9022
Far Cry 2
  • Harry Seldon
    #6102
    ??????

    Én úgy tudom, november 5 előtt nem kapható... Hol vásárolsz??? Megyek én is iziben!
  • 16gaborm
    #6101
    De akkor lőjjem ki az össze ember és után go tovább?vagy hogy?Mert jelöl 2épületet a GPS hogy bekéne menni vagy vmi,sztem
  • elitehun
    #6100
    De fognak emlékezni a crysisra mert lesz 2. meg 3. része is :P
  • Doomista
    #6099
    akkor végülis mondhatom hogy:
    "egy a száz ellen" ? :D
  • Gunner
    #6098
    lőjj tovább, majd elfogynak !



    lényeg h elfuss vmi járműhöz és elhajtani vele
  • 16gaborm
    #6097
    Hali a segítségeteket kérném még nagyon az elején vagyok a Mosate Selao résznél ahol egy pár házból álló kis falu van,de ezt irj ki "ESCAPE THE CLEASE-FIRE ZONE AND LOSE YOUR ATTACKERS."(Menekülj el a tűzszünet-zóna elől és veszd el a támadóidat) Már vagy 50ember kinyirtam de állandóan jönnek az épületekből MIT TEGYEK,merre mennyek?
  • Gunner
    #6096
    hmm... ez eszembe se jutott...na pl. az ilyenek lehetetlenek az FC2-ben :\
  • zeoos
    #6095
    a fegyverszoba bal hátsó falán van három fajta, a jobb hátsó falán egy és az áldozataidnál is van néha egy-egy tuningolt AK (?) ... vagy mi
  • zeoos
    #6094
    látom alfred hitchcock-on nőttél fel
  • zeoos
    #6093
    okés, de távcsövesből is van vagy ötfajta !!!
  • zeoos
    #6092
    csirkére visszatérve csak eszembe jutott, hogy a crysisben tök jó volt, hogy fel lehetett venni őket, mert az egyik aláaknázott tengerparti résznél úgy jutottam tovább, hogy odavittem pár csirkét egymásután, azok elkezdtek lődörögni, majd szépen feláldozták magukat a továbbjutásom érdekében ... BUMM
  • Gunner
    #6091
    hát most irtam volna h elcsípi a torkod?
  • testarossa94
    #6090
    Csipával szoktam megküldeni :S
  • zeoos
    #6089
    ha-ha ... hát ne cseresznyemag-köpködővel küld meg szegény párát
  • Gunner
    #6088
    egy rakéta az alkalmas helyre és leég a fél helyőrség...
  • zeoos
    #6087
    a csőrös szájszerkezettel szokás harapni?
  • testarossa94
    #6086
    de hát épp az a baj hogy hiába lövöm nem használ , mert hiába lövöm combon , simán elfut
  • zeoos
    #6085
    látod-látod?
    ilyen ez a mesterséges intelligencia ... úgy lődd meg, hogy megfeküdjön, de ne krepáljon be ... ekkor is lehet, hogy csak feláll mint egy kezdőbuzi a gőzben, de jobb esetben jönni fog a segítség
    jobb mordállyal ekkor egy lövésből kitudod nyújtóztatni mind a kettőt
  • Gunner
    #6084
    h elharapja a torkod
  • testarossa94
    #6083
    Az fut el a fedezékbe amelyiket meglőttem
  • zeoos
    #6082
    mire nevelnél egy csirkét?
  • Doomista
    #6081
    értem,köszi a választ.
    este jelentkezem ha megakadtam egy feladatnál.
  • testarossa94
    #6080
    Hali all ! Anno volt egy vidi amiben ecsetelték hogy milyen okos az AI . Mutatták hogy ha megsebzed az egyik ellenfelet pl a lábán akk a társa odamegy és felsegíti , nah ez mind szép és jó csak én hiába lövöm ki a lábát , vagy a kezét lazán elfut a fedezékbe :S , ezt be kell valahol állítani vagy ez kimaradt ? :D
  • zeoos
    #6079
    Crysis-ben sem volt semmi különleges grafika, talán a háttérképek kicsit jobban kidolgozottabbak.
    Viszont a mai játékok már egyre jobban törekszenek az ilyen fasza dolgok kivitelezésére (haladni kell a korral)
    Egy-két év múlva már azt sem fogod tudni mi volt a Crysis
  • Doomista
    #6078
    értem,köszi
    most megyek megvenni a játékot :)
  • zeoos
    #6077
    nem lesz nagy veszteség
  • Gunner
    #6076
    annyira h nem gyengébb
    és nagyon jó játék, bár az AI fog néha idegelni, a lopakodás lehetetlensége meg h csak ölni lehet, csirkéket nevelni nem
  • Doomista
    #6075
    ez nagyon jó játék igaz?
    crysishez képest kb mennyire gyengébb a grafika ?
  • Gunner
    #6074
    vannak különcködők... majd grebber kitiltja innen
  • elitehun
    #6073
    Nem lehet spoilert használni?
  • tboy01
    #6072
    Nekem meg olyan volt, hogy megyek és nem láttam, hogy ki lő. Aztán nagy nehezen észrevettem, hogy a csávóka beesett a sziklába, és csak az arca látszott ki, de azért a lövések átütötték a sziklát.
  • zeoos
    #6071
    az pedig a tömör-gyönyör
  • zeoos
    #6070
    jahh (!?), hogy a kiegészítő még nincs is meg nektek?

    nem értem a játék még meg sem jelent mégis nyomjátok, akkor a kiegészítő is meglehetne mint nekem

    ahha (!!!) most olvasom csak a borítót: ZOO-SIMS
  • zeoos
    #6069
    Azért azt is meglehetne vitatni ... ki és hogyan oldotta meg az elefántagyarak eladását (egyszerűen), mert én napokig hurcolásztam magammal, mire végül eltudtam sózni egy valakinek
  • zeoos
    #6068
    Basszus ... itt vagyok az utolsó pályán a völgyben.
    Kilehet kerülni ezt a kurva krokodilos részt, mert annyira belefeledkezem a harcba, hogy állandóan megöl ez a dög
  • elitehun
    #6067
    Jobban belegondolva nem jó ha a ''gumi'' kilyukad(értitek)
  • zeoos
    #6066
    + alkatrészek nincsenek, csak bizonyos jellemzők tuningolhatóak
  • zeoos
    #6065
    tömörgumi, mint egyes targoncák kereke
  • lac111
    #6064
    Nektek volt már olyan, hogy 2. mapon bementetek a városba, és egy arc leesett, v. ledobták az emeletről?? APR-rel szemben lévő épületről..
    Most láttam ilyet először...
  • Shep
    #6063
    Ebben nem lehet a fegyvereket fejleszteni +távcső, hangtompító stb. mint pl. a STALKER-ben?