9022
Far Cry 2
  • sniperelite
    #8742
    a csávó milyen időpontban van a fegyverboltban????
  • zooleeh
    #8741
    Ugy tudom, csak akkor mukodik ha dedikalt szervert inditassz!
  • zooleeh
    #8740
    Sziasztok .ket napja mar nem tudok csatlakozni a ubi szerverekre
    lealltak a szerverek vagy mi? Valakinel hasonlo tapasztalat?
  • Warton
    #8739
    Megtörtént. A problémám az, hogy az egy dolog, hogy én is nagyon könnyen meghalok, de az ellenségbe ugyanúgy bele kell engedni a fél tárat, hogy megmurdeljen.
  • Tib
    #8738
    Felteszed legnehezebb szintre a játékot és kész =)
  • Warton
    #8737
    Olyan mod nincs, ami a single playert teszi HC-vé?
  • Tib
    #8736

    Akinek nem lenne elég a 3. patch integrált tartalma, a HardCore mód, annak itt egy újabb nyalánkság!
    Megint egy lelkes rajongó, Tango_2_0 kezének gyümölcse ez a kis módosítás, ami az Ultra HardCore nevet viseli. Nevéhez híven a fegyverek sebzési módja a sima HC-hoz képest is meg lett emelve, így érve el a teljesen halálos játékmenetet.
    Bővebb infó ITT.
  • AudiQuattro
    #8735
    Végignyomtam,nekem nagyon bejött.Csak mondjuk én nem ezt a címet adtam vna neki,mert az 1 hez semmi köze.De a gém 10/8
  • sniperelite
    #8734
    ez olyan hogy pl: kiteszek 1 szöveget robbanóanyagokból és ha felrobbantok 1-et akkor kirobban az írás???? (elég értelmes megfogalmazás xD)
  • Jim Morrison
    #8733
    Asszem ujra felteszem az FC2t, tetszik a palyaszerkeszto :)
  • Tib
    #8732

    Jó hír a rajongóknak:
    Pályaszerkesző HACK látott napvilágot, ami a játékban szereplő, de a szerkesztőben letiltott számos dolgot felold! A használható jármű limit kitolva 1000-re! =)
  • koschwarz
    #8731
    egyébként nem is értem, hogy gondolták ezt az egész koncepciót a fejlesztők. azonnal újratermelődő ellenfelek, állandóan utazzam át a térképet a küldetés miatt, majd vissza, hogy felvegyem a jutalmat. nem látták előre, hogy ez mennyire frusztráló lehet?
    egyébként minden más szempontból nagyon ott van a játék, de ilyen ostoba dizájneri döntéssel elbakni egy ennyire ígéretes játékot...
  • CamelX
    #8730
    Azért ha lehetne moddolni akkor annyi biztos h a 21. század über top1 FPS-e lenne, már csak a hivatalos fórumon a wannabe modderek ötleteit olvasva. Csak hát olyannyira letojják ezt a fejlesztők, hogy abszolut átkódolhatatlan az egész. Még ha sünt szarnak a modderek akkor se tudják a legcsekélyebb dolgot megváltoztatni benn. És én ezt nem értem, mert rengeteg olyan játék van amire tömegesen jönnek különböző modok és majdhogynem csak ezért veszik még ma is az eredeti példányokat belőle és aktív közösségük van. Na mind1, biztos meg van a fejlesztőknek is a magyarázatuk erre, gondolom nem akarnak a 3asba akkora motor változtatást csinálni csak ötletesebbé tenni, hogy inkább majd azt vegyék...
  • koschwarz
    #8729
    én 3x nekikezdésre játszottam végig...nem rambós, hanem lopakodós stílusban, a megfelelő felszerelésekkel szerintem elég élvezetes lett.
    bár ezt a sok értelmetlen mászkálást és a rögtön újraspawnoló őrséget én sem bocsátom meg a fejlesztőknek, ugyanakkor ha valaki okosan használja a buszjáratokat, sok holtidőt és felesleges harcot meg lehet takarítani.
    végeredményben kellemesen csalódtam a játékban, és nekem határozottan tetszett a(z egyik) befejezés.
  • Doc Hooliday
    #8728
    Azért ilyen olcsó mert szar lett egy kicsikét :-) és az a pár ember aki ráfanyarodik hogy mégis mazohista módon végig akarja játszani a sok egyhangú küldetésekből álló játékot, az is inkább lewarezolja vagy 200-forintért! Ejnye ubisoft, ez nem jött most össze! Kétszer kezdtem neki...de nem bírtam soká mert kajak uncsi az egész egy idő mulva a hülye ujratermelődő katonákkal, meg a többi fassággal együtt
  • lee56
    #8727
    Akkor gondolom nem kell csodálkozni azon hogy miért ilyen olcsó :)

    És Tib igen én speciel sajnálok kiadni ennyi pénzt ha tudom hogy még ennyit se ér a játék..
  • grebber
    #8726
    Sajnos erről szól végig hot unalom az egész!Remélem a 3-ba újra maradandót alkotnak mint az 1-ben!
  • cherubim06
    #8725
    Egyedül vagyok azzal a véleményemmel, hogy a single player szép, de ultra-unalmas? Most kezdtem a játékot és 10 óra után azon kapom magam, hogy semmilyen küldit nem akarok csinálni úgyis tudom, hogy mi lesz.
  • Tib
    #8724
    Magyar felirat, magyar felirat...
    Wazze 2.990 Ft-ot sajnáltok egy magyar nyelvű játékért?!
  • Kurilin
    #8723
    Hello
    nem indul a multi már december óta be vagyok regelve annyi a gond hogy be lépek rangsorolt meccs csatlakozok 1 szeróra és azt irja ki hogy:most nem csatlakozhatsz probáld későbba gyors meccsnél meg nem talál szervertha akartok vegyetek fel x-en:solberg98 köszi
  • koschwarz
    #8722
    ha jól emlékszem, én a közelében lévő nagy hengeralakú építményről ugrottam rá nagy ügyesen.
  • kisbiro96
    #8721
    sziasztok. az a kérdésem lenne hogy hogyan kell megszerezni PetroSahel-ben lévő gyémántot ami rajta van a vonaton?
  • Evetkemano
    #8720
    ugyanez a bajom nekem is kéne a magyar felirat:)
  • lipovics
    #8719
    Szia!

    Nekem sikerült oda beregiznem pár napja. Magyarítás jó és működik :)
  • butcher20
    #8718
    Sziasztok!!!

    nem tudnátok mondani egy olyan oldalt ahonnan lelehetne tölteni magyar feliratot meg végigjátszást? tudom nem bonyolult végignyomni de én azért megnéznék 1-2 dolgot... Ezt az oldalt néztem meg de nemtok beregelni mert nemtom a biztonsági kódot beírni, mert mindig szar meg el se lehet olvasni..

    Előre is köszönöm a segítséget!!!
  • gaaabi23
    #8717
    Valaki tudna nekem segíteni abban honnan tudok mentéseket letölteni, mert a régiek elvesztek és nincs kedvem elölről kezdeni.
  • Doc Hooliday
    #8716
    Szia! Ugyonez volt a gondom nemrég, de sikerült egyszerűen megoldanom :-) Leírom mit kell tenned, pontosan csináld amit írok, és előtte az adott fájlról csinálj bizt.másolatot!
    1.) Meg kell keresned a far cry 2 save gamét, általában így érhető el alapból: c:dokumentumok/users/documents/my games/far cry 2/gamerProfile xml

    2.) ha megtaláltad a "GamerProfile xml-fájlt utána megnyitod a szokásos módon, majd kikeresed a Fullscreen="0" bejegyzést és átállítod Fullscreen="1" -re! Ha megvan utána nem fog szarakodni a kis ablakos indítással! :-)
  • wright
    #8715
    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne hogy nem hajlandó a gépem(550be 3ghz,9800gt1giga)teljes képernyőn futtatni a játékot!?Először úgy indult aztán kb 20 perc játék után egyszercsak átváltott ablakra-azóta semmit nem tudok vele kezdeni...hiába állítok felbontást stb....ha vki tudna segíteni megköszönném.Ja minden fullon van-de a minimális beállításnál is ez a helyzet!
  • Maxtreme
    #8714
    Köszi, természetesen innen szedtem először is!

    Amúgy úgy tűnik a végső megoldás a a játék telepítése hozta meg.
    Ugyanis elfejtettem hogy a rendszer újrahúzása után nem telepítettem fel. .Ellenben simán müxött enélkül is, nem keresett registry bejegyzéseket ezek szerint. Cska épp a PB-nek nem tetszett ezek szerint.

    Azért pbsec.html-t bedobtam a mappába, thx

    Szal "miszkuzi" lehet én voltam a balfasz, ugyanis azóta nem dobál ki
  • Csavez
    #8713
    Nekem is ez volt win 7 64-em van.
    Tib-nek a javítása is segített,avval már be tudtam lépni olyan szerverekre ahol nem ubis mapp volt.
    PB
    Innen szedd le e legfrissebb pb-t,add hozzá a játékot,frissitsd le ha minden jól ment ott a pb-ben kiirja a verzioszán stb.,de irtadhogy ezt megcsináltad.
    Amit nem:
    itt a linkben van olyan,hogy "For Players Filename: pbsec.htm " ezt is szedd le és rakd be a bunkbusterba a htm-ek közé.Jobb klikk a linkre cél mentése másként és keresd ki a gépedben pb htm-et,oda mentsd.
    Nekem igy müködik és 1x-sem dobott ki a pb.
  • Maxtreme
    #8712
    Köszi, ezt már az elején felpakoltam :)

    Node nem akarom elkiabálni, úgy néz ki megleltem a megoldást! :)
    Az appdata/local blb bla mappámban találtam egy pb könyvtárat. Innen a PnkBstrB.exe nevű filet, átmásoltam a fc2/pb mappámba, (ugyanis itt nem volt) és így simán beengedett egy PB-s szerverre a játék.
    Konzolba megnéztem és azt írta hogy pb services installed and starting. Szal elvileg jó.
    Aztán majd hosszabb távon kiderül. :)
  • Tib
    #8711
    Próbáld ki ezt, hátha segít:

    Far Cry 2 - Windows 7 hibajavítás
  • Maxtreme
    #8710
    Srácok plz valaki segítsen mert már lassan az agyvérzés kerülget emiatt az idióta punkbusteres szarság miatt.
    Az a problémám hogy egyik PB-s szerver sem enged be, hanem rögtön ezt az üzenetet dobja ki:



    Amit próbáltam:
    - Letöltöttem a pbsvc.exe nevű filet, lefuttattam, mindent rendben talált.
    - Letöltöttem a pbsetup.exe-t, hozzáadtam a játékot, és lefrissítettem.
    - A szolgáltatásoknál manuálisan elindítottam a pnkbstrb.exe-t

    Természetesen egyik sem segített.
    Nem oylan hű de régóta játszok a játékkal online, és eddig pont emiatt csak oylan serverekre mentem ahol a pb off volt, de ez sem megoldás...

    Esetleg azt is megköszönném ha valaki oda tudná adni 1 működő, akár másik játékból kiszedett pb mappáját (már ha ez nem tartalmaz semmiféle személyes adatot csak akkor természetesen)

    os: win7 64bit, a többi nem lényeges.
  • lipovics
    #8709
    Magyar Far Cry 2-t vennék, akit érdekel privi rám!
  • lipovics
    #8708
    Akkor nekem valami bugom van, nem ereszti. Lehet, hogy win7 probléma (64 bites home premium)
  • Doc Hooliday
    #8707
    Tib: Köszönöm a válaszodat! ...Még mielőtt olvastam volna amit írtál, más úton sikerült megoldani a problémát. Ha esetleg valakinek ugyonez a gondja a későbbiekben akkor majd leírom azt a megoldást ami nekem bevált!
    Mégegyszer köszi "Tib
  • Tib
    #8706
    Doc Hooliday >> Win7 Ultimate 32bit alatt az első indításnál nekem is ezt produkálta. Bezártam és a 2. indításnál jó volt. Ha az sem segít, akkor WinXP kompatibilitásra tedd, vagy Virtuális PC-vel (Windows XP Mode) próbáld futtatni
    lipovics >> Amivel megfogtad, azzal is engedi el. Igen, a "Use" gomb az.
  • lipovics
    #8705
    Srácok!

    Hogyan kell elengedni a telepített géppuskákat? Megfogom és ott ragadok, bármilyen billentyűt is nyomok. Ez valami bug? Mi a default elengedő gomb? A use?
  • Doc Hooliday
    #8704
    Sziasztok! kéne egy kis segítség...az a gond hogy elindítom a játékot és kis ablakban indul el! Semmivel sem tudom teljes képernyőre bírnom ezt a mocskot!
    jó volna ha valaki tudna segíteni mert így gáááz! Azért leírok minden paramétert hátha abból valaki ki tudja okoskodni a hiba okát

    -windows 7. 32bit 7001-verzio
    -1920x1080-as felbontáson akarnék jáccani, de hiába kapcsolgatok a felbontások közt, ugyonúgy kis ablak a vége!
    -ati 3870x2 9.11-driver
    -asus monitor amin 1920x1080-as felbontás van belőve, 60hz
    háááát...szerintem a többi nem ide tartozik, ha valaki tudja a megoldást azt nagyon megköszönném ha venné a fáradságot és elárulná nekem!
    köszi
  • kryst
    #8703
    A jobb felső sarokba, hogy lehetne kitenni a térképet?