9022
Far Cry 2
  • Synchronous
    #5975
    Játék közben nyomsz egy ESC-t, és belépsz a Statistics menübe.
  • zolo
    #5974
    Héj, ezt hol lehet megnézni? :D
  • Gunner
    #5973
    v csak nagyon suta h 10x annyit gyalogolsz mint autót vezetsz :D
    én most tartok 58%-nál, nagyon messze van a vége méééég xD
  • Harry Seldon
    #5972
    Amikor a vállához emeli.
  • Harry Seldon
    #5971
    Tizenöt és fél óra játékkal tartok 20%-nál. Lehet, hogy tetszik nekem ez a játék? :D Eddig 104 km-et gyalogoltam, 14-et autóval tettem meg, és 3km-et úsztam. :)

    Elmerültem a részletekben. :)
  • zooleeh
    #5970
    koszi a valszokat!!!
  • Gunner
    #5969
    biztos a fegyvervásárlós-fejlesztéses részre gondolt
  • grebber
    #5968
    Crysis fps -rpg???? Mond már el melyik része benne az rpg??
  • extra sensory
    #5967
    Ha már az órát vesszük, nekem nagyon tetszett az 1. részben, hogyha ránéztem pl. a faliórára egy épületben, akkor az mindig valós időt mutatott, tehát igazából is annyit mutatott az óra, amennyit a játékban. Valahogy a számítógép óráját használták, de ez tök jó megoldás.
  • alma2
    #5966
    Amig nem viszed at ezt az agressziot a valo vilagba, ez is egy megoldas :)
    De en kiskutyat akarok menteni, meg viragot szedni jatek kozben, ha mar meguntam a sok lovoldozest :)
    Annyi mindent beletehettek meg volna ami letehetetlenne tette volna a jatekot, es szinte minden adott hozza.
  • Gunner
    #5965
    én magamnak megoldottam az élvezeti részét:
    eltorlaszolom az útat és aki arra jön abba belelövök gránátvetőmmel
  • alma2
    #5964
    Bar en meg 10 % elott meguntam a jatekot, igy csak kedezni tudom. Adott a sokat tudo engine, raktak-e bele erdekesebb reszeket is, mint, hogy menj a-bol b-be es lodd le az emberket ? Gondolok olyanra, jon egy oriasi vihar, forgoszel, ami fakat csavar ki mentsd ki a szomszed kiskutyajat az erdobol, vagy barmi otletes illetve latvanyos dolog, ami kis valtoztossagot visz az egeszbe ?
  • elitehun
    #5963
    1 fegyver kereskedőnél legalább 2-3 küldit megcsináltam már
  • Gunner
    #5962
    hülyeséget ne mondj már, egy csomó küldit csináltam meg egy fegyverkereskedőnek
  • CamelX
    #5961
    Lehet divatos, de szerintem konkrétan a 2 műfaj hibridje csak a Deus Ex-re állítható, a többi csak annak darabkája
  • elitehun
    #5960
    Sztem csak azért kérdezte mert van 1 régi kép ahol a csávó az órát nézi és közben bámulja a zebrákat
  • zeoos
    #5959
    azért ez az RPG-FPS kutyulék mostanság milyen divatos lett
    -Crysis
    -S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky
    -Far Cry 2
    ..............mi lesz a következő?
  • zeoos
    #5958
    de ne feledd az időzónaeltolódást
  • zeoos
    #5957
    amúgy az órát akkor látod, amikor éppen szándékozol lefeküdni csucsukázni, avagy ha csak ott állsz a priccs mellett és megjelenik a szimbólum
  • zeoos
    #5956
    órát megnézheted:
    -bal kezed magadfelé fordításával
    ruha láthatósága:
    -tükörből

  • zeoos
    #5955
    jahh ez a CoD-ozás már csak a dicső múlt ... valahogy ezek a mostani 4-es és a folytatása egy nagy kul/-a .... és egyáltalán nem cool
  • zeoos
    #5954
    marha ..... én meg becummiztam
  • gduck
    #5953
    A Crysis és FarCry2 multi után nagyon fapados Beleütközök a bokorba, meg stb.
  • zeoos
    #5952
    Minden fegyverkereskedőnél csak egy küldetés vállalható ... egy közelben lévő konvoj kinyírása, utána már szabadon garázdálkodhatsz a készletben.
    Fejleszteni már csak a meglévő fegyvert tudod ... ha éppen akkor vetted meg, akkor előbb lépj ki a kereskedelemből, majd menj megint be az online kereskedésbe és akkor már fog sikerülni a fejlesztés is.
  • CamelX
    #5951
    Jajj, jó is volt az anno Amigán :D én spec sosem tudtam rendesen amputálni, de poén volt h fél szemmel leamputáltam az összes végtagom :P

    Kérdésekre: fegyverkereskedős küldikkel várjatok, főszál haladtával jönnek majd újak. Camo suit: hasznos 1 cucc, rendesen megdobja a lopakodási képességet, de csak azoknak ajánlom, akik nem rambo style-ba nyomják, hanem inkább sniperelnek, vagy bökőznek :)

    Amire nem jöttem rá: aknavető az mi a rákra jó? :D csak sárga füstöt okád a gránátja. Ez azt jelenti hogy csütörtököt mondott, vagy alapból ilyen? Amikor először kaptam, megörültem h mustárgáz jeee :DDD azt jól ráfaragtam amikor belőttem tömegbe azt semmi hatás, szedhettem a sátorfát
  • grimm13
    #5950
    Hello mindenki lenne 2 kérdésem:
    -meg lehet nézni az órát játék közben ?
    -a fegyverboltban vettem egy "camo suit-ot" de nem igazán tűnik úgy hogy rajtam lenne , fel kell venni valahol vagy már rajtam van ?
  • norbi56
    #5949
    Nekem nem:D
  • tobias88
    #5948
    hát ugye a cod waw béta leszívja az embereket, pedig nekem multiban ez jobban tetszik
  • gduck
    #5947
    Érdekes ez a multi. Alig van szerver Tegnap este pl. RANKED módban max 20 szerver volt! A 4 játékmódban!!!
  • Gunner
    #5946
    megveszed a fegyót, felállsz, leüllsz, aztán fejlesztheted
  • zooleeh
    #5945
    persze ertem ,mar megvettem mindet amin nem volt lakat es ezeket szeretem fejleszteni,s gondolom uj missziokat kell megcsinalni a fegyverkereskedoknek de nincs soha senki a kotyecba ,na es ez a bajom a csavo neg ott volt az elejen ,most meg nincs ott senki ,ez a bajom
  • zooleeh
    #5944
    persze ertem ,mar megvettem mindet amin nem volt lakat es ezeket szeretem fejleszteni,s gondolom uj missziokat kell megcsinalni a fegyverkereskedoknek de nincs soha senki a kotyecba ,na es ez a bajom a csavo neg ott volt az elejen ,most meg nincs ott senki
  • barmi
    #5943
    Még mindig nincs valami konzol parancs a külső nézet előcsalásához??
  • Cat 02 #5942
    Fegyvert akkor tudsz fejleszteni ha megveszed boltban. Missziókkal csak új fegyókat tudsz venni. Egyébként 2 map van és az elsőn nem lehet az összeset megcsinálni.
  • zooleeh
    #5941
    na de valami otlet hogy ez mitolvan?
  • elitehun
    #5940
    Már nekem sincsen
  • zooleeh
    #5939
    sziasztok a fegyver kereskedo missziok nincsenek a terkepen mar egy ideje,az elejen viszont meg ott volt rajtuk a felkialto jel ,es biza jo lenne mar fegyvert fejleszteni.valamit rosszul csinaltam a jatek folyaman?
  • Bokafix2
    #5938
  • Tib
    #5937
    Azért nem süpped a homokba, mert... Meleg van a sivatagban. A meleg levegőnek felhajtóereje van és pár centire felemeli a testet!
  • PhantomAss
    #5936
    far cry 2 original soundtrack