9022
Far Cry 2
  • Gunner
    #5854
    sajnos a rambo AI miatt sosincs lehetőségem hallgatni a szövegüket... lövöldözés közben meg nem hallok semmit, cseng a fülem :)
  • Gunner
    #5853
    ilyen nincs... user error
  • newhenry34
    #5852
    Szerintem senki se vitte végig, valaki tovább tart 73%-nál? Mivel nálam ott van a gubanc...
  • Nathan66
    #5851
    épp ez az, hogy nemírja, hogy menjek feladatért...
    folyamatosan egyik a másik után jön és nincs pihenö.
    Nem én kérem a feladatot, hanem egyből kapom a másikután... Ezmiatt pedig, nem tudok a fegyver boltoshoz menni küldetésért.
  • Encore
    #5850
    Jól megcsinálták az ellenfelek szövegeit is. Egy roncstelepszerűségre belopóztam és valahol középtájon elbújtam egy nagy csőben. Néha kiléptem és mesterlövésszel elszedtem valakit, erre a többiek elekzdtek keresni de mindig visszabújtam. Mikor a közelemben mászkáltam hallottam, hogyan dumálnak: hol lehet? hogy került ide? stb.. aztán mikor nem arra néztek kidobtam egy gárnátot mire futás közben kérdezték, hogy ez meg honnan jött? Ki van itt? :D
    ezek az apróságok sokat dobnak a feelingen.
  • grebber
    #5849
    Vannak már egypáran ilyenek.
  • elite
    #5848
    Tényleg, végigvitte már valaki PC-n?
  • Randelz
    #5847
    Épphogy nemjelenik meg. Énis arra gondoltam hogy nemöltem meg mindenkit. Csak már 5x jártam körbe a házat ugyhogy gondoltam megkerdem :).
  • elitehun
    #5846
    A kéz megjelenik? ha nem akkor nem öltél meg mindenkit vagy valamit elrontottál
  • Randelz
    #5845
    Valaki tudja hogy miért lehet az hogy bárhogyan próbálkozok sehogysem tudom kinyitni az egyik ajtót?...pedig 99% hogy oda kell menni. az egyik kuldetésben kaptam.
  • Cat 02 #5844
    Boltban veszel fegyvert.
  • balasszz
    #5843
    hali
    azt szeretném tudni hogy a fegyverberagadás ellen lehete tenni valamit?
    ugy értem hogy olyan sürün ne ragadjon be!!
    mit tudok csinálni??(az"R"gombot ismerem!!)
  • Gunner
    #5842
    akkor legközelebb próbáld meg a warez topicban feltenni az ilyen kérdéseket
  • blabla2
    #5841
    Nemgáz, csak gondoltam ha meglehet oldani akkor megpróbálom...
  • Gunner
    #5840
    boltból nov 5-e után, de szerinted ő nagyon szeretné megvenni ilyen hsz után? :)
  • elitehun
    #5839
    És honnan vegye meg? én is csak nov 5.-én fogom megvenni
  • Gunner
    #5838
    vedd meg, ahhoz adnak key-t, azt beirod és fogsz tudni

    most jön az a rész h te csóró kisfiú vagy és nemtudod megvenni én meg buzi bunkó h ilyet mondok blabla, ugorjuk át...
  • Gunner
    #5837
    sztem megtudod szabni, elég nagy gyerek vagy, h amikor éppen azt írja h kéne vmi küldi, akkor nem a városba mész hanem fegyverboltosnak csinálod a küldetéseket
  • Nathan66
    #5835
    szeretnék több fajta fegyvert, de így nem fog menni...
  • Nathan66
    #5834
    nekem már ott az arc a fegyver bolt pultjában, de folyamatosan kapom a missziókat megállás nélkül és nem tudok eljutni a fegyver boltoshoz, vagyis igen, de nincs ott a tag, mert misszión vagyok. Piros nyíl van állandóan. Semmi freeride. Foyamatosan adja a feladatokat úgy, hogy nem is megyek felkiálltójeles helyre misszióért.
  • newhenry34
    #5833
    Jah bocs, 73%-nál vok :D akkor még azért nem volt neked ilyen.
  • elitehun
    #5831
    Először is tanulj meg írni. és a fényképezésnek az az értelme hogy látszani fog a térképen
  • elitehun
    #5830
    Mi itt a gond?
  • 16gaborm
    #5829
    Olyan gondom lenne hogy még nagyon az elején visza mentem egy olyan épületben ahogy megnyűzott disznők vagy marhák vannak megnyúzva ott vettem fel 2 új fegyver beszéltem a csávóval,és után kijöttem és a GPS-el kell csinálnbi vmit,1-2 képet tudtam fényképezni,de a többit nem tudom hogy mit kell,meg mi értelme ennek a GPS-es fényképezkedésnek?
  • SeanJRRussel
    #5828
    Nekem nem volt ilyesmi problémám.Lehet h szar a játékod(rossz a másolat).havernak volt ilyesmi Assasins Creedel.
    A Razoros biztos megy me nekem az van és 56% járok
  • newhenry34
    #5827
    Itt a gond: (remélem jól csináltam a képfeltöltést)
  • Papirzacsi
    #5826
    A többiek által leírtakon kívül még köd is van benne. Egyik alkalommal mikor kiléptem a savehouseból, akkora köd fogadott, hogy az amúgy keskeny "folyó" túlpartját sem láttam. Aztán kis idővel később feloszlott a köd, és előderengett az őrposzt pont velem szemben a túlparton. :-)
  • dronkZero
    #5825
    "Aha értem, tehát nem értek a fegyverekhez, nem tűnik fel pár apróság, ebből az következik, hogy vérpisti vagyok? "

    Nem, ettől még nem, csak ha ezek után magadra veszed, és belázadsz ellene, akkor már egyértelműen.

    Egyébként annyit mondtam, hogy "hülye vérpistikéknek jó ez így is". Ez nem azonos azzal az állítással, hogy "mindenki, akinek jó ez így is, az vérpistike". Úgyhogy ezt csúnyán benézted.

    Biztosan logikáról akarsz beszélgetni?

    Továbbiakban felhívnám mindenki figyelmét arra, hogy teljes mértékben az én dolgom, hogy kit és miért tartok vérpistinek, illetve hogy van egy olyan közmondásunk, hogy "akinek nem inge, ne vegye magára".
  • Magh
    #5824
    Én értek a fegyverekhez, mégsem zavar különösebben. Sokszor fel sem tűnik, nem szoktam a fegyvermodellt nézni. Ami sokkal zavaróbb, hogy a karakterisztika is pocsék, mert ezt nem lehet nem észrevenni.
  • newhenry34
    #5823
    Én is saccoltam a törés miattra amit esetleg egy késöbbi patch megoldhat (mint pl Bioshock), de reméltem hátha valamit én tolok el és tovább lehet jutni. Hát akkot nincs mese, várás a frissítésre =(
  • ricsa008
    #5822
    engem kidobál az asztalra 20% körül járok egész 18% -ig semmi gond nem volt viszont mos 5-20 perc után kitesz az asztalra
    miért? crack? vagy "old driver"?
  • horst
    #5821
    Köszönöm a segítséget.
  • Encore
    #5820
    Aha értem, tehát nem értek a fegyverekhez, nem tűnik fel pár apróság, ebből az következik, hogy vérpisti vagyok?
    Pajti, ezt a fajta gondolkodást úgy hívják , hogy tyúklogika. És ne vedd sértésnek. :P
  • zorrobomber
    #5819
    Szíved joga utálni. Én nem (emiatt) teszem
  • elite
    #5817
    Ez nem a törés miatt lesz?
  • newhenry34
    #5816
    Sziaszok!
    Én 73%-nál elakadtam, csak a városba van küldi (csillag jel), de ha bemegyek akkor minden ajtó zárva és nem lehet tovább menni. Itt mit kellene csinálni? :S
  • davidka003
    #5815
    Régi a géped, pontosabban a processzorod régi. Nem fog elindulni.
  • horst
    #5814
    Helló tudna valaki segíteni?
    A játék a következő hibaüzenettel indul (vagyis nem indul):

    FarCry2.exe alkalmazáshiba
    Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc000001d)

    A konfigom nagyon a minimálkövetelmény alján van.

    Előre is köszönöm.
  • daneelolivaw
    #5813
    mármint mindig a csáóvnál ébredek fel aki a küldit adja
  • daneelolivaw
    #5812
    utána felébredek de hát így sehová se tudok eljutni,mert mindig kifekszem