogy csak betelepítéssel jutott Afrikába, Európába... Én azt akartam mondani, hogy nem őshonos Afrikában, de mégis a sivatagban szinte ezt látni.
    3. Egy szóval nem mondtam hogy köze van a tequilának a kaktuszhoz. Azt mondtam, hogy nem a négerek csinálják. (Ezzel arra a (szinte) mindenki által ismert tényre akartam utalni, hogy a mexikóiak csinálják a tequilát. Amúgy meg tequila=agávépálinka)

    És hogy legyen valami köze ennek a hsz-nek a játékhoz is: Észrevettétek már hogy majdnem minden fegyver tükörképe az eredetieknek?
  • zeoos
    #5769
    Ha igazak a hírek és a későbbi kiegészítőben már lesznek ragadozó állatok akik meg is támadnak majd, akkor érdemes lehet ismét belemelegedni a témába, addig meg ott a multi része
    Azért be kell látnunk, hogy jó hangulatot, érdekes újdonságokat hoztak életünkbe a készítők, bár sok hozzászólónak is igazat adok, hogy néha egy kicsit unalmas volt a játékmenet. Belegondolva azért és összesítve az egészet: igen is klassz game ez ... bár annakidején állt volna rendelkezésre ilyen játékmotor, amikor még a vietnami történéseket gyűrtük a gépeinken.
  • zeoos
    #5768
    két vége?
    leírhatnátok a másikat, mert nekem ........
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Simán csak annyi történt, hogy elvittem a gyémántokat az utolsó faluban a völgybe ... duma a szobában lévő három fekával ... majd vált a kép egy békés utcaképre (járókelők-fotózkodás) ... és a háttérben nagy bumm (gondolom felrobban a völgy) ... végül természetesen jön a stáblista.
    Mi a másik vége? Hogyan lehet másik vége a sztorinak, ha csak nyitva nem szeretnék tenni a történetet a folytatás reményében? Mondjuk nem szerzem meg a gyémántot, nem viszem el a faluba és ezért megölnek? ... melyik mentéstől csináljam másként a dolgokat, hogy kipróbálhassam (lejátszhassam) a másikfajta végkifejletet?
  • zeoos
    #5767
    OFF !!! - de egyszerűen válaszolnom kell

    Sajnos botanikai ismereteid elég hiányosak, így nem ártana tájékozódni mielőtt ilyen hülyeségeket irogatnál.
    Először is agave nem csak amerikaban van, de afrikában is ... sőt európában is található.
    Kaktusz dolgában is javasolnám Namíbia áttanulmányozását (érdekes dolgokat fogsz felfedezni).
    Végül: az általad említett TEQUILA-nak semmi köze a kaktuszhoz.

    ezeket az apró kiegészítéseket nem tekintve persze elmés hozzászólás volt, baromira illik a játék megvitatása témakörhöz, amiért is ez a fórum született

    gratula
  • Encore
    #5766
    Azért nem teljesen ugyanaz a kettő a végkifejlet módja miatt. Tudtommal csak ez a két vége van.
  • zeoos
    #5765
    Mentésrendszer ?

    1./ Pihenőrészeken, főtáborokban és egy-egy szakasznál kék ládák a falon
    2./ "ESC" - gomb, majd save menű
    3./ "F5" - gomb = gyorsmentés

    mennyi kellene még ?
  • fixpont
    #5764
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak ketfajta vege van? (ami tulkepp ugyanaz, amikor a gyemantot viszed el es amikor te robbantod be a volgyet?)
  • tboy01
    #5763
    Nah szóval. Ott a sziklákon kell végigugrálni. Ha az úton vagy akkor látsz alulról 2 sziklát, ami egymás fölött van, ott lesz az átugrási pont. Közvetlenül a fortnál kell felmenni a sziklára, és onnan ugrás át a másik sziklára.
  • VRSDM
    #5762
    "sztem nagy fan lenne"

    akarod mondani fun?
  • Ragnar360
    #5761
    lol, nem érted a poént látom... semmi spoiler nincs abba amit beírtam :) kitudja, na mind1 ne beszéljünk a jatek sztorijárol igy nyiltan
  • Synchronous
    #5760
    Ilyenkor röhögj, ne érvelj.
  • zorrobomber
    #5759
    deer hunter való akkor néked!
  • zorrobomber
    #5758
    léci, spoiler tag
  • atila4
    #5757
    gyorsabb lesz egy kicsivel tőle a játék :) kb. olyan mint az atisoknak készült hotfix
  • Atys91
    #5756
    Ez jelent vmit vagy van haszna?
    http://www.pcguru.hu/pcguru/letoltes.php?letoltid=3196&nev=Far_Cry_2_Nvidia_Forceware_Driver_180.43b_[32-bit_Xp]
  • Ragnar360
    #5755
    spoiler!!!!!!! -.- honnan veszed, h kikell nyirni a Dzsakalt ?
  • csoola
    #5754
    az egész játékban az lesz ami eddig nekem, h felveszem innen onnan a küldit, és aztán megcsinálom stb stb, vagy lesz valami fordulopont, valami érdekesség mire kinyirom a Jackal-t? kiváncsi vagyok mert kezdem unni pedig még csak 25 % körül vagyok
  • Ragnar360
    #5753
    btw konzol foreva, marcsak azértis, mivel még jómultkorába hallottam, olyat, h lesz majd vmi Animal-os DLC ami belerak mindent

    Meg kitudja, hátha lesz vmi bonus mód,

    VADÁSZNI KELL, azokat meg lelehet szállítani a tagoknak a vadakat, trófe stb. sztem nagy fan lenne,

    AFRIKA, VADÁSZAT =>>>>ISTENI!!! :P

    Az biztos, h lesz dlc, mondták a fejlesztök, h már szinte készen van... pc-re nemtudom, h jön-e, de ha abból indulok ki, hogy ezen platformon a dlc fogalom kevésbé ismert v hogyis mondjam akkor nem biztos!
  • Ragnar360
    #5752
    lol, ugye ezt viccnek szantad :)
  • VRSDM
    #5751
    ezt te sem gondoltad komolyan, semmi részlet nincs a zebrákon se az állatokon, a millionyi fa-fű-gaz-bokor-kóró-gaz-bogár mellé az a plusz 20x800poly nem oszt nem szoroz.
  • Synchronous
    #5750
    "...nem hiszem hogy a szavannán fél óránként bukkan fel egy állatka!!!!!!! "


    Nyilván nem, viszont egy szépen kidolgozott futkározó zebrasereglet oly gyönyörűen leszállítaná a frém per szekondod számát, hogy öröm lenne nézni.
    És amíg elvonulnak lefőzhetnél magadnak egy kávét, annyira belassulna a játék.
  • Master Rick
    #5749
    ok köszi:), csak ez a mocsadék Vista nem úgy rendezi a start menüt, mint az XP, és csomó játéknak ki sem rakja a shortcut-ját, és még a start menübe se rakja, szal kicsit szivatás amit csinál, mert a játékoknak az extra content-jét, nem nagyon találom soha :S... És sry a nemtúl magyaros kifejezésekért:D
  • macleody
    #5748
    Szerintem próbálkozz a start menüben az ubisoftnál. Vagy a játék mappájában.
  • Master Rick
    #5747
    jah egy "nézzetek" kimaradt az elejéről, boccs fáradt vok:D
  • Master Rick
    #5746
    Ne plz hülyének, de hol lehet a pályaszerkesztőt elindítani? Sehol sem találom :D
  • tmisi
    #5745
    Jól menne. Nekem ma volt egy kis teljesítménybeli problémóm, de most megint beléptem és megy vajsimán High-VeryHighon 1024-ben. Lehet a VGA szarakszott...
  • SkylineGTR
    #5744
    az engem is idegesít, meg hogy shotival 30méternél is leszed, meg megszerelem azt a rohadt autót, elindulok 2őt belém lőnek és már megint javíthatom meg
  • Randelz
    #5743
    Na igen a shotolás a lényeg, de azért számomra kicsit idegesíttő, hogy nemelég hogy annyit kell vezetnem még állandóan álljak meg és kaszaboljam le a népet. :)
  • lac coo
    #5742
    Na most melyik az unalmasabb : kocsikázni egy FPS-ben vagy emberekre lövöldözni ? :)))
  • Randelz
    #5741
    Pár napja játszok a játékkal eddig nagyon tetszik. Csak egy nagyon untató dolog van benne az outpost-ok. Kicsit zavaró hogy allandóan a térkép egyik feléről a másikra kell menni és útköze már 20x írtani ki ugyanazt a outpostot
  • Gunner
    #5740
    még a fejlesztő is teljesen már, egyedül a nevet örökölte, hál' istennek :D
  • Ragnar360
    #5739
  • Bokafix2
    #5738
    Nem folytatás. Az első részhez és annak történéseihez semmi köze. Csak a cím a közös.
  • VoneOut
    #5737
    Szégyen, hogy ezt merik a folytatásnak nevezni...megerőszakolták a Far Cry nevet...:(
  • HD JOHNNIE
    #5736
    F5-el lehet gyorsmenteni
  • repvez
    #5735
    melyik gomb? nem akadtam rá eddig .Amugy a sound beállitás is eléggé puritánra sikeredett semmi EAX ki vagy be vagy hardveres hang meg egyebek.Nálam rendszeresen van egy olyan ha ALT+TAB-al lerakom tálcára majd vissza akkor elnémul a játék.
  • Papirzacsi
    #5734
    Ezen kívül ott van az ESC menüben a save opció is.
  • gduck
    #5733
    Csak este 10 után leszek gép előtt :(
  • Seth
    #5732
    Van ám quicksave nevű varázslat a játékban ...úgy tudom !!!