9022
Far Cry 2
  • lecsolecsi07
    #8822
    szia.a singlében.igen felraktam a patchet is!...........valami más ötleted van?????????
  • ILLNeo
    #8821
    Multiplayerben vagy Singleben? De végülis mind1. A patcheket felraktad? Anélkül a multit felejtsd el.
  • lecsolecsi07
    #8820
    sziasztok fiuk-lányok,legyetek szivesek segiteni!!!feltelepitettem a játékot,és a karakter kiválasztásra kattintva azt irja ki hogy ("a világ betöltése sikertelen"!!!) mi a teendö???????????
  • ILLNeo
    #8819
    azért kösz
  • Murder3
    #8818
    1-2 szerót még találsz de a játék már elég rég meghalt.
  • ILLNeo
    #8817
    szoktatok még multizni? Kedvet kaptam hozzá...
  • Qwerty4
    #8816
    Persze.

    Ami megy:Turok (2008), Vertigo, Blood Stone 007.
  • ILLNeo
    #8815
    Hűha... a két RAMmod azonos időzítésű... vagy csak úgy vettél még egy gigát a másik mellé?

    A más játékokra írsz pár példát...?
  • Qwerty4
    #8814
    Ja, az elején meg kiírja, hogy régi a driver.Pedig még a játéknál is újabb.
    Példa nélküli, más játékoknál az elmúlt időszakban nem volt ilyen jellegű problémám.
  • Qwerty4
    #8813
    Hello.

    Én ma telepítettem fel a játékot és miután elindítom a játékot, kiválasztom a karaktert, tölt és kékhalál következik.
    Mitől lehet?

    Konfigom: MSI K9N Neo V2 alaplap, Athlon 4000+ proci, Galaxy 9600GT kártya, 1GB+1GB Kingston+Kingmax DDR2, a táp pedig RaidMax 500
  • belapeter
    #8812
    Hát,én is csodálkoztam az első küldetésben xD
    Káromkodnak benne mint hatan xD
  • Warton
    #8811
    Ez nem ütközik az ottani nyelvtörvénybe?
  • belapeter
    #8810
    Ez a logikus,igen. DE!
    Én szlovákiában vettem a TESCO-ban és tiszta magyar xDXD
  • Tib
    #8809
    "Már meg találtam hozzá a magyarítást és jó , működik."
    Má' bocs, de ha itthon vetted a játékot (ergo magyar nyelvet tartalmaz) és csak így tudtad megoldani a magyar feliratokat, akkor mégis Te vagy a Egyes, leülhetsz!
  • ILLNeo
    #8808
    Segíteni próbál, Te meg letámadod. Gratulálok! Ezzel 5éves hozzáállással légy szives többet ne írjál ide semmit. Itt általában kultúrált csevegés folyik a Far Cry 2 -ről. Ezt szintet nem éred el. Kösz, hogy benéztél.
  • belapeter
    #8807
    xD
    Most miért kapod fel a vizet? :)
    beszóltam? ... nem.. akkormeg?
    azsxts csá
  • RTmz88
    #8806
    Jól telepítettem . Már meg találtam hozzá a magyarítást és jó , működik. De azé kösz. Egyébként nem szoktam rosszul telepíteni te barom ! Azé nem vagyok olyan hülye mint te .
  • belapeter
    #8805
    Akkor lehet hogy nem úgy telepítetted!
  • RTmz88
    #8804
    Sziasztok 4 Megvan nekem a far cry 2 magyarul de még se magyar a szöveg ez mé van ?
  • belapeter
    #8803
    Hát nekem tök magyar...
    1.3-mas patch-t az 1. indításnál leszedte és feltettem és nekem is geci sok kell az emberekbe...
    Az mitől van?
    Nehézségi szintem a legkönnyebb xD
  • Encore
    #8802
    Én annó, mikor kijött nyomtam multiba, ma újra feltettem és nem enged be engem sem. Bár engem a single jobban érdekel, emrt újra neki akartam esni, fel is tettem először hardcorra a nehézséget majd infamouse-re, de valami nem kóser. Túl sokat kell belelőni az emberbe, hogy meghaljon. Most patchekkel tolom, de ez az alapjátékban is így volt? Nem emlékszem sajnos, pedig végignyomtam és emlékszem, hogy tetszett is. Lehet, hogy közben megnőttek az igényeim és most már 1-2 lövéses halálhoz vagyok szokva. :D
  • lee56
    #8801
    Hát mit mondjak, kezdhetted volna a pályafutásodat az ilyen játékok közül jobbal is, én is kb ott tartottam amikor megfájdult a fejem ettől :) Az első rész sokkal jobb volt, a maga idejében persze...
  • belapeter
    #8800
    Sziasztok.
    Nekem lenne egy kicsi problémám az FC2-ővel..
    Megvásároltam és amikor online módban akarok regisztrálni,nem enged tovább jutni :S
    A játék kódját kötőjelek nélkül kaptam meg. Én tettem közéje kötőjelet,nem volt jó. Ha nem tettem,akkor sem volt jó. Aztán pedig olvasom a jobb oldalt,hogy felhasználónévként írjam be ezt: ubisoft.com...
    Tudnátok segíteni?
    Mert a sírba visz :D
    Már vagy 10 %-nál vagyok 2 óra alatt.. és se az előző részt nem játszottam,se hasonló játékot még :D
    De igazán jó!!
  • ILLNeo
    #8799
    Akkor video karira gyanakszom mert az XP-t támogatja a legjobban a FC2
  • Norby646
    #8798
    Értem... A vidikari frissítését még nem próbáltam. Am win xp 32 bit.
  • ILLNeo
    #8797
    A video kártya drivert frissíteni próbáltad már? A patchek szinte csak multiplayer-t befolyásolja, tehát az nem számít, és DX10se nagyon haszáld a mert indokolatlanul lassú lesz...

    Ilyenek meg lehet próbálni... milyen oprendszered van?
  • Norby646
    #8796
    Jah... Igaz. Na szal a problémám a kövi: Felrakom a játékot elindítom és a betöltésnél egy pontnál megakad és nem megy tovább de nem ír ki semmilyen hibaüzenetet, de a kis betöltést mutató karika forog tovább. A tesóm gépén (ami még gyengébb is picivel) meg fut rendesen. Nem tudod mi lehet a baj? Neked nem csinált ilyet? Talán vmit frissítenem kéne?
  • ILLNeo
    #8795
    Itt nem tudod feltenni a kérdést. Úgy is eléggé ki van hallva a topic. Mondhatod 4szer vittem végig a játékot, és mai napig is elő szoktam venni.
  • Norby646
    #8794
    Sziasztok! Vki aki ért a játékhoz az benézne az off topikba?
  • Murder3
    #8793
    pl hogy null fizika a játékba, a golyóálló emberek főleg singlebe idegesítőek, multiba hamar halank ahhoz képest.
    AZ egész játékmechanizmusa nem jó, multira meg főleg nem ahol dinamikus kellene az ott tompa,lassú és gyenge.
    Az egész játék egy rakás szar multit nézve.
    az egyedi térképenek kívül semmi nem dobja fel, de még az se mert nem lehet rajta játszani...
    ez a játék editor nélkül egy fillért nem érne...így se sokat.
  • krisztajo
    #8792
    Én hangtompítós MP5-öst használok a pisztoly mellé és eddig igen jó párosításnak bizonyult.
    A macsete nekem nem jött be, akármilyen halk vagyok ha azzal odacsapok akkor rögtön észrevesznek, míg a két fegyverrel nem.
    A speciális mesterlövészpuskát is nagyon szeretem.
    Halálosan pontos és messziről csendben elintézhető vele bárki.
    Csak egy gyenge pontja van, csak negyed annyi lőszer lehet az embernél mint a többi hangosabbaknál (pl. Dragunov, AS50).
    De még így is kifizetődőbb mert így nem kell lemondanom a géppityuról mellette.
  • Warton
    #8791
    Nem tudom pontosan neked mi nem tetszett, a "fos" jelző nem túl konkrét számomra.

    Nekem elsősorban az, hogy egy emberbe kb. egy tárat bele kellett lőni, hogy megfeküdjön. Tkp. ez nyírta ki nekem teljesen, mert minden más elfogadható volt. A másik probléma talán még a matchmaking volt. De azt még úgyahogy elviselte az ember, meg a patchek valamicskét javítottak is rajta.
  • Murder3
    #8790
    azon nem segít a hc mod hogy egy rakás fos a multi.
  • Warton
    #8789
    Legnehezebb szinten azért megnéznélek az RPG-vel.

    A multi pedig azért szar, mert túl későn jöttek ki a hc moddal, mire kijöttek volna addigra már alig játszottak vele.
  • Murder3
    #8788
    Hangtompítós csipa is nagyon hasznos kár h kevés az alap lőszer de jobb mint a kis pisztoly.
    Sok értelme am nincs lopakodni, rpg mellett bármivel tömegpuszíttó fegyver vagy.
    máig nem tudom emgérteni h ilyen jó potenciálú multi mellet h lehet ennyire szarul megvalósítani...
    Bánom azt a 3k forintot amit kidobtam rá, szinte senki nem multizik vele és saját mapra meg esély nincs h bárki is rálépjen.
    A single meg hát megnit jó lenne mert szép az egész környezet de a küldetések halál szarok,unalmasak...


  • Warton
    #8787
    Lopakodáshoz amúgy se kell a főfegyvert használni. A hangtompítós pisztoly, vagy macséta azt jónapot. Csomó küldetést megcsináltam fegyverhasználat nélkül vagy egyetlen pisztolylövéssel, csak ott mindig fejre kell célozni.
  • krisztajo
    #8786
    Köszi, az infókat!
    Azóta én is találtam kettőt is és tényleg csak AK-k voltak.
    Ládám van, csak az a baj, hogy abba is csak egy fetyót lehet beletenni és az AR-16-os tartaléknak sokkal jobban tetszik.
    Lehet, hogy búcsút fogok venni az AK-tól nekem nem igazán jön be, bár jó a sebzése, de elég nagy a félrehordása.
    Ezen kívül én a lopakodást és csendes akciózást preferálom abba sem illik bele.
    De az sokat segítene, ha a ládákba két fegyvert is bele lehetne tenni!
  • Warton
    #8785
    1. vannak
    2. nem használódnak el, sebzést nem tudom
    3. igen, menőn néznek ki, de lásd 2.
    4. passz, de van egy pár és úgy tudom mind AK, én legalábbis nem találtam más fegyvert
    5. eltűnik, úgyhogy ládát kell venni hozzá
  • krisztajo
    #8784
    Még egy kérdéscsokrom lenne, talán már az utolsó.
    Találtam egy aranyszínű AK.
    Mi a helyzet az aranyfegyverekkel?
    Nagyobbat sebeznek, pontosabbak nem használódnak el?
    Vagy csak menőn néznek ki és nincs semmi különös?
    Egyébként hány darab van és az AK-n kívül még mik ezek (pisztoly, mesterlövész puska stb.)
    Ja és ha ledobom a földre a bázisomon, akkor ez is eltűnik egy idő után mint a többi vagy ott marad? Egyszóval muszáj-e fegyverládában tárolni ahhoz hogy megmaradjon?
  • krisztajo
    #8783
    Értem, ne kérem, hogy spoilerezd.
    Ezek szerint bármit csinálok és bármelyik helyre megyek a kettő közül az első fejezetben megismert barátoknak annyi lesz, mindnek?
    Csak ennyit szeretnék tudni, részleteket nem kell. Kár, mert öt havert összeszedtem,
    Nem is tudom, hogy lehettek-e volna többen?
    De ha így van, elfogadom.
    Bár reménykedtem benne, hogy legalább egyet vagy kettőt valahogy megmenthetek.
    De hát ha nem akkor jöhetnek az újak.