9022
Far Cry 2
  • Cat 02 #5935
    Baze, ezt a gamet tesztelte valaki ? Mert nagyon nem úgy néz ki...
  • barmi
    #5934
    Üdv!

    3 kérdésem lenne!

    1. Mi ez az opció: Options / Game options / amBX ???

    2. Ez a qrva malária egész játék alatt boldogítani fog? Nem lehet valahogy végleg kigyógyulni belőle?

    3. Miben változtatja meg a karakterem paramétereit ez az úgynevezett cammo suit?? Ez valamiféle páncélzat vagy mi a pék?
  • zeoos
    #5933
    ez biztos hardveres gond Nálad
  • lac coo
    #5932
    Akkor hogy fikáznál, ha tényleg volna "fizikája" a homoknak ?! :)))
  • rush21
    #5931
    Nekem is ugyanez a problémám egy ideje...
  • Synchronous
    #5930
    Csak ilyenkor, mikor kinyitod a ládát? Máskor nem fordul elő? Milyen kártya van a gépedben?
  • Scouser
    #5929
    Egyébként ÉN kipróbáltam, aztán pár küldetés után letöröltem, mert 5-én az elsők között fogom megkapni a CD Galaxistól...
  • Scouser
    #5928
    Onnan, hogy a játék Magyarországon nem jelent meg. Ha pedig tényleg megvetted a játékot, csak sajnálni tudlak, hogy 6290Ft-os ár helyett TE az eheti 285 Ft-os EURO és 235 Ft-os USD árfolyam mellett képes voltál külföldön megvenni. Már ne haragudj, de ilyen hülye ember a világon nincsen...

    Ha mégis akkor gratulálok nagy üzlet volt:)
  • Bokafix2
    #5927
    Honnan veszed kis barátom hogy nem vettem meg?? Ezt elszabtad.
  • Scouser
    #5926
    Inkább neked van jogod kussolni, mert egy fillért sem adtál ezért a játékért, letöltötted, nem tetszett és most ezt hangoztatod is. Majd ha megveszed és úgy érzed szart kaptál a pénzedért, akkor fikázhatod, addig pedig szépen csöndbemaradsz.
  • Bokafix2
    #5925
    2058, ez nekem is teccik... lol Teljesen mindegy, hogy át tudok-e méretezni egy jpg-t vagy sem, ha megveszek egy játékot, akkor a nyilvánvaló hibáit jogom van fikázni. Neked meg jogod van kussolni.
  • zorrobomber
    #5924
    Egyik ami eszembe jutott, hogy emberkék, ti ismertéteka anno a Robinson's Requiem című (sci-fi) rpg-t? Na abban az esőben meg lehetett fázni, le tudtad amputálni a saját lábad(rohadt macerás és nehéz volt), ha az elfertőződött.

    Más. Nyomtam most egy kört és a sok szarság ellenére nagyon sok kellemes pillanat adódik. Most azon szakadtam hogy irtom az egyik tábort, sniperrel osztom az ólmot, már kb mindenki elfogyott, nézem a hegy oldalán megy felfele egy nagy fehér pötty. Távcső zoom, azthittem megszakadok a röhögéstől, napszemüveges maffiózó bácsi Forest Gumpként cipeli hátán a sebesült bajtársát. rofl volt rendesen.
  • Harry Seldon
    #5923
    Úristen, te tényleg ennyire fogyatékos vagy? Bedobtam egy akármilyen dátumot te szerencsétlen, írhattam volna 2012, 2020, 2033, vagy akármilyen dátumot. Nem azon volt a lényeg, hanem azon, hogy ilyen debilek szaladgálnak a neten, akik azt kifogásolják, hogy a homoknak nincs részecskékre lebontott fizikája. :D

    Éééérteeeed???
  • Gunner
    #5922
    kezdünk elvonulni a főtémától emberek...
  • extra sensory
    #5921
    Wazzz... ember vonulj az óvodába. 2058-as hardverről neked fogalmad sincs milyen lesz, akkor honnan veszed, hogy egy ilyen kell ahhoz, hogy rendesen meganimálják a homokot? Gratula.
  • Gili
    #5920
    Hello!
    Valaki ha tud segítsen plz! A Farcry2 mindig újraindítja a gépet kék képernyő kíséretében amint kinyitok egy egészségügyi ládát! Mi lehet a problémája??Drivert már 1 halommal kipróbáltam és semmi, mindegyikkel ugyanazt csinálja.
  • Harry Seldon
    #5919
    :DDDD

    A homok fizikája... .D Te, figyelj, ugye azt vágod, hogy ez egy 2008-as játék, és nem egy 2058-as? :D Mekkora szánalom arcok vannak már, beszarok! :D Közben egy családi jpg-t nem tud átméretezni, itt meg a homok fizikájáért nyávog, hát kész! :D
  • Frank99
    #5918
    ugye!

    ennyit arról, hogy kinek mi hiányzik egy játékból, és vannak akiknek az Isten faxa sem elég.....

    már bocsánat...
  • Cat 02 #5917
    Vagy tökönrúgni, Postal óta ez hiányzik a gamekből.
  • elitehun
    #5916
    Az maga lenne a mámor
  • Frank99
    #5915
    Engem az zavar, hogy felkelés után nem tudok h*gyálni menni.
    a nagyobb dologról meg ne is beszéljünk.....

    milyen jó lenne valakit xarás közben tökön lőni a budin...

  • elitehun
    #5914
    Idézőjelbe akartam rakni de lemaradt
  • Prince23
    #5913
    Jaja, most vettem észre... pedig mikor először írták, ott far cryként olvastam, de elithunnál észrevettem. na mindegy:D
  • tobias88
    #5912
    ő csak szemétkedett
  • Prince23
    #5911
    Far cry, te!
  • Pacal17
    #5910
    te se :)
  • elitehun
    #5909
    Nov 5.-től magyar felirattal is megvásárolható lesz a rar cry 2.
    ui.: itt senki nem tud írni? (tisztelet a kivételnek)
  • Prince23
    #5908
    nem lesz hozzá... hiszen gyárilag jön (banner alatt)
  • tobias88
    #5907
    far cry 2, és amikor a magyar verziót kiadják!
  • SZilaJMaGGoT
    #5906
    "
    Amúgy ezeket az okosságokat magatoktól írjátok, vagy valaki segít nektek ???? :DDDD" Ez kegyetlen!!! LOOOL XDD
  • zsumo1992
    #5905
    Nme tudja vki megmondani nekem,hogy mikr készül el a magyarytás a rar cry 2-hez?
  • elitehun
    #5904
    Mármint az ágyon
  • elitehun
    #5903
    Egyvalamit kihagytál. Nincs takaró a játékban! pedig este k***a hideg.
  • Scouser
    #5902
    Ja meg reggel amikor felkel a karakterem nem ásít, pedig én szoktam és ez eléggé elrontja a játékélményemet, hiszen így nem tudok azonosulni vele.

    Meg azt sem értem, hogy miért nem lesz allergiás amikor abba a magas fűben mászkál, mert én tuti az lennék tőle és ez is zavar. A malária mellé ez jól jött volna elményjavítónak, hogy Claritine Akutt gyógyszerért is kellene szaladgálni.

    Hirtelen ennyi jutott az eszembe, ami nagyon zavar...
  • lac coo
    #5901
    Az...
    És az eső sem cseppekből van, a faleveleken nem látok bogarakat, az autóban nem forog a főtengely, nem futnak az ékszíjak.... Gagyiság !


    Amúgy ezeket az okosságokat magatoktól írjátok, vagy valaki segít nektek ???? :DDDD
  • Bokafix2
    #5900
    Homok nagyon el lett rontva. Mikor a sivatagban lelövöm az ellent, még csak bele sem süpped mikor elesik, hozzá sem ér, hanem úgy csúszik rajta, mintha jég lenne. Pedig jól néz ki a homok... csak hát a fizikája vacak.
  • elite
    #5899
    Töröld ki ezeket (vagy legalább mozgasd máshova) a windows könyvtáradból:

    d3d10.dll
    d3dx10.dll
    d3dx10_33.dll
    d3dx10d.dll
    d3dx10d_33.dll
    dxgi.dll
    Nucleus.dll

    Pontosan nem tudom melyik alkönyvtárban vannak, de megtalálod őket biztosan...
  • elite
    #5898
    Pfff, akkor passz, valami nem stimmel a Windowsodban akkor.
  • elitehun
    #5897
    Mért is?
  • Gunner
    #5896
    csaló