9022
Far Cry 2
  • Gunner
    #5811
    jaj, múltkor voltam sivatagban, megtámadtak és felrobbantottam minden autót véletlen^^ na nemvolt más lehetőség és futni kellett, de megütött a hő, gutát kapott a faszim és elájult, aztán felkeltem az út mellett és pont jött egy autó :) lelőttem őket és mentem tovább ^^
  • Gunner
    #5810
    és game over? mert lehet utána felébredsz
  • daneelolivaw
    #5809
    üdv!
    még a legelején tartok,most jön a diamond trackeres külkdetés - de! állandóan előjönnek ezek a maláriás rohamok vagy mik. a csávó azt mondja a safe house-nál hogy menjek mike bárjába,de egyszerűen nem tudok odáig se elérni,mert még előtte eszméletemet vesztem
  • Gunner
    #5808
    Hát akkor én nem
  • davidka003
    #5807
    Én is.
  • elite
    #5806
    Egyetértek!
  • bacsobalint
    #5805
    hát én most járok 42%-nál ez nagyon bejött eza játék:D
    sokkal jobb mint a crysis:D
    bár az is tetszett...
    főleg itt amikor a homokviharba elájultam az nagyon angy rész:D:D
  • Cyberdevil
    #5804
    Köszi a gyors választ. :)
  • davidka003
    #5803
    "Először azt h változik-e az időjárás a játékban"

    Változik. Néha pl elkezd esni az eső.

    "bejárható terület ugyanolyan üres mint a Crysisben, vagy vannak benne állatok pl. ?"

    Van sok fajta állat: pl zebra, gnú
  • dronkZero
    #5802
    Változik az időjárás, és kívánni fogod a Crysis ürességét kb fél óra játék után.
  • zorrobomber
    #5801
    előző erre volt válasz sry
  • zorrobomber
    #5800
    értem a poént, de az nem biztos hogy vicces hogy beirod hogy spoiler oszt közbe nem is az :) vagy kitudja. csecskenőcs
  • Cyberdevil
    #5799
    Sziasztok! Mielőtt megvenném a játékot szeretnék megkérdezni pár dolgot. Először azt h változik-e az időjárás a játékban, a másik h a bejárható terület ugyanolyan üres mint a Crysisben, vagy vannak benne állatok pl. ?
  • davidka003
    #5798
    Tanulj meg szöveget értelmezni. Teljesen egyértelmű, hogy Bucser a DLC-re gondolt.
  • elite
    #5797
    Én is leszarom, hogy nem pontos a fegyver modellje. Nekem így is tökéletesen megfelel. ÉLJENEK A VÉRPISTIKÉK!!!
  • Ragnar360
    #5796
    "miért is konzol forever te nagyon hülye?? ez PC-re is érkezik..."

    ebből egyáltalán nem lehet következtetni a DLC, h te arra gondoltál
  • dronkZero
    #5795
    "de nekem még csak fel sem tűnt, hogy tükörképei az igazinak. "

    Ugye, megmondtam, hogy "hülye vérpistikéknek jó lesz ez így is"? :P
    Ne szívd mellre, nem személyes. Csak pont erről a jelenségről beszéltem. Hogy "szarjuk le, nagy többségnek úgysem tűnik fel". És ez szerintem igénytelenség a készítők részéről.
  • VRSDM
    #5794
    miféle többi jó ötlettel való szenvedésre gondolsz?
  • Encore
    #5793
    "Ebben az esetben "hülye vérpistikéknek jó lesz ez így is" hozzáállást látom."

    Akkor nem szenvedtek volna a többi jó ötlettel, ami a játékban van. Én nem értek a fegyverekhez annyira mint egyesek de nekem még csak fel sem tűnt, hogy tükörképei az igazinak. Nehogy már ez határozza meg a játékélményt. Mert ha ez egy OfP vagy ARma szerű játék lenne, akkor ké, de ez csak egy FPS.
  • dronkZero
    #5792
    Jól van, neked nem szempont.

    Szerintem meg egy jó indikátor, hogy mennyire veszik komolyan a dolgukat a készítők.
    Ebben az esetben "hülye vérpistikéknek jó lesz ez így is" hozzáállást látom. Ahogy nézem, sok esetben be is jött nekik. Hát nálam nem.

    Alapvetően ez egy "realisztikus" FPS. Ha scifi, vagy fantasy setting lenne, leszarnám, hogy űrvibrátorral, vagy varázsbottal kell nyomulni. De itt nem. Itt kibaszottul illúzióromboló, csökkenti a beleélés faktort. Bár nem csak ez, sok egyéb dolog is kurva gagyi benne, de most a fegyverekről van szó...
  • zeoos
    #5791
    mondjuk nem sok köze van a játékban hallható mjúúúúzikákhoz, de azért hallgatható
  • Borg
    #5790
    Ki a f.szt érdekel hogy mennyire hitelesek a fegyverek modelljei benne? :D Nehogymár ez egy szempont legyen...
  • Bucser
    #5789
    nem a játék te idióta, hanem a DLC....
  • dronkZero
    #5788
    "És hogy legyen valami köze ennek a hsz-nek a játékhoz is: Észrevettétek már hogy majdnem minden fegyver tükörképe az eredetieknek?"

    Ha még csak tükörképe lenne. De ez ilyen mixelt szar, a fele meg van tükrözve, a másik fele nincs, a részletek sem stimmelnek... Pl az M16nak a forward assist és a hüvelykivető nyílás a jobb oldalon van, a tűzváltó a balon. A játékban mindhárom a bal oldalra került. A felhúzókar a valóságban kellemesen lekerekített, itt szögletes.

    Biztosan én vagyok a kelleténél jobban fegyverbuzi, de az ilyenektől hányok. A faszért kell az idióta grafikusoknak minden egyes rihes játékban újramodellezniük a fegyvereket? Fasznak nem töltik le valahonnan, biztos, hogy az utolsó csavarig pontos fegyvermodellek százai vannak ingyen a neten.

    Na persze akkor sokkal többet szoptak volna az unjam animációknál.

    Áh, szar ez az egész, nem is tudom, minek idegesítem magam rajta, Uninstall-del lesz a megoldás asszem.
  • zeoos
    #5787
    SOUNDTRACK: http://www.pcdome.hu/letoltes/3538/far_cry_2_pc

    háááát ez baromi YOOO :)
  • Ragnar360
    #5786
    most kimondom amit egyből eszembejutott: anyád a hulye!

    Nem mondod, h kijött pc-re is a játék ?! Húú wáááá aztaa nemtudtam -.-
  • SeanJRRussel
    #5785
    Látom vannak új arcok is a topicban.Vki nem tudja h az általam készített mapot hova lehet feltölteni vagy ilyesmi??
  • zeoos
    #5784
    áááááá...megtaláltam a pc-dome oldalon :)
  • zeoos
    #5783
    A játék zenéje megszerezhető valahonnan? Esetleg a feltelepített cuccosból valamilyen barbatrükkel előcsalogatható?
  • koschwarz
    #5782
    mellesleg a dlc is ugyanúgy létezik pc-n, hahó, welcome in the real world!
  • Bucser
    #5781
    miért is konzol forever te nagyon hülye?? ez PC-re is érkezik...
  • zeoos
    #5780
    mint mindennél, itt is az "E" - gomb a jolly joker

    megközelíted hátulról ... megjelenik a kéz szimbólum ... "E"
  • zeoos
    #5779
    köszi ... kipróbálom (kamikazeeeee)
  • zeoos
    #5778
    Konkrét dolgoban segíteni nem tudok, de azért GYÉMÁNT dolgában javaslom:

    természetesen a gyémántos-táskák megtalálása a játék részét alkotják és szükség is van rájuk a felszerelésünk bővítéséhez/fejlesztéséhez ... viszont ez az egész csak mellékvágány (tudom: 221 megszerezhető darabról szól a "fáma") ... nagyon sokat kellene keresztül-kasul, méterről-méterre, össze-vissza mászkálni a pályákon, hogy mindet begyűjtsük (végkifejlethez persze semmi köze az egésznek)
    segítésből ott van a két szembenálló főmuftitól felvehető feladatok, amikért alapból egy csomó gyémántot kapunk fizetségül, így a már előbb említett tuningolásokat eltudjuk végezni
    persze ha valaki alapos és törekszik az összes gyémánt megkeresésére, akkor azokat:
    -vagy a meglévő tereptárgyakat megmászva, azokat esetleg átmozgatva, gépjárművel odaállva és azon felugrálva, szomszédos magasabb lehetőségről átugorva, csövek tetején - kerítések élén végigmenve, vagy a sárkányrepülő használatával lehetséges (egyszer sikerült úgy meghalnom, hogy a baráti újraélesztés alkalmával a gyémánt mellett tértem magamhoz) és végül volt, amit robbantással tudtam megszerezni
  • bacsobalint
    #5777
    valaki azt megmondaná nekem h h kell beszálni a sárkányrepülőbe mert nem engedi h beszáljak.....?
    vagy be lehet egyentalán...?
  • fixpont
    #5776
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A legvegen amikor a Jackal valasztasi lehetoseg ele allit az akkumlatort valaszd, ne a gyemantos taskat, es akkor te robbantod fel a volgyet es meghalsz, felaldozod magad. De lenyegeben ugyanaz a vege.
  • HD JOHNNIE
    #5775
    Sziasztok!

    Sajnos még mindig nem tudtam megoldani ezt a gyémántos témát... :(

    Tudna vki segíteni? Előre is köszönöm!

    Lsd: #5719 hsz-t két kép pedig 2-vel felette.
  • zeoos
    #5774
    Amúgy a Tequila nem csak a kék-agave miatt Tequila .... ez olyan mint a Cognac, vagy a Tokaji és a Pálinka .... mind-mind védjegyek és kizárólag egy bizonyos területen megtalálható növények párlatára használhatóak.
    Agave-párlatot bárhol készíthetnek, de csak a mexikói Tequila.
  • zeoos
    #5773
    Ha az elejétől figyelemmel kísérted volna a játék készítéséről szóló híreket, még videót is láthattál volna arról, hogy a készítők nem csak az asztal mögül próbálták meg elképzenli Afrika tájait, hanem elutaztak a helyszínre.
    Nem megbántani akartalak és még csak kioktatni sem, csak alaposságra intenélek a megszólalás előtt. Ha már az általad említett általános műveltséggel takarózol (amelynek megszerzése azért a regedet tekintve nem is volt olyan régen), illett volna a keresődbe olyan kulcsszavakat beírni, amikkel megpróbáltál élcelődni, mert így sajnos semmi vicces nem volt a hozzászólásodban, mint inkább butaságnak tűnt az egész.
    De még egyszer elnézésedet kérem, semmi rossz szándék nem vezérelt.
    Részemről a vita lezárt
  • VRSDM
    #5772
    hogyan tudok az editorban különféle talajszínt festeni? csak nekem nem megy? :$