9022
Far Cry 2
  • smusher
    #6015
    Hello Sir! Én is filózok egy ideje, mi az annyira qrva jó ebben a játékban, mivel hasonló a helyzet, nagy címeket láttam már, és ez pusztán a lövöldéről szól, de mégis... itt valami olyan született, ami máshol még nem. Talán az animációk, talán a látvány, talán a hangok, talán mindez együtt... mint Mozart zenéje a maga korában, sok volt hasonló, de OLYAN csak az. Nos, megáldotta az FC2 fejlesztőit valami, tartson sokáig áldása És bocs a túlzott patetikus hangnemért
  • peetee76
    #6014
    Találkozott valaki hasonlóval? = Elindítás után nincs kép! A zene az meg megy.
    ATI driver a legutolsó, directX is friss, hardvers gond?
  • informen
    #6013
    Lehetséges hogy kevés a ram a gépedben. +1gb biztosan megoldaná a problémát.
    Nekem Xp Sp3 allatt 470/1150 a memóra igény, tehát nem vészes.

  • lac coo
    #6012
    Naponta megcsinálok egy küldetést, így nem unalmas és jó sokáig eltart :)))))
  • Cat 02 #6011
    Hahó :)
  • Magh
    #6010
    Újrakezdtem Infamous-ön, most sokkal aprólékosabban és céltudatosabban akarom csinálni. Lenne két kérdésem: lehetséges-e csak az UFLL vagy APR oldalán haladni ill. a buddykat hogyan célszerű "menedzselni"?
    Első alkalommal félig random mód vettem fel a főküldetéseket, de ha jól emlékszem, rengetegszer csak az egyik félnél volt quest indikátor. Az első legjobb buddy meghalt actváltásnál (ez megakadályozható?), a másikat megmentettem aztán soha nem is láttam. Az act2 best buddy meg rámtámadt a legvégén.
  • Borg
    #6009
    Én lelőttem mint a szél, az üvegházas téma után.
    Szól hogy menjek segítsem ki, aztán ott flangált egy csomó enemy között. Nem ismertem meg távcsövesből háttal állva, igy ő kapta az első fejest :DD
  • 16gaborm
    #6008
    alaki halott már olyanról hogy elindítom a játékot a Multiplayer rész nagyon jól megy de mikor Single plaxerben akarok akkor neki áll tölteni és csak tölt vártam 10-15percet de semmi....
  • elite
    #6007
    Na ezt én sem fogalmazhattam meg volna másképp. Pont így vagyok vele én is.
    Mászkálok össze vissza, és csak hébe-hóba viszem a fő szálat, hogy kitartson...
  • FlyHigh
    #6006
    Buszozok ha lehet, meg rohanok az akcióhoz, nem szafarizok.
  • Harry Seldon
    #6005
    Hát igen.

    A helyzet az, hogy úgy érzem, ez a legjobb játék, amivel életemben találkoztam. Pedig már jó néhány éve tolom, átestem néhány nagy néven. Tudom, hogy objektív szempontokat figelembe véve simán nekem lehetne esni, hogy miért ez nálam a best of amikor x+1 hibája van, de a hibákkal együtt is olyan ez a cucc, mintha nekem találták volna ki.

    Természetesen ezzel nem azt mondom, hogy mindne más játéknál jobb a FC2, de speciel engem ennyire még nem tudott megfogni semmi ebben a műfajban.

    Ezért is van az, hogy várhatóan marhára elnyújtom a dolgot, egyszerüen egy másodpercig nem érzem, hogy túl kéne esni a dolgon, hiszen minden percét élvezem.
  • Ragnar360
    #6004
    :D Holnap lesz meg nekem, tudom tegnap beírtam, h ma, csak aztán tegnap már nem tudták feladni póstára...
  • SeanJRRussel
    #6003
    én 65%-nál járok és 12óra a játékidőm.
  • Harry Seldon
    #6002
    Fel nem fogom, hogy lehet ezt a játékot csak úgy átpörgetni. 23%-nál járok, 16 óra játékkal, úgyhogy nálam ez idénre simán kitart. Aztán a pangásra jó lesz a többi szar, ami még idén kijön. :)
  • Ragnar360
    #6001
    Namár legtöbben végigvitték és kihalt a topik, loál :D
  • Cat 02 #6000
    Hm, fel kéne vennem questet, de az a szoba ahol szokott lenni a 2 arc zárva van, ez bug, vagy mi a fene ?
  • Konaboy
    #5999
    Sziasztok.
    Tud valaki a második térképhez is olyat amin megjelennek a gyémántok helyei.
  • elite
    #5998
    Ha neked is XP-d van, és találsz ilyen fájlokat, akkor igen.
  • Djemba
    #5997
    nekem sem indul el a game, ki ír valamit dx... hülyeséget akkor én is töröljem ezeket ki és menni fog?
  • MORO67
    #5996
    Sziasztos segitenétek abban hogy van az elején egyolyan rész hogy a GPS elvisz egy dombra ahol van két doboz meg nejlon zsákok a domb alatt egy falu van mindenkit kinyirtam de a GPS visszavisz a dombra a dobozhoz de ott nemtudom mit csináljak segitenétek LÉGYSZI???
  • zeoos
    #5995
    "ESC" - gomb ... megjelenik a fő-fő menű és ott mindent megtalálsz, még az ilyen jellegű statisztikákat is
  • Synchronous
    #5994
    Az úgynevezett "kényszeres okoskodásával" pont téged próbált igazolni. Erre letolod? Ejnye-ejnye.
  • dronkZero
    #5993
    Épp egy backtest fut EUR/USD-n, ami lefogja a procit, és kurva sokáig tart, és valamivel el kell baszni az időt.
  • Harry Seldon
    #5992
    Téged az életben folyamatosan ütnek-vernek-aláznak-kirögönek, igaz? Azok szoktak ilyen szintű kényszeres okoskodást lenyomni a neten...
  • MORO67
    #5991
    Sziasztos segitenétek abban hogy van az elején egyolyan rész hogy a GPS elvisz egy dombra ahol van két doboz meg nejlon zsákok a domb alatt egy falu van mindenkit kinyirtam de a GPS visszavisz a dombra a dobozhoz de ott nemtudom mit csináljak segitenétek???
  • AssAssyn
    #5990
    Üdv!

    Aki ezt írta :
    "Töröld ki ezeket (vagy legalább mozgasd máshova) a windows könyvtáradból:

    d3d10.dll
    d3dx10.dll
    d3dx10_33.dll
    d3dx10d.dll
    d3dx10d_33.dll
    dxgi.dll
    Nucleus.dll

    Pontosan nem tudom melyik alkönyvtárban vannak, de megtalálod őket biztosan."

    Aki ezt írta annak azt üzenem ,hogy SZERETEM ! Elindult ! :D:D
  • dronkZero
    #5989
    Nem spoiler ez, hanem OFF! :D

    "mondta valaki az ellenkezőjét?"
    Hát, a játék, például? Mert az szavanna. Füves, fás. (De ha a második térkép esőerdős, akkor ezért elnézést kérek, odáig még nem jutottam.)

    "passzátszélnek nincs felszálló ága"
    Ezt nézegesd picit. De bizony, az Egyenlítőnél felszálló ága van, Rák- ill. Baktérítőnél meg leszálló. Közte meg szél, magasan el az egyenlítőtől, alacsonyan meg felé. A coriolis hatás csak eltéríti az észak-dél iránytól. Igazából nem is a szél térül el,hanem a Föld fordul el alatta,

    A vérpistizést meg kiérdemelted azzal a hávájos mondatoddal... Nem megsértődni kell rajta, hanem lenyelni szépen. :P Majd legközelebb elkerülöd. :)
  • bacsobalint
    #5988
    már megtaláltam:D
  • Gunner
    #5987
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Egyenlítőnél jellemzően esőerdő van, nem szavanna..."
    mondta valaki az ellenkezőjét?
    "...meg a passzátszélnek is max felszálló ága. Azt én nem nevezném szélnek."
    passzátszélnek nincs felszálló ága, a szelek a földfelszínnel párhuzamosan mozgó légtömegek.
    és kikell ábrándítsalak, egyenlítő fele márpedig passzát szél fúj, de ezt a coriolis erő változtatja (najó, ezt a coriolist már kikellett olvasni xD)

    de azért kösz a vérpistizést
  • bacsobalint
    #5986
    azt holl tudom megnézni hogy hány km-t gyalogolok meg h mennyi a játékidőm....???
    látam alul mondták h ezeket meglehet nézni...
  • grimm13
    #5985
    Az alvással kapcsolatos dolgot tudtam eddig is sőtt értettem csak az érdekelt hogy játék közben mondjuk a szavanna közepén Elit_hun-nak igaza volt én is azt a képet láttam... Amúgy kösz a válaszokat!
  • CamelX
    #5984
    Ja, asszem 1ből nem lett volna maláriás, inkább hallgatta volna a doboló niggákat :)
  • Cat 02 #5983
    Hát ő közben akciózik, lehet akkor halt meg.
  • ProGabe #5982


    valaki homályosítson fel, hogy mi franc történhetett, act1, 20-23%

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    arany megtalálása, ill. király megölése küldetést megcsináltam és felvettem egy újat, méghozzá egy főküldetést

    gondom az, hogy meghalt a best buddym, az adatlapján mercy killed van. az aranyrudas küldetésnél rendben volt, amikor felvettem és már majdnem befejeztem az újat (üvegházas), akkor vettem észre, hogy halott

    a furcsa, hogy mercy killed. azt szerintem én csinálom, amikor megsérül. viszont erről szó nincs, hiszen nem sérült meg :S

    nem értem a dolgot. mindenképpen, mindenkinél meghal, vagy belefutottam egy szép bugba?
  • dronkZero
    #5981
    Ha kijavítod, akkor javítsd már jóra!

    Egyenlítőnél jellemzően esőerdő van, nem szavanna, meg a passzátszélnek is max felszálló ága. Azt én nem nevezném szélnek.

    A trópusi övezet meg a Rák- és Baktérítő közti területet jelenti, az meg teljesen passzol a játékra.

    Ja, Hawaii is a trópusi övezetben van.
  • zorrobomber
    #5980
    System Shock-okra is rá lehet mondani esetleg. De tény hogy sokan eltévejednek itt...Crysis rpg?? A Wizardry 8 akkor mi? Az is fps/rpg elvileg :D
  • Gunner
    #5979
    be is álltál volna tőle xD
  • Gunner
    #5978
    trópusi levegő? őőő... az nem az ilyen hawaii féle tájakon van? :D
    itt inkább olyan egyenlítői passzát szelet szívhatsz meg sivatagi homokosat :P
  • CamelX
    #5977
    Kender ültetvényt csekkoltátok már az első városhoz közeli safehouse-nál? :D megpróbáltam lángszóróval begyújtani, de sajnos nem épp 1 éghető fajta :P
  • Harry Seldon
    #5976
    Ha nekiállok autókázni, egy percen belül felbukkan néhány hamilton és minden megtett km-ért meg kell küzdenem. Így inkább barangolok, élvezem a táj szépségeit, képeket készítek a NatGeónak, távolról kiszedem a posztokon az őröket és mélyen beszívom a friss, trópusi levegőt. :)))