9022
Far Cry 2
  • Borg
    #6837
    Nem lehet. Viszont elkerülni simán, csak jól kell tervezni az útvonalat.
    Csónakkal alig ütközöl ellenállásba, a partmenti posztok mellett meg el lehet speedelni, mire a csónakba szállnának.
    Ezenkívül buszozni kell a legközelebbi pontra, illetve a legtöbb őrhely mellett simán el lehet sunnyogni is. Persze nem autóval.
  • w77d
    #6836
    biztos elindul vele, de nem tudom milyen részletességel...
  • zotya10002
    #6835
    Sziasztok!!Szerintetek 8500gt vid k. még megfelelne a játéknak??:-))
  • Borg
    #6834
    És ezek tetejébe a sima sniperek az assault slotot foglalják, amiben ezerszer hatékonyabb az MGL 140.
  • w77d
    #6833
    én általában míg elérek egy misszióhoz több skulot használok el. Mindíg le kell gyakni a kibaszott őrpontokon tanyázó ellent, mert jönnek utánam kocsival. Amúgy nem lehet ezekről a helyekről végleg kipucolni őket? Nekem mindíg újratermelődnek...
  • Borg
    #6832
    Azokkal az a baj, hogy az első lövést amikor leadod, egyből tudják hol vagy. Mert hangos. Az AS50 ilyen szempontból még istenes, mert gyorsan egymás után tudsz többet lőni vele. Szóval egy átlag outpostot ki tudsz irtani.
    Viszont próbálj meg CSAK sniperrel bevenni egy vályogházas falut... vagy egy nagyobb bázist. Nem fog menni. Ahogy a rádtámadó járőrök ellen sem jó.
    Ráadásul hiába jár hozzá egy vagon lőszer, előbb meghibásodik minthogy mindet kilőnéd. Ha meg úgyis gyakran mész fegyverért, akkor a sniper dart is 1 lövés 1 ember, szóval ugyanolyan hatékony, ráadásul halk.
  • Borg
    #6831
    És hova kell több egy átlag misszióban? Nem mindenkit ezzel kell megölni...
    Amúgy szerintem 10-nél több dart jár ahhoz.
  • saca79
    #6830
    Aha megvan az első lövéssel bejelölöd a célt sárga füsttel hogy lásd hová fog a gránátod becsapódni aztán az "R" megnyomásával váltassz átt éles gránátra és ha nem mozditod el akkor oda megy ahol megjelölted.A pusztitása nem nagyobb mint mondjuk a kézi M79 vagy a MGL140 és ráadásul sokkal lassabb a kezelése.Csak a látvány miatt érdemes kipróbálni.
  • w77d
    #6829
    én csak mesterlövész puskákat használok és tökéletesen hatásosak... jelenlg a dragunov-al irtom az ellent :D
  • elitehun
    #6828
    A Dart Rifle (ha erre gondoltál) azért szar mert csak 10 (!) lövedék jár hozzá.
  • Borg
    #6827
    Mortar lószart se ér. Semmilyen taktikai helyzetben nem tudod rendesen használni. Ahogy a lángszóró is kb díszfegyver, meg a vége felé a legtöbb géppuska és pisztoly is.
    Közbe közbe még az M79 gránátvető hasznos volt a pisztolyövre, de csak amíg az MGL 140 meg nem lett. A flare pisztoly is jó szolgálatot tett, de igazából nem túl hatékonyan helyettesíti a molotovot.

    Gránátvető kell az assault helyre (MGL 140), ezzel mindent le lehet amortizálni középtávról és messziről is. Egy közepes bázist is egy tár gránáttal szét lehet tépni. Közelharcra MAC10 a pisztoly slotba (városi, meg falusi küldikben kitűnő), ezen kívül pedig a sniper dart kell a specbe (4). Ezzel meg messziről bárkit kiszedsz egy fejlövéssel. Más fegyver egész egyszerűen szükségtelen ebben a kombóban (persze gránát meg molotov nem árt).
  • snowkid16
    #6826
    Már megjelent, felhívtam őket
  • Freddycom
    #6825
    a sárgát ellened tudják használni helyzetjelző rakátának(tehát, h tudják, h hol vagy)
    Te meg asszem az x-szel tudsz átváltani gránátra. Vagy vmelyik gombbal.
  • elite
    #6824
    Ez tán a védelem része lenne?
    Fegyverboltban vetted a mortart, vagy ez amit a küldihez kaptál?
  • saca79
    #6823
    bezzeg az őrök gránátot lőnek vele és szakad minden...
  • elite
    #6822
    Én is tapasztaltam ilyen sárga gázt, de a nagy zűrzavarban nem is foglalkoztam vele.
    Valaki másnak tapasztalat? Én este kipróbálom.
  • saca79
    #6821
    én beleálltam a közepébe a felhőnek de semmi hatása nem volt.
  • elite
    #6820
    Na ez egy érdekes kérdés. Az a sárga gáz nem mustárgáz?
  • Bokafix2
    #6819
    Már megjelent a Far Cry 2 ????
  • saca79
    #6818
    srácok nem tudja valaki hogyan kell az állványos gránátvetőt használni? nekem csak sárga jelzőrakétát lő ki ami ha becsapódik csak kattan eggyet és kész. HELP?
  • snowkid16
    #6817
    MEGJELENT, MEGJELENT, MEGJELENT, (valószínű én vagyok a legboldogabb ember a világon) Péntek jönnek vendégek, majd a gyerkőccel elszórakozunkboldog vagyok xD
  • saca79
    #6816
    igen nekem is volt ilyen egyszer,én meguntam és kinyírtam a faszit.végül is csak egy melléküldetés az 50 ből ettől még nem dől össze a világ.
  • barmi
    #6815
    Persze! Csak a magyar nyelvi fájlok kellenek
  • Gili
    #6814
    Valaki találkozott már ezzel a problémával#6783 ?
  • Gili
    #6813
    Sajnos az a baj h nem irja ki h mission completed és nem tudok továbbmenni más missziót felvenni.
  • saca79
    #6812
    Szerintem nem kell hogy veled menjen sz@rd le és hagyd ott.Amúgy ha kiírta hogy "mission completed" akkor többet nem kell vele foglalkoznod.menj tovább!
  • Hellsing47
    #6811
    előbbi
  • Gili
    #6810
    A #6783 -ra valaki help
  • saca79
    #6809
    A rendelhető az azt jelenti hogy megjelent és mondjuk 2-3 napon belül kézhezkapod? vagy rendelhető és majd november 12-én megkapod csak ki tudja melyik évben?
  • Stefling
    #6808
    Megjelent bizony!
  • kirol
    #6807
    Csak nem megjelent magyarul?
  • Frank99
    #6806
    Megjelent, a CDGALAXIS most írt emailt, hogy rendelhető!
  • Gili
    #6805
    #6783 Helyesbítve
  • Gili
    #6803
    Hello
    Nincsen sajna felkiáltójel és nem lehet másik missziót felvenni! De azért thx a tippet
  • saca79
    #6802
    Hát ez a játék mindenkinek való csak türelmetleneknek nem!
  • saca79
    #6801
    nem értem miért várod annyira, már egyszer megvetted nem?

  • elite
    #6800
    A repair upgraddel villámgyorsan javít. Türelmetlen játékosoknak ajánlott...
  • barmi
    #6799
    Ma jön a játék végre???
  • barmi
    #6798
    nem, nem.. Ládák a mentő/alvó házikókban is vannak. Így nem kell elmenned az upgrade házba mert abból úgyis lényegesen kevesebb van mint a mentő/alvó házikóból ezért nagyonis jó dolog szeréntem ez a dobozos megodás.
  • saca79
    #6797
    Én a ládáknak sem látom értelmét amik az upgrade házban vannak,beleraksz mondjuk egy jó állapotú fegyvert,mert ha menet közben a nálad lévő lerohad innen könnyen ki rántasz egy újat,de hát a ládák az upgrade házban vannak ahol amúgy is a falról simán le akaszthatsz egy másikat ill.van láda a safehause-ban is de ahoz is oda kell vánszorogni ha éppen nincs a közelben...... akkor meg nem mindegy.