9022
Far Cry 2
  • Maxtreme
    #6881
    ui:: szigorúan csak azoknak akik megvették az angolt :P :D
  • Maxtreme
    #6880
    Nesztek vazze itt a hunosítás :)
    pass: maxtreme
  • handrx
    #6879
    Hali! :)
    Egy fórumon olvastam, hogy állítólag ezek a fájlok tartalmazzák a magyar nyelvet:
    Far Cry 2\Data_Win32\ mappából a common.dat és common.fat, míg a Far Cry 2\Data_Win32\worlds mappából a worlds_hungarian.dat és worlds_hungarian.fat

    Ha valaki akinek meg van az eredeti magyar feliratos játék, esetleg meg szánna minket s fel tenné őket valahova? :)
    Köszönet érte! :)
  • gduck
    #6878
    "Névről" egy magyart se tudtam beazonosítani :(
  • snowkid16
    #6877
    Megyek Kupax-néven :D
  • gduck
    #6876
    Most indítom, de egyenlőre CTD ;) FarCry2 HU néven keressed :D

    UI: senki nem dob meg minket a magyarítással?
  • Stefling
    #6875
    Jah, már magyarul is.
  • Maxtreme
    #6874
    én lehet mennék :)
    DM?
  • simonl #6873
    Sziasztok,

    576 ban lehet már kapni??
  • gduck
    #6872
    11 körül indítok szervert (hivatalosat). Mivel páran már megvették hátha lesz valaki. Jön valaki multizni ?
  • Grifidos
    #6871
    Bakker!
    Start-vezérlőpult-speciális-teljesítmény-speciális-virtuális memória-módosítás.
  • snowkid16
    #6870
    megmondod hol? mert régen csináltam ilyet, és elfelejtettem :s
  • snowkid16
    #6869
    Kicsit az nV-s karikra lett optimalizálva :DDD
  • snowkid16
    #6868
    Köszi :DDD Hátha jó lesz más játékoknál is :D
  • grebber
    #6867
    Szerintem nyugodtan tedd fel mivel ha jól láttam küldetésben nem modosít semmit szal nem nyúl bele a szövegekbe!
  • gduck
    #6866
    NVIDIA 180.48 driver: Up to 38% performance increase in Far Cry 2


  • Csokis
    #6865
    Természetesen marad magyar. Egyébként automatikusan kellene frissülnie.
  • RMarvin
    #6864
    Üdv! Megvettem magyarul. Kérdés: ha felpeccselem, ugrik vagy marad a magyar szöveg??? Szeretném rádobni a peccset, de így nem merem. Valaki próbálta már?
  • Grifidos
    #6863
    Csak tipp:
    Állítsd át a virtuális memóriát. Minimum 4096 - Maximum 4096
  • snowkid16
    #6862
    6858# gond megint fellépett :( :'(
  • snowkid16
    #6861
    Igen, és a 6858 PROBLEM SOLVED , ninsc gond :D csak a hangot nem tudom melyiket kikapcsoltam (talán a zenét, vagy valami különleges keverőt, és ) Mukoggyy! nincs lagg :D megy faxán
  • Grifidos
    #6860
    Végre egy FPS ami nem "lóverseny".
  • marco2
    #6859
    Magyarul van meg?
  • snowkid16
    #6858
    Hali!
    van egy nVidia 9600GT 512MB kari
    AMD athlon64 X2 6000+
    2GB ram
    1600x950-ben játszom, stabil 35 fps-m van(korlátoztam), és néha ok nélkül beleszaggat :S Más játékoknál is van ilyen. Hogy lehet átállítani 1200x1050-re?
    Mi a gond?
  • snowkid16
    #6855
    No, megvettem, szép minden, van csinos kis füzet, szép a játék. Majd még írok, küldök fotót is :D
  • peti71
    #6853
  • saca79
    #6852
    nagyon megköszönnénk (reloaded)

  • gduck
    #6850
    jól jönne a fadobozos angol verziómhoz
  • Borg
    #6849
    A 2 giga ram meg a vga még csak rendben lenne, de a proci harmat gyenge ehhez. Nem csodálkoznék, ha amiatt nem fut.
  • kirol
    #6848
  • bitbandita
    #6847
  • Maxtreme
    #6846
    hát ha nem egy baxott nagy gigás fileban van a honosítás akkor feltöltöm ofc.
  • kirol
    #6845
    Ugye közösség szerető, segítőkész ember vagy?
  • Vlala #6844
    Igazad lehet. AMD 3200 2000 MHz, 2 Gb DDR2, Radeon 3870.

    Közben találtam egy ilyen hozzászólást, lehet, hogy nekem is ez a baja. Túlmelegszik.
  • Maxtreme
    #6843
    Noh ma 14-re megérkezik hozzánk is az 576-ba a cucc. Megyek is érte tüstént :)
    Nemtudom. Annyi negatív véleményt olvastam a játékról, de szerinem teljesen redben van. (természetesen a weziót én is kipróbáltam mielőtt elköteleztem magam a vásárlás mellett)
    Ráadásul az ára sem a csillagos ég.
  • Borg
    #6842
    Minek lőttél le mindenkit? Én ott egy darab embert nem lőttem le :D
    Felmész a lépcsőn a cellákból, majd nyíl egyenesen kirohansz (esetleg balra bebaszol egy gránátot hogy el legyenek foglalva), és balkéz felől ott lesz egy autó, amivel el tudsz menekülni...
  • elite
    #6841
    Azt tapasztaltam, ha a geometry detail very high/ultra highon van, akkor a távcsöves fegyverekbe nézve olyan helyen ahol nagyon messze ellátni, és sok fű meg miegymás van, csúnyán vissza tud esni a framerate. Más tapasztalt hasonlót?
  • tmisi
    #6840
    Üdv. Börtönből hogy jutok ki? (Már kijöttem a cellából lelőttem mindenkit.) Köszi.
  • fixpont
    #6839
    Gránátvető kell az assault helyre (MGL 140), ezzel mindent le lehet amortizálni középtávról és messziről is. Egy közepes bázist is egy tár gránáttal szét lehet tépni. Közelharcra MAC10 a pisztoly slotba (városi, meg falusi küldikben kitűnő), ezen kívül pedig a sniper dart kell a specbe (4).

    En is igy csinaltam azzal a kulonbseggel, hogy UZI-t hasznaltam a kozelharcra nem a MAC10-et, de a masik ketto stimmel, dart gun a legjobb fegyver, mert halalos es csendes.
  • zotya10002
    #6838
    Köszi!!Amúgy 6200se:-)volt a gépembe de sajnos csak 8500-ra volt manim!Azért kérdezem mert akkor nem szerzem meg inkább:-)