9022
Far Cry 2
  • w77d
    #6796
    amúgy a repair upgrade-ek érnek valamit? így is tudok verdákat javítani, akkor minek kellenek??
  • Stefling
    #6795
    A játék várható magyarországi megjelenése: 2008. nov. 20 du.
  • Borg
    #6794
    Esetleg akkor leírhatnád, hogy milyen géped van :D
  • Vlala #6793
    Olyan esetleg elképzelhető, hogy a gépem kicsi a Vistának ÉS a játéknak egyszerre? Mert amikor kifagy, akkor viszi a gépet is, és reseten meg cipőtalpon kívül semmit nem tudok vele csinálni. Befagyás előtt három "halk ciripet" hallat a játék, gyors egymásutánban.
  • elite
    #6792
    A geometry és shadow beállításokat érdemes very highra visszavenni, azok tapasztalatom szerint zabálják az FPS-s, viszont nem sok (számomra észrevehetetlen) látványbeli romlást jelentenek.
  • Borg
    #6791
    Nekem volt olyan is, hogy telibe kaptam rakétával az autójukat, de az nem robbant fel, hanem benneragadt a rakéta :)
    Majd kb az első koccanáskor pár másodperccel később robbant csak fel.
  • w77d
    #6790
    gyerekek én lefosom a bokám ennek a játéknak az életszerűségén. Rakétavetővel sikerült olyan szögben eltalálnom egy közeledő autót, hogy gellert kapott a rakéta és fölrepült majd nem messze a prérin becsapódott.. ez után pedig egy tűzharcban felrobbant a kezemben a mesterlövészpuskám... Imááádom ezt a játékot, ilyen jót már régen gameltem :)
  • Borg
    #6789
    Ha már a legelején elakadsz egy egyszerű vagonba beugrós résznél, akkor mi lesz veled azoknál a gyémántoknál, amiket csak sárkányrepülővel lehet megszerezni? :D
  • Shep
    #6788
    CDG-n 21-22. van írva.
  • Shep
    #6787
    Vitan ugyanúgy megy minden mint xp-n legalábbis én amit megnézem így volt, volt ami még jobban is. Ráadásul a vista stabilabb. Igaz nekem a video kártya drivert marha sokáig rakja fel, ami számomra érthetetlen.
  • Bence94
    #6786
    bárcsak nekem is ilyen lenne!
  • Stefling
    #6785
    Pedig tökéletesen visz minden gámét :) Semmi gond nincs vele, Vista rulz!
  • elitehun
    #6784
    Ha megnyomod az esc-t és jobboldalt egy felkiáltójel van akkor megvan csinálva a küldetés és vehetsz fel másikat
  • Gili
    #6783
    Hello
    Elakadtam. Tudna vki segíteni? Kb 8%nál tartok és valami fickót kell kiszabadítani. Free the captive from the back room at the slaughterhouse! Akármit csinálok nem jön velem. Valami olyat mondott h fel kell fegyverezni de bármit is csinálok semmi.
  • Imi01
    #6782
    na holnap megyek Debrecenbe,a plázában megkérdem van e már,vagy mikor jön:)Kíváncsi vagyok mit mond a srác
  • Tib
    #6781
    Ha valamiben már perc után megakadsz és egy nap alatt sem jössz rá a megoldásra, bár az ezzel játszók nagy százaléka simán rájött, az azt jelenti, hogy a Te kreativitásod vagy megfigyelési készséged az átlagon aluli... és nem azt, hogy a játék egy rakás kaki.
    Én végigvittem és csak egyetlen egy helyen pöcsöltem vagy 20 percet (a vége felé egy sziklán való átjutás).

    Visszatérve az alap problémádra: mi van ha nem találsz meg egy gyémántot? Semmi. Ha meg maximalistaként mind kell, akkor szenvedj meg érte: amúgy meg ez a cél minden eldugott dolognál...
  • gurubefree
    #6780


    A en masinam igy muzsikal .... 8.10 hotfix nelkul . A 8.11-el csak a baj van.
    Ha valaki CF-et hajt akkor nem ajanlott 8.11-es 64bit-es rendszerhez telepiteni.
    Elofordul hogy X2-es kartyaknal nem aktiv a CF. A prolema X48 ; X58 lapoknal all fent ( bar az x58-hoz mar csinaltak javitast).
  • gabesz752
    #6779
    Azt írják, hogy plusz 38%. Ezek szerint igaz.
  • TomDantes
    #6778
    Ha valamiben perc után megakadok...és egy nap alatt sem jövök rá a megoldásra akkor vagy én vagyok egy idióta debil...vagy ez egy rakás szar.
  • Shep
    #6777
    Rakjátok fel az új nvidia drivert, nekem egy kevés fps-es helyen +10-et adott ami azért elég jó :)
  • saca79
    #6776
    25 órát játszottam eddig a játékkal közben 129km gyalogoltam 195km vezettem 2 km úsztam és még csak 54%-nál járok. Ez egy sima "afrika maraton" ahol néha lőni kell egyet -kettőt... Mellesleg ez a Nasreen Davar csaj nem is rossz
  • saca79
    #6775
    A nyír1-i boltról van szó?
  • somdav95
    #6774
    Jaja énis tőle kérdezem folyton hogy megjött-e már, lehet hogy kicsit unja a pofám, de jól álcázza
  • Tib
    #6773
    Szerintem a játék és a Te szád között a szád nyerte a "mocskos kurva szar" fogalmat. Semmi baj nincs azzal, hogy nem tetszik. Kinek ez, kinek az. Így kerek a világ. De a dolgok nem tetszését értelmesen is ki lehet fejezni...

    Amúgy meg kíváncsi lennék, vajon értelmes egész mondattal megfogalmazott indokokkal meg tudod-e mondani, hogy miért nem tetszik?! Nem egy okkal alátámasztva és nem "Csak mer xar és kész!" mondattal.

    De az ilyen sílusú gyerekeknek a tanulság:
    A játékot letörlöd, a DVD-t elégeted (feltéve ha kiírtad), nem ajánlod senkinek és nem jössz ide többet...
  • TomDantes
    #6772
    Nem lehet bele ugrani...kiztárt...és ez egy kibaszott mocskos kurva szar! A legszarabb amit életembe láttam!
  • gurubefree
    #6771
    Sziasztok

    Abban kellene segitseg hogy a HOTFIX telepitse hogy tortenik ??? Csak egyszeruen telepitem a mar fent levo driver-ra vagy van valami amit meg tenni kell ??

    Elore is koszi
  • saca79
    #6770
    Na pont erről papoltam anno a clear sky-ban.Ugyanis egyesek azt állították hogy az teljesen élethű hogy 70kg.-ny cuccal ugrálsz meg futsz stb,mert egy átlag amerikai katona is annyi felszerelést hord,hát én megnézném hogyan ugrálna egy karabéllyal meg két teli tártáskával.(és hol van az még a 70 kilótól)Jó ha 30 centit tudna szökkenni a kopasz.Ebben a játékban szer.ez teljesen rendben van hacsak nem szöcske a karakter amit az elején választottál.
  • snowkid16
    #6769
    Hát igen, csak ész kéne hozzá
  • Tib
    #6768
    1. Megnézném 3 fegyverrel a oldaladon mekkorákat ugranál. Kb mint egy béka...
    2. A vagonba be lehet ugrani.
    3. Nem a játék a szar, hanem Te vagy szerencsétlen.

    Tipp: nagyon sok nem elérhető hely mellé egy autóval (de nem buggy-val) odaállsz és az autóra, majd utána arról felugrassz rá...
  • Apus
    #6767
    én simán ráugrok a motorházra amikor kiszállok, vagy megyek teherautóval és osztom géppuskával a tetűt :)
  • snowkid16
    #6766
    Elismerem, hogy a Vistának is vanna jó dolgoaik, újításaik, meg minden, de xp valahogy gépbarát, meg valami Ucc vagy mi az felhasználó a Vistában help, az nem idegesít. FC 2-re vissza, hááát minjárt letöltöm xD. 576kbyte.ban a kopasz hapsi (Nyh.) már biztos ismer :D, én bírom őt :D. Fog sms-t írni ha megjön
  • snowkid16
    #6765
    Aha, haveromnak felsőkategóriás laptopja van vistával, azt fagyogat neki XD. De mindegy, nem vagyok Vista ellenpárti, csak szimplán nem szeretem. Kinek nem inge, ne vegye magára!
  • TomDantes
    #6764
    Oké..egy kibaszott ideges láma vagyok...de a tetőre sehol nem lehet felmászni. Ez pedig továbbra is egy szar. Kész.
  • Harry Seldon
    #6763
    Vegyél b ekét nyugtatót, meg egy láma-görcsoldót, aztán mász fel a tetőre észlénykém, és onnen be tudsz jutni a vagon tetejére.
  • TomDantes
    #6762
    Oké, elegem is lett. Ez a játék egy nagy betűs SZAR! Micsoda faszság...a kurva gyémántos táska ott van egy kibaszott vagonban...de oda be nem lehet ugrani...mert olyan a csávó mint valami béna szar..aki úgy 10 centit bír ugrani...hogy lehetett valamit ilyen szarra megcsinálni?

    Ekkora szart már rég láttam.
  • w77d
    #6761
    a kurva életbe de fel tudnak idegesíteni a rohadt autós ellenfelek. Kiszállok a kocsiból erre elüt. Várok, hogy a célpontomat leszedjem mesterlövésszel, erre motorbőgés és már ki is terültem. Az MI-nél ezt a gázolásos dolgot kicsit tulzásba vitték, volt hogy épphogy csak gurult az ellen a kocsival és halál. Valós helyzetben még el sem esnék, ááááááááááá
  • TomDantes
    #6760
    Áhhh...segítsetek márt mert megőrülök. Gyémántot vagy mit kell keresni, még a legelején. Meg van...nem arról van szó, értem hogy kell megkeresni...ott van a második vasúti kocsiban...de hogy megyek be?! Nem tudok oda felugrani...mi a fene ez? Egyébként is észre vettem hogy a főszereplő kissé béna,,,alig bír ugrani.


    Nade akkor hogy a francba szerezzem meg az a gyémántot? Nem bírok bejutni a vasúti kocsiba...hogy ugorjak fel? T
  • w77d
    #6759
    64Bit alatt is ;)
  • gduck
    #6758
    Nálad lehet valami gond, VISTA32bit alatt atomstabil :D
  • w77d
    #6757
    na ez volt most velem is XD