9022
Far Cry 2
  • elitehun
    #6062
    Én csak azt hiányolom hogy nem lehet kilőni a gumit :(
  • zeoos
    #6061
    Hmmm-hmmm :(
    Azért azt az apróságot már igazán beletehették vona a játékba, mint réges régen a Hidden & Dangerusban, hogy a lábnyom és amúgy is minden nyom meglátszik a homokban, csak úgy mint annak idején ott a hóban.
    Amúgy nagyon faszára sikeredett ez a game, jó lenne már ilyen grafikával újra elővenni a Vietnámos történeteket.
  • Disk
    #6060
    Hello!
    Érdeklődni szeretnék ,hogy az normális ,hogy miután megsérült társunknak beadunk neki 3 injekciót ,az mégis meghal.
    A rendőrfőnökös küldetést csináltam ,én meghaltam ő kisegített utána ő meg végleg meghalt.Ez történet miatt volt vagy csak így jött ki? Illetve ha nem történet szerint van így ,akkor ennek lesz valami befolyása a későbbiekre? Egyébként az a Warren Clyde vagy kicsoda halt meg.
  • Harry Seldon
    #6059
    :(((
  • gduck
    #6058
    Majd ha fagy

    UI: izé... en nem jó! Szal inkább ha piros gyerekek potyognak az égből
  • Harry Seldon
    #6057
    Egyébként nincs valakinek egy eladó CE kiadása? :) Még ma megvenném.
  • gduck
    #6056
    Eseteleg nem tudja valaki, hogy dedicated szerver indításához kell-e a CD-KEY és a DVD? Azaz ha egyik gépen megy a szerver és én másikon játszok akkor elég az egy megvásárolt játék vagy mégegyet kell vennem?
  • Konaboy
    #6055
    Ez igaz.
  • tboy01
    #6054
    De van olyan hely is ahova kell valami magasabb jármű (vagy terepjáró vagy zil)
  • Konaboy
    #6053
    Igen erre ráeszméltem,néha eléggé el van dugva még a sárkány is,ráadásul a sárkány mellől nem is látni,hogy hová kellene vele landolni,ilyenkor csak második vagy harmadik próbálkozásra jön össze.A többit azért könnyen megszerezhető,pláne ha gyalogolsz,és nem autókázol.
  • tboy01
    #6052
    Az első térképen 2, a másodikon meg 3 vagy 4 db gyémánt van olyan, amit csak sárkányrepülővel lehet megszerezni
  • Konaboy
    #6051
    Köszi a térképet,nekem csak az egyik része volt meg.Lassan nekem is meglesz.Csak az utolsó darabokat nehezen kerítem elő.
  • tboy01
    #6050
  • tboy01
    #6049
  • zorrobomber
    #6048
    büfé képek
  • zorrobomber
    #6047
    detto, nekem is ez az egy bajom, legalább néha tudna az ember nyugodtan kocsikázni egyet :(
  • tboy01
    #6046
    aha mind a két térképen megvan. Sajna semmi bónuszt nem írt, hogy kapok.
  • Konaboy
    #6045
    Mind a két térképen megvan az összes gyémánt-gratula.
    Valami bónusz nem jár értük?
  • tboy01
    #6044




  • tboy01
    #6043
    Végre sikerült összeszednem az összes gyémántot, és az összes outpostot felderítettem.
  • Gunner
    #6042
    legalább a spoiler-t használjátok, de a legokosabb a privátban való ügyintézés lenne, nem olyan nehéz, nekem is megy
  • Harry Seldon
    #6039
    Épp tegnap kezdtem el kerülgetni vehemensebben a posztokat. Pl. a vasútállomás mellett - ami mindig tele van, akad ott vagy másfél tucat őr -, olyan szépen elosontam, hogy öröm volt nézni. Gondolom, használod a kushadást, mert ha nem és szálfaegyenesen közlekedsz a térdig érő fűben, akkor tényleg kiszúrnak fél km-ről.
  • SeanJRRussel
    #6037
    Srácok nem rossz ez a gém de engem az basz fel benne nagyon h akár h mész a köcsög guardok mindíg kiszúrnak.Tegnap koscikázok jön egy koscival lelövöm,jön még egy azt is,neki állok szerelni a koscit és vagy 10 en jönnek felém és írtanak mint a szar.Elfutok erre a faszi a folyó másik oldaláról shotival lő rám és sebez mint az állat.Leszedem azt is.2 perc után megint a dzsungel szívében megyek elkerülve az őrhelyeket de vmelyik szemfüles gi joe megint kiszúrt és előttem az összes fegyverem.Ez a legidegesítőbb benne h hamar újra teremnek és mindíg megtalálnak.
  • zorrobomber
    #6036
    van benne sárkányrepülő
  • tmisi
    #6031
    Ebben a játékban a legjobb, hogy oda megyek ahova akarok, ha az ember sokat nézelődik, utazgat, balhézik (őrposztoknál), akkor simán lehet 20-30 óra játékidő. Rengeteg a felfedezni való hely, lehet kocsival, hajóval menni, de akár úszni is, már csak a repülő v. helikopter hiányzik.
    Ki nem állhatom azokat aki átrohannak egy tetves játékon 5 óra alatt, akkor mi élvezet van benne? Főleg, ha pénzt adtál érte... Akkor legalább térüljön meg.
    Pl. COD4-en unokaöcsém (9 éves) 2 nap alatt végigment, úgy hogy első nap a tutorialtól elment a mesterlövészes részig.
  • Encore
    #6030
    Nálam is a legjobbak közé került a játék és valószínűleg azért jön be sokaknak a hibái ellenére is, mert egy eddig soha (vagy ritkán) látott egzotikus helyszínen játszódik és nem egy sokadik cod,NFS, stb, ahogy lentebb is írták.
  • Harry Seldon
    #6029
    Vagy csak én vagyok már kómás...

    Nézd, az enyém egy elfogult vélemény, de ha rivjúszerüen véleményeznem kéne teljesen objektíven, akkor biztos nem kapna tőlem sem 100%-ot, de 90 felett lenne úgy is, az tutkó. A kis hibáknak, apró hiányosságnak köszönhetően.

    Néha azért szívom a fogam, mert ezzel a játékkal azért közel jártak a tökéletes játékhoz. Egy rohadt nagy patchban még reménykedem. :D
  • smusher
    #6028
    Nehéz lenne bármely online kritikusnak 200 % -ot adni a kritikában, ezért gondban lennének a review-k (ejtsd: rivjú). De nyilván rossz poén volt, hiszen meg kellett magyarázni
  • smusher
    #6027
    Érett korod és magatartásod mindannyiunkat megkímélt a felesleges szócsépléstől!
  • Harry Seldon
    #6026
    Tessék?
  • smusher
    #6025
    ... és bajban lennének a rivjúk?
  • Gunner
    #6024
    sajnos már kinőttem abból h idegesítésből megjátszam magam, igy máson kell kiélned magad
  • Harry Seldon
    #6023
    Demója után kikukáztam a listámról.
  • smusher
    #6022
    Eléggé retard lehetsz, remélem, elmúlik majd.
  • Gunner
    #6021
    james bond gamma? ^^
  • Harry Seldon
    #6020
    Ahogy mondod, itt az összes apró elem adja a kompozíció zsenialítását. És akkor még meg sem említettem az editort, amit szintén imádok. Szóval ennyi, szerelmes lettem a játékba. :D

    Most gondold el, ha nem hagyják benne az apró kis hibákat, illetve nem hagynak ki néhány ziccert... 200%-os játék készült volna. :)
  • Harry Seldon
    #6019
    Akármekkora bűn, engem a GTA sokadik már nem igazán hoz tűzbe. Kábé mintha a Péntek 13 tizennegyedik részét nézném. Ha jó lesz, oké, Isimét megcsinálták, ha meg nem, az sem akaszt ki, kábé nem érdekel sokadszorra ugyanaz a csont. NFS pedig még inkább gáz számomra, CoD-ról nem beszélve. Falloutot 2 óra játék után leszedtem a gépemről, Dead Space még itt van ugyan, de nem érdekel a csőben megyek, jön x mutáns vagy mi és lövöldözzek rájuk és nyomjak meg x kapcsolót.

    6017: Az első idézet egy szubjektív vélemény. A második azt biztosítja, hogy a subjektív véleményem nem kívánja felülírni mások szubjektív véleményét. :)
  • Gunner
    #6018
    #6005-nek szólt
  • Gunner
    #6017
    "...úgy érzem, ez a legjobb játék, amivel életemben találkoztam..."
    "...Természetesen ezzel nem azt mondom, hogy mindne más játéknál jobb a FC2..."
    he??? csak én nem értem? :D
  • Gunner
    #6016
    úgy érted a GTA4, NFS Undercover meg a többi szar?