9022
Far Cry 2
  • elitehun
    #5895
    Én láttam videóban
  • Gunner
    #5894
    hát... én csak kiváncsiságból benéztem másik házba... meg azt hiszem mondták is..
  • testarossa94
    #5893
    1000 thx xD erre elsőre rá kellett volna jönnöm? vagy másnak sem volt ennyire nyílvánvaló? :D
  • elitehun
    #5892
    A bolt valamelyik oldalán van 1 másik ház. na oda bemész és ott lesz a falon
  • testarossa94
    #5891
    hali all ! Azokat a fegyókat amiket a weaspon shopban vettem hol vehetem fel?
  • newhenry34
    #5890
    végre működik :D XD
  • elitehun
    #5889
    Jó volna ha használnál spoilert!!!
  • AssAssyn
    #5888
    Egyébként dx websetupot is lefutattam már...
  • zeoos
    #5886
    kopogj
  • AssAssyn
    #5885
    http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=ea4894b5-e98d-44f6-842d-e32147237638&DisplayLang=en
    Elnézést, az előző linket elszúrtam, ezt szedtem le.
  • zeoos
    #5884
    178.24-es tök jó, ez a legfrissebb (az a híres 180-as csak béta, még nem végleges)
    dx dolgában szerintem nem kell külön letöltögetni sehonnan, ha szükséges a játék magába foglalja
  • AssAssyn
    #5883
    http://download.microsoft.com/download/8/d/1/8d1e0a50-45c4-4049-b0df-7166e71aa7ad/DXSDK_Aug08.exe
    Ezt a directX et raktam fel most. Nem tudom ,hogy ez megfelelő-e directX frissítés céljának. Amúgy videó kari drivernek a 178.24 van fennt.
  • newhenry34
    #5882
    És ha a városba a csillaggal jelölt épületen belül ahol a küldit szoktad vállalni, az az ajtó van csukva? akkor mi a teendő? :)
  • zeoos
    #5881
    azért azt be kell ismerni, hogy az utolsó pályán, a völgyben lévő mocsáros területen az a krokodilos rész tök para volt ... háromszor futottam neki, mire megcsináltam
  • zeoos
    #5880
    velem előfordult, hogy a domb mindkét oldalán volt tábor ... nekimegyek az egyiknek (mindenkit kinyúvasztottam) és nekem sem nyílt az ajtó ... gondoltam, nem baj átmegyek a másikhoz, majd megint visszajövök ... átmentem (kész) ... visszatértem, megint lekűzdöttem az előző tábort és láss csodát, az ajtó most kinyílt
  • lac111
    #5879
    Esetleg egy diretx+driverfrissítés combót tudko javasolni.
  • elitehun
    #5878
    arra a megmentésre gondolok hogy elfogy az életem. de már értem kösz
  • AssAssyn
    #5877
    NVIDIA GeForce 8600Gt
  • lac111
    #5876
    Általába felhívnak telefonon és kínálnak egy alternatívát a főküldetést megoldásához. Kékkel jelzi a térképen. Ha folyamatosan a kéket csinálod, akkor okés, ha nem besértődnek, és basznak felújjítani a házakat.

    A cimbik pedig akkor mentenek meg, ha véletlen összetalálkozol velük egy Safehouseba, meg ha jól emlékszem írja is a menübe hogy melyik a Rescue Buddy(ha van).
  • elitehun
    #5875
    de a cimbik maguktól mentenek meg? mert én már meghaltam 1X
  • Danecay
    #5874
    És, hogy lehet cimbivel csinálni a főküldetést? Nekem egyszer segített egy, a rendőrfőnök legyilkolásánál.
  • Ragnar360
    #5873
    -végre -.-
  • Ragnar360
    #5872
    végre képek a topikban :) jó nézegetni őket :)

    Holnap meglesz a gém végre :)
  • elite
    #5871
    Milyen VGA kártyád van?
  • HD JOHNNIE
    #5870
    Ezer köszönet! A k*** anyját tudtam én hogy ott kell menni csak nem jött össze eddig :D
  • AssAssyn
    #5869
    Üdv!

    Amikor elindítom a játékot a bin mappában, ahol az exe. van létrehoz egy txt fájlt, amiben ez áll:
    Log (NuContext): Setup
    Log (NuContext): Setup
    Error (NuCore): Unsupported function called from 01CA23F6: IDXGIAdapter_CheckInterfaceSupport

    Ez mit jelent és mit csináljak ,hogy ez megoldódjon ha ez probléma ???
  • lac111
    #5868
    Konzolos verzióknál nincs quicksave, elsősorban nekik lett kitalálva. De ha a cimbikkel csinálod a főküldetéseket, maguktól felújítódnak, Kapsz medkit-et, lőszert, és ládákat is vehetsz a fegyverárusnál..
  • Kamisama
    #5867
    Ha éppen nincs semmilyen küldetésed, akkor a térképen a lehetséges helyekem egy felkiáltójel jelzi a küldetés lehetőségét. A városabn 2 helyen tudsz felvenni küldit, és mindkét ajtó előtt áll egy ember aki miután elmondta a szövegét, megmotoz és bemehetsz. Egyébként még felvehetsz küldit, a rádiótornyoknál, vagy fegyverboltban.
  • tboy01
    #5866
    Itt vannak a képek a fortnál található gyémántról:





  • Danecay
    #5865
    Hi!
    A Safe House, a napszakok módosításán, és néhány mellékküldetés felvételén kívül a cimbitől, való még valamire? Akkor látnám még nagyobb értelmét a dolognak, ha nem lenne Quick Save lehetőség a játékban, így egy küldetési helyszínhez közel elfoglalnánk egy Safe House-t ahol még a csim-bumm előtt elmenthetnénk a játékot.
  • newhenry34
    #5864
    Már végigvitték? Akkor nektek van ötletek miért nem nyílik ki egyik ajtó se? Csak 2 helyen tudok küldit felvenni, egyik a csillag jel a városba, de ott nem nyilik ki az épületbe az ajtó, ha már bementem, illetve az adóvevő tornyok, de azzal meg nem jutok semmire. Pls help!
  • tboy01
    #5863
    Én mike bárját választottam. Nyirj ki 1-2 embert és rohanj be a bárba az ajtón. Ne ijedj meg ha véletlen meghalsz. A halálod után a sivatagban ébredsz.
  • gregtom6
    #5862
    Half life franchise XD
  • gduck
    #5861
    Én speciel nem nagyon haladok vele, mert egyenlőre még multizok :D
  • lac111
    #5860
    Ezt nem értem, hogy miért mindenképpen az a jó játék, ami 1:1 lemásolja a valóságot?! Játékoknál pont az a lényeg, hogy Te lehetsz a Hero, aki még a 19. bekapott golyó után is vidáman rohangászik 4 fegyverrel a hátán(hegynek felfelé).
    És igen, jól mondtad, túlságosan fegyverbuzi vagy, mert az, hogy a felhúzókar nem ergonomikus a játékban szereplő karakter számára, valahogy nem üti meg az ingerküszöböm.
    Far Cry 2 igenis jó játék, vannak hibái, de hát istenem, mutass vmit ami hibátlan.
  • gregtom6
    #5859
    HELP!!!!#5855
  • mapi
    #5858
    Hi! Ha valaki már 31 % felett van,akkor meg tudná mondani ,hogy itt mit kell csinálni? A térképen 2 helyszín van jelölve Mike bárja és Pala,Mike bárját megtámadták.
  • Encore
    #5857
    Már sokan végigvittük, én már másodszorra nyomom.
    A Rambo AI nálam rendesen fedezékbevonul, ketten fedezőtüzet zúdítanak rám, míg mások ezalatt mellémkerülnek vagy mögém. De temérszetesen akad olyan is, amelyik mit sem törődve rohan felém mint az állat.
  • tboy01
    #5856
    Ha a fort háta mögül mész, a kis ösvényen, akkor a fort előtt pár méterrel jobb oldalt van egy szikla, oda felugrasz, és mész minnél magasabbra, majd átugrasz a szakadékon a másik sziklára.
  • gregtom6
    #5855
    Hy! Én már megcsináltam az egyik frakció küldetéseit(legalábbis nem jelez újat), akkor a másik frakció küldijeit kell csinálnom?? Nem számít az árulásnak??( mert olvastam vhol, hogy el lehet árulni másokat, meg ilyenek), ha tőlük is vállalok el küldiket, nem lesz baj?