9022
Far Cry 2
  • Apus
    #6756
    Szerintem is borzadály unalom, de a grafika és az atmoszféra kárpótol. Elindítom és k.b. 4-5 óra múlva veszem észre, hogy még mindig tolom :)
  • w77d
    #6755
    legyen már elfelejtve ez a hülye vista ellenesség. Én már régóta használom és semmi bajom vele! Főként játszok rajta, és sokkal stabilabb mint az xp volt. semmi pénzért nem tennék vissza xp-t...
  • w77d
    #6754
    én 5 órája játszom szinte egyhuzamban és abszolút nem untam, most már csak szimplán picit elfáradtam :)
  • Borg
    #6753
    Én végigjátszottam úgy, hogy nem igazán untam rá. Csak kreativitás kérdése, vagy tartani kell néha pár nap szünetet :)
  • Lantee
    #6752
    Igen. Hihetetlen szép, meg klasszul ég minden...csak éppen elképesztően unalmas! sajna
  • w77d
    #6751
    gyerekek hihetetlen jó és gyönyörű ez a játék! természetesen megveszem eredetiben is amint kapható a boltokban!
  • somdav95
    #6750
    Ahoz képest ugyan úgy mennek rajta a játékok mint xp-n. Annyi különbséggel hogy az Xp fagyott néha.. xD
  • somdav95
    #6749
    Ma voltam az 576-ba. A hapi azt mondta hogy nem tudják hogy mikor fog megjelenni magyarul, mert nekik se szállítottak még, szegénynek már a töke kivan velem, mondta hogy vegyek egy xbox-ot és meg lenne oldva a problémám ( Gondoltam letudom én tölteni is, de ha ilyen olcsó akkor inkább elmegyek kifizetem, már a multiplayer-ért.. :) )
  • davidka003
    #6748
    Nem értem miért mondanak faszságokat a Vistáról. 15 órát játszottam vele Vistán és semmi akadás vagy fagyás és a többi játék is tökéletesen fut.
    Akinek valami újabb fajta gépe van az nyugodtan felrakhatja, mert semmivel nem rosszabb, mint az XP.
  • Borg
    #6747
    És ezen nem is csodálkozunk, hogy nem érted.
  • Prince23
    #6746
    Nem értem miért jácotok vistán... az a rendszer nem játékoknak való.
  • saca79
    #6745
    Srácok az miért van hogy nem tudok váltani gránát és m.koktél között ill. a karabélyom csak 3as sorozatokat lő.Eddig nem ez volt a jellemző,vagy ahogy haladok a véga felé így nehezedik?
  • Borg
    #6744
    Én ezt a missziót gyorsan rövidre zártam, mivel kapásból rájuk robbantottam a kócerájt, így fel sem ajánlott semmit :D
  • horthy
    #6743
    84 %-on vagyok a játék végigjátszásban . Van egy olyan missziom hogy : Go to Sepoko kill Greaves and his aide .
    Ha a két figura közül valamelyiket kinyirom ad egy kékkel jelölt missziót : Or return to Port Selao and kill Walten Purefoy outside the APR Headquarters .

    Megcsináljam-e kékkel jelölt missziót vagy mind a kettöt kinyirjam ( akkor nem kell a kéket csinálni ) ? Mi a jelentösége ennek a sztorivonalon a játékmenetbe ? Mit javasoltok ? Mit csináljak ?
  • Borg
    #6742
    Én vistán toltam végig, semmi gond nem volt.
  • Vlala #6741
    Bocs, ha volt már.
    Szerintetek miért fagyogat a játék Vista alatt? Ugyanezen a konfigon XP alatt nem tapasztaltam ilyet.
    Szükségem van valami Vista patchre, vagy az 1.01 segíthet?
  • karikusz
    #6740
    Akkor siess a boltba, mert elkapkodják előled...:O
  • Suzaka
    #6739
    Üdv

    Annyi kérdésem lenne hogy egy kisebb multiplayer pályán low-med közt élvezhető (nálam 20-30FPS) szinten futna egy ilyen konfigon: 1gb DDR400,3500+ A64, és ATI X1950 pro?

    Előre is köszi
  • snowkid16
    #6738
    Már volt XD, azért mondom XD
  • partyyy
    #6737
    Valaki nézze már meg :D
  • Prince of Máté
    #6736
    Telefon?:D
  • snowkid16
    #6734
    Cöhh, már unom a várakozást -.-'. Valaki elmenni az 576-ba ? Én már túl sokszor voltam, és hülyének fog nézni XD
  • Stefling
    #6733
    576.hu 18.-ára, azaz mára írta a megjelenést, viszont cdgalaxis.hu, november 20-21-re írja, na mostmár csaktán lesz valami belőlük , mert már 1 hónapja csúszik, ez már túlzás, már a cod5-öt is kétszer végig vittem.. :D
  • Prince23
    #6732
    sztem itt már mindenki lewarezolta
  • BIZ0906
    #6731
    Persze már ki is törőltem annyira jó :S
  • peti71
    #6730
    A JÁTÉK CSAK 6.900,- Ft MAGYARÍTVA! MONDJ NEMET A WAREZ -RA!
    Ja ha megjelenne..
  • karikusz
    #6729
    hehe..látom van ilyenekre egy másik topic....sorr...;)
  • karikusz
    #6728
    Hali!

    Ha valakinek van magyaritása az dobjon már meg egy privivel... köszi ;)
  • Borg
    #6727
    empty flamethrowerrel?:)
  • Doomista
    #6726
    ugye nem pörkölted meg öket ? :]
  • saca79
    #6725
    Nem csináltam róla screenshot-ot de komolyan van,nem kamu ilyen nagy madárpók vagy mi a f@sz.
  • elitehun
    #6724
    Ez elvileg egy lövöldözős játék
  • elite
    #6723
    Nem.
  • Bastardee
    #6722
    És azokkal nem tudok lespanolni vagy valami?
  • elitehun
    #6721
    Az jelzi az ellenséges táborokat
  • elitehun
    #6720
    Muti már egy képet az off topikba
  • Bastardee
    #6719
    Megtudná valaki mondani, hogy amikor a térképen van egy fekete színű katona és mellette egy lakat(ha arra megyek, mindig lőnek rám) van ott mit tudok csinálni?
  • Borg
    #6718
  • saca79
    #6717
    van nem is kicsi,és fel lehet venni dobálózni vele.
  • elitehun
    #6716
    Van a crysisban pók?